Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

не уверена, что можно найти людей, которые будут этим заниматься на профессиональной основе.

не уверена ????
спитай свого друга Цукерберга

після того як комітет розвідки сша пригрозив його посадити і закрити мордокнижку
за втручання ватних ботів в вибори в сша
Цукерберг найняв 30 тищ модераторів !!!

ти що чекаєш щоб і тебе заставили найняти модераторів і припинити засилля ватників на твоїх ресурсах ?
ти що не розумієш що у нас вибори скоро і йде інформаційна війна ?
а ти тут про толерантність до ватників і всесвітню любов розказуєш.
навіть Амід вже не витримав...

почую кожного

Останнє редагування: 16 травня 2018 23:07:47 від Слав

О, поки є нагода . Олена Юріївна , прошу заборонити на фупі мат бо матюки перетворюють нас в москалів  а також обзивання політиків ,  тобто вислови в стилі єблива   чи шоколадний підар. Справа в тому що такі вислови - то вірна ознака проплаченого бота.

яка по-єзуітському завуальована пропозиція вижити з ФУП штабних юльків!  :clapping:

Проблема в тому, що тут більшість формували протягом кількох років, і ця більшість умовно пропрезидентьска. Дійсно деяких "юльків" та "сомневающийся*" побанили, начеб-то за ватяніть.
+10000000000000000

Любить людей, помогать им, причём бескорыстно, - в этом залог успеха, люби мои.
Крысить бабло - путь на помойку.

Такие простые истины взрослые люди должны понимать.

ps Алёна уже пошла байки, можете не напрягаться.  (P)

Я - против пропаганды. Против того, чтобы люди из ближнего зарубежья, чувствовали себя у нас как дома, специально разжигали распри.
Но я за здоровую дискуссию, умение убеждать, умение слушать и слышать.
Соверенно верно.   Самый легкий способ - тупо забанить оппонента. Ну что еще остааалось делать нашему уважаемому Славу? Ведь в дискуссиях приходится  применять инструменты, которые невозможно купить за деньги.

О, поки є нагода . Олена Юріївна , прошу заборонити на фупі мат бо матюки перетворюють нас в москалів  а також обзивання політиків ,  тобто вислови в стилі єблива   чи шоколадний підар. Справа в тому що такі вислови - то вірна ознака проплаченого бота.

Згоден, за деякими виключеннями - про Путіна можна писати, що він таки хуйло. А от Порошенко називати Порошенко то є нормально та правильно, Тимошенко називати Тимошенко чи Юлія Володимирівна теж нормально, бо у мене немає проблем написати, що з моєї точки зору Юлія Володимирівна то є ворог України, не обов'язково при цьому ще її ім'я чи прізвище перекручувати. А кацапських пропагандонів з їх фантазіями про вальцмавнів чи педро одразу в бан.

А я запитую, куди подівалися
вони присутні, я б не хвилювався. а неучасть їх у цій гілці, то їм особистий плюс.

так я про тебе брехав аха-ха  це сарказм
дивись мої стріми там все є

Я подивилася твої "стріми" і ти мій нік (який до цього часу не здатен нормально прочитати і вимовити) згадав неодноразово. "А, ІХанна ... ну я її просто тупо тролив". Тобто наливав какашок і брехні та матюкав абсолютно  ні у чому не винну особу - так само як ти зараз наливаєш на Світлану із всякими недомовками, інуендо і шантажем :(.

Я подивилася твої "стріми" і ти мій нік (який до цього часу не здатен нормально прочитати і вимовити) згадав неодноразово. "А, ІХанна ... ну я її просто тупо тролив". Тобто наливав какашок і брехні та матюкав абсолютно  ні у чому не винну особу - так само як ти зараз наливаєш на Світлану із всякими недомовками, інуендо і шантажем :(.

їханна це фуп а ии вата совкова

diletant(ka), cьогодні в 22:13
Розгорнути попередні цитати...
особисто я не помічала, щоб банили за непровладну позицію - но я не особо й слідкувала за політикою банів
за що точно неодноразово банили згідно особистих уподобань - за критику УПЦ МП
іноді навічно
хто саме банив, всі знають

-  Таке точно було, раніше, потім припинилося.

Я думав, то редакційна політика.....

всі знають, що шанована мною йожа щира прихожанка упц мп і щиро вірить в тільки її канонічність
і вважає крамолою будь-який сумнів в цьому

Друзи, продолжу завтра.
Давайте отдыхать!

Да,давайте!

И не забудьте завтра про мой вопрос,пожалуйста - Вы юридически ответственны за происходящее на форуме?

Алена, я очень жду от вас реальную цифру - деньги, котрые я получила за фуповскую рекламу от вас или андрея клименко.
2 месяца фуп только этого и жаждал - во главе со Славиком, ежедневно втаптывая меня в грязь и доливая новых леденящих душу подробностей - чисто по Геббельсу "чем чудовищнее ложь, тем охотнее в нее верят".

Теперь этого же самого прошу у вас и я. Подтвердите плз озвученные мною и Амидом цифры.

Раньше после подобных требований со стороны АЙ следовала фраза (вежливый перевод): "Даю несколько минут, а потом - в бан".

Уже прогресс.

не уверена ????
спитай свого друга Цукерберга

після того як комітет розвідки сша пригрозив його посадити і закрити мордокнижку
за втручання ватних ботів в вибори в сша
Цукерберг найняв 30 тищ модераторів !!!

ти що чекаєш щоб і тебе заставили найняти модераторів і припинити засилля ватників на твоїх ресурсах ?
ти що не розумієш що у нас вибори скоро і йде інформаційна війна ?
а ти тут про толерантність до ватників і всесвітню любов розказуєш.
навіть Амід вже не витримав...

Ваууу....   якщо Ви  та сама Соня Кошкіна, то респект Вам..   не за те, що Ви Соня Коліна, звичайно, а за Вашу  позицію...    я чомусь думала, що вся Ваша громадянська позиція то тільки показуха, а насправді виходить не так....    приємно здивована

1. якщо юзер пише "Янукович брав хабарі" і не надає доказів, треба банити?
2. якщо юзер пише "Порошенко бере хабарі" і посилається на плівки Онищенка, це фейк чи правда?

В першому випадку має бути посилання на джерело даних для такої заяви, а у другому - то все нормально, бо то є тема для обговорення і кожен зможе висловити своє відношення до тих доказів. Якось так, рецепт не універсальний.

Алена, пожалуйста не давайте кнопку людям типа Быковой и Слава больше никогда.
Пусть админом будет человек у которого поменьше психологических проблем.
Мне не нравятся политические предпочтения Амида, но он по крайней мере не выглядит психопатом.
Как будут выбираться модераторы и всякие непонятные мне судьи - мне безразлично. Меня полностью устраивает что происходит прямо сейчас. Модерирует ли кто - нибудь воьбще) не знаю

А які у мене політичні вподобання? Я бачу, що Порошенко заслуговує на критику, і він мені не дуже подобається, але інші не подобаються мені ще більше. Просто влада зараз у нього, тому й критики для нього більше всього. Так у всі часи були, і Тимошенко і Ющенко я нормально критикував свого часу, було за що, про Януковича справа не йде, там не критика, а суцільний CENSORED.

Проблема в тому, що тут більшість формували протягом кількох років, і ця більшість умовно пропрезидентьска. Дійсно деяких "юльків" та "сомневающийся*" побанили, начеб-то за ватяніть.
Три года негативной селекции
педроботы в фаворе
а с оппозицией расправлялись на раз

Алена Юрьевна, неделю назад растич и амид хотели убить фуп. Ани запустили таймер обратного отсчета на два часа на главной фупа. Отсчитывал секунды до закрытия. Есть свидетели, бог не дасть соврать  :weep:

Ви хоч помічаєте, що вже радієте негараздам, невдачам, пройобам в Україні і замовкаєте, не можете вичавити з себе хоч слово на позитив, який, звичайно, є, навіть в самі погані і важкі часи і у самої недолугої і поганої влади?

Це ж не нормально!

Чому саме не нормально?
Чи для ворога України не є нормальним радіти негараздам в Україні? Питання риторичне

Або УП нестиме повну відповідальність за ФУП, або треба його закривати.

Три года негативной селекции
педроботы в фаворе
а с оппозицией расправлялись на раз

Ось вкотре яскравий приклад лайна на форумі.
Шановний vadym - прошу навести список ніків педроботів  і докази, що вони є ботами.

так що там? коли вибори царя? :weep:

Повторюсь ещё раз. ;)

Алёна Юрьевна - Вы юридически ответственны за происходящее на форуме?
+1000
Кажемякін скоро викличе Альону на комітет в Раду.
як Цукерберга в конгресс сша  :)

їханна це фуп а ии вата совкова

Я не вата і не совкова. А ось ти - не ФУП. Дослухайся до слів переважної кількості юзерів і піди роби свій форум за своє мегабабло в іншому місці. Будеш там банити "вату" досхочу.

А тут тобі більше нічого не світить. Принаймі мені так здається :).

да пусть не мирятся, пусть сохраняют холодный нейтралитет. но форум не должен превращаться в тихое застойное болотце, здесь должна бурлить и кипеть жизнь - срач, замирение, страсти, борьба, единение, противоречие.

Но я б хотела, чтоб Светик тут осталась - итак, нас  с тобою уже двое)
Согласен!

Один з судей має бути публічним, щоб пояснити рішення...
Гениально! Мы свидетели зарождения нового жанра, СУДЕБНЫЙ СРАЧ.

Друзи, продолжу завтра.
Давайте отдыхать!
Ага. Тут до утра 100 страниц будет :gigi:

LSD

Олена Юріївна а можна прибрати рекламу для зарегістрованих користувачів

а кошти ті які будуть йти від решти реклами залишати на УП

:S

На каких конкретно работников? Амид, не придумывай ерунду. У тебя пока еще хорошая репутация, не стоит такими придумками ее быстро портить. Все еще впереди.

А на счет мата - да. Благодаря черноротой матюкливой админше Быковой форум по своей лексике превратился в очень некультурное место.

Алекс  ,  та  ти без матів  ФУП  робиш  прямо наразі  ТУТ  некультурним  місцем .

Почитав і жахнувся, яка Йожиха була бєспощадна і кровожадна і узурпувала владу. І ваапше - земляний чірвяк.
Люди, та не гоніть ви так. Були моменти, дійсно. І бани в ніколи з іншоі сторони, але так наганяти вже теж не можна. Більш того, що Йожиха вам відповісти не може.

Шановні заходим

сратись в онлайн

висловлю свою скромну думку по модерації

якщо УП не відмовляється від форуму, то модератори мають призначатись із УП і звітувати виключно перед УП
вибори модератора і подальше обговорення його дій не має жодного відношення до демократії.
Все врешті зводиться до фактору особистості. Ідея про чітке застосування правил є оманливою.  Життя на форумі не менш різноманітне ніж життя в реалі, і його не можна втиснути в куценькі правила.
Модератор цілком може мати свої політичні уподобання, але він має відмовитись від дописів на форумі і бути готовим переступити через свої політичні уподобання здійснюючи модерацію. Це складно, але цілком можливо.

Просто треба знайти людей, готових на практиці застосовувати "ми банимо не за погляди, а за невміння їх відстоювати"
До цього часу все було навпаки

Согласен!

Тільки щоб у неї ніколи не було ніякої влади над ФУПом і впливу на якісь рішення адміна чи модерів...   ніколи і ніякої..     хоче дописувати, як нормальна юзерка- нехай пише...  як на мене, роки іі адміністрування тут - це просто жах

vadym, ну то список ніків педроботів з доказами, що вони боти, буде?
Чи ти вкотре просто вирішив наклеп розповсюдити, дешеву недолугу пропаганду без підстав до того?

Ось вкотре яскравий приклад лайна на форумі.
Шановний vadym - прошу навести список ніків педроботів  і докази, що вони є ботами.
Вас педроботов тут что тараканов развели
у меня нет времени вас пересчитывать
К Стецю вали за списками

Мы свидетели зарождения нового жанра, СУДЕБНЫЙ СРАЧ.
Скорочено десь так:
СУД-ЕБ-АЧ :gigi:

чем меньше тут постов появится до завтра, тем больше шансов получить ответы на вопросы.

ибо стопиццот страниц не много кто осилит, а может просто и не пытаться осилить.

Вас педроботов тут что тараканов развели
у меня нет времени вас пересчитывать
К Стецю вали за списками

Вас - це кого саме?
Ніки давай провокатор, чи боїшся за свої слова відповідати?

Останнє редагування: 16 травня 2018 23:13:39 від Raha

Чому форум в осбі слава ? ну непиши пліз словами люксемурга і свєти биикової
кстаті мені здається люксембург  сьогодні змінив свою думку про тещо я хочу захопити фуп
ну але сам скаже якщо схоче

А хто ще крім Слава готовий гроші давати на модера? Конкретно відповіси.

[Якось так, рецепт не універсальний.

і це весь сухий підсумок

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія