Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Портніков

Свіжий Портніков

https://www.оборзеватель/ukr/society/same-ukraintsi-dali-mozhlivist-kremlyu-vlashtuvali-vijnu-i-strazhdannya-portnikov.htm

Галина Остаповець
Журналіст

Українці самі дозволили влаштувати війну та страждання. Легко звинувачувати тільки Росію - Портников
28 липня 2018, 18:30

Чи справді Україні потрібен Європейський Союз, як далі співіснувати з Росією, хто насправді винен у війні та чи готові самі українці стати іншими - в інтерв’ю OBOZREVATEL розмірковує український публіцист та журналіст Віталій Портников.

- Як вважаєте, Росія колись відпустить Україну?

- Ні. Якщо Росія вважає Україну частиною власної території, то чому вона має відпускати територію, яка є її власною? Так буде десятиріччями… Можливо, через років 50 у наших відносинах щось і зміниться. Але ми не знаємо, як буде виглядати світ через 50 років, як буде виглядати РФ, чи буде вона у тих своїх кордонах і масштабах, в яких вона є зараз. Якою буде Україна, чи не буде вона частиною ЄС або НАТО? Як вони будуть співіснувати?
  Ясно, якби Україна була частиною НАТО і ЄС в 14-му році, нічого такого не було б. Але це - вибір самого українського суспільства. Саме українці створили умови для російської агресії, дали можливість Кремлю влаштували оцю війну і оці страждання.

 Чому ви так думаєте?

- Більшість українців завжди була проти вступу в НАТО, завжди підтримувала будь-яку російську позицію стосовно Альянсу. Навіть коли мова йшла про югославський конфлікт – українці підтримували Росію, її позицію. От нещодавно, коли хорватські футболісти на чемпіонаті в Росії сказали "Слава Україні", - українці почали підтримували збірну Хорватії і говорити, яка це чудова країна. А в роки югославської війни вони підтримували Сербію, а не Хорватію. А чому? Бо на боці Сербії була Росія. Це просто треба пам’ятати і не забувати, що та Україна, яку ми знаємо тепер, з’явилася тільки після 14-го року.

Нагадаю, коли Партія регіонів блокувала можливість отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО, вона спиралась на думку переважної більшості населення. Українці завжди намагались обирати поміж ЄС і якимись інтеграційними формами співіснування з Росією. І робили це до останнього дня Майдану 2013-2014-го року.

Українці у 94-му року голосували за Кучму, який прийшов до влади з гаслом відновлення економічних та політичних стосунків з Росією, які були до 91-го року. А всі інші країни Європи в цей час проводили реформи, вступали в НАТО, в ЄС. А що робила Україна?

Якби Україна була готова вступити в НАТО в ті роки, ніхто не зміг би їй перешкодити - Росія була дуже слабкою, залежною від Заходу, займалася своїми проблемами

І так було ще у 98-му році, коли в РФ струснула велика економічна криза. Це вікно можливостей ми не те щоби згаяли, ми його не помітили. Воно просто було нам не потрібне, бо ж весь час жили під проросійською владою.

- Хто в цьому винен – українська влада чи люди?

- Суспільство, яке не дозріло до самого розуміння незалежності. Он недавно прощалися з Левком Лук’яненком, говорили, яким він був борцем за незалежність. Але в реальній українській політиці Лук’яненко був маргіналом всі 90-ті роки. Він балотувався на посаду голови Верховної Ради, він балотувався на посаду Президента України. Скільки людей за нього голосувало і за саму ідею незалежності?

А Чорновіл, якого перетворили на ікону незалежності? Він теж був маргінальним політиком, який програв президентські вибори та ще й не був єдиним кандидатом від опозиції. І що, це пов’язано з якимись особистими якостями цих людей? Вони були не такі? Ні, це ми були не такі.

- Опоненти би вам сказали, що винен Радянський Союз, бо саме він заполонив наше суспільство пропагандою і одурманив його.

- А чому люди не були одурманені цими ідеалами в Латвії, Литві, Естонії, на Західній Україні? Тільки тому, що на Сході і в Центрі був Голодомор? Чи тільки тому, що населення цих регіонів було учасником усіх процесів, які відбувалися в тодішньому Радянському Союзі, тому і вважало себе частиною цієї системи? Батьківщиною вважало не Україну, а Радянський Союз?

Не тільки у Латвії, Литві, Естонії, окупованих 1940 року, але й і у Грузії, яка потрапили під радянську окупацію одночасно з Україною, було не так. Грузія оголосила про свою незалежність ще до розпаду СРСР. А нам для цього був потрібний "путч" і ще не дуже зрозуміле ставлення до незалежності з боку населення. Люди не знали, що матимемо в результаті

Тому коли ви питаєте, чи відпустить Росія Україну, - я відповім: нехай Україна відпустить себе сама. Ми живемо в країні, де запровадження квот на ефіри власною мовою викликає роздратування більшої частини суспільства. У нас українська мова не є провідною в цих квотах і навіть це викликає роздратування. Вам не здається, що це дещо дегенеративне ставлення до власної цивілізації і культури? Так, дуже легко звинувачувати в усьому Радянський Союз, Росію, владу, але нехай люди спершу на себе подивляться.

- А де ви бачите корінь проблеми?

- Я вважаю, що в цьому і є корінь проблеми – наше суспільство слід змінювати. Так, нам лишилася спадщина Радянського Союзу, і ми з цим маємо співіснувати довгий період, тому й постійно запізнюємося. Зараз ми вирішуємо проблеми, які більшість народів Європи вирішили ще у 19-му ст. З точки зору толерантності й прав, ми відстаємо від Європи років на 50. З точки зору церковного права - взагалі на 150 років. У Європі -давно національні церкви у православних країнах. Там взагалі це питання не стоїть. Європейці зараз займаються десекуляризацією суспільства.
   
Re: Свіжий Портніков

- І як ми рухаємося у наших цивілізаційних процесах?

- Рухаємося так, як і маємо рухатись. Не думаю, що можемо швидше. Те, що відбулося за останні 4 роки — це великий цивілізаційний ривок вперед. Його могло би ніколи і не бути, якби не війна з Росією. Якби не Крим і не Донбас - ми б досі існували в тому стоячому болоті, в якому були до 2014 р.

- Тобто ціною війни, ціною втрати території і ціною тисяч життів – українці визначились і прийняли вибір?

- А політична нація не формується шляхом радощів від перемоги своєї країни в футбольному чемпіонаті. Всі країни, які раділи перемозі своїх збірних, пройшли через важкий шлях поневірянь, війн, громадянських конфліктів. Навіть такі благополучні країни як Швейцарія склалися в результаті громадянської війни і конфліктів, а не в результаті футбольних перемог. Людям, можливо, і неприємно це чути, але іншого шляху формування нації не існує. Звичайно, краще малою ціною, ніхто не хоче, щоб гинули люди, але так буває не завжди.

- Ну от Україна, наче і об’єдналася у 14-му році, але того розвитку, на який очікували люди немає.

- А чого люди очікували? Люди очікували покращення рівня життя, але це процес на десятиріччя. Можна об’єднатися, але від цього рівень життя не покращиться, для цього потрібні реальні економічні зміни, зміна системи управління економікою і люди самі мають бути учасниками свого економічного будівництва. Для цього потрібно, щоб не було тотальної корупції, люди мають хотіти платити податки державі, а не шукати варіанти як їх не сплачувати.

Люди коли в 14-му році об’єднувались, найвищою ідеєю вважали волонтерство. Це коли можна відкупитись від державних завдань ціною якихось добровільних внесків

Це дуже благородно і чесно, коли люди хочуть збудувати армію на власні внески, але якби люди платили податки і голосували за відповідальних політиків, їм не потрібно було б закривати амбразури власними тілами. Це те, що у нас не можуть зрозуміти. У нас волонтерство сприймається як головна чеснота. Але головна чеснота - це правильне голосування за відповідальних політиків і податки. Не потрібно бути волонтером, коли держава може сама виділити гроші на збройні сили. А коли нема ні податків, ні бюджету, ні чесних розподільників цих грошей - доводиться шукати гроші у власній кишені.

- Люди кажуть, мовляв, ми готові платити податки, якщо будемо бачити, що вони йдуть цілеспрямовано і кошти не розкрадають.

- Люди зараз бачать, що податки йдуть цілеспрямовано. Будуються дороги, змінюється інфраструктура. Реформа місцевого самоврядування призвела до того, що зміни відбуваються, але це якось не дуже міняє ставлення людей до податків. Тому нехай самі себе не обманюють.

- Серед українців існує теза, що на виборах голосувати теж ні за кого, бо у списках одні й ті самі обличчя.

- Якщо люди так вважають, то нехай самі йдуть в політику і голосують за себе. Реальна політична система може вибудуватись тільки за двох умов. Перша - коли ти сам готовий взяти на себе відповідальність, а друга - коли ти сам готовий фінансувати свою політичну кар’єру і свою політичну партію. Якщо вважаєш, що з’явиться хтось і профінансує ту політичну партію, яка тобі сподобається - то ти ідіот. Такого не буває.

Олігархічні політичні сили мають орієнтуватись на спонсорів. У всіх цивілізованих країнах є чітка система фінансування політичних партій, яка залежить від громадян і держави – тобто від платників податків. А у нас політичні сили залежать від доброго дядька, і коли я говорю людям, що якщо вони хочуть змін, то мають створити свою політичну партію і самі ж її фінансувати, ті починають обурюватися. Але якщо вони обурюватимуться, то весь час будуть заручниками тих, хто готовий витрачати свої гроші і захищати свою власність.

- Вважаєте українців безвідповідальними?

- Так, я вважаю українців безвідповідальними. Українці живуть за парадигмою: "я ні в чому не хочу брати участь. Вони всі погані. У нас жахлива влада. Хай вони самі там живуть і не заважають жити мені". Але потім, коли все руйнується, українці виходять на повстання проти чергового пройдисвіта, намагаються відновити державу, а далі знову повертаються до своїх справ, до городів, і чекають, коли можна повстати. І так може тривати до безкінечності. Сподіваюсь, що у 14-му році ми цю парадигму перервали.

- Така парадигма - це проблема менталітету?

- Ну, народів з таким менталітетом багато, українці не єдина анархічна нація в Європі. Але всі нації збудували більш-менш ефективні держави. Сподіваюсь, нам більше нікуди дітись - ми або побудуємо ефективну державу, або станемо частиною РФ.

- Бачите потенціал у молодого покоління для таких змін?

- Бачу і вважаю, що це зовсім інші люди, хоча б тому, що вони не травмовані радянським менталітетом. Але я не дуже розраховую на людей віком 20+, бо вони виховувались у суспільстві пострадянських цінностей. А от діти, які пішли в школу після Майдану, умовно кажучи 2007р. народження, оце вже інше покоління. Але ці люди прийдуть у доросле життя десь у 2027-2032-их роках і мені вже буде за 60.

- Боїтесь, що не зможете насолодитися їх здобутками?

- А я нічим і не хочу насолоджуватись. Я хочу будувати державу і у мене немає ніякого бажання насолоджуватись. Я прекрасно розумів, на що ми йдемо, коли ми цю державу проголошували. У мене не було ніяких ілюзій, були мрії, але не ілюзії. Мріяв, що якимось чином побачимо таку країну, як Польща, країни Балтії. Мріяв, але розумів, що це нереально.

- Україна може стати нинішньою Польщею хоча би років за 20?

- Може стати Румунією, але не Польщею.

- І далеко не Німеччиною чи Швейцарією?

- У кожної країни своя доля і свій шлях широкий, і я не знаю, чому ми маємо бути Німеччиною. Румунія - це хороший приклад успіху. Це православна країна із такими ж корупційними проблемами, як наша, із таким же далеким від політики суспільством, як і наше, дезорієнтованим з точки зору політичних поглядів.

- Україні потрібен Європейський Союз?

- Потрібен, бо це частина глобального світу. По-друге, це рецепт вирішення тих складних проблем, що існували в Європі впродовж століть. Адже у ЄС об’єдналися країни, які між собою воювали і знищували одна одну. У них була маса проблем з точки зору прав людини, національних меншин і територіальних претензій. І ЄС всі ці проблеми врегулював. Якби зараз Україна була членом ЄС, то у нас би не було проблем з нашими західними сусідами - угорцями, як немає нині проблем у південного Тіроля, німецькомовного регіону в складі Італії.
Великобританія не може вирішити проблеми "брекзіту", бо головною виявилась непроста ситуація довкола Ірландії - кордон між Північною і Південною Ірландією. А англійці про це навіть і не думали, коли голосували. Сотні жертв, взаємна ненависть, підозри, тортури, терористичні акції — все те, що було на острові Ірландія, може повернутись, якщо не знайдуть механізму, який збереже цей спільний простір.
   
Re: Свіжий Портніков

да
   
Re: Свіжий Портніков

Первый раз соглашусь.
Виталя, таки, меняется.
   
Re: Свіжий Портніков

https://www.obozrevatel

Что "Обозреватель", что "Страна.UA" все та же Гужва. И все это ишачит на путлеровскую шлюху. Вырвать из контекста слова Портникова и завопить "мышебратья", хотя Портников говорил о засилье в Украине совков.
   
Re: Свіжий Портніков
smx

что-то отупел Портников
украинцы не поддерживали сербию или хорватию, большинство вообще таких не знали,  они поддерживали югославию, потому то не хотели чтобы Укарина повторила ее сценарий
   
Re: Свіжий Портніков

Ну где то так але я так розумію Портніков еволюціоніст? Можливо се і схоже на еволюцію адже в наш час процеси ідуть на порядок швидше ніж у часи швейцарських війн
   
Re: Свіжий Портніков

толкове інтерв'ю
ключове питання чи розуміють українці для чого їм незалежність чи ні
я поки що схиляюсь що пів-країни не розуміє того
звідси несправджені очікування і розчарування певної категорії
   
Re: Свіжий Портніков

Легко звинувачувати тільки Росію - Портников

Ну, я підтримував Хроватів. Тому то все спірне питання.

Портникова трохи почало заности. В сенсі - не такий вже поганий той третій рейх :(
   
Re: Свіжий Портніков

Українці самі дозволили влаштувати війну та страждання. Легко звинувачувати тільки Росію - Портников

Ба ....
Портников переобувается ! :-o

Ну значит все ... Слив Петра Алексеевича пошел по полной.
Короче - кто не успел, тот опоздал.

И еще - Вовремя предвидеть-это не предательство.
   
Re: Свіжий Портніков

Українці самі дозволили влаштувати війну та страждання. Легко звинувачувати тільки Росію - Портников
Ба ....
Портников переобувается ! :-o

Ну значит все ... Слив Петра Алексеевича пошел по полной.
Короче - кто не успел, тот опоздал.

И еще - Вовремя предвидеть-это не предательство.

чому переобувається?
в даному випадку нарешті прийшло розуміння що 28 років українці щось робили не так (насправді не 28 років, а десь приблизно 400 років)
це дуже важливо, тому що саме усвідомлення помилки робить можливим її виправлення

   
Re: Свіжий Портніков

Что "Обозреватель", что "Страна.UA" все та же Гужва. И все это ишачит на путлеровскую шлюху. Вырвать из контекста слова Портникова и завопить "мышебратья", хотя Портников говорил о засилье в Украине совков.
Так, Назва по ідіотському провокативна.
   
Re: Свіжий Портніков

чому переобувається?
в даному випадку нарешті прийшло розуміння що 28 років українці щось робили не так (насправді не 28 років, а десь приблизно 400 років)
це дуже важливо, тому що саме усвідомлення помилки робить можливим її виправлення
+
   
Re: Свіжий Портніков

що пише портніков
він пише що українці самі дозволили кацапам захопити їх державу зсередини
голосували за януковичів, за флотам дружить, "какаяразніца" і так далі
і з цим неможливо сперечатись, це реальність (це не знімає вину з Росії ніякою мірою, це просто усвідомлення своєї власної відповідальності)
треба це визнати, треба визнати, що предки, діди, чи хто там ще, все просрали і щось робили не так
і щось змінити
   
Re: Свіжий Портніков

 Як завжди напівправда. Портніков пише лише те, що йому дозволяють. Нам тут на Хвупі дещо легше, тому дві тези, що він чомусь пропустив

- Вагомий чинник невступу до НАТО - наші європартнери, що тоді обіср#лись від самої думки про те, що доведеться розкручувати конфлікт з мордором, й як це вплине на їх гефешти, та енергетичну безпеку.
- Підтримка українцями сербів й антинатівська риторика це наслідок спотвореного інформаційного простіру, в якому ми перебували. Я ще пам'ятаю про "розіп'яту клятими американцями вільну Сербію" з наших зомбоящиків. Й, до речі, ті ж самі проповідуни в нашому інфопросторі й залишилися, продовжуючи генерувати антиукраїнський контент.

Так, про це йому писати мінстець не дозволить, але саме усвідомлення всіх чинників приведе до перемоги. Сказати "народ не такий" завжди було простіше :D

Останнє редагування: 29 липня 2018 16:13:31 від WMax
   
Re: Свіжий Портніков

голосували за януковичів, за флотам дружить, "какаяразніца" і так далі
і з цим неможливо сперечатись,

Але, сформулюйте причину такого "суспільного вибору"???
   
Re: Свіжий Портніков

Назва по ідіотському провокативна.


И я про то в надежде что никто не прочитает под  заголовком. Ничего такого в тексте нет.
   
Re: Свіжий Портніков


чому переобувається?
в даному випадку нарешті прийшло розуміння що 28 років українці щось робили не так (насправді не 28 років, а десь приблизно 400 років)
це дуже важливо, тому що саме усвідомлення помилки робить можливим її виправлення

28 лет Виталя думал ?
Даже в сказках думают 7 лет сидя на печи.
А тут такое тугодумство.

Если он такой тугодум что 28 лет потратил не невесть знает что и шел в другом направлении и вел за собой своих адептов, то стоит ли ему вообще верить ?
Может он развернувшись в другую сторону опять 28 лет будет вести не туда ?

Может ну его ... ну всех этих "пророков-Властителей Дум" ?
Может надо уже своей бестолковкой начать думать ?

Сколько уже таких "кумиров" повержено ?

И самое смешное, что не успеет пасть один Обожаемый, все тут же судорожно начинают искать другого чтобы ему поклоняться.
   
Re: Свіжий Портніков

Але, сформулюйте причину такого "суспільного вибору"???

я думаю це постколоніальна ментальність
коли люди вірять що в центрі метрополії всі самі розумні і все саме найкраще
зараз це вже йде на спад в Україні
   
Re: Свіжий Портніков

що пише портніков
він пише що українці самі дозволили кацапам захопити їх державу зсередини
голосували за януковичів, за флотам дружить, "какаяразніца" і так далі
і з цим неможливо сперечатись, це реальність (це не знімає вину з Росії ніякою мірою, це просто усвідомлення своєї власної відповідальності)
треба це визнати, треба визнати, що предки, діди, чи хто там ще, все просрали і щось робили не так
і щось змінити

А где он раньше был ?
Ну когда это все происходило ?
Почему не "Шел на Площадь" ?
Почему не бил в Набат ?

Только сейчас прозрел ?
   
Re: Свіжий Портніков

А где он раньше был ?
Ну когда это все происходило ?
Почему не "Шел на Площадь" ?
Почему не бил в Набат ?

Только сейчас прозрел ?

ну 50% країни приблизно так це й бачили (на інтуітивному рівні) вже в 2004-му році
просто про це боялись сказать вголос
   
Re: Свіжий Портніков

я думаю це постколоніальна ментальність
коли люди вірять що в центрі метрополії всі самі розумні і все саме найкраще
зараз це вже йде на спад в Україні

От і добре
   
Re: Свіжий Портніков

28 лет Виталя думал ?
Даже в сказках думают 7 лет сидя на печи.
А тут такое тугодумство.

Если он такой тугодум что 28 лет потратил не невесть знает что и шел в другом направлении и вел за собой своих адептов, то стоит ли ему вообще верить ?
Может он развернувшись в другую сторону опять 28 лет будет вести не туда ?

Может ну его ... ну всех этих "пророков-Властителей Дум" ?
Может надо уже своей бестолковкой начать думать ?

Сколько уже таких "кумиров" повержено ?

И самое смешное, что не успеет пасть один Обожаемый, все тут же судорожно начинают искать другого чтобы ему поклоняться.

я не розумію де ти бачиш тут зміну напряму?
   
Re: Свіжий Портніков

Тупий придур цей Портніков.
Не українці дозволили, а українська політична еліта дозволила. В тому числі й нешановний пан Президент.
Але Портников сцить таке казати, бо грошей не даватимуть.
От цю українську політичну еліту разом з Росією й можна звинувачувати.
Бо одна є агресором, інші є бариго-сцикунами, яким Україна не болить, а болить свій заводик в Росії.
Український народ, як і будь-який інший народ, не є суб'єктом змін й тому звинувачувати його не можна.
Все що міг - 2 майдани, добровольчі батальйони, фінансування війська - все український народ зробив.
Але еліта ту енергію народу просрала, перетворивши в свої статки.
   
Re: Свіжий Портніков


я не розумію де ти бачиш тут зміну напряму?

Українці самі дозволили влаштувати війну та страждання. Легко звинувачувати тільки Росію - Портников

Так это оказывается не Злочинна влада, а сами украинцы ?
До Портникова дошло или вин ображае вись нарид Украини ?

Кто ему дал право знущатися ?
Он может в своей голове думать что угодно.
Но называть народ невдахами и безглуздыми - не имеет права !
   
Re: Свіжий Портніков

Тупий придур цей Портніков.
Не українці дозволили, а українська політична еліта дозволила. В тому числі й нешановний пан Президент.
Але Портников сцить таке казати, бо грошей не даватимуть.
От цю українську політичну еліту разом з Росією й можна звинувачувати.
Бо одна є агресором, інші є бариго-сцикунами, яким Україна не болить, а болить свій заводик в Росії.
Український народ, як і будь-який інший народ, не є суб'єктом змін й тому звинувачувати його не можна.
Все що міг - 2 майдани, добровольчі батальйони, фінансування війська - все український народ зробив.
Але еліта ту енергію народу просрала, перетворивши в свої статки.

український народ - є суб'єктом змін
він несе відповідальність за все що відбувається
подивись на склад еліти
це все люди які стали багатими в першому другому поколінні, це дзеркало народу
подивись на Савченко, це теж дзеркало
   
Re: Свіжий Портніков

Тупий придур цей Портніков.
Не українці дозволили, а українська політична еліта дозволила. В тому числі й нешановний пан Президент.
Але Портников сцить таке казати, бо грошей не даватимуть.
От цю українську політичну еліту разом з Росією й можна звинувачувати.
Бо одна є агресором, інші є бариго-сцикунами, яким Україна не болить, а болить свій заводик в Росії.
Український народ, як і будь-який інший народ, не є суб'єктом змін й тому звинувачувати його не можна.
Все що міг - 2 майдани, добровольчі батальйони, фінансування війська - все український народ зробив.
Але еліта ту енергію народу просрала, перетворивши в свої статки.

Согласен на все 108 %.

Народ типа дурак, а руководители все Цяци.

Опять панам попались тупые рабы.
   
Re: Свіжий Портніков


1. український народ - є суб'єктом змін
2. він несе відповідальність за все що відбувається


1. Бу га га.
2. Опять народ виноват.
   
Re: Свіжий Портніков

це все люди які стали багатими в першому другому поколінні, це дзеркало народу
Глибше копніть - знайдете комсяцькі гроші, та совково-КДБшно-кримінальну "еліту" часів пізднього СРСР.
   
Re: Свіжий Портніков

Українці самі дозволили влаштувати війну та страждання. Легко звинувачувати тільки Росію - Портников
Так это оказывается не Злочинна влада, а сами украинцы ?
До Портникова дошло или вин ображае вись нарид Украини ?

Кто ему дал право знущатися ?
Он может в своей голове думать что угодно.
Но называть народ невдахами и безглуздыми - не имеет права !

ті хто обирали овоча, такі як ти - це теж український народ на його думку
це він про них пише
тепер їх стало менше, їх вплив зменшився, бо велика частина живе в Криму, інша в ОРДЛО
це і є пояснення, чому постколоніальна свідомість ослабла
бо більше немає причин постійно озиратись на них, вони живуть в іншій країні по факту
   
Re: Свіжий Портніков

За прикладами далеко ходити на треба, тут на ФУПі, мабуть, більше половини волають, що податки платити не треба, хай Петро податки платить  :weep:
   
Re: Свіжий Портніков

український народ - є суб'єктом змін
він несе відповідальність за все що відбувається
подивись на склад еліти
це все люди які стали багатими в першому другому поколінні, це дзеркало народу
подивись на Савченко, це теж дзеркало
Не тупи й не отуплюй народ.
Відповідальність мають нести ті, хто приймає державні рішення - тобто депутати та Президент.
Народ (виборці) делегують депутатам ці права й можливості й таким чином не можуть нести відповідальності.
При чому тут дзеркало?
Маєш посаду, приймаєш рішення - неси відповідальність.
Не маєш посади, не приймаєш рішень - не несеш відповідальності.
   
Re: Свіжий Портніков

Так это оказывается не Злочинна влада, а сами украинцы ?


Так уБЮТков в парламент выбрал народ. И теперь эти кремлевские шавки - влада.
   
Re: Свіжий Портніков

Согласен на все 108 %.

Народ типа дурак, а руководители все Цяци.

Опять панам попались тупые рабы.

просто раби,
принаймні частина точно раби
на цьому можна зупинитись, не важливо чи тупі вони чи ні, якщо раби, то можна далі вже не розбиратись
   
Re: Свіжий Портніков

Не тупи й не отуплюй народ.
Відповідальність мають нести ті, хто приймає державні рішення - тобто депутати та Президент.
Народ (виборці) делегують депутатам ці права й можливості й таким чином не можуть нести відповідальності.
При чому тут дзеркало?
Маєш посаду, приймаєш рішення - неси відповідальність.
Не маєш посади, не приймаєш рішень - не несеш відповідальності.

люди голосують
якщо люди систематично роками голосують за дегенератів які приймають погані рішення
і не голосують за щось нове, за тих хто пропонує спробувати щось інше
то це відповідальність людей також

виборці януковича - несуть відповідальність за події 2013-2014 років і за війну
це їх рішення проголосувати за російську маріонетку і їх вина
   
Re: Свіжий Портніков

 
ті хто обирали овоча, такі як ти - це теж український народ на його думку
А хто до овоча за Юща голосував? Якісь іншопланетяне? Те, що він проср#в усе з "любими друзями" - то вже інше питання. Втім, частково з Портніковим я згоден - народ винен у тому що постійно ходить по тих же самих граблях - обирає різнокольорових представників номенклатури замість справжніх патріотів.
   
Re: Свіжий Портніков

Так уБЮТков в парламент выбрал народ. И теперь эти кремлевские шавки - влада.

Понятно.
Опять народ плохой.
Это наверное счастье что ТАКОЙ народ разбегается из страны со скоростью 2 человека в минуту.
Вот скоро вымрут неправильно голосующие пенсионеры.
Вот когда все НЕПРАВИЛЬНЫЕ убегут, останутся самые НАСТОЯЩИЕ украинцы.

Вот тогда и Воспрянет Страна !

Благо осталось ждать не много.
   
Re: Свіжий Портніков

Якщо "мудрий народ" знову вибере до влади умовних Рабіновичів для "миру з Росією", то на цій державі можна ставити хрест...
   
Re: Свіжий Портніков

А хто до овоча за Юща голосував? Якісь іншопланетяне? Те, що він проср#в усе з "любими друзями" - то вже інше питання. Втім, частково з Портніковим я згоден - народ винен у тому що постійно ходить по тих же самих граблях - обирає різнокольорових представників номенклатури замість справжніх патріотів.

ти розумієш що мова йде про нескінченну ситуацію 50 на 50?
сьогодні воно показало так, завтра інакше
сьогодні йдем в Європу завтра в Росію потім ще кудись
Портніков про це пише, це дійсно відповідальність народу, точніше однієї його дурнуватої частини

треба відходити від ситуації 50 на 50 за будь-яку ціну

зараз цього немає, зараз ситуація 75 на 25
якщо ввіпхають ордло назад, буде щось типу 60 на 40
доведеться знову шукати щось спільне з ними, бо вони становитимуть вагому меншість

Останнє редагування: 29 липня 2018 16:41:58 від рино
   
Re: Свіжий Портніков

Тупий придур цей Портніков.
Не українці дозволили, а українська політична еліта дозволила. В тому числі й нешановний пан Президент.
Але Портников сцить таке казати, бо грошей не даватимуть.
От цю українську політичну еліту разом з Росією й можна звинувачувати.
Бо одна є агресором, інші є бариго-сцикунами, яким Україна не болить, а болить свій заводик в Росії.
Український народ, як і будь-який інший народ, не є суб'єктом змін й тому звинувачувати його не можна.
Все що міг - 2 майдани, добровольчі батальйони, фінансування війська - все український народ зробив.
Але еліта ту енергію народу просрала, перетворивши в свої статки.

Але ж саме народ голосував і підтримував цю еліту. І два майдани не висунули нову еліту, чи хоча б партію Майдану і народ не профінансував створення нової політичної еліти. А ось це було б надважливо. Українці досі не розуміють  необхідність і важливість цього.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія