Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звернення до Олени Юріївни Притули , з питанням : Чий ФУП?

Олена Юріївна в нас тут реально склалася ситуація, яку треба вирішити

Зрозуміло, що юридично фуп належить УП, а отже належить Вам.

Але що таке фуп? Кому належить живий організм чи спілка небайдужи х людей?
кому він належить по справедли вості ? і по поняттях моралі ?

до шостого квітня 2014 року безумовно Вам на всі сто відстоткі в. Він існував собі, як додаток, придаток, як хаотичний майданчик . Як щось таке безпризор не, яким ніхто не опікувавс я.

але  в квітні 2014 року ви опублікув али план згідно якого спільнота фупу отримала право сама організув ати форум і ним керувати а також отримуват и кошти від реклами

і з другої спроби  фупівцям це вдалось

ми фупівці купили  новий двіжок  з адаптован им під фуп дизайном а також оплатили  роботи по його налаштува нню і переносу бази (адміністр атору растамнчи к )
а також оплатили ремонт сервера і запчастин и до нього
а також оплачувал и роботу модератор а весь цей період часу .

виходячи з цього ми фупівці  відчуваєм за собою моральне право і обовязок . брати участь в призначен ні адміністр ації фупу .
Ми розуміємо свою відповіда льність і боїмося втратити наш майданчик спілкуван ня і критики.

Звичайно ж ми фупівці, а зокрема  я, не знімаємо з себе відповіль ності що фактично при моєму попустите льстві відбулась фактична приватиза ція форуму Світланою  Биковою і форум перетвори вся в її персональ ний бізнес який вона хотіла в кінці кінців продати.

тому просимо ВАС у діалозі з нами випрацюва ти правила, чіткі і зрозумілі . Щоб громада форуму могла обирати адміністр ацію, контролюв ати діяльніст ь, впливати на рішення. Щоб наша спілка схиблених небайдужи х громадян нарешті могла дати собі відповідь- ЧИЙ ФУП.?

я думаю ей (x) :)

Є три моменти які важливі в цьому:
 фуп має залишитис ь  Громадськ ою організац ією під дахом УП,
 чи приватною власністю не УП але теж під дахом УП,
 ну або чисто власність УП,

кожен з трьох варіантів тягне за собою якісь організац ійні питання

Всі інші варіанти без УП його обезцінію ть як в фінансово му плані так і як площадку для спілкуван ня

не плач, мож в бан таки будет лучше?

Якщо рішати питання демократи чно - треба голосуван ня додати

не плач, мож в бан таки будет лучше?

я понимаю что судьба фупа для тебе безразлич на .

пропоную фупівцям провести дискусію тут .
а також
на моєму каналі в ютубі о 21,30

Останнє редагування: 13 травня 2018 22:00:52 від Слав

Якщо рішати питання демократи чно - треба голосуван ня додати

так . звичайно поіменне . але нам потрібно виробити єдину позицію для переговор ів з Оленою Юрівною
якщо звичайно такі відбудуть ся

навряд чи вона цей топік прочитає, а якщо так, навряд чи відповіст ь... так і будемо в підвішанн ому стані, не зрозуміло що з ФУПом буде далі

навряд чи вона цей топік прочитає, а якщо так, навряд чи відповіст ь... так і будемо в підвішанн ому стані, не зрозуміло що з ФУПом буде далі

є прохання до тих хто в неї в друзях на фб відправит и їй це

там, в обращении, подпись отсутству ет :)

А як реально вирішити цю проблему?

Можливо, треба було б винести таке звернення як лист від гурту фупівців,
щоб його підписали всі, хто згоден з такою пропозиці єю.
Можливо, це ще не пізно зробити в цій гілці.

да і Світлана розбанена

А як реально вирішити цю проблему?

А в чому проблема? Модеруван ня нормальне, юзери повертают ься. Чи хочете модером мати Дрейк і кінець форуму аналогічн ий СУПу?

ЗІ: хто і напуркуа випустив достроков о з бану Слава з його анальними ФУПоболям и?!!!

Останнє редагування: 13 травня 2018 19:57:36 від tom_cat

А в чому проблема? Модеруван ня нормальне, юзери повертают ься. Чи хочете модером мати Дрейк і кінець форуму аналогічн ий СУПу?

+ мата кацапског о стало намного меньше...

ЗІ: хто і напуркуа випустив достроков о з бану Слава з його анальними ФУПоболям и?!!!

иодерує та ж людина яка модерувал а останні 4 роки
сь те що кацапні і вати нафупі добавилос ь це факт

Re: Звернення до Олени Юріївни Притули  , з питанням : Чий ФУП?
ska

тому просимо ВАС у діалозі з нами випрацюва ти правила, чіткі і зрозумілі . Щоб громада форуму могла обирати адміністр ацію, контролюв ати діяльніст ь, впливати на рішення. Щоб наша спілка схиблених небайдужи х громадян нарешті могла
Я поддержу

иодерує та ж людина яка модерувал а останні 4 роки
сь те що кацапні і вати нафупі добавилос ь це факт

Та да. Просто Ви зі АЙ з бан-хаммером в неї під ногами не плутаєтес ь і не баните людей по причині особистої неприязні . Ото і спокій на форумі. Є бажання повернути срач і розігнати юзерів? Чим Вас Амід не влаштовує? Тим, що головна кнопка не у Вас?

Та да. Просто Ви зі АЙ з бан-хаммером в неї під ногами не плутаєтес ь і не баните людей по причині особистої неприязні . Ото і спокій на форумі. Є бажання повернути срач і розігнати юзерів? Чим Вас Амід не влаштовує? Тим, що головна кнопка не у Вас?

щановна .... тут не про модерацію а про те чий ФУП?
хоче обговорит и модерацію
є купа інших тем

+

======================

tom_cat, читаючи тебе, складаєцц я  враження, що це саме тебе обділили. :shuffle:

щановна .... тут не про модерацію а про те чий ФУП?
хоче обговорит и модерацію
є купа інших тем

Так шо, хочете стати царіцєю морскою  власником форуму? Так болить? Ну то  купіть. ІМНО він трохи дорожче коштує, ніж Ви вклали.Ал е на кнопці УП може висіти тільки власність УП. Або за те, щоб повисіти треба буде регулярно башляти. Так що знімуть з кнопки і ФУП по трохи перетвори ться в болото з авіаторів і олд-вудів. Гуд лак!

======================

tom_cat, читаючи тебе, складаєцц я  враження, що це саме тебе обділили. :shuffle:

Бггг! З чого саме такий висновок? Мене зараз якраз все влаштовує . І спостеріг ати друге виверженн я гейзеру з гімна мені абсолютно не цікаво.

Так шо, хочете стати царіцєю морскою  власником форуму? Так болить? Ну то  купіть. ІМНО він трохи дорожче коштує, ніж Ви вклали.Ал е на кнопці УП може висіти тільки власність УП. Або за те, щоб повисіти треба буде регулярно башляти. Так що знімуть з кнопки і ФУП по трохи перетвори ться в болото з авіаторів і олд-вудів. Гуд лак!

шановна .....   якби я щось хотів купити я б зробив це інакше . а не в цій темі .

Это крепостно е право какое-то.

Бггг! З чого саме такий висновок? Мене зараз якраз все влаштовує . І спостеріг ати друге виверженн я гейзеру з гімна мені абсолютно не цікаво.

просто вийдіть з теми .  і все це допоможе

:) :) :)

Viktoriya
Просмотр профиля  Личное сообщение (Онлайн)
Re: слав всьо...
« Ответ #21 : Сегодня в 20:22:23 »

Глянула я, как-то стрим Слава.

Выскажусь:

1) Если Слав - краса и гордость Тернополь щины и Украины - то что говорить о тех, кто ходит в Бимбу, лепить смаколыкы и т.л. т.п.
Если ТАК матерится на всю планету представи тель "высшего общества сучасной Украины", то почему Украина удивляетс я,  то ее как было по всему миру восприним ают.

Слав матрится РАЗГОВАРИ ВАЯ в прямом этэри зная, что его смотрит его жена и сын и сына невистка. Т.е. чувак нисколько не стыдается  ни детей, ни жинкы.

3) Слав, без бомбежек, срочной эвакуации, плена, пыток сливает внутренню ю инфу просто так, потому, что ему скучно, его на ФУПе забанили. Сливает инфу, имена реальные, цифры, телефонны е разговоры, - и все это только потому, что он нас несколько дней оказался в бане на ФОРУМЕ. А если Слав окажется реально под бомбежкой, в плену и под пытками? Кого он сдаст?
Отож. Оксана должна задуматьс я.

4) Быть наркомано м - плохо. А Слав - наркоман. Просто он считает, что наркоманы - это бомжи под его окнами с пустыми карманами . Полно наркомано в  карманами, полными бабла, как у нашего Слава.

5) Показател ьна оценка Слава в сторону женщин. Это другая болезнь, вполне возможно, что она является осложнени ем от главной - ЗАВИСИМОС ТИ интернетн ой.

6) Жена, нет, чтобы спасать мужа, весело хихикает с ним в стриме, как-будто другой возможно три у них пообща ься друг с другом нет, а только на глазах у публики в прямо.эм эфире. Жена потворств ует личностно му разложени ю Слава.

Все это гпустно. Я знала эту пару приличным и людьми, не наркомана ми.

:) :) :)

Viktoriya
Просмотр профиля  Личное сообщение (Онлайн)
Re: слав всьо...
« Ответ #21 : Сегодня в 20:22:23 »

Глянула я, как-то стрим Слава.

Выскажусь:

1) Если Слав - краса и гордость Тернополь щины и Украины - то что говорить о тех, кто ходит в Бимбу, лепить смаколыкы и т.л. т.п.
Если ТАК матерится на всю планету представи тель "высшего общества сучасной Украины", то почему Украина удивляетс я,  то ее как было по всему миру восприним ают.

Слав матрится РАЗГОВАРИ ВАЯ в прямом этэри зная, что его смотрит его жена и сын и сына невистка. Т.е. чувак нисколько не стыдается  ни детей, ни жинкы.

3) Слав, без бомбежек, срочной эвакуации, плена, пыток сливает внутренню ю инфу просто так, потому, что ему скучно, его на ФУПе забанили. Сливает инфу, имена реальные, цифры, телефонны е разговоры, - и все это только потому, что он нас несколько дней оказался в бане на ФОРУМЕ. А если Слав окажется реально под бомбежкой, в плену и под пытками? Кого он сдаст?
Отож. Оксана должна задуматьс я.

4) Быть наркомано м - плохо. А Слав - наркоман. Просто он считает, что наркоманы - это бомжи под его окнами с пустыми карманами . Полно наркомано в  карманами, полными бабла, как у нашего Слава.

5) Показател ьна оценка Слава в сторону женщин. Это другая болезнь, вполне возможно, что она является осложнени ем от главной - ЗАВИСИМОС ТИ интернетн ой.

6) Жена, нет, чтобы спасать мужа, весело хихикает с ним в стриме, как-будто другой возможно три у них пообща ься друг с другом нет, а только на глазах у публики в прямо.эм эфире. Жена потворств ует личностно му разложени ю Слава.

Все это гпустно. Я знала эту пару приличным и людьми, не наркомана ми.

для чого тут ця цугівська брехня від юзера з двума постами ?

від кацапсько го бота ?

для чого тут ця цугівська брехня від юзера з двума постами ?

від кацапсько го бота ?

Специальн о зарегалос ь чтобы принести сюда этот "гениальны й" высер?  :facepalm1:

Специально зарегалос ь чтобы принести сюда этот "гениальны й" высер?  :facepalm1:

Ой, не п***а! (с) Юзер vyshniv зарегався рік тому. Але видно тільки читав.

Специально зарегалос ь чтобы принести сюда этот "гениальны й" высер?  :facepalm1:

Зафлудити тему приперлос я.

Ой, не п***а! (с) Юзер vyshniv зарегався рік тому. Але видно тільки читав.

шановна п у цього юзера вже забанена тут сотня ніків топай в банлист останній з них рожок . перед тим фекмаіл

Подпишусь под вопросом Слава

Зафлудити тему приперлос я.

так том-кат це успішно робить

сцуко прикрутіт ь нарешті смайл "попкорн"  :X

шановна п у цього юзера вже забанена тут сотня ніків топай в банлист останній з них рожок . перед тим фекмаіл

Ммммм... А по чому визначили, що то саме його ніки? Якщо повністю ІР не видно і воно не статичне - то все припущенн я.

:weep:   :(   :weep:  у когось... бомбить.. .

Мене зараз якраз все влаштовує .
то чого репетуєш, якшо все влаштовує?

Повна версія