Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Аналогове ефірне телебачення

Re: Аналогове ефірне телебачення

знаєш, коли потяг віходить від колії сьогодні о 18-00, то у пасажирів ще достатньо часу, щоб сісти до нього.
а хто прийде о 18-05 - той вже сьогодні поїде тільки назад додому))
собі побажай розуму.
А  якщо поїзд весь час запізнюватись на 15 хв., а потім приїде вчасно?..
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

А  якщо поїзд весь час запізнюватись на 15 хв., а потім приїде вчасно?..
а якшо цеглина на голову по дорозі до вокзалу?
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Яке ти тупе ! Телевізору "по барабану" скільки каналів приймає тюнер. Тюнер приймає сигнал, декодує його і транслює на ОДНОМУ каналі, на який налаштований модулятор тюнера і телевізор. Перемикання каналів здійснюється на тюнері ! Телевізор і "знати не знає" скільки каналів може прийняти тюнер. Його завдання приняти на ОДНОМУ налаштованому каналі те, що йому видає тюнер.
Ти взагалі коли небуть супунтиковим тюнером користувався ? Тут те саме.

Супутникове тв я для себе налаштовував в трьох місцях, свого часу на двох тарілках було 9 конверторів, але жодного разу налаштування не робив через антенний вхід старого телевізора.
Зараз в селі 2 ресівера супутникового тв, один про запас.
Покажи де в супутникових ресіверах вихід для антенного входу старого телевізора?
http://piccy.info/view3/12592555/29fd7d7609cf21fbc524d741c4d6f0df/1200/][/URL]
http://piccy.info/view3/12592565/4cc9a6e58d731414b67ec7aa220e01d3/1200/][/URL]

Т2, після роздачі ресіверів безкоштовно, налаштовував всьому десятку сусідок-пенсіонерок- всі через тюльпанчики.
А за "тупе" дякую, буду знати в якій формі писати на твою адресу
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Т2, після роздачі ресіверів безкоштовно, налаштовував всьому десятку сусідок-пенсіонерок
невже?
хорнет буде у відчаї
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

невже?
хорнет буде у відчаї

Тут в селі пенсіонеам, ще до 2014 року, по якимсь пільгам роздавали
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Покажи де в супутникових ресіверах вихід для антенного входу старого телевізора?
Под Line In, Line Out, не?...
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Супутникове тв я для себе налаштовував в трьох місцях, свого часу на двох тарілках було 9 конверторів, але жодного разу налаштування не робив через антенний вхід старого телевізора.
Зараз в селі 2 ресівера супутникового тв, один про запас.
Покажи де в супутникових ресіверах вихід для антенного входу старого телевізора?
http://piccy.info/view3/12592555/29fd7d7609cf21fbc524d741c4d6f0df/1200/]Показати зображення...[/URL]
http://piccy.info/view3/12592565/4cc9a6e58d731414b67ec7aa220e01d3/1200/]Показати зображення...[/URL]
Т2, після роздачі ресіверів безкоштовно, налаштовував всьому десятку сусідок-пенсіонерок- всі через тюльпанчики.
А за "тупе" дякую, буду знати в якій формі писати на твою адресу
Як так через "тюльпанчики" ?! Тут же галасували, що у всіх старі телевізори і ніяких інших входів, крім антенного немає.  :gigi: 
Якщо на твоєму тюнері немає ВЧ-виходу для підключення до антенного входу телевізора, то купи модулятор. Ось тільки що заглянув на prom.ua. Коштує аж 28 (двадцять вісім) грн.
Ось:
https://prom.ua/p428954661-perehodnik-modulyator-008.html
В нього втикаєш свої "тюльпанчики", а його вже в антенний вхід телевізора.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Т2, після роздачі ресіверів безкоштовно, налаштовував всьому десятку сусідок-пенсіонерок- всі через тюльпанчики.
А за "тупе" дякую, буду знати в якій формі писати на твою адресу

Ти дійсно тупе. Не ображайся.
Мова йшла про дуже старі телевізори. де не має навіть "тюльпанчиків".
Для таких телевізорів купується простенький тюнер, де замість лупа (виходу на додатковий ресівер) (нижнє гніздо) стоїть дециметровий вихід прямо на антенний вхід тв.
Телевізор налаштовується на вихідний канал тюнера і за допомогою пульта тюнера перемикаються канали.

Тримай. На фото сучасний тюнер, де є і старий вихід і юсб і ащдіміай і інтернет і можливість запису на флешку і програвання практично любих медіафайлів


   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Под Line In, Line Out, не?...

Ні. Він злукавив і так підібрав моделі. що під низом - LOOP - вихід по високій на інший ресівер. Тобто в іншій кімнаті можеш дивитися інший канал з тарілки (правда обмеження - має бути той самий супутник і та ж сама поляризація)
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

В будь-якому випадку т2 за невеликі гроші можна запустити навіть на ламповому телевізорі бєрьозка
Чи товаріщ хорнет - свідок зубожіння?
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Як так через "тюльпанчики" ?! Тут же галасували, що у всіх старі телевізори і ніяких інших входів, крім антенного немає.  :gigi: 
Якщо на твоєму тюнері немає ВЧ-виходу для підключення до антенного входу телевізора, то купи модулятор. Ось тільки що заглянув на prom.ua. Коштує аж 28 (двадцять вісім) грн.
Ось:
https://prom.ua/p428954661-perehodnik-modulyator-008.html
В нього втикаєш свої "тюльпанчики", а його вже в антенний вхід телевізора.

В мене нема старого телевфзора, а таки он з'ясовується, що для старого треба ще якийсь модулятор  :weep:
Ти ж писав, що в супутникових є вихід для підключення старих тв?
То наведи зразок супутникового ресівера, який можна підключити до старого телевізора без модулятора.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

В мене нема старого телевфзора, а таки он з'ясовується, що для старого треба ще якийсь модулятор  :weep:
Ти ж писав, що в супутникових є вихід для підключення старих тв?
То наведи зразок супутникового ресівера, який можна підключити до старого телевізора без модулятора.

На, тримай:
https://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/s-rf-modulyatorom/
Ціла лінійка.
Ну якщо в тебе телевізор з "тюльпанами", то чого ти скиглиш ?
Якщо кому потрібно підключити тюнер до зовсім старого телевізора, то 28 грн, це зовсім не гроші.

Останнє редагування: 2 вересня 2018 17:24:15 від Влад
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Ні. Він злукавив і так підібрав моделі. що під низом - LOOP - вихід по високій на інший ресівер. Тобто в іншій кімнаті можеш дивитися інший канал з тарілки (правда обмеження - має бути той самий супутник і та ж сама поляризація)

Яке злукавив, якщо я сфотав свої ресівери годину назад??
А на твоїй фотці є вихід для старого телевізора бз всяких модулів?
Лукавиш?
 І що можна заперечити цьому?

Цитувати
Друга проблема більш глобальна, бо власників старих телевізорів в Україні значно більше, аніж тих, хто собі може дозволити дорогу цяцьку з DVB-T2. Якщо до сучасного телевізора підключити тюнер DVB-T2 не є проблемою (у рекламі це робить навіть бабуся), то власники, наприклад, “Електронів” просто не мають куди приткнути оті “тюльпани”.
У огляді DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD я розповідав, що його обладнано виходами HDMI та “тюльпанами” відео-аудіо.Є ще й антенний вихід, але він служить для того, щоб можна було використовувати одну антену на кілька телевізорів, тобто по-суті працює як спліттер і сигнал із тюнера туди не подається. Ситуація сумна.
http://akceptor.org/yak-pidklyuchyty-dvb-t2-tyuner-do-staroho-televizora/
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Яке злукавив, якщо я сфотав свої ресівери годину назад??
А на твоїй фотці є вихід для старого телевізора бз всяких модулів?
Лукавиш?
 І що можна заперечити цьому?

http://akceptor.org/yak-pidklyuchyty-dvb-t2-tyuner-do-staroho-televizora/
Цей вже з модулятором.
https://www.agsat.com.ua/efirnye-resivery/openbox-t2-02m-hd/
Так що підбирай правильно тюнер до телевізора і буде тобі щастя.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Це просто є така категорія ретроградів,  яким будь які зміни не комільфо
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Це просто є така категорія ретроградів,  яким будь які зміни не комільфо
якось стало сумно через власників мобілок НМТ, а особливо - пейджерів.
на думку хорнета їм також заборонили користуватись тими гаджетами.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Цей вже з модулятором.
https://www.agsat.com.ua/efirnye-resivery/openbox-t2-02m-hd/
Так що підбирай правильно тюнер до телевізора і буде тобі щастя.

Дякую, в мене в місті Х92, а в селі в тєліку є вхід для тюльпанчиків.
А завдяки гілці з'ясувалось, що для старих телевізорів до більшості т2 ресіверів потрібні ще й модулятори.
Якщо й для мене це новина, то уявляю розпач сільської літньої людини, володаря старого телевізора
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Яке злукавив, якщо я сфотав свої ресівери годину назад??
А на твоїй фотці є вихід для старого телевізора бз всяких модулів?
Лукавиш?
 І що можна заперечити цьому?

Сліпий чи прикалуєшся.
Внизу чітко видно LNB OUT - вихід по низький. напряму в антенне гніздо телевізора/
Вся стандарьна лінійка дешевих базарних  Openbox S і їх китаццських копійчаних аналогів
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

А завдяки гілці з'ясувалось, що для старих телевізорів до більшості т2 ресіверів потрібні ще й модулятори.
Якщо й для мене це новина, то уявляю розпач сільської літньої людини, володаря старого телевізора

Нема ніякого розпачу. Переважна більшість дешевих Т2 тюнерів має "низький вихід" на телевізор
https://www.aks.ua/item/view/258778/cifrovoi-tyuner-t2-strong-srt-8204.html
Та й немає вже ні в кого лампових телевізорів :)))

   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Дякую, в мене в місті Х92, а в селі в тєліку є вхід для тюльпанчиків.
А завдяки гілці з'ясувалось, що для старих телевізорів до більшості т2 ресіверів потрібні ще й модулятори.
Якщо й для мене це новина, то уявляю розпач сільської літньої людини, володаря старого телевізора
Ой, Господи !
Ну якщо стара людина сама не розбереться, то запросить того, хто розбирається (тільки не тебе ! :) ),  і їй підкажуть, як підключити старий телевізор до тюнера. Ціна питання - копійки.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

уявляю розпач сільської літньої людини, володаря старого телевізора
це дуже радісна для нього новина.
адже нема потреби купквати новий ТВ
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

і їй підкажуть, як підключити старий телевізор до тюнера.

Телевізори без тюльпанчиків не виготовляють вже 30 з гаком років :)
Невже у когось ше працює такий раритет? :)
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

адже нема потреби купквати новий ТВ

Для нових ТВ, як мінімум пятирічної давнини тюнер Т2 взагалі не потрібний :)
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Телевізори без тюльпанчиків не виготовляють вже 30 з гаком років :)
Невже у когось ше працює такий раритет? :)
я не бачив ніде від слова взагалі
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

У огляді DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD я розповідав, що його обладнано виходами HDMI та “тюльпанами” відео-аудіо.Є ще й антенний вихід, але він служить для того, щоб можна було використовувати одну антену на кілька телевізорів, тобто по-суті працює як спліттер і сигнал із тюнера туди не подається. Ситуація сумна.

Іноді краще мовчати.
Якщо яітко написано - LNB OUT , то це однозначно вихід на низькій частоті на антенне гніздо ТВ. Гугли. як це розшифровується :)
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

я не бачив ніде від слова взагалі

Непрацюючі по підвалах і горищах ще зустрічаються :)
Важкі. Сам і не піднімеш толком :)
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Для нових ТВ, як мінімум пятирічної давнини тюнер Т2 взагалі не потрібний :)
хіба я сперечаюсь?

   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Як би там не було але з покриттям T2 повний швах.Передатчик має стояти в кожному районному центрі.Необхідно ригів з зеонбуда пустити по світу а замість них переробити по людські.Щоб всюди без проблем був сигнал на кімнатну антену.Аналог необхідно рубати в принципі а проблема тюнера це проблема манюпаса.

+1
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Ой, Господи !
Ну якщо стара людина сама не розбереться, то запросить того, хто розбирається (тільки не тебе ! :) ),  і їй підкажуть, як підключити старий телевізор до тюнера. Ціна питання - копійки.

Не хвилюйся- тебе теж не запросять  :gigi:
Я ж писав: всі підключав через тюльпанчики, то чи коли знадобиться через антенний вхід..
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

хоть одна умственно развитая в моей ....
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Іноді краще мовчати.
Якщо яітко написано - LNB OUT , то це однозначно вихід на низькій частоті на антенне гніздо ТВ. Гугли. як це розшифровується :)

Ти коментуєш як мій допис, а то цитата з посиланням.
Кому гуглитт- мені, чи автору тієї статті з таким твердженням?
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Не хвилюйся- тебе теж не запросять  :gigi:
Я ж писав: всі підключав через тюльпанчики, то чи коли знадобиться через антенний вхід..
Тай добре, якщо не запросять. Там все досить просто робиться.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Ну и на закуску, осталось вспомнить, как "бабушки", массово барыжили, полученными на шарика Тримаксами...
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Де ви раніше були зі своїми модуляторми  :gigi:
В селі ж місяця два тому вийшов з ладу тєлік- перестав реагувати на пульт і кнопок не слухався.
Якщо би залишився в AV, то для ресівера вистачило би. Але перескувало на ТБ.
Відвіз донькі ремонтувати, а вони запропонували придбати б/у за ціною ремонту.
Придбали, в гарному стані, а той десь донька діла.
То бачу, з тих моїх супутникових тюнерів, якийсь таки можна було під'єднати модулятором через антенний вхід?
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Де ви раніше були зі своїми модуляторми  :gigi:
В селі ж місяця два тому вийшов з ладу тєлік- перестав реагувати на пульт і кнопок не слухався.
Якщо би залишився в AV, то для ресівера вистачило би. Але перескувало на ТБ.
Відвіз донькі ремонтувати, а вони запропонували придбати б/у за ціною ремонту.
Придбали, в гарному стані, а той десь донька діла.
То бачу, з тих моїх супутникових тюнерів, якийсь таки можна було під'єднати модулятором через антенний вхід?
О, бінго ! Нарешті зрозумів ! Модулятори саме для того і призначені !
За допомогою них можна під'єднати не тільки тюнер, а і взагалі будь-який пристрій, де є низькочастоний вихід відео та аудіо. Якщо на цьому пристрої немає "тюльпанів", а є тільки Scart, то знадобиться ще такий шнурок.
https://electronchik.com.ua/kabel-scart-m-out-3rca-m-in-chernii.html?gclid=Cj0KCQjwlK7cBRCnARIsAJiE3Mj1HzSMuXxPSoalGanvG9a5Cf3u_F34SJBeoNAPJLWjNjKCyErVY1MaAkfUEALw_wcB
Ну а якщо випадок зовсім запущений і на пристрої є тільки HDMI, то знадобиться щось на зразок ось такого:
https://rozetka.com.ua/46596056/p46596056/?gclid=Cj0KCQjwlK7cBRCnARIsAJiE3Mi5m7e3so0UXlcUN0bWw9c2LKHDP1W9tx-1ewKzvip0t4ZObvrmNz4aAsxlEALw_wcB
Так що вихід завжди можна знайти. Було б бажання.  :)
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

О, бінго ! Нарешті зрозумів ! Модулятори саме для того і призначені !
Модулятор призначений для перетворення низькочастотного сигнала у високочастотний, тобто якщо в телевізорі немає ні тюльпанів, ні скарта, ні HDMI, а тільки антенний вхід.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

О, бінго ! Нарешті зрозумів ! Модулятори саме для того і призначені !
За допомогою них можна під'єднати не тільки тюнер, а і взагалі будь-який пристрій, де є низькочастоний вихід відео та аудіо. Якщо на цьому пристрої немає "тюльпанів", а є тільки Scart, то знадобиться ще такий шнурок.
https://electronchik.com.ua/kabel-scart-m-out-3rca-m-in-chernii.html?gclid=Cj0KCQjwlK7cBRCnARIsAJiE3Mj1HzSMuXxPSoalGanvG9a5Cf3u_F34SJBeoNAPJLWjNjKCyErVY1MaAkfUEALw_wcB
Ну а якщо випадок зовсім запущений і на пристрої є тільки HDMI, то знадобиться щось на зразок ось такого:
https://rozetka.com.ua/46596056/p46596056/?gclid=Cj0KCQjwlK7cBRCnARIsAJiE3Mi5m7e3so0UXlcUN0bWw9c2LKHDP1W9tx-1ewKzvip0t4ZObvrmNz4aAsxlEALw_wcB
Так що вихід завжди можна знайти. Було б бажання.  :)
Та ясно шо то все дурне говорення. Давайте підтримувати стару аналогову інфраструктуру, тратити на то, між іншим, наші спільні гроші, і частоти займати, бо, бачте, у одного відсотка споживачів телевізор 30-річної давності (а може і більше).

За такою ж логікою сайти під 6-й інтернет експлорер треба верстати.
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

По моим данным УА:Перший остается в аналоговом эфире почти везде по стране.
В Киеве это 2 частота метрового диапазона
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

Нарід, а ви це за аналогове телебачіння переживаєте, бо самі його дивитеся, чи це ви так рвете свою душу на німецький хрест за селян? Дик, вони зараз і не відчули такої прикрої втрати, бо за огородами та скотиною їм немає часу його дивитися. Це взимку....
   
Re: Аналогове ефірне телебачення

По моим данным УА:Перший остается в аналоговом эфире почти везде по стране.
В Киеве это 2 частота метрового диапазона
А на скільки часу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія