Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот что меня удивляет, так это отсутствие таких тем на форуме

Бартка знову  черепа  українців  заміряє порошенком ? 
   
МГ   завжди підкреслював -  Прол  ригіонал ,  постійний  без змін .
   
який місяць- доба
Тю, мені здалося що там до 02.07. :facepalm1:
Тоді це взагалі ультратолерантність .

Ти нічого не зрозумів.
"Дурний  іноді може щось таке втнути, що купа розумних не зрозуміє"

МГ   завжди підкреслював -  Прол  ригіонал ,  постійний  без змін .
Цікаво, що Прол раніше так не отопив за Пецю, його як переклинило :gigi: 
   
Тю, мені здалося що там до 02.07. :facepalm1:
Тоді це взагалі ультратолерантність .

Цікаво, що Прол раніше так не отопив за Пецю, його як переклинило :gigi:

 Ні  ,  топив  . І  знаєш  де . Там вся  компанія  типу  легенько за  порошенко  ,  типу  помірковані  .  На самому ділі  споживають мінстець  і лише п'ятому  вірять . Всі  інші ЗМІ   де  хоч  трошки критикують  Порошенко -  гімно .

 
   
какой день голодает сенцов.
на лицевой форума нет ни одной темы. это страшно. здесь одна большая лавочка. с обсуждением парковки, прикидов... и с выводом: все козлы! наш тоже козел, но он хоть что-то... и так 25 лет. злость есть. ненависть есть. к чужому козлу. а сопереживания, ощущения себя частью чего-то целого, хорошего, нет. ирония есть, злорадсвто. ожидание чужой неудачи (другого украинца). до дрожи от нетерпения. скажите, те, кто читает ветку. вы помните хоть одну статью, от которой бы посветлело? вот каждый свое прочитанное пусть вспомнит. личные впечатления. что, нет? у меня тоже нет. и так 25 лет... 
   
Бартка знову  черепа  українців  заміряє порошенком ? 
Ти хоч перечитуєш, що пишеш?
   
Слав, фас!
 :gigi:

Ну, шо, обосрался, поцриот?
А, это ж вата и зрадойобство чистой воды по твоим критериям... где принципиальность?
Язык в жопе застрял, когда без кнопки...

Такая твоя реальная цена...

   
Было бы классно, если основным видом журналистики сейчас стала бы публицистика. Гражданская, личная. Чтобы от описания перейти к анализу. От факта к цели. Чтобы не макать в гавно, пусть отъявленного мерзавца. А мотивировать и поддержать нормального обычного человека. 40 миллионов человеков. Вместо замочной скважины разоблачительных материалов - огромная площадь с солнцем. Но ведь это никому не нужно. Это трудно (
   
Почитайте, не стесняйтесь

Времени читать все нет. Но дойдя до середины текста, догадываюсь, что некто лепит из Порошенко агента ФСБ. Так?
   
Было бы классно, если основным видом журналистики сейчас стала бы публицистика. Гражданская, личная. Чтобы от описания перейти к анализу. От факта к цели. Чтобы не макать в гавно, пусть отъявленного мерзавца. А мотивировать и поддержать нормального обычного человека. 40 миллионов человеков. Вместо замочной скважины разоблачительных материалов - огромная площадь с солнцем. Но ведь это никому не нужно. Это трудно (
40 миллионов воров, укрывателей доходов, взяточников и покупателей липовых аттестатов и депутатских мандатов.
они на свету разбегутся, как тараканы.
только пороть скот, тщательно выпоротый манюпас похож на человека.
   
40 миллионов воров, укрывателей доходов, взяточников и покупателей липовых аттестатов и депутатских мандатов.
они на свету разбегутся, как тараканы.
только пороть скот, тщательно выпоротый манюпас похож на человека.

лично считали и протоколировали?
откуда вы беретесь? где вы заправляетесь ядовитой пеной вобщим понятно
   
лично считали и протоколировали?
откуда вы беретесь? где вы заправляетесь ядовитой пеной вобщим понятно
я тут живу
   
Відповідь трошки інша  ніж болото... Але так вірної відповіді і не прочитав... ФУП більше став зрізом суспільства ніж здається...
   
Ой, треба всетаки сказати, правда більш терпляча ніж Йожик, та скоріше задівала ліктем кнопку.  :lol:

Я надіюсь пятничні теми не заборонять....
   
набагато цікавіше читати скільки хтось вилив на землю бетону, чи хто який купив еплайянс на кухню, чи поради який купити смартфон
навіть є деяка ностальгія по фоткам хто що пожер, чи на якому піску погрів сраку
амбіційні люди постять фотки своїх останніїх придбань від рулона туалетного паперу до ноутбука або машини
цікаві змагання хто досяг більшого знання української мови- кацапи, кацапохохли чи автохтони
чому потрібен або непотрібен томос, ерос, пафос, ксерокс
чи потрібні прививки, або як зменшити тиск або покращити дефекацію
але що ми бачимо зараз?
-мачака, а-ха-ха, мачака
-педра, охо-хо, педра
і дуже, дуже оригінальне- суддя, прокурор, генерал, мер, губернатор, бонза сбу купив, аййяйяй, інвалідку за 30 кілобаксів
я не кажу що це добре, я кажу що це не новина, особливо коли автори таких новин самі їздять на не дешевших інвалідках


 (tu)  (tu)  (tu)  Не знаю, чи згодна з Вашою позицією, але талановито написано!
   
То есть, смирились?

ну страну мафия точно деморализовала.
так целенаправленно кошмарить ширнармассу 4 года кровью, курсом, тарифами и собственным коррупционным беспределом и брехней - это не может не дать результата.

месть за прошлый майдан и прививка от будущих.

озлобленное, но уставшее и деморализованное население максимум способно на то штоб затаить дулю в кармане до выборов и на выборах эту дулю сунуть всей "проевропейской"
владе, на пользу рыгам. (технология не нова, раньше успешно применялась, известна под названием "противсихство")

чего и добивается мафия под предводительством  их, рыгов, засновника на высшем посту  [ua]

   
А меня напрягает, что на ФУПе нет тем от Блеацкхет
   
Заступник голови СБУ придбав Range Rover, перебуваючи під слідством
https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/1/7182038/

Перший заступник голови СБУ – начальник головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Павло Демчина, перебуваючи під слідством НАБУ, придбав позашляховик Range Rover Sport вартістю понад 30 тисяч доларів.

Про це йдеться у розслідуванні під заголовком "Вартовий корупції" в СБУ програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу "UA: Перший"

Згідно з даними офіційного реєстру МВС, у 2018 році Павло Демчина став власником Range Rover Sport 2013 року випуску за понад 30 тисяч доларів.
аааа))) верните Слава
   
Є таке. Раніше  перше місце за цим критерієм займали юльки, а зараз до них стрімко підтягнулися (чи то попустилися) й прихильники Пеці.

Так. Людина звикає та пристосовується до усього. Втрата цікавості та байдужість  вмикаються як захисна реакція, щоб від купи негативу не поїхав дах.
ты смотри, переобулся))
тьху блть
   
ты смотри, переобулся))
тьху блть



А можна більш конкретно, в що  я був "взутий" раніше? :gigi:
   
ты смотри, переобулся))
тьху блть
Учись студент, хто не работает тот і єст )))) (Операція И і другі приключения Шуріка) :lol:
   
Что вас удивляет? я его два раза предупредила. У него же истерика.
Кхе-кхе.
Я вже навіть не дивуюся.
Я там не прола виділив, а Цццюпщщпдуюсщь
Я не знаю хто це (мені байдуже), і за шо його відправили в бан.
І ніхто не знає за шо йго відправили в бан.
Бо там взагалі не вказаний ні пункт правил, ні посилання на пост.
Тупо завалили.
Оце той рівень модерації і відношення до фупчиків який зараз має місце на фупі.
Нормально всьо??
А про прола, то окрема показова історія.




Останнє редагування: 1 червня 2018 19:39:55 від Morcheeba
   
Вы же были модератором. Вы тоже к этой зачистке причастны?

Через його конфлікт зі Славом все й почалося.
   
Было бы классно, если основным видом журналистики сейчас стала бы публицистика. Гражданская, личная. Чтобы от описания перейти к анализу. От факта к цели. Чтобы не макать в гавно, пусть отъявленного мерзавца. А мотивировать и поддержать нормального обычного человека. 40 миллионов человеков. Вместо замочной скважины разоблачительных материалов - огромная площадь с солнцем. Но ведь это никому не нужно. Это трудно (
(tu)
   
Я там не прола виділив, а Цццюпщщпдуюсщь
Зазвичай на інших ресурсах є правила, за яким реєстрація  ніків з беззмістовним набором букв  заборонена й їх одразу відстрілюють.
   
Зазвичай на інших ресурсах є правила, за яким реєстрація  ніків з беззмістовним набором букв  заборонена й їх одразу відстрілюють.
можу парірувати ось цим dfsddds sasadf і запитати - шо за вибірковість?
І знову ж, причину не потрібно вказувати?
   
ну страну мафия точно деморализовала.
так целенаправленно кошмарить ширнармассу 4 года кровью, курсом, тарифами и собственным коррупционным беспределом и брехней - это не может не дать результата.

месть за прошлый майдан и прививка от будущих.

озлобленное, но уставшее и деморализованное население максимум способно на то штоб затаить дулю в кармане до выборов и на выборах эту дулю сунуть всей "проевропейской"
владе, на пользу рыгам. (технология не нова, раньше успешно применялась, известна под названием "противсихство")

чего и добивается мафия под предводительством  их, рыгов, засновника на высшем посту  [ua]

не треба так переживати, на стане "Педра" президентом
він намагався вбити всіх зайців і вбив таки, але виявилось що вбив і власне президентство
не він перший не він останній
і що він може запропонувати- ще раз продати Рошен? чи нові болючі реформи?
виграє той хто пообіцяє жрачку і не завтра а сьогодні
наш мудрий народ оговтався від переляку 2014 і готовий до своєї безвідмовної стратегії- краще пакет гречки сьогодні ніж тисяча євро завтра
   
какой день голодает сенцов.
на лицевой форума нет ни одной темы. это страшно. здесь одна большая лавочка. с обсуждением парковки, прикидов... и с выводом: все козлы! наш тоже козел, но он хоть что-то... и так 25 лет. злость есть. ненависть есть. к чужому козлу. а сопереживания, ощущения себя частью чего-то целого, хорошего, нет. ирония есть, злорадсвто. ожидание чужой неудачи (другого украинца). до дрожи от нетерпения. скажите, те, кто читает ветку. вы помните хоть одну статью, от которой бы посветлело? вот каждый свое прочитанное пусть вспомнит. личные впечатления. что, нет? у меня тоже нет. и так 25 лет... 

Наша філософія, це не філософія оптимізму. (майже цитата)
Я згодна з цим дописом. Все ж журналісти повинні дивитися у майбутнє, намагатися формувати громадянське суспільство, а не взрощувати раздрай та ненависть в гонитві за "смаженими, нехай і не перевіреними, фактами. Безумовно, значну частину журналістики в нас займає "джинса". А останнім часом стало просто мемом журналістам підміняти собою усі правоохоронні органи: вони і слідчі, і прокурори, і НАБУ з САП, і судді. (td) ТБ дивитися, взагалі, неможливо. Ікспертів в нас вже більше, ніж населення. Журналістами вже себе називають і вважають блогери, які мають 100 - 200 читачів. І кожен виступає так, мов би він правий у останній інстанції. Ну, і не без цього - зараз вважається гарною ознакою журналіста яко мога більше облиди брудом владу, а от показати, що та хто йде їй на заміну, чомусь слабо. Хоча саме зараз і треба висвітлювати майбутніх кандидатів з такою ж прискіпливістю, як вони слідкують за владними бонзами. Щоб суспільство не помилилось у своєму виборі.
   
Было бы классно, если основным видом журналистики сейчас стала бы публицистика. Гражданская, личная. Чтобы от описания перейти к анализу. От факта к цели. Чтобы не макать в гавно, пусть отъявленного мерзавца. А мотивировать и поддержать нормального обычного человека. 40 миллионов человеков. Вместо замочной скважины разоблачительных материалов - огромная площадь с солнцем. Но ведь это никому не нужно. Это трудно (

+1

не новини, а цілковитий депресняк,
вишукують тільки все погане та роздувають до вселенських масштабів,
про позитив 2 рядки мілким шрифтом,
у нас шо, перевелись добрі люди? у нас перевелись герої на фронті?
чому не пишуть про добрі справи нормальних людей, чому одна чорнуха скрізь?
   
Или вот это: Українці не вірять Порошенку в питанні антикорупційного суду – дослідження

https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/1/7182035/

В полку зрад.обів поповнення. Та ще й яке  :laugh:
   
Наша філософія, це не філософія оптимізму. (майже цитата)
Я згодна з цим дописом. Все ж журналісти повинні дивитися у майбутнє, намагатися формувати громадянське суспільство, а не взрощувати раздрай та ненависть в гонитві за "смаженими, нехай і не перевіреними, фактами. Безумовно, значну частину журналістики в нас займає "джинса". А останнім часом стало просто мемом журналістам підміняти собою усі правоохоронні органи: вони і слідчі, і прокурори, і НАБУ з САП, і судді.  ТБ дивитися, взагалі, неможливо. Ікспертів в нас вже більше, ніж населення. Журналістами вже себе називають і вважають блогери, які мають 100 - 200 читачів. І кожен виступає так, мов би він правий у останній інстанції. Ну, і не без цього - зараз вважається гарною ознакою журналіста яко мога більше облиди брудом владу, а от показати, що та хто йде їй на заміну, чомусь слабо. Хоча саме зараз і треба висвітлювати майбутніх кандидатів з такою ж прискіпливістю, як вони слідкують за владними бонзами. Щоб суспільство не помилилось у своєму виборі.
Немає у нас журналістів.
   
какой день голодает сенцов.
на лицевой форума нет ни одной темы. это страшно. здесь одна большая лавочка. с обсуждением парковки, прикидов... и с выводом: все козлы! наш тоже козел, но он хоть что-то... и так 25 лет. злость есть. ненависть есть. к чужому козлу. а сопереживания, ощущения себя частью чего-то целого, хорошего, нет. ирония есть, злорадсвто. ожидание чужой неудачи (другого украинца). до дрожи от нетерпения. скажите, те, кто читает ветку. вы помните хоть одну статью, от которой бы посветлело? вот каждый свое прочитанное пусть вспомнит. личные впечатления. что, нет? у меня тоже нет. и так 25 лет... 

а потім дивуються, чому люди виїжджають від такого депресняка,
самі змі його формують, а потім їм хтось збоку винен
   
можу парірувати ось цим dfsddds sasadf і запитати - шо за вибірковість?
І знову ж, причину не потрібно вказувати?
Також потрібно було б забанити. А з причиною  тяжко, бо правил нема щодо цього.
   
Також потрібно було б забанити. А з причиною  тяжко, бо правил нема щодо цього.
Упс.
А я про шо?
   
аааа))) верните Слава

Он разбанен, но сюда он не сунется. Вернее он читает прыхованым и молча... Бо он хирой только с подпиской...
   
+1

не новини, а цілковитий депресняк,
вишукують тільки все погане та роздувають до вселенських масштабів,
про позитив 2 рядки мілким шрифтом,
у нас шо, перевелись добрі люди? у нас перевелись герої на фронті?
чому не пишуть про добрі справи нормальних людей, чому одна чорнуха скрізь?

Замовлення йдуть через власників каналів. А хто у нас власники???
   
Кхе-кхе.
Я вже навіть не дивуюся.
Я там не прола виділив, а Цццюпщщпдуюсщь
Я не знаю хто це (мені байдуже), і за шо його відправили в бан.
І ніхто не знає за шо йго відправили в бан.
Бо там взагалі не вказаний ні пункт правил, ні посилання на пост.
Тупо завалили.
Оце той рівень модерації і відношення до фупчиків який зараз має місце на фупі.
Нормально всьо??
А про прола, то окрема показова історія.

Правда, фуп пробиває дно. Багато радості вакханалія вати, кацапів і зрадоёбів вам не принесе. Це просто нікому не цікаво. За що забанили Прола? Що він написав? Програма Схеми і Радіо Свобода ладажають і не є над політикою в Україні. Це і сліпі бачать. Ви думаєте, що 24/7 потік тем без фактів, а лише зі словами барига, підріоти, порошки, щекалдні зроблять фуп впливовим і засобом? Ну так погляньте кількість юзерів зараз.
   
Через його конфлікт зі Славом все й почалося.
Зі сторони виглядає наче найшли винного  бідного програміста...  [ua]

З того що було доступно тут на ФУП не зрозуміло хто почав і хто не правий.
   
Правда, фуп пробиває дно. Багато радості вакханалія вати, кацапів і зрадоёбів вам не принесе. Це просто нікому не цікаво. За що забанили Прола? Що він написав? Програма Схеми і Радіо Свобода ладажають і не є над політикою в Україні. Це і сліпі бачать. Ви думаєте, що 24/7 потік тем без фактів, а лише зі словами барига, підріоти, порошки, щекалдні зроблять фуп впливовим і засобом? Ну так погляньте кількість юзерів зараз.
:facepalm1: Чого без фактів? Просто перебріхують усе, дуже професійно ))))

Останнє редагування: 1 червня 2018 20:11:16 від TimmiApostolMS
   
Он разбанен, но сюда он не сунется. Вернее он читает прыхованым и молча... Бо он хирой только с подпиской...

прибріхуєш ватнічек? 
куди я не сунусь?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія