Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

Семочко -класичний PEPS political ly exposed person.В будь-якій поважаючи й себе краіні його б на гарматний постріл не підпустил и би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськи ми паспортам и лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

Ви мабуть не сповна розуму.

у Путіна старша дочка заміжня за громадяни ном Нідерланд ів. А кацапи збили Боїнг з голанцями і тупо морозятьс я.

у Лаврова (якщо що - куди вища посада в РФ ніж у Семочка в Україні) рідна дочка громадянк а США і до всього там же й проживає.
Ви думаєте, що Лавром на США працює? чи що Лавров погано працює на Путіна і РФ?

про дрібноту я і говорити не буду. там тисячі таких Семочок в РФ. і на повному серйозі вооють з заходом.
родичі Вам муляють.. .

прошу еще раз
дайте сцылку на сканы паспортов

Марно тішитесь. То "даби дурь каждому била відна"(ц) B-)

ну... якщо Вам так кортить демострув ати власну дурь - Ваша справа.

залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко.. .   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить.. .
та нерви тут ні до чого
Педро розставля в потрібних людей куди треба і кого треба
і якщо він зараз хоч трішечки засмучени й через цього чергового семочка, то виключно через факт спливання компромат у, а ніяк не через існування цього компромат у

Ви мабуть не сповна розуму.

у Путіна старша дочка заміжня за громадяни ном Нідерланд ів. А кацапи збили Боїнг з голанцями і тупо морозятьс я.

у Лаврова (якщо що - куди вища посада в РФ ніж у Семочка в Україні) рідна дочка громадянк а США і до всього там же й проживає.
Ви думаєте, що Лавром на США працює? чи що Лавров погано працює на Путіна і РФ?

про дрібноту я і говорити не буду. там тисячі таких Семочок в РФ. і на повному серйозі вооють з заходом.
родичі Вам муляють.. .

У тебе в слові хуйло 7 помилок!  :punish:

Пропонуєш рівнятись на хуйла?  :fool:

если нет претензий к семочко - то какие могут быть претензии к порошенко ?
где у вас логика ?
абалдєть  :facepalm:
пояснюю на пальцях
штірліц робив свою справу
у вищого керівницт ва Райху претензії до штірліца чи до тих, хто вухами прохлопав допустивш и ворожого агента у святая святих?

У тебе в слові хуйло 7 помилок!  :punish:

Пропонуєш рівнятись на хуйла?  :fool:

смайликів побільше - будеш переконли віше виглядати .
я пропоную дурниць не писати. якщо родичі Семочка отримали роспаспор та до 2014-го року то це взагалі ні про що не говорить.

там дійсно тенденція

Петро на кацапці, синок на кацапці.. ..   а дітей виховує мати
причому коцапки походженн ям з меряленду, нетутешні

я пропоную дурниць не писати. якщо родичі Семочка отримали роспаспор та до 2014-го року то це взагалі ні про що не говорить.
у моєму розумінні - це багато про що говорить - особливо в плані призначен ня їхнього близького родича на високу посаду у розвідку

та нерви тут ні до чого
Педро розставля в потрібних людей куди треба і кого треба
і якщо він зараз хоч трішечки засмучени й через цього чергового семочка, то виключно через факт спливання компромат у, а ніяк не через існування цього компромат у

отож
щоб звільняти підлеглих, треба з ними підтримув ати стосунки суто ділові
а коли разом із ними кримінало м займаєшся, як же їх потім звільняти
тут уже закони банди, а не державног о управлінн я

одін за всєх, і всє за одного

ну... якщо Вам так кортить демострув ати власну дурь - Ваша справа.

Ще одна ознака...  :gigi:

у нас президент - Порошенко, а не його діти, дружина чи невістка.
а от те, що Тимошенко - російсько-вірменсько-єврейського походженн я вас не турубує? якщо вже ви так переймаєт еся національ ністью родичів Порошенка .
нас більше турбує ромське походженн я Порошенка  :shuffle:

Смайли для доходчиво сті.

Бо свиноферм і нічого не доходить. ..

Якщо у тебе родичі з роспаспор тами,
тебе не можна підпускат и до розвідки України на пушечний постріл,
взагалі!

Хоча, якщо у самого Парашенка родичі з роспаспор тами,
то нічого дивного, що в він таких самих і до українськ ої розвідки допускає.  :fool:

у моєму розумінні - це багато про що говорить - особливо в плані призначен ня їхнього близького родича на високу посаду у розвідку

рідна дочак Лаврова - громадянк а США. про що це говорить?
рідна дочка Путіна одружена з громадяни ном Нідерланд ів (і скоріше всього сама має паспорт Нідерланд ів) - про що це говорить?

та ні про що.
всі з усіма були інтегрова ні до 2014-го.

Семочко -класичний PEPS political ly exposed person.В будь-якій поважаючи й себе краіні його б на гарматний постріл не підпустил и би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськи ми паспортам и лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?
(tu)
Людина працює на керівній посаді Служби Безпеки України.
З ріднею, яка має паспорти країни-агресора
.
Тут не стільки той Семочка винен, скільки той, хто призначив його на цю посаду.

рідна дочка Путіна одружена з громадяни ном Нідерланд ів (і скоріше всього сама має паспорт Нідерланд ів) - про що це говорить?

та ні про що.
:facepalm1:  :facepalm:
тобто ви зараз прирівнял и США і Нідерланд и до ганебної паРаші в плані впровадже ння своїх агентів у державні структури інших країн задля здійсненн я шпигунств а?

Тут не стільки той Семочка винен, скільки той, хто призначив його на цю посаду.
!!!!!!!
+100500
а Семочка робить своє діло

та ні про що.

США окупували частину російсько ї території?

прошу еще раз
дайте сцылку на сканы паспортов
Ты как кацап прямо. Сканы тебе, пруфы подавай

!!!!!!!
+100500
а Семочка робить своє діло
От в цьому навіть сумнівів нема в адекватни х людей.
А саме - на яку країну працює Семочкін.
Через таких семочкіни х ми втратили Крим та маємо війну на СХоді.((

10 травня 2014 року Федеральн ою міграційн ою службою РФ були видані паспорта громадян Росії дружині Семочко (Лисенко Т.М. - серії 03 14 номер 851704) та її дочці від першого шлюбу (Лисенко А.Ю — серії 03 14 номер 851581), адреса реєстраці ї в обох: Крим, м. Ялта, вул. Київська, 18, кв. 13.

Нідерланди чи США щось відтяпали від кацапстан у?

#амстердамнаш

я от тільки з одним не визначуся : педрята свідомо дуркують, чи...?

не до війни, а уже під час війни вони отримали російське громадянс тво

Згідно з українськ им законодав ством, секретоно сій, тим більше — керівник Служби зовнішньо ї розвідки України, маючи доступ до державної таємниці, повинен повідомля ти керівницт во та внутрішню безпеку про будь-які контакти з іноземцям и. Сергій Семочко ж має близьких родичів з подвійним громадянс твом, факт наявності яких він просто приховує. Хоча це пряма передумов а до витоку секретної інформаці ї.

Виникає перше питання до керівницт ва Служби безпеки України. Чи повідомля в полковник-барига своєму керівницт ву і контррозв ідці про контакти з родичами-іноземцями? Очевидно, що ні! Якщо так, то чи буде полковник С. Семочко позбавлен ий доступу до держтаємн иці за численні порушення режиму секретнос ті в умовах військово ї агресії?

10 травня 2014 року Федеральн ою міграційн ою службою РФ були видані паспорта громадян Росії дружині Семочко (Лисенко Т.М. - серії 03 14 номер 851704) та її дочці від першого шлюбу (Лисенко А.Ю — серії 03 14 номер 851581), адреса реєстраці ї в обох: Крим, м. Ялта, вул. Київська, 18, кв. 13.

Показати зображення...

я просил сканы его паспорта
а не родственн иков

а то тут уже есть фотки что он дружок группы приват
и что из этого следует ?

я просил сканы его паспорта
а не родственн иков

а то тут уже есть фотки что он дружок группы приват
и что из этого следует ?

а при чому тут що ти просіл, кому це цікаво?   :laugh:

в РФ вважають що так, що США окупували Україну.

як Порошенко відреагув ав на російські паспорти сім'ї Семочка?

вичерпно та недвознач но   (tu)  питань не залишаєть ся  B-)

От тільки наша еліта інтегрова на майже виключно з кацапами, а не з усіма. Єдине виключенн я - Ющенко, в якого дружина з США та кум з Грузії, а в родичанні з кацапами нібито не помічений .

Показати зображення...

тобто це навіть не рідна дочка?
то про що тоді взагалі мова? дружина і пасербниц я намутили собі роспаспор ти, коли в Криму почалася двіжуха і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеть ся. сам Семочко паспорт собі не робив.

то про що говорити? ясно що тьотка собі і своїй дочці зробила паспорти, може для того щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було.
у рідного сина Семочко паспорт РФ є? якщо нема - то там мабуть ще й сімейна сварка була на грунті тих паспортів .

Лично у Семочко их НЕТ

Якобы они есть у его родственн иков - и что Семочко должен был с ними сделать ?
------------------------
З його мільонами намученим и з дозволів на торгівлю з ОРДЛО та Кримом? В відставку ...Миттєв о! Але ще тре контрозві дці пошугуват и,скільки воно продало наших розвідник ів Рашці.

От тільки наша еліта інтегрова на майже виключно з кацапами, а не з усіма. Єдине виключенн я - Ющенко, в якого дружина з США та кум з Грузії, а в родичанні з кацапами нібито не помічений .

ну і як то допомогло Ющенку? маккака його заклювала і заплювала, так що відмитися до сих пір не вдалося.
а нагадати Вам таке: https://cen sor.net.u a/news/101182/smi_yuschenko_vyvez_v_kanadu_neskolko_samoletov_s_lichnymi_tsennostyami
"Ющенко вывез в Канаду несколько самолетов с личными ценностям и"
і це цілком серйозно обговорюв али і сперечали ся чи правда.
зараз до речі зрадойопи працюють по тій же схемі - накидати гівна побільше, а там хай Порох чи хтось з його команди хай спростову ють.

Останнє редагування: 6 жовтня 2018 15:07:09 від karuby

я трохи почитав про цього Семочка. типок мутний, родич Боголюбов а, а значить має (мав) звязки з Коломойсь ким.
ІМХО, щоб такого тримати на посаді треба мати якісь серйозні підстави.

але зараз його явно валять, при чому не факт, що валять без допомоги кацапів. хрінь з паспорта і розкрутка скандалу в ЗМІ - класика піар-атаки.

я трохи почитав про цього Семочка. типок мутний, родич Боголюбов а, а значить має (мав) звязки з Коломойсь ким.
ІМХО, щоб такого тримати на посаді треба мати якісь серйозні підстави.

але зараз його явно валять, при чому не факт, що валять без допомоги кацапів. хрінь з паспорта і розкрутка скандалу в ЗМІ - класика піар-атаки.

:weep:
класика - це те що ти нам тут вішаєш на вуха

всіх валять
а щоб не валили - є простий рецепт - живи чесно
але, кого я обманюю, цей варіант звісно неприйнят ний

:weep:
класика - це те що ти нам тут вішаєш на вуха

всіх валять
а щоб не валили - є простий рецепт - живи чесно
але, кого я обманюю, цей варіант звісно неприйнят ний

я тобі нічого не вішаю. але якщо тебе дивує, що рідна сестра дружини Боголюбсь кого мажє маєток в Козині, то тобі мабуть 5 років.
ІМХО піар-атака очевдна. хоча це зовсім не говорить що Семочко гарна і достойна людина. але знову ж таки, звалити його хочуть не через те що він такий поганий і родичі мають не ті паспорти. було б цікаво дізнатися, за що його дійсно валать.

я тобі нічого не вішаю. але якщо тебе дивує, що рідна сестра дружини Боголюбсь кого мажє маєток в Козині, то тобі мабуть 5 років.
ІМХО піар-атака очевдна. хоча це зовсім не говорить що Семочко гарна і достойна людина. але знову ж таки, звалити його хочуть не через те що він такий поганий і родичі мають не ті паспорти. було б цікаво дізнатися, за що його дійсно валать.

а те чого його хочуть звалити це інше питання
важливо зрозуміти чому Порошенко тримає такого кадра як Сємочко на цій посаді
може він просто не знав? чи знав але не вважав це проблемою? чи може це не проблема для Порошенка, а зовсім навпаки?

а те чого його хочуть звалити це інше питання
важливо зрозуміти чому Порошенко тримає такого кадра як Сємочко на цій посаді
може він просто не знав? чи знав але не вважав це проблемою? чи може це не проблема для Порошенка, а зовсім навпаки?

я думаю не знати, що Семочко родич Боголюбсь кого, а значить має звязки з Коломойсь ким, Порошенко не міг. а це для Пороха набагато серйозніш ий компроман, ніж роспаспор т пасербниц і.
тому дійсно цікаво - цим Семочко заслужив таку довіру.

ну і як то допомогло Ющенку? маккака його заклювала і заплювала, так що відмитися до сих пір не вдалося.
а нагадати Вам таке: https://cen sor.net.u a/news/101182/smi_yuschenko_vyvez_v_kanadu_neskolko_samoletov_s_lichnymi_tsennostyami
"Ющенко вывез в Канаду несколько самолетов с личными ценностям и"
і це цілком серйозно обговорюв али і сперечали ся чи правда.
зараз до речі зрадойопи працюють по тій же схемі - накидати гівна побільше, а там хай Порох чи хтось з його команди хай спростову ють.

Цікаво, до чого тут Тимошенко?

28.09.09 17:04 СМИ: Ющенко вывез в Канаду несколько самолетов с личными ценностям и
Президент Украины Виктор Ющенко начал паковать чемоданы в прямом смысле этого слова.
Об этом пишет сайт ProUA  со ссылкой на собственн ые источники .

Оказывает ся, Виктор Ющенко уже летом просчитал свое будущее. Именно тогда американс кий вице-президент Джозеф Байден привез весть о том, что у Обамы в отличие от предыдуще й администр ации его уже не видят президент ом Украины.

В конце лета с житомирск ого аэродрома отправило сь несколько самолетов в Канаду.
По данным источника, приближен ного к Секретари ату президент а,
было два или три «борта», под руководст вом первой леди увезших обширную коллекцию антиквари ата, собранную Виктором Андреевич ем за многие годы.

Тимошенко власник сайта Проюа  чи є головою  Секретарі ата президент а?

Ось так і маніпулює свиноферм а...   :punish:
Всі бачили?

Боголюбов, а не Боголюбсь кий, їтітьвашу мать

Повна версія