Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Re: Вопросы по ФУП и конфликту Слава и йожи

Можна на понт грабувати магазин з іграшковим пістолетом, а якщо зловлять чи ніхто не поведеться - сказати що то є гра. B-)
Тому й питали, що то за "інструкція"  - але гілку доволі швидко скинули до смітника...
Це просто тому що модерів мало й не встигають, а сама модерація, імхо, краща
Не гони дурню... Порівняння взагалі не коректне...  :facepalm1: Хоча це і фішка ФУП. Найтив сі можливі варіанти в тому числі і абсурдні.

Насправді це дуже спірне питання, за якими критеріями визначати хто партійний? Вони вміють гарно шифруватися. Наприклад, всі хто беззастережно підтримує політику нинішнього президента і не сприймає жодної критики у його бік - партійні писаки?
(tu)

комментировать славиков бред и обвинения не буду. Он может дальше биться в истерике, угрожать мне в реале, сводить с ума своими манипуляциями, передергивать,Ю монтировать, писать, віваливать и т.д. - и одновременно строить из себя спасителя, как "єдиний легітимний в адміністрації"(с) славик и торговаться о покупке фупа.

А что там комментировать?
Там железобетонные факты, как ты торговалась за 300 штук. Тебе просто сказать нечего, вот ты и начинаешь биться в истерике, передёргивать и далее по тексту.
Стыдно, Света, понимаю.

Та ладно. Столько гадости на украинское государство и его институты как сейчас не выливалось здесь никогда. Вменяемы ники свалили нах из этой вакханалии зрадайобства основанного на вранье, считай антигосудаственной, антиукраинской пропаганды.
А ще більше притомних залило через твої матюки. І модери ЧОМУСЬ їх не бачили. А коли на тебе скаржились, то банили того, хто скаржився. Дивно, правда?. Так що помовч.

Алена, пожалуйста не давайте кнопку людям типа Быковой и Слава больше никогда.
Пусть админом будет человек у которого поменьше психологических проблем.
Мне не нравятся политические предпочтения Амида, но он по крайней мере не выглядит психопатом.
Как будут выбираться модераторы и всякие непонятные мне судьи - мне безразлично. Меня полностью устраивает что происходит прямо сейчас. Модерирует ли кто - нибудь воьбще) не знаю

якщо нова сторінка, то не можна починати із брехні.
Насправді ніякої самоорганізації не було.

був безхозний форум, в який вклав гроші Слав і за це отримав можливість реалізовувати свої комплекси "ганяючи слоніків".
оце і вся самоорганізація.
Попутно в мутній воді рибку ловила і Бикова, намагаючись капіталізувати "баранов, гєнєрірующіх контент" і не забуваючи про своє ЧСВ.

В процесі форум юзали як провладний пропагандистський ресурс. Це теж факт. Форум перетворили на колективного Олешка.
Більше всього мене в цій ситуації дивувало те, на скільки це дисонує із позицією УП. Здавалось би під боком, і такий контраст.

Тут просто треба зайняти чесну позицію: якщо форум віддадуть тому, хто вкладатиме гроші, то "барани" мають про це хоча би бути повідомлені.  Щоб враховувати це при "генеруванні контенту".

Згоден 100%. Невже Карл? :)

Теперь для всех - по поводу "убить фуп"

я не совсем гладко увольнялась с УП. Третий раз за 8 лет.
Первый - в 2012, после открытого письма к АЮ - до сих пор в админке где-то есть
Второй - весной-2015, когда так и не смогла добиться от вас, Алена, никакого ответа по поводу этих злосчастных рекламных денег - т.е. совсем никакого, а фуп уже тогда на меня наседал "оооо света тут гребет бабло", да и проблемы у нас начались с железом, скидывались всем форумом. Под аккомпанемент, разумеется - "а где наши деньги с рекламы?..."
и третий - вот, с сентября-17, когда перед новым годом мне наконец удалось поставить точку.

И я была убеждена, что такое негативное отношение - взаимное. Прошу меня простить, Алена - у меня не было никаких оснований думать как-то иначе.
И, следовательно, любое мое обращение к вам, пани главред УП, - могло спровоцировать что угодно вплоть до отключения фупа с главной УП - именно так я и представляла себе смерть форума.

Потому что все эти долгие 8 лет любое мое обращение к вам, Алена, по поводу фупа вызывало у вас или недовольство, или прямое игнорирование.

Именно поэтому я считала, что простое напоминание о существовании форума, да еще и от меня - вызовет у вас какую угодно реакцию, кроме положительной. Вы сами не дали считать иначе за эти 8 лет.
И поэтому писала, что теоретически "убить фуп" может кто угодно - просто напомнив вам о его существовании.

Если у кого-то есть хорошие предложения - с удовольствием учтем.
Поки не будуть чітко формалізовані правила, за що конкретно і на скільки модератор має право банити дописувачів - буде упередженість та свавілля, і ніякі судді тому не зарадять.. Лише врешті решт пересваряться одне з одним. А бан в "ніколи" - це має бути виключна міра покарання для невиправних рецидивістів.

Все равно я считаю что ничего из затеи с демократией не выйдет.

Как выбрать?

Штабных здесь много - они постараются протянуть своего

Обычная фуповская голосовалка - легко накручивается ботами

ФУПу нужны модеры слепо соблюдающие правила. И не надо знающих и любящих ....

Финансироваться частично из рекламы, частично из благотворительности, частично из бюджета УП ....

Судьи? Будем иметь постоянный судейский срач!

Пришел лесник и всех разогнал :)

Да, вот кстате наглядный пример и основной наратив фупа.

зы: по уму за такое банить сразу бы надо.  Это а) вранье б) манипуляции в) унижение фупа и его посетителей. А ФУП это глотает лехко - как так и надо.

був безхозний форум, в який вклав гроші Слав і за це отримав можливість реалізовувати свої комплекси "ганяючи слоніків".
Попутно в мутній воді рибку ловила і Бикова, намагаючись капіталізувати "баранов, гєнєрірующіх контент" і не забуваючи про своє ЧСВ.

В процесі форум юзали як провладний пропагандистський ресурс. Це теж факт. Форум перетворили на колективного Олешка.
Більше всього мене в цій ситуації дивувало те, на скільки це дисонує із позицією УП. Здавалось би під боком, і такий контраст.

Тут просто треба зайняти чесну позицію: якщо форум віддадуть тому, хто вкладатиме гроші, то "барани" мають про це хоча би бути повідомлені.  Щоб враховувати це при "генеруванні контенту".
:facepalm1: тут таких генераторів змови багато ... )))) Але це плата за те що тему на ФУПІ раніше за інші ресурси...

разумеется..

поясню..
для меня все эти ники спортсмены, атасы, vvv, мавки, таги, светы, мульбионы, чегевары и многие ушедшие
часть истории
мне жаль
я многих то и терпеть не мог, но уж лучше пусть бы были
привык просто..

новых много, я их не знаю, не то что в реале, и виртуально.. просто новые ники, и я как бы и чужой

:(

а что, все эти люди уже не на ФУПе? Мне очень, очень жаль. Я тоже знаю и помню все эти ники, некоторых знаю лично. Грустно.

Второй - весной-2015, когда так и не смогла добиться от вас, Алена, никакого ответа по поводу этих злосчастных рекламных денег - т.е. совсем никакого, а фуп уже тогда на меня наседал "оооо света тут гребет бабло", да и проблемы у нас начались с железом, скидывались всем форумом. Под аккомпанемент, разумеется - "а где наши деньги с рекламы?..."
и третий - вот, с сентября-17, когда перед новым годом мне наконец удалось поставить точку.

И я была убеждена, что такое негативное отношение - взаимное. Прошу меня простить, Алена - у меня не было никаких оснований думать как-то иначе.
И, следовательно, любое мое обращение к вам, пани главред УП, - могло спровоцировать что угодно вплоть до отключения фупа с главной УП - именно так я и представляла себе смерть форума.

Потому что все эти долгие 8 лет любое мое обращение к вам, Алена, по поводу фупа вызывало у вас или недовольство, или прямое игнорирование.

Именно поэтому я считала, что простое напоминание о существовании форума, да еще и от меня - вызовет у вас какую угодно реакцию, кроме положительной. Вы сами не дали считать иначе за эти 8 лет.
И поэтому писала, что теоретически "убить фуп" может кто угодно - просто напомнив вам о его существовании.

ти вже ж ушла і ніяк не не підеш  :weep:

ладно я написав  пропозицію як би я бачив роботу форуму

хтось щось має заперечити конкретно заперечуйте або висувайте щось своє

я запропонував конкретну схему

форум наймає двох модераторів які не пишуть на фупі

і рада суддів . тільки голосує проти банів

все

ця схема має працювати

Форум в особі Слава? :)

Хоч Слав мені не друг, але я вимушений заперечити - кнопкою він не зловживав. І навіть як що і є хтось, кого він забанив, це виключно поодинокі випадки. Лірника, Странника, ...  і ще багатьох з форуму видавив не Слав.

Я на своїй шкурі спробувала модераторство Слава. Якими він мене словами не матюкав - викласти? Свєтині матюки у порівнянні -  щоденник інститутки.  І чому? тому що через свою інтелектуальну обмеженість (а може, просто тому що міг, користуючись своєю владою), вирішив, що я Ольга Тейлор (яку, до речі, він теж довічно забанив). Я натискаю кнопку - і куди йдуть мої скарги? До нього ж, Слава!

Це себе так модератор поводить на шанованому форумі?? Компроментуючи брутальним матом і неадекватною поведінкою шанований бранд "Української Правди"? І я - тільки один приклад. Всіх, хто на нього не так віртуально подивився, обзивав "ватою" і відправляв у довічний бан. Причому декого після буквально одного поста :(.

О, Йож, ти в одній зі знесених гілок писала-обурювалась, що  мовляв Слав сам якось вийшов на УП через чи то комерційного директора чи якогось редактора, точно вже не пам'ятаю посаду.
Про що йшлося, так Слав вийшов на УП з пропозиціями чи то було твоє теоретичне  припущення?   B-)

Все равно я считаю что ничего из затеи с демократией не выйдет.

Как выбрать?

Штабных здесь много - они постараются протянуть своего

Обычная фуповская голосовалка - легко накручивается ботами

ФУПу нужны модеры слепо соблюдающие правила. И не надо знающих и любящих ....

Финансироваться частично из рекламы, частично из благотворительности, частично из бюджета УП ....

Судьи? Будем иметь постоянный судейский срач!
от я і питаю, за чий рахунок оплачувалася робота модераторів? Відповідь поки не отримала.

УП точно не будет никому возвращать деньги, которые кто-то добровольно выделил на форум. Тем более, что, как я понимаю, эти деньги не были учтены надлежащим образом.
Во всем остальном я с вами согласна.

ну то робіть тоді шось.
Подобається тут спілкуватися, але через упороте бабіще, рагуля і дебільних модурів давно вже тут не пишу і бажання нема.
На днях спробував знову тут поспілкуватися, повіривши у "нову аудміуніуструацію" і писати тут знову перехотілося.

сподіваюсь, проблема не в утриманні сервера, а чисто у модерації, яку можна вирішити дуже просто. Сподіваюсь, у вас це нарешті вийде.

При том что большинство создавали Слав и Турч  выкидывая с форума всех инакомыслящих
Я не хочу отдавать власть Славе и его педроботам

Просто зверну увагу - якщо хтось, наприклад vadym, когось звинувачує у тому, що він бот (порохобот, юлькобот чи щось на кшталт цього), але не може надати докази того, що то саме боти, то це є наклеп, або як мінімум персональна образа і за таке потрібно банити. Ось зараз конкретний випадок: пане vadym, прошу навести докази, що Слав має ботів. А то мені здається що ти просто лайно, яке заслуговує на бан і саме тому ти боїшся Слава.

Что ни говори а перекос в сторону травли зрадофилов был,но переможникам и этого было мало,как выяснилось.Про вату никто не спорит - ей тут не место

Прекрасна позиція! Але форумчани вважали, що все навпаки. Оскільки на форумі процвітало беззаконня і мерзотне навішування ярликів. І вас, Олено Юріївно, через поведінку Бикової і в деякій мірі Слава, вважали провладною маріонеткою. Бо думали, що це така редакційна політика. А якщо це припущення озвучувалось, то був миттєвий бан.
 Це якраз той момент, коли справедлива приказка "Поведись з дурнем - сам дурнем станеш".

особисто я не помічала, щоб банили за непровладну позицію - но я не особо й слідкувала за політикою банів
за що точно неодноразово банили згідно особистих уподобань - за критику УПЦ МП
іноді навічно
хто саме банив, всі знають

О! Вона обращалась! Замовкла б у же і не позорилась далі, Бикова. Тьху.

Мне не нравится что ФУП ( за последние три года руководства форумом этими людьми ) превратился педроботовскую скотобазу огороженную забором

И я не хотела бы, чтобы ФУП превратился в "педроботовскую скотобазу огороженную забором". Мне лично было бы стыдно. Вы же не подразделение минстеця?

Совершенно верно меня всегда поражала эта ситуация когда УП взростила ребенка который всячески ненавидит своих родителей

и последнее. По поводу самоорганизации

правила для судей (Раздел 6) - я вам написала и несколько раз предлагала обсудить
собственно судей вы, фуп - так и не смогли выбрать, сколько бы славик не кричал. Ветка с 28 кандидатами (я считала) - тоже утонула в клубе
Перед моим уходом я смогла таки организовать модераторов и арбитра - и они выбрали трех судей из этих 28
одним из них был Амид, который теперь админ.

осталось двое.

Раздел для судей и их функционал растик по моей просьбе успел сделать, и мы его даже протестили.

Т.е. все готово для старта.

Но за эти 3 недели, как все давно готово -  никто так и не прикрутил хотя бы правила, и никто не взял на себя труд представить судей.

А теперь вы собираетесь снова выбирать "сами" :) Могу пожелать удачи и дать совет - любые оргвопросы по обустройству фупа - доводите до конца, до логической точки. Не ждите, что кто-то это сделает за вас - потому что этот "кто-то" разлогинилась и не планирует возвращаться сюда.

особисто я не помічала, щоб банили за непровладну позицію - но я не особо й слідкувала за політикою банів
іноді навічно

Таке точно було, раніше, потім припинилося.

Я думав, то редакційна політика.....

Наскільки я розумію, теперішня ситуація виникла через конфлікт двох світоглядів - меркантильного та ідеалістичного.
Згідно з одним ФУП мав приносити дохід за будь-яку ціну - навіть ціною залучення різних одіозних дописувачів.
Добре ще якби був просто срач з непринципових питань.
Але зараз питання стоїть руба - або ми, або нас.
Слав був готовий взяти на себе фінансування (і зрештою вклав деякі кошти в забезпечення функціонування ФУПу) - попри красиві слова і заяви, крім нього ніхто сктьєвих сум не давав (не знаю чи давав ще хтось).
Ідея модератора-адміністратора, який брав би участь в дискусіях виявилася хибною - позаштатні модератори часто банили з особистих міркувань тих, з ким вступали в конфлікт.
Тому слід, мабуть, повернутися до штатного адміністратора-модератора і третейського суду на випадок виникнення конфлікту інтересів чи спірного рішення.
Адміністратор не може брати участь в обговореннях.
Питання його утримання має вирішуватися УП - за рахунок реклами та доплати від УП (якщо коштів від реклами не вистачатиме).
Наскільки я бачу з дописів іншого розв‘язання не видно.
Інша проблема - політична орієнтація УП. Існує аутивне протистояння між прихильниками різних політичних партій, що нормально.
Ненормально - будь-яка підтримка російської окупаційної політики чи її наслідків. Також недопустимою є проросійська пропаганда, яка може набирати різних форм.

Далі буде.
Вибачте, в мене літак на злітній смузі.

(tu)
+1

іноді навічно
Та тут банили навіть без  приводу. Банили і прибирали з банлиста. Начебто нічого і не було.

Я звичайна людина, прихильник Тимошенко
:weep:

+ 1000
-100  ,  і  я  вже  не дивуюсь  ВАШОМУ    баченню. і  реакції .

pravda   

дякую  за  пояснення  .  Хочу теж  зреагувати з  приводу  проукраїнської позиції  юзерів .

З  цим на  ФУПі  давно  нема  проблем .  І  останнім  часом  також .
Стало   "свободніше " вільніше . В дискусіях  ,  в  запалі  ,  тут можуть  з  люті  обзивати один одного запорєбріками .
Але  ,  що до  100%  расєйскіх  пропагандистів  -  їх  тут нема  ,  модерати справляються  . Закоринілі  фупчикі  швидко  відреагують "єслі шо" . Плюс  "чий  Крим"  від  Слава  теж  працює  на  сто  відсотків 

правила для судей (Раздел 6) - я вам написала и несколько раз предлагала обсудить
собственно судей вы, фуп - так и не смогли выбрать, сколько бы славик не кричал. Ветка с 28 кандидатами (я считала) - тоже утонула в клубе
Перед моим уходом я смогла таки организовать модераторов и арбитра - и они выбрали трех судей из этих 28

осталось двое.

Раздел для судей и их функционал растик по моей просьбе успел сделать, и мы его даже протестили.

Но за эти 3 недели, как все давно готово -  никто так и не прикрутил хотя бы правила, и никто не взял на себя труд представить судей.

А теперь вы собираетесь снова выбирать "сами" :) Могу пожелать удачи и дать совет - любые оргвопросы по обустройству фупа - доводите до конца, до логической точки. Не ждите, что кто-то это сделает за вас - потому что этот "кто-то" разлогинилась и не планирует возвращаться сюда.

Форум в особі Слава? :)

Чому форум в осбі слава ? ну непиши пліз словами люксемурга і свєти биикової
кстаті мені здається люксембург  сьогодні змінив свою думку про тещо я хочу захопити фуп
ну але сам скаже якщо схоче

Это очень важный вопрос. Но точно нужно и можно обеспечить опрядок меншинств. Будем думать вместе, как это сделать.
Если у кого-то есть хорошие предложения - с удовольствием учтем.
Розділіть , судей і модераторів, судді немають кнопки, але їх колективне рішення вище за рішення модераторів. Модератори мають кнопку але мусять виконати рішення судей, забезпечити це має Адміністраатор який назначає УП, і технічний адміністратор.

Оди суддя має бути публічний... Одного суддю вибирають публічно, оскільки він має забепечити секретність адміністрація може накласти на його фігуру вето...

А все інше може рішитись адміном, і модератори і судді.

Десь так... Просто модератор і суддя і прокурор і кат в одному лиці, так навтіь 2000 років тому не було... Первообщинний лад якийсь.

Интересно выкручивается африканский_йож  ;)

Насправді це дуже спірне питання, за якими критеріями визначати хто партійний? Вони вміють гарно шифруватися. Наприклад, всі хто беззастережно підтримує політику нинішнього президента і не сприймає жодної критики у його бік - партійні писаки?

Таке саме спірне питання:

А люди які беззастережно критикують політику нинішньго президента, не сприймають жодної, навіть очевидної, позитивної дії - чи не є партійними писаками а) ворога б) найближчого конкурента на найближчих виборах ?

осталось двое.

А теперь вы собираетесь снова выбирать "сами" :) Могу пожелать удачи и дать совет - любые оргвопросы по обустройству фупа - доводите до конца, до логической точки. Не ждите, что кто-то это сделает за вас - потому что этот "кто-то" разлогинилась и не планирует возвращаться сюда. Та йди, іди вже, труженіца. Наробила. Іди відмийся.

модератори не повинні писати на форумі
бо почнуть гнобити за думки відмінні від власних
але стороннім доведеться платити

не уверена, что можно найти людей, которые будут этим заниматься на профессиональной основе.
Для меня это равносильно равнодушному модератору.
Не бывает идеального модератора - как минимум тот, кого забанят, будет люто его ненавидеть.
Но можно отстраниться. Есть люди, способные встать над своими взглядами. Таких надо находить.
Амид - точно из такого разряда. Ищите других.

Народ, питання фінансової стабільності і ПРИБУТКОВОСТІ для власника є надзвичайно важливим. Думаю треба розробити фінансовий план . І піти з шапкою по кругу.. Так , буде багато шаровиків , але будуть і такі що заплатять. Звичайно абуде і багато таких що хотіли б за гроші отримати преференції . Таких одразу треба в ніколи.

Бугога! Ти практично в один й той самий день примудрялась  виступати з ініціативами, й мутити епічний срач зі Славом.
Зрозуміло, що на той час вже ніхто не сприймав серйозно  те що виходило з під твого пера.
Так само як зараз більшість ігнорує ініціативи Слава, бо не можуть люди з втраченою репутацією щось життєздатне пропонувати.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія