Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Вас - це кого саме?
Ніки давай провокатор, что боїшся за свої слова відповідати?
Я понимаю что 12 гр за пост
но всему нужно знать меру

Хоч Слав мені не подобається, людину шкода і навіть в чомусь я за нього переживаю.  У нього є в Тернополі якісь родичі, яким не все одно, що з ним відбувається, щоб приїхали, десь на природу забрали, ну на крайняк перерізали кабель з інтернетом?

чем меньше тут постов появится до завтра, тем больше шансов получить ответы на вопросы.
ибо стопиццот страниц не много кто осилит, а может просто и не пытаться осилить.

"Но мы постараемся зафлудить" B-)

А хто ще крім Слава готовий гроші давати на модера? Конкретно відповіси.

я знаю такихлюдей
не багато але дадуть і це мої опоненти

+1000
Кажемякін скоро викличе Альону на комітет в Раду.
як Цукерберга в конгресс сша  :)

Ну сначала здесь ответ хотелось бы получить. ;)

LSD

:S

Реальна війна почалась - з окупацією території України, з  смертями, кров'ю і жахливими відео знущань ватанів і москалів над хлопцями ЗСУ, а не параноя

Чи ви хотіли б дискусій тут з тими, хто підтримав дії дідка-ватана, що бив палкою пораненого воїна армії України? Чи хотіли обговорень "подвига" сЄпара, що підірвав банку меду і вбив наших захисників?

Ніфіґа собі параноя. А у москаля що радісно кричав "Па хахляцкаму хутару агонь!" і гатив Градами з території раші, параної не було?

Ви ж трохи думайте що і в який час пишете
(tu)

Почитав і жахнувся, яка Йожиха була бєспощадна і кровожадна і узурпувала владу. І ваапше - земляний чірвяк.
Люди, та не гоніть ви так. Були моменти, дійсно. І бани в ніколи з іншоі сторони, але так наганяти вже теж не можна. Більш того, що Йожиха вам відповісти не може.
Чому не може?
Вона пише в цій гілці.

+1000
Кажемякін скоро викличе Альону на комітет в Раду.
як Цукерберга в конгресс сша  :)

ну а вона скаже - я нічо не знаю, то африкайнський їжак, растаман і слав з тернополя там завідували  :rotate:

Я понимаю что 12 гр за пост
но всему нужно знать меру

Не будь лайном, спробуй за своїх слова відповісти,
Поки від тебе ДУЖЕ тхне лайном, ти сереш на форумі, а підтвердити свої слова відмовляєшся. Честі в тобі немає, саме лайно.

Ани запустили таймер обратного отсчета на два часа на главной фупа. Отсчитывал секунды до закрытия.
о, це був лакмус!
несподіванка, але за годину повилазила купа істериків, з яких позлітала вся луска розумників і відчайдух.
епічний сором і відсутність самоповаги. за такий креатив адмінам - величезний плюс.
я тепер впевнений з ким не буду спілкуватися. ніколи. ні під яким соусом.  :D

Таке саме спірне питання:

А люди які беззастережно критикують політику нинішньго президента, не сприймають жодної, навіть очевидної, позитивної дії - чи не є партійними писаками а) ворога б) найближчого конкурента на найближчих виборах ?

в) просто не люблять владу, в нас українців так історично склалось, ну не люблять владу, хтось скаже - то наше прокляття, яке заважає формуванню державності, а мені - цікава національна особливість, он у рашці влада від бога...

vadym, не соромся, давай ніки педроботів, що за 12 грн за пост пишуть.
Буде цікаво подивитись.

Не будь лайном, спробуй за своїх слова відповісти,
Поки від тебе ДУЖЕ тхне лайном, ти сереш на форумі, а підтвердити свої слова відмовляєшся. Честі в тобі немає, саме лайно.
Вы педроботы и честь это неконгруэнтные множества
это я тебе как бывший математик говорю

Как вариант - два модератора.

Один от администрации / уп - анонимный по выбору уп.

Второй от пользователей - выборный.

Бан возможен если оба модератора подтвердили бан. Если хоть один против бана или воздержался - бана нет.

Вы педроботы и честь это неконгруэнтные множества
это я тебе как бывший математик говорю

Ви це хто?
Хто в це "Ви" входить? Якщо ти на мене натякаєш - це наклеп та персональна образа, так що уточнюй.

Уважаемая Алена

Демократических выборов тут не будет. Ярким примером этого есть эта ветка

Все общение в этой ветке очень сильно напоминает собрание жильцов нескольких подъездов по вопросу замены окон, дверей, труб и тд

Обязательно будут присутствовать разговоры ни о чем, наполеоновские планы по перестройке дома, крики, ругань, обвинения, анекдоты, разговоры о консервации и тд

Так же будет присутствовать некоторое количество пофигистов и пара-тройка людей понимающих, что сегодня ничего не решится. И завтра не решится. И нужно или забыть или сделать самому

Несколько лет назад несколько человек с Вашего разрешения решили спасти этот форум

Огромное им человеческое спасибо

Но время меняет людей. Они становятся не только мудрее и сутулее, а и иногда жёстче, грубее, циничнее. Таким их делает время и окружение

Несколько лет назад я не мог себе представить что АЙ будет так нервно и зло реагировать на разговоры о церкви МП

А Славик будет врать, юлить, перекручивать

Несколько лет назад я представить не мог что АЙ будет вести такие беседы со Славиком и создавать такие темы

Не мог себе представить что Славик будет говорить такие вещи - для тебя 300 тыс огромные деньги а мне 3 бутылки коньяка и похер

Они испортились. Эти два замечательных персонажа так много давшие ФУПу в прошлом. Они испортились

Бывает, к сожалению

Я очень не хочу чтобы они покидали ФУП, я не хочу что бы его покидали и все кто тут был последние 10 лет

И при этом я знаю и понимаю что этим двоим - Слав и АЙ категорически нет места в руководстве форума.

Я хотел бы Вас попросить удовлетворить просьбу АЙ о деньгах и их учёте

К огромному сожалению некоторые форумчане обвинили ее в их присвоении. Такое обвинение очень сильно может испортить жизнь

Да и нам будет понятнее кто есть кто))

По поводу ФУПа. Не нужно искать админов, модераторов и пр. Нужно найти одного, кто это сделает сам. Одного, кто понесёт всю эту тяжесть и грязь на себе

Спасибо Вам за уделённое нам внимание)

Я кстати очень переживал по поводу Вашего появления тут. Честно сказать был уверен что после всего этого дерьма Вы форум прибьёте. Надеюсь что этого не случится))

ну а вона скаже - я нічо не знаю, то африкайнський їжак, растаман і слав з тернополя там завідували  :rotate:

Форум кому принадлежит?
Кто им управляет?
Кто уполномочил управлять форумом кого либо?

vadym, ну то список ніків педроботів з доказами, що вони боти, буде?
Чи ти вкотре просто вирішив наклеп розповсюдити, дешеву недолугу пропаганду без підстав до того?

Маю такий  список  . Маю  докази . Не викладу  .  Не на часі  .

Как вариант - два модератора.

Один от администрации / уп - анонимный по выбору уп.

Второй от пользователей - выборный.

Бан возможен если оба модератора подтвердили бан. Если хоть один против бана или воздержался - бана нет.

Давай тебе. У тебе хоч і два паспорти, але ти не будеш пропагандистською хєрньою займатися.

vadym, не соромся, давай ніки педроботів, що за 12 грн за пост пишуть.
Буде цікаво подивитись.
Я на сто процентов уверен что настанет время и все списки Стецевских педроботов мы здесь увидим
Только вас тут уже точно тогда не будет

а може проблема у манері спілкування?
"упороте бабіще, рагуля і дебільних модурів"

(tu)

"ми банимо не за погляди, а за невміння їх відстоювати"
оу! не мав нагоди читати вас раніше, добродію, але ваш допис дуже виважена і слушна теза.
тисну руку.

Я на сто процентов уверен что настанет время и все списки Стецевских педроботов мы здесь увидим
Только вас тут уже точно тогда не будет

Тобто ти злився, не ризикнув мене у ці "Ви" включити.
Я так і думав, звинувачувати якихось абстрактних педроботів легше, то як у діжку перднути, а говорити в персоналіях то треба мати сміливість відповідати за свої слова.

А українських дописувачів за фейки банити?
здесь полно умных людей. Еще и разных профессий. Они быстро разоблачают фейки
Давай поменьше банов.  вижу ты уже рвешьс в бой

їханна це фуп а ии вата совкова

:facepalm:

здесь полно умных людей. Еще и разных профессий. Они быстро разоблачают фейки
Давай поменьше банов.  вижу ты уже рвешьс в бой

,80% інформації на ФУПі це фейки і тупа брехня.

в) просто не люблять владу, в нас українців так історично склалось, ну не люблять владу, хтось скаже - то наше прокляття, яке заважає формуванню державності, а мені - цікава національна особливість, он у рашці влада від бога...

Не люблять  цю  владу  ,  а  попередню ненавиділи . Я  про  власне оточення  в  житті  .  Ющенка   любили ,не довго   чесно .  2005  та  2006  роки  . 

Та  власне  нормальну  владу  на  фупі  розпізнають ... чи  при  нашому  житті ?

Чому не може?
Вона пише в цій гілці.

Де? Я щось пропустив?

Де? Я щось пропустив?
Не скажу точно, на якій сторінці.
Але дописів зо три було, погортайте сторінки.

Проблема в тому, що тут більшість формували протягом кількох років, і ця більшість умовно пропрезидентьска. Дійсно деяких "юльків" та "сомневающийся*" побанили, начеб-то за ватяніть.
:facepalm1:
Амід, твоє зрадофільство заводить тебе на манівці.
Ти зараз на повному серйозі верзеш бздуру. Це Люксотенебріси побанили якихось міфічних зрадойопів  :facepalm: ?

,80% інформації на ФУПі це фейки і тупа брехня.
+1

Ющенка   любили ,не довго   чесно .  2005  та  2006  роки  . 

Жодного дня я його не любив, навіть жодної хвилини.
Так що не узагальнюй. І Порошенко мені був поперек горла, тому що був з Ющенко, але вибору не було, довелось за нього голос віддати.

У військовий час модератором має бути параноїк

Для остальных повторю еще раз: средняя цифра (50%) от фуповской рекламы в месяц - это около 3-3,5 тысяч гривен. Реклама на фупе работала не всегда. Рекламные деньги я получала еще реже.

При этом:
модератор1 за период с 09.2014 по 12.2016 получал 2 тыс грн ежемесячно = 54 тысячи гривен, и с 1.2017 по апрель-18 - по 2,5 тыс грн/мес = 37500 грн. Итого 91 тыс 500 грн
модератор2 за период (точно не помню, уж простите) - ну, пусть будет с 01.2015 по 12.2015 - еще по тысяче.
всего - примерно 100 тісяч гривен плюс-минус.

начиная с 2016 года (16,17 и 4 мес 18 года = еще 28 мес, ну пусть будет тоже 2,5 тыс = еще 70 гипотетических тысяч на зарплату) модератором2 постоянно работала я. Біли деньги, не біло - модераторі свою з/п получали. Я в том числе, выплачивая ее себе, когда УП открывала такую возможность.

После публикации цифр со стороны рекл.отдела УП сами сравните цифры - на предмет приватнаконтора и греблабабло.

комментировать славиков бред и обвинения не буду. Он может дальше биться в истерике, угрожать мне в реале, сводить с ума своими манипуляциями, передергивать,Ю монтировать, писать, віваливать и т.д. - и одновременно строить из себя спасителя, как "єдиний легітимний в адміністрації"(с) славик и торговаться о покупке фупа.

зы. Славик, от тебя сбежали все модераторы. А я устала прикрывать твои косяки, собирая на себя весь негатив юзеров на себя. И сказала бы тебе и миллион - лишь бы ты отцепился от меня наконец со своими домоганиями на предмет "я тут буду главным, раз ты ушла, а общаться мне не не пристало больше ни с кем, кроме как с АЮ".

Я рада, что освободилась - надеюсь в этот раз окончательно :) Прошу не держать зла и хотя бы иногда фильтровать все то, что льется вокруг :) Всем музпауза

https://www.youtube.com/watch?v=LlY90lG_Fuw

світлана предяаи докази що ти платила модераторам хочаб 1 тисячу грвень !!!!!!!!!

Жодного дня я його не любив, навіть жодної хвилини.
Так що не узагальнюй. І Порошенко мені був поперек горла, тому що був з Ющенко, але вибору не було, довелось за нього голос віддати.

Чувак ,  ти не з мого оточення  СЛАВА БОГУ !

Аmid, у Вашому  віці  потрібно вже знати, що наспрааді люди ніколи не змінюються, вони просто вчаться краще підстроюватися під момент

советую прочитать стихотворение ваншенкина "трус притворился храбрым на войне"

пысы иногда подстраиваются настолько, что реально меняются

Останнє редагування: 16 травня 2018 23:30:35 від diletant(ka)

Даужжжж....
Но лучше промолчу...
Добраніч...

Ну сначала здесь ответ хотелось бы получить. ;)
Цукерберга сношали в комітеті розвідки сша під присягою  !!!
а то що Альона тут пише к дєлу нє подошьйош...  :)

LSD

Ваууу....   якщо Ви  та сама Соня Кошкіна, то респект Вам..   не за те, що Ви Соня Коліна, звичайно, а за Вашу  позицію...    я чомусь думала, що вся Ваша громадянська позиція то тільки показуха, а насправді виходить не так....    приємно здивована
(tu)

зараз на повному серйозі верзеш бздуру

ти  бздуру постійно несеш  ,   пригадую  твою  брехню про  "  гранати від  ПС   взірвались  у  Львові "  . 

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія