Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що нового у Маска?))

Re: Що нового у Маска?))
IP

Та ні.
Я читаю уважно))
В мене вже склалася доволі стійка думка про Маска і чим далі йдуть його "винаходи"—— тим ця думка укріпляється.
А думка в тому що Маск——геніальний аферист.
Я дивуюсь тим інвесторам в його прожекти і з цікавістю спостерігаю коли це все на.бнеться))

він інженер.

Ні, маск це жалке подобіє тюльпанної лихорадки в Голандії 400 років тому
?
Space X частная компания там инвесторы собственно Лари Пейдж Сергей Брин и Питер Тил мания величия народа на фупе поражает вы реально считаете что вы  лучше шарите чем люди построившые компанию стоимостью в 0.8 триллиона долларов.  Лари Пейдж Сергей Брин Маска знают еще со Стенфорда.

Останнє редагування: 17 червня 2018 18:14:20 від qaqy

він інженер.

Мені він цікавий саме в іпостасі манагера, який геніально розводить інвесторів.
пс. Він же напевно геніальний інженер—— якщо такий успішний?
А де можна побачити патенти ті всі що він надав у загальний доступ?
І чи використовується хоч один з них компаніями—конкурентами?( якщо там все таке геніальне—— це було б логічно)
ппс.Щодо мене—— я адекватно оцінюю свою роль в суспільстві і ніяким чином не рівняю себе з Маском))—— і те що він заробив великі грощі це звичайно заслуга його.Питання в іншому.

?
Space X частная компания там инвесторы собственно Лари Пейдж Сергей Брин и Питер Тил мания величия народа на фупе поражает вы реально считаете что вы  лучше шарите чем люди построившые компанию стоимостью в 0.8 триллиона долларов.  Лари Пейдж Сергей Брин Маска знают еще со Стенфорда.
ну і? Перерахуйте вартість тюльпанів на сьогоднішні гроші. І ніяких стенфордів і брінів не було 400 років тому. Не ларі пейджі роздмухують надєжди, а маси інвесторів що хочуть застолбити хлєбне місце біля нової хлібної рєнти, пейждам і маскам всього лише треба трішки харизматичним єблом поторгувати і баблішко потече, ситуація така глобальна що іліти повисмоктували бабло у манюпаса і в непонятках, як тільки якийсь маленький гуру з'являється починається дика ланцюгова реакція з позитивним зворотнім зв'язком, але все рівно з поправкою на інфляцію це не те, а глобальній економіці тре роздмухувати бульбашки з лайна щоб залишитись на плаву, тут і з прожектів маска треба лялю робити не дивлячись на суіцидний долбоєбізм тих прожектів.

PAL

Чьо нового? Маск ридає, інвестори від нього тікають, контора на межі банкруцтва, бо расєйській гіпєрлуп під новою керченською трасою (кєрч - дачі) вже працює повним ходом! (новина з сусідньої гілки)  :weep:

Хехехе

Благодаря этому Tesla стала самым дорогим автоконцерном США. Ее капитализация составляет около $51 млрд (у GM на $1,7 млрд меньше).

В минувшем году Tesla произвела 76 тысяч автомобилей, а GM около 10 млн.

В минувшем году Tesla получила чистый убыток в размере почти $675 млн, в то время как GM закончил год с прибылью в $9,43 млрд.

тобто компанія що виробляє більше ніж як у 150 разів більше авто та має прибуток в 10 млрд має меньшу капіталізацю ніж збиткова тесла.  :weep:

І в чому хєхєхє :facepalm1:
В тому що гроші лежать мертвим грузом?
Капітал заради капіталу то напевне велике досягнення.

Мені він цікавий саме в іпостасі манагера, який геніально розводить інвесторів.
пс. Він же напевно геніальний інженер—— якщо такий успішний?
А де можна побачити патенти ті всі що він надав у загальний доступ?
І чи використовується хоч один з них компаніями—конкурентами?( якщо там все таке геніальне—— це було б логічно)
ппс.Щодо мене—— я адекватно оцінюю свою роль в суспільстві і ніяким чином не рівняю себе з Маском))—— і те що він заробив великі грощі це звичайно заслуга його.Питання в іншому.

Читаючи деякі дописи, мене більше цікавить в чому зміст існування на планеті людей, які тільки споживають коштовні ресурси, самі нічого не корисного для людства не створюють , а від тих хто змінює світ на краще кажуть «в них нічого не получиться» завмерши в позі серуна-ждуна.

Від таких природа звичайно позбавляється як від непотрібного баласту.

Хуйньою страдає. Хоче своєю теслою затори тунелями об'їзджати

... а глобальній економіці тре роздмухувати бульбашки з лайна щоб залишитись на плаву, тут і з прожектів маска треба лялю робити не дивлячись на суіцидний долбоєбізм тих прожектів.

Які проекти на твою думку є не тільки кращою альтернативою, але і ти особисто приймаєш участь? Чи статистично підняти відсоток фаталістів та нитиків у світі, це єдиний зміст твого існування в цьому світі?

ФУП чомусь останнім часом оминає увагою Ілона нашого Маска і дрочить вже не на Теслу і Маска,а на нові електричні акуми.
А в Маска до речі теж життя іде своім шляхом))——
Нові задумки і проекти))
І Украіна в них не на останньому місці))——

Або ось ще новина))——
Маск закінчив будувати підземний тонель))
Перемога——каже ТСН.

пс. Послухайте як все гарно має бути——
1."3 км за 2 хвилини"——це з якою швидкістю він там гасав так?
2. В планах створити розгалужену систему швидкісних тонелів таким чином щоб вони щонайменше вдесятеро перевищать кількість станцій метро в ЛА.———скільки там станцій метро в ЛА до речі?
3. Неонова підсвітка в тонелі та видвижні колесики——це типовий Маск))

Ну і як не згадати проанонсований запуск новоі ракети Старшіп,фото якоі нещодавно з"явилося в твітері Маска?——

https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/2617336-mask-pokazav-zorelit-starship.html

пс. На фото ракета виглядає так ніби Маск вже почав робити іх з вібраніума))(як анонсував раніше)

А чи це не новина?——
Маск почав будувати завод у Шанхаі.
https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/2614738-tesla-pocinae-budivnictvo-zavodu-v-sanhai.html
Всі інші вже добудовані напевно і вийшли на повні потужності.
пс. Щось там не пам"ятаю новин з Гігафабрики правда——
За планами Маска лише одна ця перша Гігафабрика мала б подвоіти світове виробництво пальчикових аккумів—— а щось ніде про це в новинах немає—— ні про здешевшення ціни в зв"язку з великою кількістю нових вироблених, ні про банкрутства конкурентів Панасоніка в цій галузі.
Скільки років вже Гігафабрика стоіть побудована і запущена?
пс. А іх же декілька має бути?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія