Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

:facepalm:  :facepalm1:
маєте докази, що цього не зробив Семочко?
маєте докази що паспорти РФ отримали тільки дружина і пасербиця Семочка, а він сам утримався? (бо якщо слідувати вашій "логіці" цілком вистачило би одного паспорта)

я не маю доказів, що Ви наприклад не офіцер ФСБ. але стверджувате зворотнє бездоказово не стану.
а Ви щодо Семочка презумпцію невинуватості повністю відкидаєте.
   
Ні. Я дивлюсь реально на речі, а у Вас очі і вуха шоколадом заліплені.
І ще раз про пуйла. Заміжня донька -- це інша сім'я. І навіть смішно говорити, що зять може мати вплив на пуйла.
Так само донька Лаврова.
А тут -- дружина. Сім'я і спільна власність.

ок, Ви думаєте що в мене очі і вуха зіліплені шоколадом, а я думаю що у Вас очі і вуха заліплені зрадойопським лайном, яким кацапи і корисні ідіоти щедро заливають Україну.
до спільної думки ми не дійдемо.

можете вважати мої аргументи слабкими і нелогічними. я такими ж вважаю Ваші аргументи.
всього найкращого.
   
я не маю доказів, що Ви наприклад не офіцер ФСБ. але стверджувате зворотнє бездоказово не стану.
а Ви щодо Семочка презумпцію невинуватості повністю відкидаєте.
Презумпція тут абсолютно "не в тему".
НАгадаю про що мова -- людина з таким шлейфом не може бути на такій посаді.
   
можете вважати мої аргументи слабкими і нелогічними
ВАші аргументи взагалі такими не є. Це просто спроба "відмазати" Педру.

У самого Педри аргументи відсутні.
   
ВАші аргументи взагалі такими не є. Це просто спроба "відмазати" Педру.

У самого Педри аргументи відсутні.

ок. можу те саме сказати про Вас.
Ваші аргументи такими не є. Ви просто намагаєтеся "замазати" Порошенка.

Аргументи Порошенка - ненависть з боку хуйла і вже оголошене кацапами очікування зміні влади в Україні.
   
яке юління? ти притомний? і де я збрехав про Лєщєка?

"купив квартиру за корупційною схемою."

Кум главсвина с нетерпением ждёт новых подробностей, чтобы наказать ненавистного коррупционера. Помоги своим! ;)

з Григоришиним Сірьожа не вечеряв? чи жінка його емпатію до загиблих воєнних кацапів не проявляла?

давай, розкажи де я збрехав.

 :facepalm1:

Подозреваю, что он лично общался даже с панамским, который не понятно по какой причине дал Григоришину украинское гражданство. Что из этого следует? Что Лещенко также с кумом пуйла мутин потоки и наживается на войне?  :X

чи кредит у нього не безпроцентний і не на 10 років? чи скидки, дуже дивної, на 30% не було?

Бот, что ты бредишь? Какой кредит? Немедледленно к генклоуну и накажи коррупционера по самое немогу!
   
Ви щодо Семочка презумпцію невинуватості повністю відкидаєте.
:facepalm1:  :facepalm:
все. я більше не можу
голова-залізобетон

Петро все робить правильно (с, Willie)
   
ок. можу те саме сказати про Вас.
Ваші аргументи такими не є. Ви просто намагаєтеся "замазати" Порошенка.

Аргументи Порошенка - ненависть з боку хуйла і вже оголошене кацапами очікування зміні влади в Україні.
Так у мене факти -- у керівника зовнішньої розвідки члени сім'ї мають паспорти країни-агресора заради (на ВАшу думку) збереження нерухомості в Криму.
А де пояснення ГЕтьмана? Хтось їх чув?

Це Вам сам пуйло сказав?
   
це Ваша думка. станене головою СБУ - втілите у життя.
ну твою думку ми вже почули “ще невідомо чи була б Украіна». Що тебе можна за пачку фублей купити, свиноботе? Я думав що ти розумово неповноцінний, а ти просто продажний шмат лайна! Перестане свиноферма «Пєтькіно» башляти то ти тут на Тхуя перетворишься?
   
ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЯ ПРАВДІ В ОЧІ - УКРАЇНА НАРАЗІ МАЙЖЕ ПОВНІСТЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД  РОСІЙСЬКИМ УПРАВЛІННЯМ.

Скандал з першим заступником Голови Служби зовнішньої розвідки, Сергієм Семочко, 8 родичів якого, включаючи дружину, мають російське громадянство, тобто, громадянство агресора, знову змушує мене узагальнити наявну інформацію щодо зв'язків наших владних персоналій з Росією і з її терористичними угрупованнями в ОРДЛО, аби прийти до сумного висновку - Україна наразі знаходиться під жорстким російським впливом і фактичним російським управлінням.

Отже, давайте разом дивитися на ці зв'язки, які діюча влада з певним умислом приховувала в одних випадках і продовжує приховувати в інших.

Президент Порошенко. Випускник радянського кдбешного вишу. Дружина його сина, народного депутата України, Олексія Порошенко - Юлія Аліханова, є громадянкою Росії. Скрін 1.
Цей факт Петро і Олексій Порошенки весь час приховували і він став відомий лише завдяки журналістам.

Міністр закордонних справ України, Павло Клімкін. Народився і виріс в Росії. Закінчив московський ВНЗ, який знаходився під щільним контролем КДБ. Дружина Клімкіна, Марія Михайленко,теж займає відповідальну посаду у владі і є заступником керівника Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента,

Натомість, батько Марії Михайленко - генерал-майор Юрій Михайленко, є зрадником України, проживає в окупованому Росією Севастополі, має російське громадянство і був нагороджений російською владою медаллю “За возвращение Крыма”.
Скрін 2.

Звісно, що про зраду і службу Росії тестя Павла Клімкіна ми теж дізналися не від фігурантів скандальної інформації - міністра закордонних справ і його дружини, а від незалежних блогерів. Причому, пані Марія спочатку крутила сракою і розповідала про якусь “інформаційну війну” проти її чоловіка і лише згодом була вимушена підтвердити факт зради її батька на користь Росії.

Голова Вищої ради правосуддя, Ігор Бенедисюк. Громадянин Росії.  Це підтверджується його службою в 1991 - 1994 роках суддею російського військового суду. Зрозуміло, що на такій посаді можуть працювати лише громадяни Росії.

Втім, на будь-які запитання і запити щодо свого російського громадянства, пан Бенедисюк відповідає тупим мовчанням. Незрозуміло також, яким чином, у 1994 році, пан Бенедисюк цілих два місяці поєднував посаду судді 37-го військового суду Далекосхідного військового округу в Росії з посадою військового судді Київського гарнізону в Україні.
Скрін 3.

Виходить так, що Ігор Бенедисюк взагалі отримав громадянство України незаконно, бо згідно закону “Про громадянство України”, громадянами України є особи, які не перебувають у громадянстві інших держав. Але ж, про вихід з російського громадянства пан Бенедисюк ніяких документів вперто не надає.

Розумієте, що ми маємо? Керівник ключового органу в суддівській системі України є громадянином Росії! І особисто я впевнений, що формування суддівського корпусу в Україні відбувається під наглядом ФСБ.
І ось, деякі приклади. 

Суддя господарського суду Київської області, Світлана Чонгова - громадянка Росії. Скрін 4. До того ж, пані Світлана постійно відвідує Крим, де працювала суддею раніше. Проте, в цьому році, Вища кваліфікаційна комісія суддів визнала Свєту такою, що відповідає посаді українського судді.

Суддя Київського апеляційного адмінсуду, колишній російський офіцер, (чи, дійсно, колишній?), Ігор Федотов.
Згідно з його ж біографією, громадянином України він став лише у 2001 році. При цьому, до 2002 року він служив у російській армії та був суддею військового суду Білогірського гарнізону Далекосхідного військового округу (м. Білогірськ Амурської області).
Скрін 5.

Тобто, знову брехня, знову незаконне отримання громадянства України (бо, до 2002 року,  Ігор Федотов ще був російським військовим і однозначно громадянином Росії) і знову військовий суддя Далекосхідного гарнізону. Прям, кузня кадрів для українських судів, цей Далекосхідний гарнізон російської армії!.
Про втрату російського громадянства Федотовим ніяких реальних даних на сьогодні також не існує, що дає привід наразі теж вважати його громадянином Росії.

.
   
Під рубрикою «Новини кінопрокату».

Кіностудія «Sytnyk pictures», очолювана домашнім журналістом директора НАБУ Денисом Бігусом, випустила на екрани країни фільм про злодіяння першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка за сценарієм, написаним Управлінням по роботі з громадськістю НАБУ спільно з прес-службою СБУ.

Постать пана Семочка стала широкознаною ще півтора роки тому, коли він з крісла керівника «економічного» Главку СБУ перебрався в кабінет начальника Управління СБУ по Києву та Київській області. Але на публікації про витівки цього достойника соратники директора НАБУ не звертали уваги, аж доки Семочко не оголосив про свої претензії на посаду голови СБУ, мотивуючи їх тим, що він «від Кононенка».

Точніше – після того, як Сергій Семочко на засіданні колегії СБУ прилюдно послав голову СБУ Василя Грицака (x), Василь Сергійович раптом полюбив директора НАБУ Артема Ситника й став з ним дружити проти Семочка. Резони для такої дружби в Артема Сергійовича також були чималі: СБУ розслідує кримінальні провадження за фактом незаконного прослуховування НАБУ телефонних розмов громадян, зокрема, підприємця Любомира Мудріча (детективи НАБУ отримували дозволи слідчих суддів Апеляційного суду м.Києва шляхом підробки документів – подавали клопотання про прослуховування телефонів одних громадян, а зазначали номери телефонів інших громадян), незаконного стеження НАБУ за начальником департаменту Генпрокуратури Володимиром Гуцуляком та його заступником (нині – перший заступник голови ДБР) Ольгою Варченко, які розслідували вимагання Ситником грошей з військового прокурора сил АТО Кулика, обставини втрати співробітником НАБУ флеш-носія з документами, що містять гриф «таємно» тощо. Коротше кажучи, відбувся бартер – Грицак пообіцяв Ситнику повну безкарність, а Ситник за це пообіцяв Грицаку всіляку допомогу у боротьбі з конкурентом.

Але був нюанс – до тих пір, доки Семочко продовжував нести службу в лавах СБУ, Василь Сергійович дуже прохав Артема Сергійовича не говорити вголос про злочинну діяльністю підлеглого, бо це ж кидало тінь на всю Контору, під дахом якої Семочко став мультимільйонером. Але як тільки Грицак вижив Семочко з СБУ й домігся призначення його першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки, на конкурента були спущені всі собаки, тобто – кіностудія «Sytnyk pictures» разом з домашніми активістами директора НАБУ.

Звісно, дай боже їм усім здоров’я – і Грицаку, і Ситнику, і Семочку, і Бігусу. Хай воюють далі. Але хотів би порадити Денису Бігусу перед тим, як озвучувати тексти, написані в Управлінні по роботі з громадськістю НАБУ (нехай навіть і за матеріалами, наданими СБУ), все ж таки перевіряти фактаж бодай по «Вікіпедії»: Семочко ніколи не очолював контррозвідку СБУ, він очолював «економічний» Главк. І хоча в назві Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України фігурує прикметник «контррозвідувальний», все ж таки ГУКЗЕ і Департамент контррозвідки – це різні структурні підрозділи.

можна я похвалю Порошенка?
   
Срата педросня всіх покитьків буде виправдовувати!
   
ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЯ ПРАВДІ В ОЧІ - УКРАЇНА НАРАЗІ МАЙЖЕ ПОВНІСТЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД  РОСІЙСЬКИМ УПРАВЛІННЯМ.

Скандал з першим заступником Голови Служби зовнішньої розвідки, Сергієм Семочко, 8 родичів якого, включаючи дружину, мають російське громадянство, тобто, громадянство агресора, знову змушує мене узагальнити наявну інформацію щодо зв'язків наших владних персоналій з Росією і з її терористичними угрупованнями в ОРДЛО, аби прийти до сумного висновку - Україна наразі знаходиться під жорстким російським впливом і фактичним російським управлінням.

Отже, давайте разом дивитися на ці зв'язки, які діюча влада з певним умислом приховувала в одних випадках і продовжує приховувати в інших.

Президент Порошенко. Випускник радянського кдбешного вишу. Дружина його сина, народного депутата України, Олексія Порошенко - Юлія Аліханова, є громадянкою Росії. Скрін 1.
Цей факт Петро і Олексій Порошенки весь час приховували і він став відомий лише завдяки журналістам.

Міністр закордонних справ України, Павло Клімкін. Народився і виріс в Росії. Закінчив московський ВНЗ, який знаходився під щільним контролем КДБ. Дружина Клімкіна, Марія Михайленко,теж займає відповідальну посаду у владі і є заступником керівника Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента,

Натомість, батько Марії Михайленко - генерал-майор Юрій Михайленко, є зрадником України, проживає в окупованому Росією Севастополі, має російське громадянство і був нагороджений російською владою медаллю “За возвращение Крыма”.
Скрін 2.

Звісно, що про зраду і службу Росії тестя Павла Клімкіна ми теж дізналися не від фігурантів скандальної інформації - міністра закордонних справ і його дружини, а від незалежних блогерів. Причому, пані Марія спочатку крутила сракою і розповідала про якусь “інформаційну війну” проти її чоловіка і лише згодом була вимушена підтвердити факт зради її батька на користь Росії.

Голова Вищої ради правосуддя, Ігор Бенедисюк. Громадянин Росії.  Це підтверджується його службою в 1991 - 1994 роках суддею російського військового суду. Зрозуміло, що на такій посаді можуть працювати лише громадяни Росії.

Втім, на будь-які запитання і запити щодо свого російського громадянства, пан Бенедисюк відповідає тупим мовчанням. Незрозуміло також, яким чином, у 1994 році, пан Бенедисюк цілих два місяці поєднував посаду судді 37-го військового суду Далекосхідного військового округу в Росії з посадою військового судді Київського гарнізону в Україні.
Скрін 3.

Виходить так, що Ігор Бенедисюк взагалі отримав громадянство України незаконно, бо згідно закону “Про громадянство України”, громадянами України є особи, які не перебувають у громадянстві інших держав. Але ж, про вихід з російського громадянства пан Бенедисюк ніяких документів вперто не надає.

Розумієте, що ми маємо? Керівник ключового органу в суддівській системі України є громадянином Росії! І особисто я впевнений, що формування суддівського корпусу в Україні відбувається під наглядом ФСБ.
І ось, деякі приклади. 

Суддя господарського суду Київської області, Світлана Чонгова - громадянка Росії. Скрін 4. До того ж, пані Світлана постійно відвідує Крим, де працювала суддею раніше. Проте, в цьому році, Вища кваліфікаційна комісія суддів визнала Свєту такою, що відповідає посаді українського судді.

Суддя Київського апеляційного адмінсуду, колишній російський офіцер, (чи, дійсно, колишній?), Ігор Федотов.
Згідно з його ж біографією, громадянином України він став лише у 2001 році. При цьому, до 2002 року він служив у російській армії та був суддею військового суду Білогірського гарнізону Далекосхідного військового округу (м. Білогірськ Амурської області).
Скрін 5.

Тобто, знову брехня, знову незаконне отримання громадянства України (бо, до 2002 року,  Ігор Федотов ще був російським військовим і однозначно громадянином Росії) і знову військовий суддя Далекосхідного гарнізону. Прям, кузня кадрів для українських судів, цей Далекосхідний гарнізон російської армії!.
Про втрату російського громадянства Федотовим ніяких реальних даних на сьогодні також не існує, що дає привід наразі теж вважати його громадянином Росії.

.

педросня, после этого, слышать от вас шото в защиту ваших паханов - откровенная измена Украине. Хотел написать Родине, но потом подумалось, что она у вас запросто может быть иной, как и у ваших паханов.
   
Голандський зять хуйла? так хуйло його завербував. це ж очевидно.
Російська невістка Пороха - на Порошека має вплив Московія, це ж очевидно.

дочка Лаврова громадянка США і проживає у США - так це ніяк не створює залежності Лаврова від США і взагалі, його б хуйло вигнав якби щось було не так.
пасербниця і дружина Семочка мають паспорт РФ і бувають в Криму - очевидно Семочко завербований і Порох теж завербований, бо до сих пір не вигнав Семочко.


ок, більше з Вами сперечатися не буду. марна справа.
у Вас просто подвійні стандарти і упередженість щодо Порошенка.

Не знаю есть ли у дочки Лаврова американский паспорт, но с 2007 года она живет в Москве

Останнє редагування: 9 жовтня 2018 17:40:17 від SlavRedko
   

можна я похвалю Порошенка?
   
знает что-то этот Семочко про сбушников крымских,
раз так плющит всех от его родни

а от родни большей части военных, вышедших из крыма, вас не плющит?
а у них тоже есть "российские паспорта" и недвига в крыму
и они, о ужас, работают на оккупанта или получают от него пенсию
   
знает что-то этот Семочко про сбушников крымских,
раз так плющит всех от его родни

а от родни большей части военных, вышедших из крыма, вас не плющит?
а у них тоже есть "российские паспорта" и недвига в крыму
и они, о ужас, работают на оккупанта или получают от него пенсию


харошиє сапогі, нада брать  тм

можна я похвалю Порошенка?
   
то шо там, Семочка вже звільнено?   :umnik2:
   можна я похвалю Порошенка?
   
знает что-то этот Семочко про сбушников крымских,
раз так плющит всех от его родни

а от родни большей части военных, вышедших из крыма, вас не плющит?
а у них тоже есть "российские паспорта" и недвига в крыму
и они, о ужас, работают на оккупанта или получают от него пенсию
подельница Базилио права! (tu)
Главное - за педру, за рАшен (tu) Ой. ну в смысли армия, вира и все такое- вот!
   
все, нами правлять відверті рекетири
і за це пропонується голосувати
оскільки хтось їм дав якийсь томос
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія