Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

Re: Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

Тимошенко на Прикарпатті агітувала проти Порошенка

Новини, Iвано-Франкiвська обл. | Ivano-Frankivsk obl., Вибори | Elections, Вибори Президента 2014

1-2 травня на Івано-Франківщині перебувала кандидат на посаду Президента України Юлія Тимошенко. Її візит минув без сенсацій. Юлія Тимошенко об'їхала кілька населених пункітв Прикарпаття і завершила візит зустріччю із виборцями в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі. Усюди Юлію Володимирівну зустрічали повні зали та площі.

Під час зустрічі з виборцями Юлія Тимошенко багато говорила про боротьбу з оліграхами  :pooh_lol: . У селі Нижнів, Тлумацького району кандидат заявила: “Олігархи готуються до реваншу. Петро Порошенко звернувся про те, щоб я знялась з виборів. Вони не дочекаються”. Тимошенко запевнила виборців, що в Україні є кандидат від олігархів і вона не збирається здаватись перед ним. Кандидат також повідомила, що в Україні усі ЗМІ, окрім регіональних, належать олігархам.

2 травня під час відкритої зустрічі з прикарпатцями у Рогатині Юлія Тимошенко розповіла, що Порошенко, Льововчкін і Кличко їздили в Відень на зустріч з Фірташем і домовлялися «про стратегічну співпрацю в політиці». Як зауважила кандидат, Порошенко був міністром економіки в уряді Азарова, а Міністерство економіки відповідає за всі державні закупівлі, які й були основою збагачення Сім'ї.

“Мені щодня поступають пропозиції про зняття моєї кандидатури з перегонів, бо вони мене бояться. Порошенку Росія розблокувала весь бізнес в Росії. Більше ніхто, крім Порошенка, зараз в Росії працювати не може”, -- підсумувала Тимошенко.

В Івано-Франківську, виступаючи перед вщент заповненим залом обласного муздрамтеатру, Тимошенко зауважила, що сьогодні нова Революція під загрозою, бо лише одна людина з попереднього режиму покинула Україну — Янукович. “Вся олігархія залишилася в Україні. Вони призначають своїх людей на посади. Але вибори не вдасться зірвати нікому.”

Лідер “Батьківщини” розповіла франківчанам, що їй щодня надходять пропозиції зняти свою кандидатуру на користь одного з кандидатів. “Позавчора Порошенко дзвонив поговорити про зняття кандидатури”, - зізналася Юлія Володимирівна і одразу ж запевнила виборців, що буде робити все, щоб олігархи не прийшли до влади.

https://www.oporaua.org/news/4943-tymoshenko-na-prykarpatti-agituvala-proty-poroshenka


концепция поменялась
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія