Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Обраьится в ФБР что бы накрыть сеть бютоботов
Нику интрудер присвоить ник главбютарас
Дидусю почетныйбот

Писи
У ляшко и рабиновича рейтинг на уровне тимошенко.. но кто то видел стада ботов от них?
Гриценко тем более

2 афроеж

я не верю, что ты присваивала рекламные деньги. думаю и абсолютное большинство не верит. просто у буйных, которых ты банила за время своего модерства, сейчас именины.
если ты не будешь больше писать здесь, я желаю тебе удачи. ты сделала много хорошего. больше чем любой другой с твоими стартовыми условиями.
тебя обязательно будут помнить. и обрадуются если ты вернешься

Всі бачитимуть редакційну політику саме УП.

Зараз це майданчик для проросійської пропаганди.

Славу "кнопку" не отдам. Он сам сейчас не просит. Могу ошибаться, но ему важно, чтобы форум работал и процветал. Не зря же он сам, по собственной инициативе, так долго финансово помогал форуму. Я ему благодарна за это. Но кнопка не продается.
Слав любить срач
і одним з мотивів була можливість.. кхм "безкарно вести дискусію на дуже низькому рівні"

А я не хочу чтобы Света уходила.И хочу чтобы они со Славком помирились. И всё бы было хорошо :)

да пусть не мирятся, пусть сохраняют холодный нейтралитет. но форум не должен превращаться в тихое застойное болотце, здесь должна бурлить и кипеть жизнь - срач, замирение, страсти, борьба, единение, противоречие.

Но я б хотела, чтоб Светик тут осталась - итак, нас  с тобою уже двое)

Насправді Профілактик дуже сильно еволюціював з 2014 до 2018, у різні часи позиція його сильно змінювалась, і просто причепити черговий ярлик не враховуючи історичного бэкграунду, ницо. Хоча, каюсь, сам його тролив трохи за ватяність.

Аmid, у Вашому  віці  потрібно вже знати, що наспрааді люди ніколи не змінюються, вони просто вчаться краще підстроюватися під момент

Не потрібно банити за політичні погляди.

треба банити за кацапську пропаганду (назавжди)
за фейки та бездоказові вкиди від штабних ботів (до 3х місяців)

ІМНО

А українських дописувачів за фейки банити?

LSD

Ви напевне забули, що претендували тільки на адміністратора. А якщо ФУП визначить Світлані посаду...?  Щось дуже швидко закінчилась у Вас демократія.
Добавлю, це стосується і Слава.

Аmid, у Вашому  віці  потрібно вже знати, що наспрааді люди ніколи не змінюються, вон просто вчаться краще підстроюватися під момент
"Золотые слова" (tu)

Алена, я очень жду от вас реальную цифру - деньги, котрые я получила за фуповскую рекламу от вас или андрея клименко.
2 месяца фуп только этого и жаждал - во главе со Славиком, ежедневно втаптывая меня в грязь и доливая новых леденящих душу подробностей - чисто по Геббельсу "чем чудовищнее ложь, тем охотнее в нее верят".

Теперь этого же самого прошу у вас и я. Подтвердите плз озвученные мною и Амидом цифры.

Останнє редагування: 16 травня 2018 22:51:01 від африканский_йож

Повторюсь.

Алёна Юрьевна - Вы юридически ответственны за происходящее на форуме?

о,боец с украинским фашизмом пришел

Звичайно! Всіх брехунів банити.

Слав любить срач
і одним з мотивів була можливість.. кхм "безкарно вести дискусію на дуже низькому рівні"
Так на дідька він тоді банив товпи юзерів?

Аmid, у Вашому  віці  потрібно вже знати, що наспрааді люди ніколи не змінюються, вони просто вчаться краще підстроюватися під момент
да не дай Бог вам оказаться в положении, когда жизненно необходимо срочно приспосабливаться и подстраиваться.

мутная вы какая-то, Росинка...

украинских нет..
тока кацапов. (tu)

Насправді Профілактик дуже сильно еволюціював з 2014 до 2018, у різні часи позиція його сильно змінювалась,

Чого не зробиш, щоб отримати адмінресурс?

:rotate:

Українців прошу не банити в ніколи.
будь ласка.

Все вірно! Форум повинен тільки Пєтю хвалить! Війна ж!

Ось дивіться - зараз ви спробували використати дешеву маніпуляцію. Запостили вкрай тупу ідею, яка вочевидь не пройде і сподіваєтесь на те, що це викликає негативну реакцію в бік Порошенко чи згоду на розміщення на ФУП "альтернативних думок". А насправді мова про інше - якщо якийсь бовдур пише "Порошенко бере хабарі", але не має тому доказів - це робота не проти Порошенко, це робота проти України і такого покидька потрібно відправляти в бан. А от якщо він має підтвердження своїх слів - звісно може писати. Теж саме стосується і навішування ярликів на кшталт "юлькобот" - не можеш підтвердити що то бот - пішов у бан. Чи ви за те щоб можна було безкарно лити бруд не маючи на то підстав?

А я запитую, куди подівалися Молли П, g_smit, Foxic? Реальні люди беруть участь в обговоренні, а де ці вихованки Бикової?

Алена, я очень жду от вас реальную цифру - деньги, котрые я получила за фуповскую рекламу от вас или андрея клименко.
2 месяца фуп только этого и жаждал - во главе со Славиком, ежедневно втаптывая меня в грязь и доливая новых леденящих душу подробностей - чисто по Геббельсу "чем чудовищнее ложь, тем охотнее в нее верят".

Теперь этого же самого прошу у вас и я. Подтвердите плз озвученные мною и Амидом цифры.

чому ти їх собі присвоювала на яких підставах?

Амид обрати внимание на украиномовных ольгинцев

Это новый тренд
Но по другим странам кацапы давно юзают нейтив ботов

Саме тому заводяться профіваники, які начебто нічого поганого не кажуть, але навкруги стоїть сморід.

То может от Вас?

Теперь этого же самого прошу у вас и я.

Альона смалчала. Ето значит, что низзя. Скорее всего, ето приоткрывание вида на грязное бильйо. Нетактично юридично. Обойдесся. Давай лучше включай говномет и смешай с дерьмом славку.  :rotate:

LSD

Пришел лесник и всех разогнал :)
:D

О, поки є нагода . Олена Юріївна , прошу заборонити на фупі мат бо матюки перетворюють нас в москалів  а також обзивання політиків ,  тобто вислови в стилі єблива   чи шоколадний підар. Справа в тому що такі вислови - то вірна ознака проплаченого бота.

Так на дідька він тоді банив товпи юзерів?

я банив вату

бо ФУП український форум . наступав сам собі на горло
бо дуже хотів з ними сратись . але плакав і банив  :weep:

Ось дивіться - зараз ви спробували використати дешеву маніпуляцію. Запостили вкрай тупу ідею, яка вочевидь не пройде і сподіваєтесь на те, що це викликає негативну реакцію в бік Порошенко чи згоду на розміщення на ФУП "альтернативних думок". А насправді мова про інше - якщо якийсь бовдур пише "Порошенко бере хабарі", але не має тому доказів - це робота не проти Порошенко, це робота проти України і такого покидька потрібно відправляти в бан. А от якщо він має підтвердження своїх слів - звісно може писати. Теж саме стосується і навішування ярликів на кшталт "юлькобот" - не можеш підтвердити що то бот - пішов у бан. Чи ви за те щоб можна було безкарно лити бруд не маючи на то підстав?

Я взагалі вважаю - не може мисляча людина бачити тільки чорне й біле. Якщо він вперто не помічає в одних і тих самих особах/подіях і позитив і негатив - значить тягне пропаганду

У нас же зрадофліи всі грають виключно в Бутусова а порохоботи - в Стеця.

2 афроеж
я не верю, что ты присваивала рекламные деньги. думаю и абсолютное большинство не верит. просто у буйных, которых ты банила за время своего модерства, сейчас именины.
если ты не будешь больше писать здесь, я желаю тебе удачи. ты сделала много хорошего. больше чем любой другой с твоими стартовыми условиями.
тебя обязательно будут помнить. и обрадуются если ты вернешься

Я Світлану особисто не знаю, але теж не вірю, що вона брала ці чи якісь інші гроші.

А те, що Слав брехун, я знаю. Бо якщо він брехав про мене, то значить, здатний збрехати і з інших приводів.

Повторюсь ещё раз. ;)

А тут форум приватний, значить, його власник має повне право призначити яке хоче керівництво і встановити які хоче правила.
стовідсотково. так і є.
вся відповідальність виключно на власнику. тому, його правила і його призначення керманичів.
звідси походить все інше, про що написано вище.

да пусть не мирятся, пусть сохраняют холодный нейтралитет. но форум не должен превращаться в тихое застойное болотце, здесь должна бурлить и кипеть жизнь - срач, замирение, страсти, борьба, единение, противоречие.

Но я б хотела, чтоб Светик тут осталась - итак, нас  с тобою уже двое)
я третій. Мені буде дуже шкода, коли йожик не залишиться тут...

насправді модератор "зі сторони", не дописувач ФУПу не зможе адекватно банити, бо він не знає людей, не знає відносин між ними, не знеає контексту деяких фрах та усталених фуповських оборотів, не зможе відрізнити разовий зрив виваженого в цілому дописувача від постійного мату чорноротих єбанатів
в ідеалі треба троє модераторів, по одному від кожного "табору"- один від умовних "порохоботів", один від умовної "опозиції", і третій - максимально рівновіддалений від перших і других
один банить, решта двоє - перевіряють, при необгрунтованому пристрасному бані ці двоє солідарним рішенням можуть скасувати бан чи змешити його термін
для зв'язку із модераторами та передачі їм скарг на необгунтовані бани можна обрати "омбудсмена", який буде доводити до них випадки. які треба перевірити
і все, просто треба щоб модератори намагалися максимально дослівно викноувати правила
обматюкав опонента- на тобі сутки на перший раз, і (x) на твої політпогляди, і так далі по зростаючій

все просто, нема чого город городити

Ну то після зриву "виваженому дописувачу" й поготів буде корисно відпочити від ФУП-у хоча б день
Гуляти, свіжим повітрям дихати, з рідними спілкуватися

Я Світлану особисто не знаю, але теж не вірю, що вона брала ці чи якісь інші гроші.

А те, що Слав брехун, я знаю. Бо якщо він брехав про мене, то значить, здатний збрехати і з інших приводів.

так я про тебе брехав аха-ха  це сарказм
дивись мої стріми там все є

Останнє редагування: 16 травня 2018 22:56:25 від Слав

Друзи, продолжу завтра.
Давайте отдыхать!

Это очень важный вопрос. Но точно нужно и можно обеспечить опрядок меншинств. Будем думать вместе, как это сделать.
Если у кого-то есть хорошие предложения - с удовольствием учтем.

Проблема в тому, що тут більшість формували протягом кількох років, і ця більшість умовно пропрезидентьска. Дійсно деяких "юльків" та "сомневающийся*" побанили, начеб-то за ватяніть.

Повторюсь ещё раз. ;)

:facepalm1:
Примерно так же как вы ответственны за то, что написано на вашем заборе.

Повторюсь ещё раз. 
Чому тебе в Ізраїлі так то хвилює?

два питання:
1. якщо юзер пише "Янукович брав хабарі" і не надає доказів, треба банити?
2. якщо юзер пише "Порошенко бере хабарі" і посилається на плівки Онищенка, це фейк чи правда?

Повторюсь ещё раз. ;)

ловец украинских фашистов хочет услышать ответ :facepalm1:

Все вірно! Форум повинен тільки Пєтю хвалить! Війна ж!

А Юлька стане презом, то її теж ніколи ні за що  не можна буде хвалить, бо одразу в "скотобазу  юлькоботівську-мінстецівську"  перетворимся?

Щоб не зробила - лише засирать. Так?

Оця метОда пропагандонів, всю владу і всю Україну уособлювати в якійсь конкретній персоні - то щось дуже ординське, русскає.

Ви хоч помічаєте, що вже радієте негараздам, невдачам, пройобам в Україні і замовкаєте, не можете вичавити з себе хоч слово на позитив, який, звичайно, є, навіть в самі погані і важкі часи і у самої недолугої і поганої влади?

Це ж не нормально!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія