Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ватник из Луцка получил 6 лет за призывы Вконтакте

Жителя Луцка осудили за "пророссийские" материалы и призывы к свержению конституционного строя, опубликованные в соцсети "ВКонтакте"
За распространение "пророссийских" материалов и публичные призывы к свержению конституционного строя - шесть лет лишения свободы.
Такой приговор вынес судья Луцкого горрайонного суда Волынской области Василий Ковальчук, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на портал "Судова влада України".
К шести годам лишения свободы приговорен житель Луцка, который на протяжении 2014 года размещал антиконституционные публикации в социальной сети "ВКонтакте", которые содержали "пророссийское" направление.
"В своих постах обвиняемый публично призывал к изменению границ территории и государственной границы Украины, свержению конституционного строя, захвату государственной власти насильственным путем и решению военного конфликта. Будучи осведомленным о начатом уголовном производстве, обвиняемый скрывается от органов следствия и суда с целью уклонения от уголовной ответственности", - уточняют в суде.
   
За отрижко трохи тривожно стало щось...
   
гонят
   
За отрижко трохи тривожно стало щось...
гм... телепатiя, однако! Я теж вiдразу про нього подумав, як прочитав назву гiлки))
   
гонят

https://court.gov.ua/press/news/527060/

Цитувати
Будучи обізнаним про розпочате кримінальне провадження, обвинувачений переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

З'їпався  та переховується, чим й збільшив собі вирок.  А так би визнав провину, уклав  угоду зі слідством, отримав би умовно пару років.

Останнє редагування: 24 липня 2018 02:35:52 від птах Сорока
   
 Мелочь,а приятно! Вата должна сидеть в тюрме!
   
Мелочь,а приятно! Вата должна сидеть в тюрме!

Ще бігає.
   
служба брелков розбушувалася
   
Мелочь,а приятно! Вата должна сидеть в тюрме!

Вся?
   
Страшно за зрадойобив  :laugh:
   
Невже Рожко?
   
Невже Рожко?

До атрижкі ще доберуться, хай поки що з переляку повібрірує троха. Ну трусняк змінить на чистий.
   
Re: Ватник из Луцка получил 6 лет за призывы Вконтакте

Мелочь,а приятно! Вата должна сидеть в тюрме!

Коли там чергова амністія запланована? :shuffle:
   
  хм,  най би цей суддя прочитав хуйлячі дописи на ФУПі і зайнявся адміністрацією УП...
   
Жителя Луцка осудили за "пророссийские" материалы и призывы к свержению конституционного строя, опубликованные в соцсети "ВКонтакте"
(tu)
   
  хм,  най би цей суддя прочитав хуйлячі дописи на ФУПі і зайнявся адміністрацією УП...

то все домисли екзальтованих "педріотів"

адміністрація поводить себе адекватно і виважено
   
Один нарот.
А ще сміялись з москалів що в них за  слова в вконтакті або проукраїнську позицію дають реальні терміни ...



   
Один нарот.
А ще сміялись з москалів що в них за  слова в вконтакті або проукраїнську позицію дають реальні терміни ...

Що, обісцявся? Мовчи язичку, будеш їсти кашку!
А вчора на фупі пролунало "Чи має моральні зобовязання українець перед такою корумпованою державою яка його постійно зраджує"
   
то все домисли екзальтованих "педріотів"

адміністрація поводить себе адекватно і виважено

  авжеж, от суд і вирішить скільки це "адекватне та виважине поводження" вартує в перерахунку на роки у в'язниці, так само шість чи лиш три...

Останнє редагування: 24 липня 2018 08:56:43 від Чжан
   
Що, обісцявся? Мовчи язичку, будеш їсти кашку!
А вчора на фупі пролунало "Чи має моральні зобовязання українець перед такою корумпованою державою яка його постійно зраджує"

Перед державою немає.

Та мені все рівно що там когось посадили за слова в вконтактах. Це вам більше потрібно хвилюватись.
Але не потрібно тут так гнати на москалів, бо ви ж таке саме лайно.
   
Цікаво коли якого медведчука візьмуть за яйки а не якогось полудурка з вконтактиків. Які доречі заборонені в україні
   
Цікаво коли якого медведчука візьмуть за яйки а не якогось полудурка з вконтактиків. Які доречі заборонені в україні

шо серйозно?

я думав тільки доступ заборонений
   
Що, обісцявся? Мовчи язичку, будеш їсти кашку!
А вчора на фупі пролунало "Чи має моральні зобовязання українець перед такою корумпованою державою яка його постійно зраджує"

ти вже кілька років ту какашку жереш...
збоченець напевно
   
шо серйозно?
я думав тільки доступ заборонений

Ватнику тяжко думати. Потрібно тобі допомогти:
Цитувати
Социальная сеть «ВКонтакте» закрывает киевский офис.

Соцсеть открыла представительство в Киеве в январе 2012 года. «Павел Дуров поставил перед заместителем генерального директора и пресс-службой одну глобальную задачу: сделать так, чтобы украинские пользователи и партнеры воспринимали ВКонтакте как родную (домашнюю) социальную сеть. Ведь раньше даже не все компании могли покупать у нас рекламу напрямую», — рассказывал тогда AIN.UA пресс-секретарь «ВКонтакте» Владислав Цыплухин.

Напомним, украинское и российское юрлица социальной сети попали под санкции вместе с материнской компанией Mail.Ru Group.
   
Re: Ватник из Луцка получил 6 лет за призывы Вконтакте

Перед державою немає.

Та мені все рівно що там когось посадили за слова в вконтактах. Це вам більше потрібно хвилюватись.
Але не потрібно тут так гнати на москалів, бо ви ж таке саме лайно.

лайно у тебе в голові, якщо ти не бачиш різниці у застосуванні статті у державі, яка зазнала агресії, та державі-агресорі

по тому, що ти здриснув подалі від кордону з агресором, видно, що ти січеш, що і як

не хвилюйся, витрусять і твоє лайно з голови, все буде
   
Один нарот.
А ще сміялись з москалів що в них за  слова в вконтакті або проукраїнську позицію дають реальні терміни ...
поэтому за языком следи, кацап
   
лайно у тебе в голові, якщо ти не бачиш різниці у застосуванні статті у державі, яка зазнала агресії, та державі-агресорі

по тому, що ти здриснув подалі від кордону з агресором, видно, що ти січеш, що і як

не хвилюйся, витрусять і твоє лайно з голови, все буде

Заєпешся трусити ...
   
поэтому за языком следи, кацап

Це ти слідкуй, тобі тут жити

Заборонялкіни куєві... :-)
   
Цікаво коли якого медведчука візьмуть за яйки а не якогось полудурка з вконтактиків. Які доречі заборонені в україні

Що, сцишься?
Добре, що сцишься.
Розумієш, що ти - наступний.
Зрадойоб ваті - друг товарищ та брат
   
Заєпешся трусити ...

гигиг!  :lol:

Це тебе, кловуна зрадойобського, ще не мацали за дупку... Т.з. "органи"... Як помацають - або втічеш, або осанну співати Педрі почнеш...
   
Що, сцишься?
Добре, що сцишься.
Розумієш, що ти - наступний.
сомневающийся* ваті - друг товарищ та брат

Чого мені сцятись то ?
Ви тут пнетесь будувати країну з москальських лекалів.
А в мене другі плани.
По суті вам би варто було сцятись. Але то таке, мо дійде якось з часом.

   

гигиг!  :lol:

Це тебе, кловуна сомневающийся*, ще не мацали за дупку... Т.з. "органи"... Як помацають - або втічеш, або осанну співати Педрі почнеш...

О раденьке хохлятко що тут північнокорейські заманухи маячать...

Останнє редагування: 24 липня 2018 10:07:37 від Luxetenebris
   
Чого мені сцятись то ?
Ви тут пнетесь будувати країну з москальських лекалів.
А в мене другі плани.
По суті вам би варто було сцятись. Але то таке, мо дійде якось з часом.
Сцися, сцися...
   
Сцися, сцися...
Скажи, як ватанізм попер з масона після отримання мадярської ксиви? :K
   
О радеське хохлятко що тут північнокорейські заманухи маячать...
:lol:

О!
Ще за дупку не помацали, а вже волає - Північна Корея, Північна Корея... :lol:  :weep:
   
Скажи, як ватанізм попер з масона після отримання мадярської ксиви? :K

Вата з вас пре... На і чо би їй не перти якщо що ви що москальня то одна куйня ...

А після того що ти написав мені просто покуй стало що тут і так.
Як казали моя мама як собі постелите так і спати будете.

   
:lol:

О!
Ще за дупку не помацали, а вже волає - Північна Корея, Північна Корея... :lol:  :weep:

Те що я волаю то ти собі сам придумав.
   
Re: Ватник из Луцка получил 6 лет за призывы Вконтакте

Один нарот.
А ще сміялись з москалів що в них за  слова в вконтакті або проукраїнську позицію дають реальні терміни ...
и тебя вылечат
   
Re: Ватник из Луцка получил 6 лет за призывы Вконтакте

Чого мені сцятись то ?
Ви тут пнетесь будувати країну з москальських лекалів.
А в мене другі плани.
По суті вам би варто було сцятись. Але то таке, мо дійде якось з часом.

ти там серед циган отупів до неможливості
після атаки на Перл Харбор американці, наприклад, інтернували 120 тис. етнічних японців взагалі без будь-якого суду
у них була священна причина - агресія ворога

чи може ти, жирна сєпарська морда, вважаєш, що у нас агресії нема, чи агресія не від ворога?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія