Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що з цінами на нерухомість у Києві?

Re: Що з цінами на нерухомість у Києві?

Выгодно было бы покупать и киевскую недвигу, если б не 2 но - война, которая может в любой момент начаться, и предстоящие огромные долговые выплаты.

Як то кажуть, те що написано до "но" можно пропускати мимо очей :D

В мене один кадр за 80к взяв гостинку на зодчих у 2008 роцi. А ви кажете роздутi :D
сейчас она 19 000  :pooh_lol:

Повний невиглас может утверждать, что он знает все наперед. В финансах работают асы-мошенники, цель которых ввести вас в заблуждение и вогнать в то, что потом будет и даром никому не надо. Поэтому надо обращать внимание только на макрофинансы. В какой кэш вы хотите выходить? Наверняка,в американский? А что там в Америке с динамикой долга и с торговым балансом? Да и другие валюты не лучше - независимости центробанков сейчас нет. А вотдраг. металлы, которые искусственно сбили, сейчас выгодно покупать. Выгодно было бы покупать и киевскую недвигу, если б не 2 но - война, которая может в любой момент начаться, и предстоящие огромные долговые выплаты.

Вот не надо нас пугать мировой революцией.

При покупке надо обязательно обратить внимание на энергоэффективность. Плюс место для парковки авто

Шо, всьо вже купили??  :laugh:

Ні, але 2014 були ціни привабливіші за поточні

Привабливі були в лютому 2015, коли обмінки бакс по 35 приймали :)

Повний невиглас может утверждать, что он знает все наперед. В финансах работают асы-мошенники, цель которых ввести вас в заблуждение и вогнать в то, что потом будет и даром никому не надо. Поэтому надо обращать внимание только на макрофинансы. В какой кэш вы хотите выходить? Наверняка,в американский? А что там в Америке с динамикой долга и с торговым балансом? Да и другие валюты не лучше - независимости центробанков сейчас нет. А вотдраг. металлы, которые искусственно сбили, сейчас выгодно покупать. Выгодно было бы покупать и киевскую недвигу, если б не 2 но - война, которая может в любой момент начаться, и предстоящие огромные долговые выплаты.

:facepalm1:

весь мир бардак, все люди бляди. а банкиры самые блядские бляди из всех блядей.

ндаааа........
ну если в америке такая жопа с торговым балансом, тогда только предметы искусства и старины. они с годами только дорожают.
 B-)

на пироговського старючі гостинки, хрущоби та чешки
там здається пару будинків 80-х років "а-ля-троєщина"
за що ти мріяв там взяти 85 тисяч баксів?
трикімнатна чешка або трикімнатна хрущоба - то не трикімнатна, то гівно.
та ще й інфраструктура вся зношена вщент.
та й зовні на вулиці відчуття сральника.

в мене друг поряд на червонозоряному хату має, нещодавно був у нього в гостях і їхав саме по пироговського.

Так оцінювали риєлтори. Остання оцінка була восекни 2013 року. Але тоді продавати ще не мав можливості, і чекав на 100 тис. у. о, але...бунт і незаконна ворожа мені влада усе змарнувала, усі сподівання, усі надії.
І це не хрущовка, 3-х кімнатна площею 54 метри на 7-му поверсі 9-етажного будинку.

І для мене Пироговського - найкраща вулиця в Києві. Просто метро далеко... тому й вже 3 роки як переїхав.

с 14 года упали на 20%

с 14 года упали на 20%

Середньостатистично , може, за рахунок різного неліквіду.

А от на межі 14/15 дійсно було багато цікавих варіантів. Може й зараз так...хз - нн моніторив (але по цінам на олх, так ще й виросло)

Так оцінювали риєлтори. Остання оцінка була восекни 2013 року. Але тоді продавати ще не мав можливості, і чекав на 100 тис. у. о, але...бунт і незаконна ворожа мені влада усе змарнувала, усі сподівання, усі надії.
І це не хрущовка, 3-х кімнатна площею 54 метри на 7-му поверсі 9-етажного будинку.

І для мене Пироговського - найкраща вулиця в Києві. Просто метро далеко... тому й вже 3 роки як переїхав.

Порох гад,опустил цены на недвигу.Не дал заработать манюпасу  :weep:

lot

Чи час розглядати варіанти на купівлю чи вже піздно? Теоретично цікавить історичний центр, вторинний ринок. Які думки тих хто тримає руку на пульсі та які поради люди що розуміються на нерухомості можуть дати. Дякую.
мажно при желании найти- заниматься надо. опасайтесь мошнников

сейчас она 19 000  :pooh_lol:

не нужно было иметь шестое чувство, чтоб чувствовать в 2008-м, что нельзя покупать в киеве на борщаге в самой жопе гостинку (макс метров 25-27) за 3000 баксов за метр
за такие деньги тогда можно было купить лучшую квартиру в берлине и намного лучшую в варшаве.

а я чувствовал все это и в 2007 продал домик 20 км от киева, 300 м.кв. со всей автономной инфраструктурой (вода-канализация-электричество) на 30-ти сотках земли за такие деньги, что до сих пор радуюсь :gigi:
покупатель продал квартиру в киеве и переехал жить за город, а его покупатель приехал с днепра и взял невменяемый кредит в разнофайзене для покупки его хаты.
сделку оформляли прямо в банке, чтоб не таскать нал. все было в виде бумаг - банк выдал кредит, первый покупатель его оплатил на счет второму, второй мне - я там открыл валютный счет и все бабки затулил туда, потом пересортировал по другим счетам.

Порох гад,опустил цены на недвигу.Не дал заработать манюпасу  :weep:

При чому тут порох???? Антиконституційним переворотом керувала трійця нелюдей: боксер, кролік та фашист. Ті 3 тварини мене кинули на  мінімум 40 тис. у.о.
Мало того, що я не встпиг продати стару квартиру, нову 2-х кімнатну купив в липні  2014 рівно за 1млн. грн замість 700 тис. заявлених восени 2013 року (плюс рівно 600 тис. ремонт та побутова техніка замість 300 тис. як оцінювалось в 2013 році), коли її бронював, і в 2-х банках згоріло в березні-квітні сумарно 13.5 тис. у.о (обидва вклади 200+, збирав на придбання нерухомості в новобудові, зняти усе не встиг і не міг).
Да, якби Янукович не виявився трусом, слабким керманичем, який не був здатний на рішучі дії (застосування армії і танків проти бунтівників, про що я мріяв та молив Г-спода весь січень-лютий 2014 року) та зрадником, все було би у мене гаразд...

Антиконституційним переворотом керувала трійця нелюдей: боксер, кролік та фашист. Ті 3 тварини мене кинули на  мінімум 40 тис. у.о.
Мало того, що я не встпиг продати стару квартиру, нову 2-х кімнатну купив в липні  2014 рівно за 1млн. грн замість 700 тис. заявлених восени 2013 року (плюс рівно 600 тис. ремонт та побутова техніка замість 300 тис. як оцінювалось в 2013 році), коли її бронював, і в 2-х банках згоріло в березні-квітні сумарно 13.5 тис. у.о (обидва вклади 200+, збирав на придбання нерухомості в новобудові, зняти усе не встиг і не міг).
Да, якби Янукович не виявився трусом, слабким керманичем, який не був здатний на рішучі дії (застосування армії і танків проти бунтівників, про що я мріяв та молив Г-спода весь січень-лютий 2014 року) та зрадником, все було би у мене гаразд...

Сильно.

До Владимирского собора скорее.
Евбаз- это уже быдлятник.

По-вашому виходить, що дві третіх Києва — бидлятник, а ще одна третя — клоповнік? А ви прямо біля Софії живете, перепрошую?

По-вашому виходить, що дві третіх Києва — бидлятник, а ще одна третя — клоповнік? А ви прямо біля Софії живете, перепрошую?
Ну, я на Евбазе вырос и представляю как он выглядел и кто там жил до войны и в царские времена.

Середньостатистично , може, за рахунок різного неліквіду.

А от на межі 14/15 дійсно було багато цікавих варіантів. Може й зараз так...хз - нн моніторив (але по цінам на олх, так ще й виросло)
я потому и написал такую малую цифру, чтобы подать точнуб информацию, а не “а-ля сми”. Это иныормация, осеованеая на сделказ. На самом деле вилка еще чуть больше 20-30%

При чому тут порох???? Антиконституційним переворотом керувала трійця нелюдей: боксер, кролік та фашист. Ті 3 тварини мене кинули на  мінімум 40 тис. у.о.

Шкода, дивлюсь, що мало влетів - адже урок не засвоїв

не нужно было иметь шестое чувство, чтоб чувствовать в 2008-м, что нельзя покупать в киеве на борщаге в самой жопе гостинку (макс метров 25-27) за 3000 баксов за метр
за такие деньги тогда можно было купить лучшую квартиру в берлине и намного лучшую в варшаве.

а я чувствовал все это и в 2007 продал домик 20 км от киева, 300 м.кв. со всей автономной инфраструктурой (вода-канализация-электричество) на 30-ти сотках земли за такие деньги, что до сих пор радуюсь :gigi:
покупатель продал квартиру в киеве и переехал жить за город, а его покупатель приехал с днепра и взял невменяемый кредит в разнофайзене для покупки его хаты.
сделку оформляли прямо в банке, чтоб не таскать нал. все было в виде бумаг - банк выдал кредит, первый покупатель его оплатил на счет второму, второй мне - я там открыл валютный счет и все бабки затулил туда, потом пересортировал по другим счетам.
если чуйка, а не жизненная необходимость, то супер операция

все що зміг він застосував, а те що в тебе там згоріло говорить тільки про те, що ти особисто довбойоб, а не хтось інший

Самый центр, новый клубный дом.

А что значит клубный дом??

Сильно.
Янукович- молодец, берет от жизни всё©

А вотдраг. металлы, которые искусственно сбили, сейчас выгодно покупать.

драг метали маніпулятивна херня, повністю непрактична в українських реаліях

а бакс це завжди бакс.

Вот Бог тебя и наказал  :laugh:

В центрі міста парадайз може існувати виключно в межах займаємої жилплощі. За дверями помешкання немає нічого , що було б сумісно з поняттям нормального життя людини

драг метали маніпулятивна херня, повністю непрактична в українських реаліях

а бакс це завжди бакс.

так,з металами мороки й незручностей  дофіга
але й долар 5-10-20 років тому й зараз ---не одне й те ж

не для массового потребителя. такое себе закрытое акционерное общество

В центрі міста парадайз може існувати виключно в межах займаємої жилплощі.

А де саме не в центрі можна влаштувати собі «парадайз»? Де є відповідні умови? Чесно, цікаво.
Невже на Лісовому чи Академгородку єсть такі можливості?

не для массового потребителя. такое себе закрытое акционерное общество

Там скорее скворечник, а не клубный дом...

Это когда 2 квартиры на этаже и сам дом не более 5-7 этажей

Останнє редагування: 1 серпня 2018 12:42:51 від Alezka

А де саме не в центрі можна влаштувати собі «парадайз»? Де є відповідні умови? Чесно, цікаво.
Невже на Лісовому чи Академгородку єсть такі можливості?
кстати да. лесной - вроде бы и лес под боком, но мамочкам с колясками/детьми особо ращгулчтьчя негде

в этом плане троещина хороша - целые уютные аллеи, почти как мини скверы, парки с аттракционами

Это когда 2 квартиры на этаже и сам дом не более 5-7 этажей
ты живешь в клубном доме, приятель?

ты живешь в клубном доме, приятель?

1. Нет. Я где то тут говорил за свое жилье?
2. Мы стали приятелями?

кстати да. лесной - вроде бы и лес под боком, но мамочкам с колясками/детьми особо ращгулчтьчя негде

в этом плане троещина хороша - целые уютные аллеи, почти как мини скверы, парки с аттракционами

парк кіото капітально оновили -там всі гуляють

v10

это шо за 3к? комнаты по 10 метров? :facepalm1:

парк кіото капітально оновили -там всі гуляють
Показати зображення...  Показати зображення...
Показати зображення... Показати зображення...
киото знаю, но это комсомольский массив

это шо за 3к? комнаты по 10 метров? :facepalm1:

16,11 и 8. 2 из них смежные, отдельно - 11-ая. Жило там 7 человек одно время, помещались.

киото знаю, но это комсомольский массив

прямо біля виходу з м.лісова , тягнеться до розв"язки біля м.чернігівська
ліс там теж поруч

1. Нет. Я где то тут говорил за свое жилье?
2. Мы стали приятелями?
упаси Боже. Всё проще гораздо, приятель.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія