Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отаке уже бродить по фейсбуках :bomb:

Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Т***о.
Випробування. :pooh_on_b: Хі-хі

что-то оторвался я от реалий, все пропустил... какие правильно вставлять буквы? Тавро, трепло, тягло...

А я написала (зрад.....б) і ( ма.....ка......ка)А ви прочитали сомневающийся* і Т***о.У мене настрій як в дитсадку 
Ну ви й ушасті розумашки :pooh_on_b:
Більше писати не буду
Я ж казала - рівень дитсадківської пісочниці, дякую, що підтвердили. :gigi:

З скріптом-макакою вийшов такий самий обсєр як викотитися на каталці на підборах на Майдан та волати як її зобіжали :D Здається радники одні й ті самі :K
  (tu)

Я ж казала - рівень дитсадківської пісочниці, дякую, що підтвердили. :gigi:

А який рівень інтелекту у тих хто це придумав? :pooh_on_b:

мaкaкa зрадайобка

Останнє редагування: 30 травня 2018 21:53:54 від ЮАР

Стопе, таварісчі.
А чому ніхто з вас не подумав, шо оцей епікфейл - провокація туровських, шоб застолбити ситуацію.
Уж больно красіво всьо складається.
І текст так складно написаний по вчорашніх Славових тезах.
І в гілці юльки появилися миттєво.
І виині як завжди всі, тіко не вони.

Красвчіки чьо.
Так дєржать, далеко підете.

Останнє редагування: 30 травня 2018 22:00:50 від Morcheeba

Стопе, таварісчі.
А чому ніхто з вас не подумав, шо оцей епікфейл - провокація туровських, шоб застолбити ситуацію.
Уж больно красіво всьо складається.
І текст так складно написаний по вчорашніх Славових тезах.
І в гілці юльки появилися миттєво.
І виині як завжди всі, тіко не вони.

Красвчіки чьо.
Так дєржать, далеко підете.
Пізно. Не повторяйся. Уже цю версію давно озвучили. А ти так ніби і не бачив :D Ох, слабкий порохобот нині пішов. Охох-хо, аж шкода.

Пізно. Не повторяйся. Уже цю версію давно озвучили. А ти так ніби і не бачив  Ох, слабкий порохобот нині пішов. Охох-хо, аж шкода.
Я ж не бот так як ти, шоб моніторити все і вся.
Значить не у одного мене така думка склалася.
Маладци, макакяни.
Але кому тут дивуватися, ви ж ні чим не брєзгуєте.

Та я на інше ніж вічний бан і не розраховую.
Сподіваюсь, що юзер правда ввімкне мозок і зрозуміє куди вона котиться і штовхає перед собою сайт.
ситуація починає нагадувати початок 2014 року, коли, схоже, йюсер правда не знав під кого пристосуватись, і тому запустив на фуп парашинської параші

До яких глибин падіння призводить відлучення ....... Не розуміє людина, що все більше себе опускає.
це добре що ти така САМОкритична.

Я ж не бот так як ти, шоб моніторити все і вся.
Значить не у одного мене така думка склалася.
Маладци, макакяни.
Але кому тут дивуватися, ви ж ні чим не брєзгуєте.
це у них природою дано.мурахи все тягнуть у мурашник.Лиш би мамка була сита і справно фермонами їх напрявляла на ЗВЕРШЕННЯ місії.АВ міся одна-дупа на табуретці.Потім мурахи підуть на переробку зі всіма іншими. Спроби заткнути критиків видно навіть про скриптах тут. А дай їй повну владу-хуйло виявиться новіціушем.

це добре що ти така САМОкритична.
Дідугане, ти як дитсадок.

ну так і є але переграла

їй просто треба було давити на жалість і т.д. і все б в неї вийшло

мене важко звинуватити в симпатіях до йожа і слава - саме цей твікс мене забанив. але мене неприємно вразило те як славко розмазав їжака по асфальту ( сьогодні їхав додому і дорогу перебігав їжак - швидко - так він потім повернувся побіг назад - я намагався пропуститийого між коліс - він знову розвернувся побіг вперед - і все ж таки я його спас і не наїхав )
ну і так. вважаю попри первні недоліки слава корисним як стопкацап-модератора. український форум для українців різних поглядів - але не для кацапів і, в умовах гібридної війни - не для прокацапських.

Якби я не  створив тоді тематичну гілку, то фуй би хто помітив про макаку.

Да, про макаку - охуенный креатив, сразу уработали БЮТ, рейтинги поползли вниз.
Вот она, не легкая политическая борьба во всей красе, не жалея живота своего, практически.

И как закономерный результат борьбы нанайских мальчиков:
Мозговой штурм коалиции партийных штабов родил - макаку  :facepalm:
Какая демократия - такая и полит. борьба.

мене важко звинуватити в симпатіях до йожа і слава - саме цей твікс мене забанив. але мене неприємно вразило те як славко розмазав їжака по асфальту ( сьогодні їхав додому і дорогу перебігав їжак - швидко - так він потім повернувся побіг назад - я намагався пропуститийого між коліс - він знову розвернувся побіг вперед - і все ж таки я його спас і не наїхав )
ну і так. вважаю попри первні недоліки слава корисним як стопкацап-модератора. український форум для українців різних поглядів - але не для кацапів і, в умовах гібридної війни - не для прокацапських.

ти мотаєшся як той їжак на дорозі, але тебе все одно забанять   :lol:

Угу
тут що реально така хня була,поясніть блск ,як тому хто  теми про Вану  оминає,як ще вчора протухший непотріб

Коротке резюме...

Юля = сука...

Крапка.

тут що реально така хня була,поясніть блск ,як тому хто  теми про Вану  оминає,як ще вчора протухший непотріб

Та чого була? Пишеш   (мakaka)- скрипт міняє на тимошенко.
Тупо шописец.

Коли   не стане Президентом, частина заслуги буде того хто зробив цей скрипт.

ти мотаєшся як той їжак на дорозі, але тебе все одно забанять   :lol:

я незнищенний ))

Я єсть аеліт , якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка йожа мене, яка африканська  косила! —
а сила знову розцвіла.

Щоб тролить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб творить срач — я всі кайдани розірву.
Я пощу ,  я репощу ,
бо я фуплю.

))

якщо переможа ваша тимошенко  - то матимете щастя бачити мене пліч опліч з сьогоднішніми пидріотами - ми разом критикуватием нову чесну владу юлії тимошенко))

Останнє редагування: 31 травня 2018 00:43:39 від Aelit

А чого відразу м-кака?
Хіба не можна бапця, чи шморкля, чи як там раніше ще було?

Може, адмін для початку вибрав найпопулярніший варіант? :D

ти мотаєшся як той їжак на дорозі, але тебе все одно забанять
Юлькам в голові не вкладається шо світ не чорнобілий, а складається з півтонів, і може бути думка відмінна від їхньої.
Стійкий алгоритм  :lol:

?

Шо правда скрипт?
Я все пропустил...
Зрадойопп за макаку!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=114196996134658&set=gm.1668401273273506&type=3&theater&ifg=1
Одне поважне інтернет-видання плавно але впевнено наздогнали проблеми з фінансуванням. Через брак коштів редакція змушена була закрити спортивні новини сайту, на межі закриття знаходиться історичний розділ. Води на затухаюче полум’я підлив форум, де виникли проблеми з адмініструванням і модерацією та продовжується відтік користувачів.

Ситуація потребувала термінового вирішення, і допомога не забарилася. Напередодні президентських виборів, такий ласий шматок медіа простору мрія будь-якого з штабів кандидатів.

Взаємодія між штабом  і адміністрацією видання була налагоджена через давнього юзера форуму  відомого в миру як «анархіст».

В обмін на виправлення фінансової ситуації адміністрація сайту зобов’язалася сприяти інтернет супроводу інформаційної кампанії на підтримку кандидата в президенти і очорненню конкурентів.

Розпочалося масове повернення на форум старих і реєстрація нових прихильників  одного з кандидатів в президенти. В фавор також потрапили юзери з відверто проросійською позицією і професійні генератори «зради». Натомість реєстрація для інших користувачів наразі закрита. Опонентів кандидата і ницої політики адміністрації сайту відправляють в бан за незначні або надумані підстави, іноді навіть превентивно і без пояснень.

Вся ця цензура відбувається на «незалежному» медіа-майданчику  під суворим контролем і керівництвом представників штабу кандидата в президенти демократичної країни.

Доходить до курйозів. Так в намаганні запобігти асоціації майбутнього кандидата в президенти з одним із представників ряду приматів (і прийшло ж комусь таке в голову), штаб кандидата замовив для форуму скрипт автозаміни слова «Т***о» на прізвище кандидата. Це обернулося трешем і угаром всього форуму. Відтепер прізвище політика міцно асоціюється саме зі словом з автозаміни, а ситуацією зацікавилися лідери суспільної думки, що призведе до виходу локального інтернет-курйозу на всеукраїнський рівень і створення стійкого мему.

Яким буде результат подібної політики адміністрації сайту, і як це корелюється з кодексом журналістської етики – питання риторичні.

вы действительно считаете, что я должна реагировать на вранье и выдумки?

(tu)  (tu)  (tu)

Цей скрипт - реальний обсєр, і було зрозуміло, що з цього будуть цинічно глумитись і  тролити.  Хіба що стояло завдання по локальному антипіару і накидування лайна для срачу. Тоді 100% успіх.

Хм. Хтось під дописом  bizzona Максима Рибалка на ФБ повитирав усі коменти.  :S

Хм. Хтось під дописом  bizzona Максима Рибалка на ФБ повитирав усі коменти.  :S
а це що?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія