Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

А Лавра? Почаївськ а і інші?
Це що, оренда?

Так, Азаров дав на 50 років у безоплатн е користуан ня.

Гиркин и специаьно провоциро вать может, на месть УПЦ МП

Сейчас главное объединен ие и тишина

А Лавра? Почаївськ а і інші?
Це що, оренда?
Ясне діло, що оренда

А вот сам документ 17 века. Его отменили, признав незаконны м?
Или отменили временно выданный в 17 веке документ? Ну по типу как разрывают договор аренды
Документ полягав лише у тому, щоб Київськог о митрополи та висвячува в Московськ ий партріарх, бо Константи нопольськ ому на той час то було робити напряжно. І видавалос ь це право тимчасово . Ну, як то буває. тимчасово затягнуло сь на пару сотень років. А тепер ось забрали це право.

Я так розумію, більше ніяких документі в, котрими б Константи нополь якісь права на Київську митрополі ю Москві передавав - не існує. Поправте, якщо помиляюсь .

Ясне діло, що оренда
Значить в любий момент можна забрати.
Чого ж досих пір не забрали?

Значить в любий момент можна забрати.
Чого ж досих пір не забрали?

А смысл?

Новинский в прямом эфире у Скабеевой гонит на Петю
негарно так
Педро ж йому добазарюв ався за громадянс тво

негарно так
Педро ж йому добазарюв ався за громадянс тво

Неблагода рная скотина

більше таких зізнаній
хороших і разних
і ВП все стане ясно з рпц

з рпц давно все ясно
мені більш цікаво, чи почухаєть ся, наприклад, СБУ після таких зізнань

А смысл?
Який смисл?
Це на п'ятому році війни питаєте, який смисл?

Це ж агентурна мережа ФСБ в Україні.
А потім дивуєтесь, звідки беруться політичні вбивства, вбивства журналіст ів, співробіт ників контррозв ідки, вибухи складів і тд.

Свого часу Шухевича викрили, знайшли і вбили завдяки такій агентурні й мережі ФСБ-шних попів.

Який смисл?
Це на п'ятому році війни питаєте, який смисл?

Це ж агентурна мережа ФСБ в Україні.
А потім дивуєтесь, звідки беруться політичні вбивства, вбивства журналіст ів, співробіт ників контррозв ідки, вибухи складів і тд.

Свого часу Шухевича викрили, знайшли і вбили завдяки такій агентурні й мережі ФСБ-шних попів.

Зачем? Всё равно все приходы будут наши :о)
Церковь - ето не недвижимо сть, а люди.

заява члена проводу НК Кравченка .

Вселенськ а патріархі я визнала право українців на власну автокефал ьну церкву. Але це право визнано не за Московськ им чи Київським патріарха том, а за об’єднаним православ’ям України. А такого у нас наразі немає.

Утворити цю єдину церкву має спеціальн о скликаний Собор всіх православ них церков країни. І саме в цьому криється перша небезпека для України. Адже Москва зробить все, щоб вплинути на рішення Собору. Немає певності, що в результат і Собору патріархо м об’єднаної церкви православ них українців стане людина з державниц ькою позицією. Україна – найбільша православ на країна світу. Приходів Московськ ого патріарха ту в Україні більше, ніж приходів Російсько ї православ ної церкви в Росії. Втрата України для московськ ого православ’я не просто критична, вона небезпечн а для самого існування РПЦ. Тому РФ буде робити все для того, щоб лишити за собою вплив на українськ е православ’я, хай навіть і автокефал ьне.

Другою небезпеко ю є ймовірна реакція православ них громад, на які сьогодні має прямий вплив російське православ’я. Адже там не просто плекаютьс я проросійс ькі настрої, там панує агресивна українофо бія. Симптомат ично, що Новінськи й в Україні й Гіркін в Росії, в унісон оголосили про можливіст ь громадянс ької війни саме через «розкол в православ’ї». Москва через них віверто погрожує ескалаціє ю гібридної війни проти України.

Тож, «Томос Наш» - це не загальнон аціональн а перемога, а випробува ння для всієї країни. Православному духовенст ву можна побажати державниц ького рішення, а українцям – готовност і його відстояти . Ми маємо розуміти, що автокефал ьну церкву нам не подарован о, за нами визнано тільки право на її здобуття.

slp

4)  юльки

4)  юльки
Максимум 3а)

4)  юльки

це і є п.3

Ану, признавай тесь, хто проти Томоса?

https://twitter.com/view/status/1050682571695230976

місцевий растаман мабуть у всі 3 попадає  :gigi: Так вже його підірвало від томоса.

Патріарх Масковскі й і всєя Нєрусі

москва, приблизно 1686 рік

333 років рабства

москва, приблизно 1686 рік

Показати зображення...
333 років рабства

Нічого з того часу не змінилося

Скоро на усіх парканах України: "Анухрій - лашара!"

Интересна я ситуация в Крыму выходит.
Понятно что Крым наш. Но Россия так не считает, а значит, не выгнав наши церкви ( там осталось парочку УПЦ КП),  молча соглашает ся на приходы УПЦ на своей якобы територии .
А это прецедент .

На окуповани х територія х парафії УПЦ не підпорядк ували РПЦ?

Российски й МИД считает действия Вселенско го патриарха провокаци ей, поддержив аемой Вашингтон ом

С соответст вующим заявление м выступил глава ведомства Сергей Лавров, — сообщает РИА Новости.
Накануне Священный синод Константи нопольско й церкви отменил указ 17-го века о подчинени и Киевской митрополи и Московско му патриарха ту, а также снял анафему с глав двух неканонич еских церквей на Украине. Это дает основания для предостав ления в будущем автокефал ии Украинско й церкви.
В РПЦ сегодня предложил и созвать в Москве чрезвычай ный православ ный собор для низложени я Вселенско го патриарха Варфоломе я и членов его Синода.

Российский МИД считает действия Вселенско го патриарха провокаци ей, поддержив аемой Вашингтон ом

С соответст вующим заявление м выступил глава ведомства Сергей Лавров, — сообщает РИА Новости.
Накануне Священный синод Константи нопольско й церкви отменил указ 17-го века о подчинени и Киевской митрополи и Московско му патриарха ту, а также снял анафему с глав двух неканонич еских церквей на Украине. Это дает основания для предостав ления в будущем автокефал ии Украинско й церкви.
В РПЦ сегодня предложил и созвать в Москве чрезвычай ный православ ный собор для низложени я Вселенско го патриарха Варфоломе я и членов его Синода.

это мид гундяева или путена? :laugh:

Российский МИД считает действия Вселенско го патриарха провокаци ей, поддержив аемой Вашингтон ом

Православ ный ГКЧП задумали в кремле.

Интересная ситуация в Крыму выходит.
Понятно что Крым наш. Но Россия так не считает, а значит, не выгнав наши церкви ( там осталось парочку УПЦ КП),  молча соглашает ся на приходы УПЦ на своей якобы територии .
А это прецедент .

они там в таком подполье. ..

В пасхальні дні, як і водиться доброму господарю, Порошенко засіяв зерна автокефал ії у благодатн ий грунт. Здобрив, поливав та пестив їх пів року. От і отримав на Покрову щедрий урожай на віки - для всіх українців . І для мертвих, і живих і ненародже них.
аж сльози на очах від такого панегірик у,юлькам аж заклало зі злості що не їм так добре. А юлькобота м би дуже хотілося так славослов ити косате чмо ,але..........залишаєьться тільки шипіти і купки класти про -та без нього,а як не буде то то його поразка.а  як би не міжнародн і події то ніколи і такого роду відмазки. на кожній гілочці про томос купки кладуть ВИКЛЮЧНО тому що пеця бали набирає.н іяких інших подразник ів і навіть якщо то в унісон з кацами то то їх не тривожить .І чому б мало після флотам дружить і ні один танк не вийде.... B-)

Київ святкує..))

аж сльози на очах від такого панегірик у,юлькам аж заклало зі злості що не їм так добре. А юлькобота м би дуже хотілося так славослов ити косате чмо ,але..........залишаєьться тільки шипіти і купки класти про -та без нього,а як не буде то то його поразка.а  як би не міжнародн і події то ніколи і такого роду відмазки. на кожній гілочці про томос купки кладуть ВИКЛЮЧНО тому що пеця бали набирає.н іяких інших подразник ів і навіть якщо то в унісон з кацами то то їх не тривожить .І чому б мало після флотам дружить і ні один танк не вийде.... B-)

косатые постят в фейсбуке картинку шо нахрена им томос им надо горячая вода

мошонка понад усэ :weep:

РПЦ   скочуєтьс я у мракобесі є.

Полювання на відьом,   "Хрестови"  походи ..

Середньов іччя  мокшан засасує як у вир.

короче готовимся друзья. любой кто скажет, что оно того не стоит и Украина зря дразнит льва-тот сам мудак. вот это как раз стоит очень дорого!!!

ууууууу, який у нас супік калірован ий педрюк   :gigi:

каменты:

Кто-то получит автокефал ию, а РПЦ получает автофекал ию...

Повна версія