Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

И? Cвинобот, не стесняйся, продолжай! Классная возможнос ть соскочить с темы о истинных намерения х главсвина   :pooh_lol:

я не зіскакува в. просто не тобі, чму зрадойопс ькому, про відмазува ння говорити.

на думку жителів і керівницт ва РФ, США загрожуют ь існуванню РФ.
але рідна дочка Лаврова, міністра іноземних справ РФ, є громадянк ою США і постійно там проживає.
це не заважає Лаврову займати посаду міністра вже багато років і ефективно боротися зі США.
це говорить (зрозуміло, що тільки мислячі розуміють) лише про одне : Лавров чудово знає, що ніякі США і ніякі Нідерланд и Хуйлостан ові нічим не загрожуют ь.
Та й до чого тут Хуйлостан взагалі? Ви що, намагаєте ся провести паралель аналогій між цією сраною недоімпер ією і цивілізов аними країнами?
Ще раз - зятья Путєна і Лаврова допущені до держтаємн иці у своїй країнах?

1) я ніколи не називав тих хто лишився на окуповани х територія х колабрант ами.
2) я не казав, що сімя у Семочко - патріоти. булоб дивно, якби сестра дружини Боголюбов а була патріотко ю. багаті люди не дуже часто бувають патріотам и, а частіше громадяна ми світу.
3) судячи з того що собі і своєму рідному сину Семочко паспорти РФ не зробив, то у нього з приводу паспортів не було спільної думки з дружиною.
4) мені байдуже до цього мутного Семочко. прости кричати, що пасторти РФ у родичів це капець яка зрада -  ідіотизм. кричати, що будинок в Козині, який належить сестрі дружини Боголюбов а, куплений на гроші кацапів - ідіотизм.
5) очевидно що Семочко валять і ви би краще спробувал и розібрати ся хто і для чого.
Опа.
Пішло -- "я ніколи не називав", "я не казав". Свиноферм а називала.
" цього мутного Семочко". Не може керівник зовнішньо ї розвідки бути мутним.
Не може на такій посаді бути людина, члени сім'ї якої діють виходячи  з того, що "і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеть ся", та "щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було". Тим більше, що та власність у них не остання.
Невже це так важко зрозуміти .
І ще одне.
100%, що ФСБ знає про ту власність і її власників . І їх та власність не чіпають.
Правда цікаво?
Поросятни ки зараз скажуть -- це, щоб зкомпроме тувати Семочка.
А я скажу відповідь --а він сам розуміє, що це компромет ація? Чи він дурник?
РОзуміє, що ворог може використа ти це проти нього?
Якщо дійсно патріот і розуміє, то мав б плюнути на ту власність, і  думати про свої державниц ькі обов'язки. Але для нього пріоритет -- нерухоміс ть в Ялті. А ту він на заробітка х.

це говорить (зрозуміло, що тільки мислячі розуміють) лише про одне : Лавров чудово знає, що ніякі США і ніякі Нідерланд и Хуйлостан ові нічим не загрожуют ь.
Та й до чого тут Хуйлостан взагалі? Ви що, намагаєте ся провести паралель аналогій між цією сраною недоімпер ією і цивілізов аними країнами?
Ще раз - зятья Путєна і Лаврова допущені до держтаємн иці у своїй країнах?

знову дурепу ввімкнула?
Лавров допущений! доця Лаврова в лапах ЦРУ з громадянс твом США!
у Семочка жінка і пасербниц я хоча б в Україні знаходять ся і до них ФСБ добратися досить непросто.

я не зіскакува в. просто не тобі, чму зрадойопс ькому, про відмазува ння говорити.

В отличие от тебя, ботяра, я отмазываю любого, кто работает на Украину и кошмарит твоего ненасытно го панамског о идола, гадящего украинско му народу 

Опа.
Пішло -- "я ніколи не називав", "я не казав". Свиноферм а називала.
" цього мутного Семочко". Не може керівник зовнішньо ї розвідки бути мутним.
Не може на такій посаді бути людина, члени сім'ї якої діють виходячи  з того, що "і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеть ся", та "щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було". Тим більше, що та власність у них не остання.
Невже це так важко зрозуміти .
І ще одне.
100%, що ФСБ знає про ту власність і її власників . І їх та власність не чіпають.
Правда цікаво?
Поросятни ки зараз скажуть -- це, щоб зкомпроме тувати Семочка.
А я скажу відповідь --а він сам розуміє, що це компромет ація? Чи він дурник?
РОзуміє, що ворог може використа ти це проти нього?
Якщо дійсно патріот і розуміє, то мав б плюнути на ту власність, і  думати про свої державниц ькі обов'язки. Але для нього пріоритет -- нерухоміс ть в Ялті. А ту він на заробітка х.

про якісь міфічну свиноферм у будеш своєму куратору розповіда ти. ти коментува в мій пост і я відповіда ю за свої слова. за інших я на цьому форумі не відповіда ю.

власність належить дружині. дружина в нього дуже непроста. що там до чого хай розбираєт ься внутрішнє розслідув ання. наскільки гарно працює Семочко і наскільки він убезпечен ий від впливу ФСБ - хай розбираєт ься внутрішнє розслідув ання.
ні я ні Ви не знаємо багатьох деталей і подробиць щоб робити висновки. це все що я хочу сказати.
але ІМХО - паспорти РФ пасербниц і і дружини не є вагомим компромат ом.

знову дурепу ввімкнула?
Лавров допущений! доця Лаврова в лапах ЦРУ з громадянс твом США!
у Семочка жінка і пасербниц я хоча б в Україні знаходять ся і до них ФСБ добратися досить непросто.
Це ти схоже дурня увімкнув
Ще раз. Ти усвідомлю єш, що зараз пропонуєш нам брати приклад саме з Хуйлостан у?

ІМХО - паспорти РФ пасербниц і і дружини не є вагомим компромат ом.
ІМХО, не тільки є вагомим компромат ом. а й взагалі унеможлив люють Семочкові займати посаду вищу за швейцара на дверях СБУ.

дурочку вмикаєте?
сам Лавров працює міністром іноземних справ. його рідна дочка (не пасербниц я) громадянк а США. це набагато більша залежніст ь від США ніж у Семочка від РФ.
Яка залежніст ь у ГРОМАДЯНК И США? Ви про що? І Лавров і пуйло впевнені, що США - правова країна. Жодних незаконни х дій проти доньки Лаврова не буде. А якщо на чомусь піймають, то вже буде інша мова. А працювати американс ьким шпигуном вона не буде. ДО того ж, гадаю, кремлівсь кі спецслужб и не залишають всі ці речі поза увагою. Як у нас.
І по-друге, невже ви гадаєте, що пуйло, якби мав хоч найменші підозри щодо Лаврова, то не викинув би його?

В отличие от тебя, ботяра, я отмазываю любого, кто работает на Украину и кошмарит твоего ненасытно го панамског о идола, гадящего украинско му народу 

бачиш, тут все суб'єктивно.
на мій погляд, ти відмазува в брехуна, який гадив і гадить українськ ому народу за малий прайс, одружився на сепаратис тці і купив квартиру за корупційн ою схемою.
і разом з тим покидьком оббріхуєш Пороха, який ефективно парцює на Україну і українскь ий народ.

про якісь міфічну свиноферм у будеш своєму куратору розповіда ти. ти коментува в мій пост і я відповіда ю за свої слова. за інших я на цьому форумі не відповіда ю.

власність належить дружині. дружина в нього дуже непроста. що там до чого хай розбираєт ься внутрішнє розслідув ання. наскільки гарно працює Семочко і наскільки він убезпечен ий від впливу ФСБ - хай розбираєт ься внутрішнє розслідув ання.
ні я ні Ви не знаємо багатьох деталей і подробиць щоб робити висновки. це все що я хочу сказати.
але ІМХО - паспорти РФ пасербниц і і дружини не є вагомим компромат ом.
НАфіга мені подробиці . Я вже все вище написав. Повторюва ти не буду. Виділю болдом.

Це ти схоже дурня увімкнув
Ще раз. Ти усвідомлю єш, що зараз пропонуєш нам брати приклад саме з Хуйлостан у?

я не пропоную брати приклад з хуйлостан у. я просто кажу, що навіть в хуйлостан і параноя не доходить до такого рівня, який ви тут намагаєте ся навязати.
паспорт США у дочки ключового міністра ніяк хуйла не хвилює, бо наявність цього паспорту ніяк не може впливати на діяльніст ь міністра. от і все.

ІМХО, не тільки є вагомим компромат ом. а й взагалі унеможлив люють Семочкові займати посаду вищу за швейцара на дверях СБУ.

це Ваша думка. станене головою СБУ - втілите у життя.

бачиш, тут все суб'єктивно.
на мій погляд, ти відмазува в брехуна, який гадив і гадить українськ ому народу за малий прайс, одружився на сепаратис тці і купив квартиру за корупційн ою схемою.
і разом з тим покидьком оббріхуєш Пороха, який ефективно парцює на Україну і українскь ий народ.

Бот, не юли! Ты готов пойти в бан, если не предостав ишь доказател ьства своей брехни по Лещенко? Не забывай, администр ация форума поменялас ь. Если предостав ишь, то я первый перед тобой извинюсь. Кум главсвина, тебе за это выделит побольше чем бочку шоколада. А пока этого не будет, пожалуйст а, не ровняй других по своему панамском у чму  ;)

Яка залежніст ь у ГРОМАДЯНК И США? Ви про що? І Лавров і пуйло впевнені, що США - правова країна. Жодних незаконни х дій проти доньки Лаврова не буде. А якщо на чомусь піймають, то вже буде інша мова. А працювати американс ьким шпигуном вона не буде. ДО того ж, гадаю, кремлівсь кі спецслужб и не залишають всі ці речі поза увагою. Як у нас.
І по-друге, невже ви гадаєте, що пуйло, якби мав хоч найменші підозри щодо Лаврова, то не викинув би його?

звичайно залежност і у Лаврова нема. але у Семочка залежност і ще менше, бо його дружина і пасербниц я взагалі на території РФ не живуть (думаю і не бувають).
і звичайно хуйло викинув би Лаврова при найменших підозрах. так само вчинив би Порох з Семочком.

тепер Ви зрозуміли хід моїх думок?

Та киньте ви того карубі - туди жодна розумна думка не сягне
Ви подивітьс я як попалила Педра вірнопідд ана Оскоміна : Педро не кається що допустив людину з дуууууже сумнівним шлейфом до вищої держтаємн иці, Педрові байдуже хто там з родини "розвідник а" (а може й без лапок...я хз..як подивитис я ?) має добровіль ні нещодавно отримані громадянс тва країни, що погрожує існуванню України

Бот, не юли! Ты готов пойти в бан, если не предостав ишь доказател ьства своей брехни по Лещенко? Не забывай, администр ация форума поменялас ь. Если предостав ишь, то я первый перед тобой извинюсь. Кум главсвина, тебе за это выделит побольше чем бочку шоколада. А пока этого не будет, пожалуйст а, не ровняй других по своему панамском у чму  ;)

яке юління? ти притомний? і де я збрехав про Лєщєка?
з Григориши ним Сірьожа не вечеряв? чи жінка його емпатію до загиблих воєнних кацапів не проявляла? чи кредит у нього не безпроцен тний і не на 10 років? чи скидки, дуже дивної, на 30% не було?

давай, розкажи де я збрехав. 

його дружина і пасербниц я взагалі на території РФ не живуть (думаю і не бувають)
тоді навіщо їм знадобило ся громадянс тво країни, яка веде війну проти країни де вони фактично прожавают ь?
Та ще й за умов, що цей момент може якось зашкодити їхньому семочкові, коли про нього дізнаютьс я пронирлив і журналіст и
Власність у Криму як аргумент не пропонува ти - не канає.

звичайно залежност і у Лаврова нема. але у Семочка залежност і ще менше, бо його дружина і пасербниц я взагалі на території РФ не живуть (думаю і не бувають).
і звичайно хуйло викинув би Лаврова при найменших підозрах. так само вчинив би Порох з Семочком.

тепер Ви зрозуміли хід моїх думок?
1. Бувають в Криму.
2. Так у Пороха теж сім'я пов'язана з громадяна ми Московії. ВІн такий самий як Семочко. КІлька років фінансува в армію агресора. І гріха в цьому не бачив.

"Яке їхало -- таке й здибало".
Президент Порошенко - це заслуга "мудрого українськ ого народу", який вигнав злочинног о Хряка  і обрав президент ом міністра злочинног о уряду, у якого бізнес в країні-агресорі і близькі родичі -- громадяни країни-агресора. Ще й дяка МП-ФСБ.
Якщо президент -- дяк МП-ФСБ, то який у нього буде керівник зовнішньо ї розвідки?
 "мутний Семочко".

тоді навіщо їм знадобило ся громадянс тво країни, яка веде війну проти країни де вони фактично прожавают ь?
Та ще й за умов, що цей момент може якось зашкодити їхньому семочкові, коли про нього дізнаютьс я пронирлив і журналіст и
Власність у Криму як аргумент не пропонува ти - не канає.

що значить не канає? дуже навіть канає.
вони тоді жили і були прописані в Криму, в Ялті. після зохопленн я паспорти РФ могли легко отримати всі. багато СБУшників до речі отримали і перейшли на службу хуйлу.
отримати паспорт для того, щоб зменшити головняк з нерухоміс тю - для таких людей як дружина Семочка то думаю взагалі не питання.

власність належить дружині.
Значить це їхня спільна власність .

вони тоді жили і були прописані в Криму, в Ялті. після зохопленн я паспорти РФ могли легко отримати всі. багато СБУшників до речі отримали і перейшли на службу хуйлу.
отримати паспорт для того, щоб зменшити головняк з нерухоміс тю - для таких людей як дружина Семочка то думаю взагалі не питання.
А для нього?
А що нього за дружина така?

вони тоді жили і були прописані в Криму
Тобто, він з тих СБУшників, які здали Крим.

Тобто, він з тих СБУшників, які здали Крим.
Нет на них Аэлита. :D

1. Бувають в Криму.
2. Так у Пороха теж сім'я пов'язана з громадяна ми Московії. ВІн такий самий як Семочко. КІлька років фінансува в армію агресора. І гріха в цьому не бачив.

"Яке їхало -- таке й здибало".
Президент Порошенко - це заслуга "мудрого українськ ого народу", який вигнав злочинног о Хряка  і обрав президент ом міністра злочинног о уряду, у якого бізнес в країні-агресорі і близькі родичі -- громадяни країни-агресора. Ще й дяка МП-ФСБ.
Якщо президент -- дяк МП-ФСБ, то який у нього буде керівник зовнішньо ї розвідки?
 "мутний Семочко".

Голандськ ий зять хуйла? так хуйло його завербува в. це ж очевидно.
Російська невістка Пороха - на Порошека має вплив Московія, це ж очевидно.

дочка Лаврова громадянк а США і проживає у США - так це ніяк не створює залежност і Лаврова від США і взагалі, його б хуйло вигнав якби щось було не так.
пасербниц я і дружина Семочка мають паспорт РФ і бувають в Криму - очевидно Семочко завербова ний і Порох теж завербова ний, бо до сих пір не вигнав Семочко.

ок, більше з Вами сперечати ся не буду. марна справа.
у Вас просто подвійні стандарти і упереджен ість щодо Порошенка .

Бля піпєц! Звідки така впевненіс ть що як буде паспорт то не буде головняк з нерухоміс тю? Ти шо наївний мальчик? ФСБ до жопи той паспорт, вони організую ть головняк з паспортом і без, якщо буде треба. Карпоч гнилі відмазки.

:facepalm:  :facepalm1:
маєте докази, що цього не зробив Семочко?
маєте докази що паспорти РФ отримали тільки дружина і пасербиця Семочка, а він сам утримався? (бо якщо слідувати вашій "логіці" цілком вистачило би одного паспорта)

Голандський зять хуйла? так хуйло його завербува в. це ж очевидно.
Російська невістка Пороха - на Порошека має вплив Московія, це ж очевидно.

дочка Лаврова громадянк а США і проживає у США - так це ніяк не створює залежност і Лаврова від США і взагалі, його б хуйло вигнав якби щось було не так.
пасербниц я і дружина Семочка мають паспорт РФ і бувають в Криму - очевидно Семочко завербова ний і Порох теж завербова ний, бо до сих пір не вигнав Семочко.

ок, більше з Вами сперечати ся не буду. марна справа.
у Вас просто подвійні стандарти і упереджен ість щодо Порошенка .
Ні. Я дивлюсь реально на речі, а у Вас очі і вуха шоколадом заліплені .
І ще раз про пуйла. Заміжня донька -- це інша сім'я. І навіть смішно говорити, що зять може мати вплив на пуйла.
Так само донька Лаврова.
А тут -- дружина. Сім'я і спільна власність .

Бля піпєц! Звідки така впевненіс ть що як буде паспорт то не буде головняк з нерухоміс тю? Ти шо наївний мальчик? ФСБ до жопи той паспорт, вони організую ть головняк з паспортом і без, якщо буде треба. Карпоч гнилі відмазки.
Це не впевненіс ть. Це слабкі спроби пошуку відмазок.
Все він розуміє.
"Служба такая" (ци)

:facepalm:  :facepalm1:
маєте докази, що цього не зробив Семочко?
маєте докази що паспорти РФ отримали тільки дружина і пасербиця Семочка, а він сам утримався? (бо якщо слідувати вашій "логіці" цілком вистачило би одного паспорта)

я не маю доказів, що Ви наприклад не офіцер ФСБ. але стверджув ате зворотнє бездоказо во не стану.
а Ви щодо Семочка презумпці ю невинуват ості повністю відкидаєт е.

Ні. Я дивлюсь реально на речі, а у Вас очі і вуха шоколадом заліплені .
І ще раз про пуйла. Заміжня донька -- це інша сім'я. І навіть смішно говорити, що зять може мати вплив на пуйла.
Так само донька Лаврова.
А тут -- дружина. Сім'я і спільна власність .

ок, Ви думаєте що в мене очі і вуха зіліплені шоколадом, а я думаю що у Вас очі і вуха заліплені зрадойопс ьким лайном, яким кацапи і корисні ідіоти щедро заливають Україну.
до спільної думки ми не дійдемо.

можете вважати мої аргументи слабкими і нелогічни ми. я такими ж вважаю Ваші аргументи .
всього найкращог о.

я не маю доказів, що Ви наприклад не офіцер ФСБ. але стверджув ате зворотнє бездоказо во не стану.
а Ви щодо Семочка презумпці ю невинуват ості повністю відкидаєт е.
Презумпція тут абсолютно "не в тему".
НАгадаю про що мова -- людина з таким шлейфом не може бути на такій посаді.

можете вважати мої аргументи слабкими і нелогічни ми
ВАші аргументи взагалі такими не є. Це просто спроба "відмазати" Педру.

У самого Педри аргументи відсутні.

ВАші аргументи взагалі такими не є. Це просто спроба "відмазати" Педру.

У самого Педри аргументи відсутні.

ок. можу те саме сказати про Вас.
Ваші аргументи такими не є. Ви просто намагаєте ся "замазати" Порошенка .

Аргументи Порошенка - ненависть з боку хуйла і вже оголошене кацапами очікуванн я зміні влади в Україні.

яке юління? ти притомний? і де я збрехав про Лєщєка?

"купив квартиру за корупційн ою схемою."

Кум главсвина с нетерпени ем ждёт новых подробнос тей, чтобы наказать ненавистн ого коррупцио нера. Помоги своим! ;)

з Григориши ним Сірьожа не вечеряв? чи жінка його емпатію до загиблих воєнних кацапів не проявляла?

давай, розкажи де я збрехав.

:facepalm1:

Подозрева ю, что он лично общался даже с панамским, который не понятно по какой причине дал Григориши ну украинско е гражданст во. Что из этого следует? Что Лещенко также с кумом пуйла мутин потоки и наживаетс я на войне?  :X

чи кредит у нього не безпроцен тний і не на 10 років? чи скидки, дуже дивної, на 30% не було?

Бот, что ты бредишь? Какой кредит? Немедледл енно к генклоуну и накажи коррупцио нера по самое немогу!

Ви щодо Семочка презумпці ю невинуват ості повністю відкидаєт е.
:facepalm1:  :facepalm:
все. я більше не можу
голова-залізобетон

ок. можу те саме сказати про Вас.
Ваші аргументи такими не є. Ви просто намагаєте ся "замазати" Порошенка .

Аргументи Порошенка - ненависть з боку хуйла і вже оголошене кацапами очікуванн я зміні влади в Україні.
Так у мене факти -- у керівника зовнішньо ї розвідки члени сім'ї мають паспорти країни-агресора заради (на ВАшу думку) збереженн я нерухомос ті в Криму.
А де пояснення ГЕтьмана? Хтось їх чув?

Це Вам сам пуйло сказав?

це Ваша думка. станене головою СБУ - втілите у життя.
ну твою думку ми вже почули “ще невідомо чи була б Украіна». Що тебе можна за пачку фублей купити, свиноботе? Я думав що ти розумово неповноці нний, а ти просто продажний шмат лайна! Перестане свиноферм а «Пєтькіно» башляти то ти тут на Тхуя перетвори шься?

Повідомлення занадто довге

Повна версія