Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поліція назвала найпопулярніші причини ДТП в Україні (16.07.2018) :X

За даними поліції, за останні півроку в Україні сталося 57 184 аварії, з них — 7861 — з постраждалими. Найчастішими причинами ДТП з постраждалими в Україні стають перевищення безпечної швидкості (1581*), порушення правил маневрування (868), порушення правил проїзду перехресть (463) та недодержання дистанції (424).

   
В свою чергу причини смертельних ДТП дещо відрізняються. На перших місцях так само — перевищення швидкості (212 випадків) та порушення правил маневрування (52).

«До порушень правил маневрування зазвичай відносять виїзд на зустрічну полосу, пересікання подвійною суцільної, проїзд на червоний колір світлофора. Тобто будь-яка ситуація, коли водій їде неправильно. Порушення правил маневрування є популярною причиною, оскільки вона є найбільш очевидною: кожну іншу причину необхідно додатково доводити, а цим ніхто не займається», — коментує статистику Влад Антонов, засновник сторінки DTP.ua.

Окрім цього до частих причин смертельних ДТП поліція відносить виїзд на смугу зустрічного руху (39), перехід у невстановленому місці (26) та керування у нетверезому стані (23).

   
Полиция лукавит. Не вижу среди причин отвратительное состояние дорог, отсутствие разметки, освещения и т.п. И не надо утверждать, что ни одного ДТП не было по этой причине.
   
Шо апять?

Ну за п'яту гілку від ТС та четверту сотню повідомлень на тему фєнів гайцям.  :-BА ну скажи ще раз, що ти не штабний.  :facepalm1:Останнє редагування: 21 липня 2018 20:15:17 від cheshire cat
   
Не вижу среди причин отвратительное состояние дорог, отсутствие разметки

порушення правил маневрування и швидкости

2.3 Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

б) бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну

12.1 Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку

освещения

перевищення швидкости

12.2 У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги.
   
восток - пнх
   
Найчастішими причинами ДТП з постраждалими в Україні стають перевищення безпечної швидкості

Кстати формулировка "перевищення безпечної швидкості" - очень лукавая, безпечна - это совсем не та что установленна правилами. Даже если человек полз 20 где можно 50 и не успел среагировать - это перевищення "безпечної швидкості"

Главная причина ДТП - это отвлечение внимания от дорожной ситуации а совсем не превышение дозволенной скорости как пытаются тут представить вводя манюпаса в заблуждение, что бы тот просил сам себя высечь.

   
Не бачу статистики ДТП з причини технічного стану авто.
   
восток - пнх

пошло на хyй, уебище штабное  :laugh:  ты теперь навсегда в бане венечкиного скрипта. я даже не пойму, что ты потратило время на написание злобной но бессильной херни в мой адрес  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія