Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, привітаємо найкращого дитячого письменника із новою книгою!

Написали що відправили.)))

Дякуюююю!
   
Я люблю Украину, и желаю побольше таких как Сашко Лирнык. Потому что они сохраняют мою землю, и создают идентификацию народу.

Так.

Саме кацапи навчать вас, як Україну любити і сахраньят вашу землю, та создадуть ідентифікацію народу - бо кацапи це дуже гарно вміють...

Один кацап приїхав з Мурманська, назвався Лірником, інший приїхав з Новосибірська, назвався Скрипкою...

От бачите, який гарний ефективний десант професійних украінців з кацапстану...

Самі ж ви, манюпаси, такого зробити виявили сі нездатні...

 :D
   
Мдя... Не всіх больних война забрала...
   
Прикольно що кацапоботи масово почали писати українською.))) Значить ми таки перемагаємо
   
Пан Лірник, можна мені 1 том зарезервувати, з вашим  автографом персонально мені? Тількі мені треба до зряплати дочекати. А другий том зарезервую на сайті, мабуть.
   
Пан Лірник, можна мені 1 том зарезервувати, з вашим  автографом персонально мені? Тількі мені треба до зряплати дочекати. А другий том зарезервую на сайті, мабуть.

В даному випадку мене гроші не цікавлять.То все отримує видавець.))))
Моє роялті я отримую книгами.
Вже всі розійшлися.За день.))))
Я попрошу щоб залишили.)))
   
Не ганьба а дуже багато замовлень.Не встигають дівчатка.Тільки тираж вийшов, а вже телефон гарячий.
Не думали що такий шквал буде.)))

Нічо не знаю. Зрада повнійша.

Сьогодні, доречі зателефонували. Вимагав, щоб був підпис автора  :gigi:
   
Нічо не знаю. Зрада повнійша.

Сьогодні, доречі зателефонували. Вимагав, щоб був підпис автора  :gigi:

От лажа...
Доведеться у видавництво по пробках їхати знову...
   
 :lol:
Вже рука болить підписувати.
   
:lol:
Вже рука болить підписувати.

Передзвонили нарешті сьогодні. Казали, що таки пришлють з автографом!  :rotate:
   
Здорово!
Треба купляти, якраз дітлахи підростають.
Творчих успіхів тобі у подальшому, Сашко!
   
Передзвонили нарешті сьогодні. Казали, що таки пришлють з автографом!  :rotate:

Ага. Бо я поїхав і підписав.)))
   
Картинки - бомба! [ua]  (tu)
   
Картинки - бомба! [ua]  (tu)
І текст нічо так.)))
   
І текст нічо так.)))
(tu)
Ціна 99 гривень - смішні гроші.
Але в мене вже нема кому читати дитячі казки :(
   
 (tu)  [ua]
   
Перший том будемо ще додруковувати.)))

пане лірнику, будьласочка, киньте на фуп повідомлення, когда вийде ще перший том
у мене немає
а претендувати на ваші останні 10 екземплярів не хочу - діткам важливіше, вони не можуть чекати
   
пане лірнику, будьласочка, киньте на фуп повідомлення, когда вийде ще перший том
у мене немає
а претендувати на ваші останні 10 екземплярів не хочу - діткам важливіше, вони не можуть чекати

Ви маєте на увазі додатковий тираж?
Я запитаю.
Але можете замовити там на сайті обидва.Зараз видавництво збирає залишки і вам вишлють.
Додатковий тираж буде за місяць.
   
приехал первый том. Квадратная книжка, прикольно. Иллюстрации радуют папу - особенно гола дивка с хвостом и рогами. Мне нра))) рекомендую

Словарный запас украинской у Лирника богатый, мать иво: двенадцать разкив червоных коралив, лемиш, рилля, поле заскороджене, воли ремигають, ярма. И ето только первые три абзаца. Смысл сказок понятен, но дается тяжко тому кто не учил мову в школе.
   
приехал первый том. Квадратная книжка, прикольно. Иллюстрации радуют папу - особенно гола дивка с хвостом и рогами. Мне нра))) рекомендую

Словарный запас украинской у Лирника богатый, мать иво: двенадцать разкив червоных коралив, лемиш, рилля, поле заскороджене, воли ремигають, ярма. И ето только первые три абзаца. Смысл сказок понятен, но дается тяжко тому кто не учил мову в школе.

Як рецензія дещо образлива.Нє?
Навіщо тоді купував, якщо настільки коробить тебе?
   
приехал первый том. Квадратная книжка, прикольно. Иллюстрации радуют папу - особенно гола дивка с хвостом и рогами. Мне нра))) рекомендую

Словарный запас украинской у Лирника богатый, мать иво: двенадцать разкив червоных коралив, лемиш, рилля, поле заскороджене, воли ремигають, ярма. И ето только первые три абзаца. Смысл сказок понятен, но дается тяжко тому кто не учил мову в школе.

Ну так попробуй почитать по болгарски, если не учил български език.

Или на беларускай мове - тоже, думаю, будет тяжко.

Лірнику, наступного разу пиши одразу російською мовою, щоб усім було понятно  :gigi:
   
Як рецензія дещо образлива.Нє?
Навіщо тоді купував, якщо настільки коробить тебе?

И второй том куплю. Ето как учебник украинской мовы. Смачно, стильно, но ты учти, что люди с Донбасса только те украинские слова выучили, которые по новостям и рекламе показывают. Етого мало чтобы читать худ. лит. украинской.

Сами сказки оказались классические, воспитательные. Думал по иллюстрациям будет отвязная наркоманщина типа волшебника ээха. А оказалось воспитание суровое козацкое, типа воюй за правое дело, и все хорошо будет, а будешь за девками бегать - обабишься, будет за чуб тягать, пить не давать. Читается лехко даже с незнакомыми словами, для малых детей местами будет жестко и непонятно, но в целом колоритно написано.
   
и все хорошо будет, а будешь за девками бегать - обабишься,
Нехай хлопчик підарасом виросте, ага...
 :facepalm:
   
Нехай хлопчик підарасом виросте, ага...
 :facepalm:

не, детей плодить-растить. Тут есть некое противоречие. Нада апределицца.
   
Там всяке є.І нічого воспітатєльного.Ско ріше гумористичне.)))
   
И второй том куплю. Ето как учебник украинской мовы. Смачно, стильно, но ты учти, что люди с Донбасса только те украинские слова выучили, которые по новостям и рекламе показывают. Етого мало чтобы читать худ. лит. украинской.

Сами сказки оказались классические, воспитательные. Думал по иллюстрациям будет отвязная наркоманщина типа волшебника ээха. А оказалось воспитание суровое козацкое, типа воюй за правое дело, и все хорошо будет, а будешь за девками бегать - обабишься, будет за чуб тягать, пить не давать. Читается лехко даже с незнакомыми словами, для малых детей местами будет жестко и непонятно, но в целом колоритно написано.

По твоїм запитам тобі краще другий том підійде.)))
Там все як ти хочеш.)))
   

Лірник давай вибрані казки на ютюб заливай [ua]
   
Вітаю, Лірнику!

Гарна справа!
Успіхів і надалі. [ua]
   

Лірник давай вибрані казки на ютюб заливай [ua]

На ютубі просто море моїх казок.
   
Дякую, друже Лірнику!  :-B

   
Тут на ФУПі Лірник лаявся, шо я нібито не читаючи його казок " наїхала" на нього.
То я, не створюючи окремої гілки, підніму оцю - на радіість його прихильникам, і заодно розкажу, чим мені не подобається його творчість.
Я не літературний критик, а прискіпливий читач, але і підготувалась трохи, прочитавши про методологію аналізу худ.творів. Проте не зловживатиму складними термінами..
Отже, візьмемо казку " Про парубків, Тимоша та квітку-папороть"
Читаємо : " Вночі на Андрея хлопці в селі бешкетують. Кому новісінькі ворота дьогтем обмажуть, кому дрова розкидають, а кому і воза на хату витягнуть."
Гарна казка для дітей, і бешкетування якесь дуже зле, ( дьогтем мазали ворота знеславленим дівчатам).
Що на свято Андрія, крім усього іншого,  хлопці шкодили вночі ( як правило - тим, хто їм дошкулив, а не будь-кому), то не обов'язково це описувати у казці дітям.
Далі читаємо :
" А хто своє хазяйство боронити стане, то може і ПО ШИЇ заробити, хіба що від хлопців відкуптться ВІДРОМ ГОРІЛКИ" ( оті виділені мною слова теж дивні , явне порушення стилістики дитячої казки, уявіть собі, що дитина сприйматиме це як норму життя дорослих..)
   
Далі :
" Івану Вариводі тина аж у город ЗАТАСКАЛИ.." ( отут просто російське слово, і куди коректор дивився)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія