Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.
Семочко -класичний PEPS politically exposed person.В будь-якій поважаючий себе краіні його б на гарматний постріл не підпустили би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськими паспортами лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

громи і молнії метав?

ми не знаємо. а шо чути в україні?

Семочко -класичний PEPS politically exposed person.В будь-якій поважаючий себе краіні його б на гарматний постріл не підпустили би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськими паспортами лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

Думаю, що тут 2 в одному  :laugh:

и Семочко должен был убить их ? отказаться от их ?
в чем суть ваших претензий ?
що може зробити кацапський агент на такий посаді? Тільки продовжувати служити кацапстану! Украінська розвідка повністю проспала концентрацію кацапо-військ у Криму! Чи була у нас украінська розвідка з такими «сємочками»?

Лично у Семочко их НЕТ

Якобы они есть у его родственников - и что Семочко должен был с ними сделать ?

таке враження, що ти не за безпеку України переживаєш, а за спокій Порошенка
ти патріот України чи Порошенка?

можна я похвалю Порошенка?

Ну, на Тягнибока, Яроша та Корчинського слідком кацапстану теж відкрив справи, що не заважає деяким педрофілам називати данних осіб та й в цілому усіх право-радикалів провокаторами, які нібито створюють зручну картинку для кацапо-змі

згоден, слідком - не аргумент.
але у Вас є заперечення, що Забродський вичвся і служив в росармії, а тепер вбиває кацапів?

У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.

мова ж не про дядю чи тьотю, мова про дружину і сина. Це сімя, де є юридична відповідальність за спільні дії.
Як така людина може бути допущена до державної таємниці?  Він злочинець, бо мав повідомити в СБУ про наявність подвійного громадянства, що заборонено конституцією.

залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко...   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить...

Як дістане туз з рукава!   :pooh_lol:

мені приємно, що Ви мене цитуєте. дякую.
те що Ви перейшли на сторону Правди, на сторону Порошенка говорить про те, що мої зусилля на ФУПі не є марними!
Марно тішитесь. То "даби дурь каждому била відна"(ц) B-)

Нема у світі квітнучих "русскаязичних" держав та територій.
Тому мусимо вибирати - або "рускій язик" та занепад, або розквіт.

Їм зарплатню платять за Юльку.

Який Сємочко?   :pooh_lol:

Ви мабуть не сповна розуму.

у Путіна старша дочка заміжня за громадянином Нідерландів. А кацапи збили Боїнг з голанцями і тупо морозяться.

у Лаврова (якщо що - куди вища посада в РФ ніж у Семочка в Україні) рідна дочка громадянка США і до всього там же й проживає.
Ви думаєте, що Лавром на США працює? чи що Лавров погано працює на Путіна і РФ?

про дрібноту я і говорити не буду. там тисячі таких Семочок в РФ. і на повному серйозі вооють з заходом.
родичі Вам муляють...

прошу еще раз
дайте сцылку на сканы паспортов

Зрада - наркотик идиотов
Плох тот макакозадрот, который не мечтает стать вертухаем

Марно тішитесь. То "даби дурь каждому била відна"(ц) B-)

ну... якщо Вам так кортить демострувати власну дурь - Ваша справа.

залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко...   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить...
та нерви тут ні до чого
Педро розставляв потрібних людей куди треба і кого треба
і якщо він зараз хоч трішечки засмучений через цього чергового семочка, то виключно через факт спливання компромату, а ніяк не через існування цього компромату

Петро все робить правильно (с, Willie)

Ви мабуть не сповна розуму.

у Путіна старша дочка заміжня за громадянином Нідерландів. А кацапи збили Боїнг з голанцями і тупо морозяться.

у Лаврова (якщо що - куди вища посада в РФ ніж у Семочка в Україні) рідна дочка громадянка США і до всього там же й проживає.
Ви думаєте, що Лавром на США працює? чи що Лавров погано працює на Путіна і РФ?

про дрібноту я і говорити не буду. там тисячі таких Семочок в РФ. і на повному серйозі вооють з заходом.
родичі Вам муляють...

У тебе в слові хуйло 7 помилок!  :punish:

Пропонуєш рівнятись на хуйла?  :fool:

если нет претензий к семочко - то какие могут быть претензии к порошенко ?
где у вас логика ?
абалдєть  :facepalm:
пояснюю на пальцях
штірліц робив свою справу
у вищого керівництва Райху претензії до штірліца чи до тих, хто вухами прохлопав допустивши ворожого агента у святая святих?

У тебе в слові хуйло 7 помилок!  :punish:

Пропонуєш рівнятись на хуйла?  :fool:

смайликів побільше - будеш переконливіше виглядати.
я пропоную дурниць не писати. якщо родичі Семочка отримали роспаспорта до 2014-го року то це взагалі ні про що не говорить.

там дійсно тенденція

Петро на кацапці, синок на кацапці....   а дітей виховує мати
причому коцапки походженням з меряленду, нетутешні

я пропоную дурниць не писати. якщо родичі Семочка отримали роспаспорта до 2014-го року то це взагалі ні про що не говорить.
у моєму розумінні - це багато про що говорить - особливо в плані призначення їхнього близького родича на високу посаду у розвідку

та нерви тут ні до чого
Педро розставляв потрібних людей куди треба і кого треба
і якщо він зараз хоч трішечки засмучений через цього чергового семочка, то виключно через факт спливання компромату, а ніяк не через існування цього компромату

отож
щоб звільняти підлеглих, треба з ними підтримувати стосунки суто ділові
а коли разом із ними криміналом займаєшся, як же їх потім звільняти
тут уже закони банди, а не державного управління

одін за всєх, і всє за одного

ну... якщо Вам так кортить демострувати власну дурь - Ваша справа.

Ще одна ознака...  :gigi:

Нема у світі квітнучих "русскаязичних" держав та територій.
Тому мусимо вибирати - або "рускій язик" та занепад, або розквіт.

у нас президент - Порошенко, а не його діти, дружина чи невістка.
а от те, що Тимошенко - російсько-вірменсько-єврейського походження вас не турубує? якщо вже ви так переймаєтеся національністью родичів Порошенка.
нас більше турбує ромське походження Порошенка  :shuffle:

Смайли для доходчивості.

Бо свинофермі нічого не доходить...

Якщо у тебе родичі з роспаспортами,
тебе не можна підпускати до розвідки України на пушечний постріл,
взагалі!

Хоча, якщо у самого Парашенка родичі з роспаспортами,
то нічого дивного, що в він таких самих і до української розвідки допускає.  :fool:

у моєму розумінні - це багато про що говорить - особливо в плані призначення їхнього близького родича на високу посаду у розвідку

рідна дочак Лаврова - громадянка США. про що це говорить?
рідна дочка Путіна одружена з громадянином Нідерландів (і скоріше всього сама має паспорт Нідерландів) - про що це говорить?

та ні про що.
всі з усіма були інтегровані до 2014-го.

(tu)
Людина працює на керівній посаді Служби Безпеки України.
З ріднею, яка має паспорти країни-агресора
.
Тут не стільки той Семочка винен, скільки той, хто призначив його на цю посаду.

рідна дочка Путіна одружена з громадянином Нідерландів (і скоріше всього сама має паспорт Нідерландів) - про що це говорить?

та ні про що.
:facepalm1:  :facepalm:
тобто ви зараз прирівняли США і Нідерланди до ганебної паРаші в плані впровадження своїх агентів у державні структури інших країн задля здійснення шпигунства?

Тут не стільки той Семочка винен, скільки той, хто призначив його на цю посаду.
!!!!!!!
+100500
а Семочка робить своє діло

та ні про що.

США окупували частину російської території?

прошу еще раз
дайте сцылку на сканы паспортов
Ты как кацап прямо. Сканы тебе, пруфы подавай

!!!!!!!
+100500
а Семочка робить своє діло
От в цьому навіть сумнівів нема в адекватних людей.
А саме - на яку країну працює Семочкін.
Через таких семочкіних ми втратили Крим та маємо війну на СХоді.((

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія