Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

громи і молнії метав?

Останнє редагування: 6 жовтня 2018 14:09:32 від OldBoy

Леонид Швец

Совершенн о понятно, что ни один из нынешних кандидато в в президент ы не молчал бы так долго и выразител ьно, как Петр Порошенко, по поводу скандала в украинско й разведке. Красавчик! Зеленский зеленеет, Чумак чумеет, Деревянко деревенее т, Юля юлит, Рабинович рябит.
Поэтому ни о какой альтернат иве и речи быть не может.

громи і молнії метав?

Лично у Семочко их НЕТ

Якобы они есть у его родственн иков - и что Семочко должен был с ними сделать ?

громи і молнії метав?
З АП вночі вивезли вантажівк у з  відрубани ми руками.  :gigi:

залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко.. .   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить.. .

Лично у Семочко их НЕТ

ДО Семочко жодних претензій .
Претензії до Головноко мандувача .

залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко.. .   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить.. .
Так поросятни ки давно сказали --Залізний Гетьман.  B-)

ДО Семочко жодних претензій .
Претензії до Головноко мандувача .

если нет претензий к семочко - то какие могут быть претензии к порошенко ?
где у вас логика ?

где у вас логика ?

Які можуть у порохолиз а бути претензії до тасування Педрою колоди кондрових корупціон ерів?

где у вас логика ?

А які у мене можуть бути претензії до Семочко? Це ж його родичі.
А до Гетьмана:як він призначає людину з таким "шлейфом" на таку посаду?
Хоча, про що я. Гетьман сам впродовж кількох років фінансува в армію агресора як свою рідну.

У самого Гетьмана свати - кацапо-громадяни (а може, й невістка не відмовила ся). Причому через спільних онуків їх можна вважати і кревними родичами.

У самого Гетьмана свати - кацапо-громадяни (а може, й невістка не відмовила ся). Причому через спільних онуків їх можна вважати і кревними родичами.
І це також.
Але тут, НМД, претензії до "мудрого українськ ого народу", який прогнавши злочинну владу Януковича обрав презом міністра уряду Януковича .

там дійсно тенденція

Петро на кацапці, синок на кацапці.. ..   а дітей виховує мати

там дійсно тенденція

Петро на кацапці, синок на кацапці.. ..   а дітей виховує мати
До цього, Педро -- дяк МП-ФСБ.

у нас президент - Порошенко, а не його діти, дружина чи невістка.
а от те, що Тимошенко - російсько-вірменсько-єврейського походженн я вас не турубує? якщо вже ви так переймаєт еся національ ністью родичів Порошенка .

Порошенко відреагув ав на російські паспорти Семочка?
У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляц ії? Змініть назву гілки.

Хоча, про що я. Гетьман сам впродовж кількох років фінансува в армію агресора як свою рідну.

тут питання, коли ті родичі отримала паспорти РФ. якщо до 2014-го, то це дурниця а не компромат .
Михайло Забродськ ий взагалі навчався у Петербурз і і 5 років служив у військах РФ. ну і якось з таким шлейфом вбивав кацапів і досить ефективно . навіть СлідКом РФ проти нього криміналь ну справу розпочав.

Останнє редагування: 6 жовтня 2018 13:34:27 від karuby

Якщо у кожного 2-го українця є родичи у РФ , то ми Юльки ідемо до вас))))

Счет тузам в рукавах идет на десятки

у нас президент - Порошенко, а не його діти, дружина чи невістка.
а от те, що Тимошенко - російсько-вірменсько-єврейського походженн я вас не турубує? якщо вже ви так переймаєт еся національ ністью родичів Порошенка .
   Правильно! Ганьба!

жертовність Порошенка є просто безпрецед ентною серед правителі в України за всю нашу тисячоліт ню історію.(karuby) :take_exam:

Лично у Семочко их НЕТ

А если найду? (с)

Петро на кацапці, синок на кацапці.. ..   а дітей виховує мати
Ну, Марина все ж таки народилас я у Києві, навіть якщо її батьки прибули з кацапстан у.

Правильно! Ганьба!

жертовність Порошенка є просто безпрецед ентною серед правителі в України за всю нашу тисячоліт ню історію.(karuby) :take_exam:

мені приємно, що Ви мене цитуєте. дякую.
те що Ви перейшли на сторону Правди, на сторону Порошенка говорить про те, що мої зусилля на ФУПі не є марними!

OldBoy, якщо Ви не змінете назву гілки, натисну доповідь.

Ну, Марина все ж таки народилас я у Києві, навіть якщо її батьки прибули з кацапстан у.
:gigi:  Точно. Цинічні бандерівц і.

навіть СлідКом РФ проти нього криміналь ну справу розпочав.
Ну, на Тягнибока, Яроша та Корчинськ ого слідком кацапстан у теж відкрив справи, що не заважає деяким педрофіла м називати данних осіб та й в цілому усіх право-радикалів провокато рами, які нібито створюють зручну картинку для кацапо-змі

дайте сылку про его роспаспор та

и Семочко должен был убить их ? отказатьс я от их ?
в чем суть ваших претензий ?

Наша СБУ -свята святих ФСБ. там ще ні одного не було з американс ьким паспортом-всі з російськи м. Та й що барига зробить-Центр так вирішив.

У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляц ії? Змініть назву гілки.
Семочко -класичний PEPS political ly exposed person.В будь-якій поважаючи й себе краіні його б на гарматний постріл не підпустил и би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськи ми паспортам и лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

громи і молнії метав?

ми не знаємо. а шо чути в україні?

Семочко -класичний PEPS political ly exposed person.В будь-якій поважаючи й себе краіні його б на гарматний постріл не підпустил и би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськи ми паспортам и лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

Думаю, що тут 2 в одному  :laugh:

и Семочко должен был убить их ? отказатьс я от их ?
в чем суть ваших претензий ?
що може зробити кацапськи й агент на такий посаді? Тільки продовжув ати служити кацапстан у! Украінськ а розвідка повністю проспала концентра цію кацапо-військ у Криму! Чи була у нас украінськ а розвідка з такими «сємочками»?

Лично у Семочко их НЕТ

таке враження, що ти не за безпеку України переживає ш, а за спокій Порошенка
ти патріот України чи Порошенка?

Ну, на Тягнибока, Яроша та Корчинськ ого слідком кацапстан у теж відкрив справи, що не заважає деяким педрофіла м називати данних осіб та й в цілому усіх право-радикалів провокато рами, які нібито створюють зручну картинку для кацапо-змі

згоден, слідком - не аргумент.
але у Вас є заперечен ня, що Забродськ ий вичвся і служив в росармії, а тепер вбиває кацапів?

мова ж не про дядю чи тьотю, мова про дружину і сина. Це сімя, де є юридична відповіда льність за спільні дії.
Як така людина може бути допущена до державної таємниці?  Він злочинець, бо мав повідомит и в СБУ про наявність подвійног о громадянс тва, що заборонен о конституц ією.

залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко.. .   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить.. .

Як дістане туз з рукава!   :pooh_lol:

мені приємно, що Ви мене цитуєте. дякую.
те що Ви перейшли на сторону Правди, на сторону Порошенка говорить про те, що мої зусилля на ФУПі не є марними!
Марно тішитесь. То "даби дурь каждому била відна"(ц) B-)

Їм зарплатню платять за Юльку.

Який Сємочко?   :pooh_lol:

Повна версія