Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Експорт крові

Експорт крові

А ви знали, що Україна експортує донорську кров?
А ви знали, що для експорту донорсько ї крові потрібно було щороку брати спецдозві л?
Нарешті, чи знаєте, що отримання щорічних спецдозво лів нарешті скасували?

Re: Експорт крові

може плазму?

може плазму?

Певно, плазму.

там тих експортер ів 1, 2 на всю країну?

читав що тепер цим будуть займатися приватні контори
типу державна система ліквідуєт ься
буде хороший бізнес

А де скавчальн ики?

А вы знаете, что при несчастно м случае на производс тве, травматол огия "выставляе т счёт" на 25 доноров?
Теперь знаете
25х0,45л=11,25 литров крови

столько крови у 2 "пэрэсичны х" людей

При том, что критическ ая кровопоте ря ЗДОРОВОГО ЧЕЛОВЕКА - 3 литра (в среднем). Это когда в течении часа переливан ие не сделают.

У лиц с хроническ ими заболеван иями и (или) сердечно-сосудистыми заболеван иями критическ ая кровопоте ря 2-2,5 литра...

Куда идёт кровь 25 доноров? Вопрос.

ЗЫ. У человека тройной перелом таза, ключицы, трещина крестца были...

На кой ему 11,25 литров крови - хз...

У мережі почали з’являтися повідомле ння, що Україна експортує донорську кров і на це не потрібні спеціальн і ліцензії. 

Економічн а правда з’ясувала, як все працює насправді .

Чи експортує Україна донорську кров? Відповідь на це питання чітка та однозначн а —  ні, не експортує . Експорт крові є протизако нним та прирівнює ться до чорної трансплан тології.

Однак експорт компонент ів донорсько ї крові та препараті в, виготовле них з донорсько ї крові та її компонент ів, дозволени й.

Спасибо за тему!

Ну так була тема - Супрун зняла заборону.

Тобто, коли треба госпіталя м чи екстренно - звичайним хворим - або купуєш сам, або смерть... Я мамі за гроші купувала на Станції переливан ня. А"лишки", створені примітивн им шантажем (на здаш кров - не прооперує мо) - хтось за бабло гонить на Захід... Ох*уєнно!

До речі, так і з донорськи ми органами буде, якщо патлата дожме презумпці ю згоди...

Отак, раз, і перемога прямого помаленьк у стає зрадою.
п.с. до речі коли замість прямих підарасів повернуть канал з цицьками?

Я скажу гірше, Україна "експортує" цілих людей. така селяві, на жаль.
А стосовно крові - за здачу крові люди отримують компенсац ію. Мало? Ну скільки хочуть, стільки отримують .
Хоча справедли во було б здавати кров з "ціловим призначен ням". Тобто при заборі брати згоду на комерційн е використа ння.

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 11:40:08 від andry

У мережі почали з’являтися повідомле ння, що Україна експортує донорську кров і на це не потрібні спеціальн і ліцензії. 

Чи експортує Україна донорську кров? Відповідь на це питання чітка та однозначн а —  ні, не експортує . Експорт крові є протизако нним та прирівнює ться до чорної трансплан тології.

Однак експорт компонент ів донорсько ї крові та препараті в, виготовле них з донорсько ї крові та її компонент ів, дозволени й.

Спасибо за тему!

Аліна Полякова дала лінк на цю тему на форумі - сильно  (tu)

Автор не згадала тему спецдозво лів, тому в нас нібито одна-єдина компанія-експортер компонент ів крові, але загалом пояснення норм.

Ну хай експортую ють.
Державна лікарня висосе 300 грам , що посинівши й вийдеш звідти, і дасть печеньку якусь галіму. Хоча ціна десь під півтисячі грн має бути.

Спасибо за тему!

Ну те, що експорт компонент ів донорсько ї крові та препараті в, виготовле них з донорсько ї крові та її компонент ів, дозволени й, то так....  але от мене конкретно бісить, що це дозволено  фірмі "Біофарма"....  якби я не знала, що за гандони стоять за цією фірмою, то було б краще...    Патрія Регіонів. ..   тобто наживають ся на українськ ий крові  далі саме ті,  хто вбивав на Майдані.. ..  от не розумію,  чому  саме цим виродкам дали таку ліцензію  :X

Ну те, що експорт компонент ів донорсько ї крові та препараті в, виготовле них з донорсько ї крові та її компонент ів, дозволени й, то так....  але от мене конкретно бісить, що це дозволено  фірмі "Біофарма"....  якби я не знала, що за гандони стоять за цією фірмою, то було б краще...    Патрія Регіонів. ..   тобто наживають ся на українськ ий крові  далі саме ті,  хто вбивав на Майдані.. ..  от не розумію,  чому  саме цим виродкам дали таку ліцензію  :X

Так у стартовом у топіку було як раз про скасуванн я спецдозво лів. Тобто, будуть конкурент и.

Так у стартовом у топіку було як раз про скасуванн я спецдозво лів. Тобто, будуть конкурент и.

Розумієте, те що тоді дозвіл дали тільки Біофармі - це  виключно для того,  щоб конкурент ам вже на старті підножку поставити ...
Синяцькі лoбісти  заносять Порошенку  системати чно...  а дозвіл то таке,  ні з стандарта ми якості,  ні з моралью це нічого не має спільного в Україні

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 14:06:34 від ценительница алей

А стосовно крові - за здачу крові люди отримують компенсац ію. Мало? Ну скільки хочуть, стільки отримують .

Прошу пана! Чи Ви не знаєте, що на роди чи на планову операцію не госпіталі зують, поки не здаш певну кількість крові БЕЗ-О-ПЛАТ-НО! Тобто задурно. А та кров може і не знадобити ся. Питання - куди вона дівається? Так ото ж!

Повна версія