Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де взяти Омега-3?

Re: Де взяти Омега-3?

И еще.
Семена чиа. В них содержится в три раза больше Омега3, чем в лососе.

Їж скумбрію...
...
Дикий лосось - 3.2 грамма
Анчоусовые - 3.4 грамма
Тихоокеанские сардины - 2.8 грамма
Тихоокеанская скумбрия - 3.2 грамма
Атлантическая скумбрия - 2.0 грамма
Белая рыба - 3.0 грамма
Обыкновенный тунец - 2.8 грамма
Радужная форель - 2.0 грамма

Все МАЙЖЕ вірно.
Дані наведено для сирої (!!!) риби. Ви будете істи сиру скумбрію???
А ось лосося й тунця їдять саме сирими... Тобто без теплової обробки.

А в печеній скумбрії вже того нема?

у меня свои наблюдения
что ж всякие вьетнамцы или там владивостокцы или астраханцы, у которых рыба как трава у нас, жрут икру ложками, не такие здоровые долгожители?
это касается и других чудо ( женьшени, мумие и другая хрень)
наверное все таки эффект самовнушения..
на здоровье, я только за!!
а я скептик, во всем вижу подвох
зрадоеп :(

Здогадуюсь що треба взяти Омега-1 і додати до нього Омега-2. Я вгадав?  :shuffle:
(tu)

А в печеній скумбрії вже того нема?
Та є, напевне.

у меня свои наблюдения
что ж всякие вьетнамцы или там владивостокцы или астраханцы, у которых рыба как трава у нас, жрут икру ложками, не такие здоровые долгожители?
это касается и других чудо ( женьшени, мумие и другая хрень)
наверное все таки эффект самовнушения..
на здоровье, я только за!!
а я скептик, во всем вижу подвох
зрадоеп :(
Напевне тому, що омега-3 - одна або купка цеглинок в архітектурі храму здоров'я. Там має бути ще щось.

Блакитні зони - там де живуть довгожителі
Окінава - Японія
Сардинія - Італія - Середземномор'я
Каліфорнія
Ще де?

Останнє редагування: 7 липня 2018 13:26:53 від com1

был у меня товарищ, помер молодым..
панкреатит..
не пей!
кричали ему врачи и он не пил и был жив!
пока не поехал в карпаты к чудо деду, который продал ему три бутля настойки на целебных травах, секрет которых векапи передавался по наследству..
сто грам перед сном!
умер через полгода лечения

Этих мест, называемых в энциклопедиях «голубыми зонами долголетия», до недавнего времени было только три: Окинава в Японии, Сардиния в Италии и городок Лома Линда в Калифорнии.

Недавно (в 2007г) была открыта новая «голубая зона» – полуостров Никойя в Коста Рике. Учёные со всего мира пытаются определить магнитно-электрические и другие природные параметры удивительного места, где количество долгожителей и просто здоровых и счастливых людей бьёт все рекорды.

http://48popugaev.com/blue-zone/

Нестача Омега-3 може призвести до песимізму, депресії та зрадофілії.  ;)

Очередная маркетинговая пустышка эта омега-3.

По крайней мере, относительно снижения риска сердечно-сосудистых заболеваний. ВСЕХ.
Несколько достаточно крупных исследований, проведенных в последние годы не выявили никакой положительной зависимости. Это касается как профилактики так и лечения.
Вот один из самых свежих метаанализов (июль этого года):
Ссылка на pubmed - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29973554
Вот тут статья в pdf - www.mdpi.com/2072-6643/10/7/864/pdf

И «голубые зоны долголетия» - та же фигня.

Конопляне зерно на ринку, 15-20 грн півлітрова банка. Змолоти порцію в жирну пасту в кавомолці й одразу споживати, бо мелене досить швидко деградує.
Краще за льон, чиа та печінку тріски.

У тому році була у кардіолога. Призначив мені лише одні ліки - Епадол нео. По 1 пігулці на добу пити 2 місяця. Купила (не дорогі), прочитала інструкцію, а то Омега-3 (звичайний рибій жир). Ото і всі ліки. Навіщо до лікарів ходити?

Наш організм протягом тисячоліть заточувався під харчування характерне для жителів рівнин і пересіченої місцевості. Тому для нас характерне вживання їжі з більшим вмістом омега 6 кислотами. Городина, м'ясо, сало. Їжу з підвищеним вмістом омега з кислотами вживали жителі приморських територій. Тому й спостерігається різниця між будовою тіла середньоєвропейця  і японця або ескімоса. Перші більшого росту, фізично витривалі із здатністю до швидкого загоєння ран. Тому взагалі корисно вживати їжу ту яку їли наші предки. Проте, якщо у кого є підвищений ризик сердечно судинних захворювань то можливо в якості комплексного лікування вживати їжу з омега 3 кислотами, як таку, що допомагає зменшити рівень холестерину в крові. Надмірне вживання омега 3 кислот на мою думку принесе тільки шкоду.
Виправив осипку- омега 6 :)

Останнє редагування: 7 липня 2018 14:38:23 від Cталкер

У тому році була у кардіолога. Призначив мені лише одні ліки - Епадол нео. По 1 пігулці на добу пити 2 місяця. Купила (не дорогі), прочитала інструкцію, а то Омега-3 (звичайний рибій жир). Ото і всі ліки. Навіщо до лікарів ходити?
отож бо, вживайте рибу океанську регулярно i все буде гаразд  :)

Щойно купив в аптеці капсули з риб'ячим жиром. Пластинка з 10 капсулами коштує 14,50 і моя кішка їх дуже полюбляє.
Може і самому варто їх поковтати, мабуть трохи об'їм кішку.

наша не знаю яка омега, а американська класна. після 3 місяців відчуєте позитивний вплив на ссс.

Нестача Омега-3 може призвести до песимізму, депресії та зрадофілії.  ;)

А нестача чого призводить до загострення юлькоботизму?  8-)

Щойно купив в аптеці капсули з риб'ячим жиром. Пластинка з 10 капсулами коштує 14,50 і моя кішка їх дуже полюбляє.
Може і самому варто їх поковтати, мабуть трохи об'їм кішку.

Риб'ячий жир (жир з печінки) не варто вживати людям.
Вам потрібний рибний жир (жир з м'язів лососевих риб). Або готові капсули омега 3.

А може краще замiсть пiгулок гарну натуральну рибку поiсти?  :-B

Риб'ячий жир (жир з печінки) не варто вживати людям.
Вам потрібний рибний жир (жир з м'язів лососевих риб). Або готові капсули омега 3.

Подивився уважно - в чеку написано рибний жир, так що все нормально.
Аптека була звичайна, тобто та що для людей, а не зоо.

Наш організм протягом тисячоліть заточувався під харчування характерне для жителів рівнин і пересіченої місцевості. Тому для нас характерне вживання їжі з більшим вмістом омега 6 кислотами. Городина, м'ясо, сало. Їжу з підвищеним вмістом омега з кислотами вживали жителі приморських територій. Тому й спостерігається різниця між будовою тіла середньоєвропейця  і японця або ескімоса. Перші більшого росту, фізично витривалі із здатністю до швидкого загоєння ран. Тому взагалі корисно вживати їжу ту яку їли наші предки. Проте, якщо у кого є підвищений ризик сердечно судинних захворювань то можливо в якості комплексного лікування вживати їжу з омега 3 кислотами, як таку, що допомагає зменшити рівень холестерину в крові. Надмірне вживання омега 3 кислот на мою думку принесе тільки шкоду.
Виправив осипку- омега 6 :)
   Сталкер, не прими за бред ( я же не серьёзно!), но у меня стойкое подозрение, что мы произошли не от обезьян, а от каких-то млекопитающих, живших на побережье, у  уреза воды. Уж больно любим пляжи и море. Женщины наши легко рожают в соленой воде, и тяжело-на суше. Наши дети умеют плавать с первых дней рождения, и гораздо позже-учатся ходить.Ни одну обезьяну (за редчайшим исключением) в воду не загонишь.Тем более, плавать не заставишь. Все же мы больше тюлени, чем гориллы. Несмотря на некоторое внешнее сходство. Потому рыбка, особенно пожирнее, самое оно. Нам нужна треска, короче.Как я понимаю Исландию...

Ни одну обезьяну (за редчайшим исключением) в воду не загонишь.Тем

ціла купа мавп що живуть біля моря плавають аж бігом. певно що у воду не загонишь мавп с джунглів де у воді лише крокодил.

Очередная маркетинговая пустышка эта омега-3.

По крайней мере, относительно снижения риска сердечно-сосудистых заболеваний. ВСЕХ.
Несколько достаточно крупных исследований, проведенных в последние годы не выявили никакой положительной зависимости. Это касается как профилактики так и лечения.
Вот один из самых свежих метаанализов (июль этого года):
Ссылка на pubmed - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29973554
Вот тут статья в pdf - www.mdpi.com/2072-6643/10/7/864/pdf

И «голубые зоны долголетия» - та же фигня.
Там всі тексти (їх дуже багато) містять застереження та ? дисклаймери? Чи що?
Переклад

Сталкер, не прими за бред ( я же не серьёзно!), но у меня стойкое подозрение, что мы произошли не от обезьян, а от каких-то млекопитающих, живших на побережье, у  уреза воды. Уж больно любим пляжи и море. Женщины наши легко рожают в соленой воде, и тяжело-на суше. Наши дети умеют плавать с первых дней рождения, и гораздо позже-учатся ходить.Ни одну обезьяну (за редчайшим исключением) в воду не загонишь.Тем более, плавать не заставишь. Все же мы больше тюлени, чем гориллы. Несмотря на некоторое внешнее сходство. Потому рыбка, особенно пожирнее, самое оно. Нам нужна треска, короче.Как я понимаю Исландию...

Повторно

Отвал башки

И стоит фигню

И производитель отечественный

ціла купа мавп що живуть біля моря плавають аж бігом. певно що у воду не загонишь мавп с джунглів де у воді лише крокодил.

Я вас помирю

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BF%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%B4_%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D1%8B

Якщо є хтось у Німеччині, хто може привезти, то 5.45 Ойро упаковка 80 капсул по 1000 мг є у кожному Dm.
Ми з чоловіком вже років три щодня з"їдаємо по капсулі - я давно забула про головний біль.
Щоправда, ще й Аспірін Протект

Петро все робить правильно (с, Willie)

ALA є в  (з неї потім в організмі синтезується  EPA, DHA)

Мірило мудрості. Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби. (c)  Ф. Ніцше

Адреса малюнку та тексту вище
https://www.superfoodly.com/top-10-list-of-foods-high-in-alpha-lipoic-acid-ala/
Переклад
Але, кажуть, дика звірина містить більше. Проблема, що її майже не залишилось.

https://draxe.com/omega-3-foods/

Останнє редагування: 7 липня 2018 16:09:41 від com1

Натто (яп. 納豆 натто:, «хранящиеся бобы») — традиционная японская еда, произведённая из сброженных соевых бобов. Особенно популярен на завтрак. Обладает специфичными запахом и вкусом, а также липкой, тягучей консистенцией.

Богатый белками натто и паста мисо были основой кухни феодальной Японии. В наше время натто пользуется популярностью в восточных районах Японии: Канто, Тохоку и Хоккайдо.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Натто

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія