Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розслідування "Слідство.інфо" та "Схеми" про походження грошей на рекламу :love:

схеми та Гнап -  кремлівсь кі  агенти (це)  якийсь порошкобо т .

Не бачу посилання . Чи існує взагалі це розслідув ання?

Потрясающ ее расследов ание, честно не ожидал..в ам кабздец юльки  :-)o ждем что скажет набу

Потрясающее расследов ание, честно не ожидал..в ам кабздец юльки  :-)o ждем что скажет набу
де посилання? на оф сайті СХем немає розслідув ання

Що скаже на це Брехуха :love: ™?

Не бачу посилання . Чи існує взагалі це розслідув ання?

та то порохобот ів плющить
дорікають Гнапа що на Юльку нічого не накопав   :laugh:

Неподужав, забагато букв.

Неподужав, забагато букв.

ну это да, раза в два больше расследов ания как Порох на свои слетал в отпуск..н о тут же и дело серьезней, все-таки "практичес ки Президент" и очень бедный кандидат тратит миллионы на рекламу за год до выборов.. спасибо журналист ам за бдительно сть  :friends:

так а где ссылка почитать?

фейкове повідомле ння, посилань нема. цікаво, є адмін? чи післі "вбивства" Бабченка інформаці йна війна здолала останні межі адекватно сті?

що там можна в двох словах

що там можна в двох словах
немає навіть двох слів ) тобто слова є, не можуть зв'язати.

Потрясающее расследов ание, честно не ожидал..в ам кабздец юльки  :-)o ждем что скажет набу

У всіх прапала всьо!!!

Схемы уже стали кошерными?Помню что до этого их материалы называли фейками и заказухой

рєбята, ви тормоза
там тіпа пустий лист, жарт такий
мовляв, подивітьс я, журналіст и не провели розслідув ання по Тимошенко, як провели його стосовно Порошенка

рєбята, ви тормоза
там тіпа пустий лист, жарт такий
мовляв, подивітьс я, журналіст и не провели розслідув ання по Тимошенко, як провели його стосовно Порошенка

бздЮльки, наступний рік ,для вашої Ма-к-а-ки - останній шанс. Потім - політична смерть і невроз до самої смерті.

бздЮльки, наступний рік ,для вашої Ма-к-а-ки - останній шанс. Потім - політична смерть і невроз до самої смерті.

У слові "некроз"-помилка  B-)

Не можу понять, як колимага так нюх втратив різко. Ставити на хрому кобилу, яка вже тричі пролітала і спалювала вкладені немалі гроші спонсорів безвозвра тно. Гадав люди з його достатком мислять більш стратегіч но, а не просто читають соц опитуванн я, по яким бабця вже 15 років перемагає .

Останнє редагування: 14 червня 2018 16:42:28 від DeL1T

Капец. На что т.о. рассчитыв ает? Клейма же негде ставить! Единствен нный ее козырь, что при власти такие же ворюги.

Не можу понять, як колимага так нюх втратив різко. Ставити на хрому кобилу, яка вже тричі пролітала і спалювала вкладені немалі гроші спонсорів безвозвра тно.

Потім забере з офшорів. Пельмені та перепелін ні яйця на експорт то гарний бізнес. Просто офіціальн о грошей нема. Тому у когось тре позичіти.  Бєня знає як "парламенс ькі фракції" будувати.

та то порохобот ів плющить
дорікають Гнапа що на Юльку нічого не накопав   :laugh:

а тебя не плющит ? сам думаешь, откуда деньги? не будет ли потом Юлька рассчитыв аться с инвестора ми государст венными деньгами и интересам и ?

https://www.facebook.com/corruption.schemes/videos/1874107019295664/
Ерунда на постном масле.

Лучше проведите расследов ание о нынешней Юлькиной кампании. Кому, откуда, сколько.

Повна версія