Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глупость хуже ксенофобии

Глупость хуже ксенофобии

Одно неосторожное высказывание - если только оно действительно неосторожное - может перечеркнуть усилия сотен тысяч людей, повлиять на восприятие страны в мире, поставить под вопрос желание помогать стране и защищать ее.

К отвратительной ксенофобской кампании, направленной против ромов, к мерзкому напоминанию о национальности участников стычки с одним из украинских парламентариев прибавился еще и антисемитский возглас на марше в Одессе. Какая впечатляющая получается картина! Будто специально написанная для российского телевидения - вот вам Майдан!

И добро бы только российской пропаганды, с ней мы как-нибудь справимся. А вот с западным отвращением к средневековой, отсталой стране, в которую ксенофобы хотят превратить Украину - вряд ли. Это и есть самое страшное. Потому что и мы, и ксенофобы одинаково зависимы от западной поддержки, западных денег, западного давления на Россию.

Идиоты рубят сук, на котором сидят и в силу своей цивилизационной отсталости даже не понимают этого. Но на этом суку вместе с ними - все мы. Вот что обидно.

Мне всегда интересно поинтересоваться у тех, кто поддерживает ксенофобские призывы и обвинения: а замечают ли они бревно в своём глазу? Я вовсе не стану отрицать, что среди ромов есть продавцы наркотиков - но вот только среди этнических украинцев их в сотни раз больше. Я вовсе не стану отрицать, что среди участников уличных стычек могут быть чеченцы - только вот среди этнических украинцев их в сотни раз больше. Я вовсе не стану отрицать, что среди евреев есть люди, которые не воспринимают Украину в качестве полноценного независимого государства, есть и те, кто обкрадывает ее - вот только среди этнических украинцев их в сотни раз больше.

И это не потому, что ромы, чеченцы или евреи - такие хорошие, а потому, что в Украине - в основном - живут этнические украинцы. Поэтому, собственно, это Украина, а не Чечня или Израиль.

Этнические украинцы в нашей стране - герои и строители. Этнические украинцы в нашей стране - предатели и воры. Среди тех, кто убивал людей на Майдане - немало этнических украинцев. А среди тех, кто погиб за Украину, немало людей других национальностей. Нигоян был этническим армянином. А вот вожак "ДНР" Захарченко - этнический украинец. Как и его однофамилец, министр внутренних дел Украины, который отдавал приказы "Беркуту". Олигарх Коломойский - еврей, который прежде всего думает о своих интересах. Но именно этот еврей в трудный час возглавил защиту Приднепровья от оккупантов. А олигарх Фирташ - этнический украинец, который подсадил Украину на иглу дешевого российского газа. И, поверьте, это намного хуже, чем продавать наркотики на окраине города - превратить в политического наркомана целую страну.

Я могу множить такие примеры до бесконечности. Я могу напомнить о миллионах этнических украинцев, которые годами голосовали за власть, готовую превратить страну в российскую колонию. За Кучму. За Януковича. За Симоненко. Тоже, кажется, не чеченцы и евреи.

Когда чеченцы умирали за свободу, украинцы голосовали за Кучму, а именем Дудаева называли свои улицы. Вы забыли, да? Или не хотите вспоминать?

Когда евреи воевали за свою свободу на Ближнем Востоке, советские инструкторы - в том числе и этнические украинцы - учили арабских летчиков и танкистов их убивать.

Когда пуштуны, соотечественники украинского депутата Найема, воевали с оккупантами в Афганистане, советские солдаты - в том числе и этнические украинцы, память которых мы чтим - "зачищали" их кишлаки. Тоже не помните? Да ладно, помните.

Каждый эти примеры знает. И каждый ксенофоб знает. Но у ксенофоба простой подход. Украинцы - это те, кто ему, ксенофобу, нравится. А те, кто не нравится - "жиды" и "чурки". Поэтому когда президент ему нравится - то президент Порошенко. А когда не нравится - "Вальцман".

Никакого противоречия в этом нет. В глупости вообще нет противоречий.

Мне скажут, что не стоит обращать на все это особого внимания. Что украинцы никогда в большинстве своём не поддерживали ксенофобских организаций. Что уровень этнической нетерпимости в стране ниже, чем во многих других странах мира. Что Украина вся в белом.

Да, в белом. Только вот на это белое платье идиоты постоянно норовят бросить комья грязи и дерьма. Чтобы Украина стояла перед нами и миром в грязных разводах. Чтобы от неё противно пахло - на радость врагам. Чтобы они показывали на неё пальцем - вот какая замарашка!

Я не собираюсь не замечать людей, которые компрометируют и грязнят мою страну. Я знаю, что эти люди обязательно напомнят, что они эту страну защищали, что они воевали, волонтерили, рисковали. И я хочу спросить у них - зачем? Зачем вы все это делали? Чтобы превратить Украину в чудище?

У вас не выйдет. Мы не позволим. Украина не позволит. Вы проиграете.

Виталий Портников
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Я не собираюсь не замечать людей, которые компрометируют и грязнят мою страну. Я знаю, что эти люди обязательно напомнят, что они эту страну защищали, что они воевали, волонтерили, рисковали. И я хочу спросить у них - зачем? Зачем вы все это делали? Чтобы превратить Украину в чудище?

Так часто бывает - тем, кому хватило отваги пойти на войну, очень часто не хватает мозгов для мирной жизни и наоборот.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Фірташ - етнічеський українець! Ааааа!
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Но есть одно но - для этнических украинцев это родная страна, хозяева тут мы. Поэтому нехер защищать этнические ОПГ из приезжих и эти реверансы чеченам.
В остальном согласен.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Щось Портніков почав істерити останнім часом, то з Верою Савченко на передачі, то націоналісти йому чимось не сподобалися.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Когда чеченцы умирали за свободу, украинцы голосовали за Кучму, а именем Дудаева называли свои улицы. Вы забыли, да? Или не хотите вспоминать?
Коли Сталін депортував чеченців з Чечні, наші українські бандерівці вмирали в боях з НКВДистами за свободу, а до того успішно виганяли чеченські формування з України за часів Махна.
Портніков це забув, чи не хоче згадувати?
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Но есть одно но - для этнических украинцев это родная страна, хозяева тут мы. Поэтому нехер защищать этнические ОПГ из приезжих и эти реверансы чеченам.
В остальном согласен.

ну так вони тоже етнічні українці, як і ти, для них також це рідна країна :weep:
які претезнії до них?
хлопці в себе вдома
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

тут Портніков трохи переплутав щодо етнічності
у різних народів вона трохи по різному визначається
якщо єврея виховала ескімоска і він розмовляє чукотською мовоюі, живе в яранзі і полює на тюленів, але мама в нього була єврейка- то він для рабина не ескімос, і не чукча, а єврей
Захарченко народився в можливо в селі, і батько й мати можливо розмовляли українською мовою- але Захарченко не етнічний українець, так само як і купа інших людей в Україні і Кацапії з прізвищем на -ко
Захарченко є реальний кац, тому що він живе в кацапській культурі і до України крім запису можливо в свідоцтві про народження не має ніякого стосунку
тоді як циган або чорний яких виховала українка, які живуть в українській культурі, розмовляють українською мовою як рідною і повсякденною- є українці
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

але Захарченко не етнічний українець,

Це ти вже побрехеньку видумав, захарченко українець як і більшість Донбасу. Які чомусь вирішили що вони новоросци.
Але це не так.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

і ще для Портнікова
якщо бомж оселився під вікнами людей, побудував собі лачугу, де живе там сере, займається дрібними крадіжками і шахрайством, і не дає спокійно дити законослухняним громадянам
то- якщо ті хто уповноважений державою і закономпідтримувати суспільний лад не виконують своїх функцій, то громадянам нічого не залишається як взяти владу в свої руки
 і нехай бомж називає себе євреєм, українцем, шведом чи циганом- в гього однакові права і обов'язки перед людьми серед яких він живе
невже це незрозуміло для Портнікова, чи є такі особливі майноріті в яких є національне право красти, засмічувати вулиці, турбувати людей
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

але Захарченко не етнічний українець,
Це ти вже побрехеньку видумав, захарченко українець як і більшість Донбасу. Які чомусь вирішили що вони новоросци.
Але це не так.

це ти видумав побрехеньку що ти українець
   
Каждый эти примеры знает. И каждый ксенофоб знает. Но у ксенофоба простой подход. Украинцы - это те, кто ему, ксенофобу, нравится. А те, кто не нравится - "жиды" и "чурки". Поэтому когда президент ему нравится - то президент Порошенко. А когда не нравится - "Вальцман".


Хай пєдрот портніков розслабиться - ксенофоби ж наші сукіни дєті, нє? Ілі толька це відноситься до порошків?
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

і ще для Портнікова
якщо бомж оселився під вікнами людей, побудував собі лачугу, де живе там сере, займається дрібними крадіжками і шахрайством, і не дає спокійно дити законослухняним громадянам
то- якщо ті хто уповноважений державою і закономпідтримувати суспільний лад не виконують своїх функцій, то громадянам нічого не залишається як взяти владу в свої руки
 і нехай бомж називає себе євреєм, українцем, шведом чи циганом- в гього однакові права і обов'язки перед людьми серед яких він живе
невже це незрозуміло для Портнікова, чи є такі особливі майноріті в яких є національне право красти, засмічувати вулиці, турбувати людей
Пані Перл, Ви би спершу спробували зрозуміти, що пише Портніков, а потім вже починали сперечатись  :weep:
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Прол, чо раздуваешь? Темка валится? "важная и актуальная" (Медведчук,темники т. 20.)

 Мы понимаем ,что Минстець и винницкие решили потихоньку к выборам пообсырать патриотов,навешивая ярлыки фОшистов, антисемитаФФ,и скоро они уже будут и каннибалами. Отдававшие свои жизни тысячи патриотов у вас,петрушек,уже давно "рука Маааасквы". Да, где-то кто-то чота ляпнет,где-та еще случается мелкий пройоп в виде фразы про "жидов олигархов", но вы тут целую кампанейщину,волну,гоните. Вспомните лучше пройопы Пеци по поводу волонтёров, добробатов, что типа и без этих "циничных бандер" мы бы войну выиграли... потом Пеця взад отрабатывал...не так поняли, из кАнтекста,не то имел ввиду. Там мы все знаем,как они думают.

 Всё это пропагандонское минстецевское туповатое фуфло. Из него ничего не выйдет,как и всегда. Не позорься,хватит флудить тут. И Портников,которого по началу уважали,и не реагировани на его ЛГБТ пристрастия,ну реально, теперь лёг по режим и чекають...

Останнє редагування: 4 травня 2018 19:33:09 від Wolter
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Для начала портников это кацап и не факт шо его позиция проукраинская.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Отут Портніков суто по-жидівськи пернув у лужу, і задля цього вдався до демагогіі і пересмикування.

ХТО в Україні виступає проти ромів, негрів, білорусів, тощо?.. НІХТО. Багато смуглявих народностєй смажать шавєрму, навчяюцця в нівєрсітутах і шось до них окрім зрідка гопоти (яка чіпяєцця до усіх - просто за довжину волосся, не ті штани та ін) ніхто недойобуецця. Українці виступають ВИКЛЮЧНО проти злочинной етнічной групи - пересувних ромів, які живуть виключно з мошенсва, грабунку та наркоторгівлі.

І якшо влада буде боятися всяких європідарів з їх стандартним законом: "кращє нехай вони вас і ваших дітей згвалтують і убють, ніж хтось скаже шо ви хвашисти" - люде будуть копіть злость і колись, коли терпець урвецця, просто устроят цим смаглявим безкарним покидькам Одеський шашлик. Або, якшо це зроблять якісь "хвашисти" - поаплодують їм та проголосують за них.

Добробут своєї сімї, родини, держави повинні бути пріорітетом над якимись ЙОБНУТИМІ моральними імперативами. Якшо єврогєйство хоче здохнути під навалою обізян - то їх вибір. НО НЕ НАШ.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Перший раз я не погоджуюсь з Портніковим

брехня на брехні
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Для начала портников это кацап и не факт шо его позиция проукраинская.

Портников - не кацап. Он еврей, я полагаю, но его позиция - проукраинская. А есть Сойкина -  или еврейка, или замужем за евреем. Но причем тут национальность? И, кстати, все - украинские граждане.

Останнє редагування: 4 травня 2018 20:44:24 від Kilkenny
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Для начала портников это кацап

 :lol:  :weep:
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Национализм это всегда хайп,потому что среди них много молодёжи и это к сожалению приводит к таким результатам.Плюс при умных манипуляциях всё это можно направить в нужное себе русло.У кацапов половина националистов завербованы ФСБ.У них даже раскол из за этого был
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Чтобы Сойкину не обвиняли в антисемитизме,она должна была выразиться иначе:

Украина будет принадлежать украинцам,русским и евреям,а не хохлам,кацапам и жидам.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Перший раз я не погоджуюсь з Портніковим

брехня на брехні
Народ, ну вдумайтесь в основний посил статті Портнікова й кому він адресований.

Портнков же  до західних інетелектуалів звертається і основний меседж: "Україна не фашистська країна, а українці не фашисти. Щоб там не варнякали дурепи зі Свободи та ПС"
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Чтобы Сойкину не обвиняли в антисемитизме,она должна была выразиться иначе:

Украина будет принадлежать украинцам,русским и евреям,а не хохлам,кацапам и жидам.
Ну Вам ще залишається придумати, як мала депутатка від "Свободи" вітати Гітлера з днем народження, щоб її теж не звинувачували в фашизмі  :weep:
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Щось Портніков почав істерити останнім часом, то з Верою Савченко на передачі
:weep:
Всё было в точности до наоборот
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Отут Портніков суто по-жидівськи пернув у лужу, і задля цього вдався до демагогіі і пересмикування.

ХТО в Україні виступає проти ромів, негрів, білорусів, тощо?.. НІХТО. Багато смуглявих народностєй смажать шавєрму, навчяюцця в нівєрсітутах і шось до них окрім зрідка гопоти (яка чіпяєцця до усіх - просто за довжину волосся, не ті штани та ін) ніхто недойобуецця. Українці виступають ВИКЛЮЧНО проти злочинной етнічной групи - пересувних ромів, які живуть виключно з мошенсва, грабунку та наркоторгівлі.
І якшо влада буде боятися всяких європідарів з їх стандартним законом: "кращє нехай вони вас і ваших дітей згвалтують і убють, ніж хтось скаже шо ви хвашисти" - люде будуть копіть злость і колись, коли терпець урвецця, просто устроят цим смаглявим безкарним покидькам Одеський шашлик. Або, якшо це зроблять якісь "хвашисти" - поаплодують їм та проголосують за них.

Добробут своєї сімї, родини, держави повинні бути пріорітетом над якимись ЙОБНУТИМІ моральними імперативами. Якшо єврогєйство хоче здохнути під навалою обізян - то їх вибір. НО НЕ НАШ.
Зелений, плюсую! Нема у нас ксенофобії тотальної, а поодинокі побутові прояви, які не виходять за межі закону, є в кожній державі.
Нема чого на українців наговорювати.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Портников - не кацап. Он еврей, я полагаю, но его позиция - проукраинская. А есть Сойкина -  или еврейка, или замужем за евреем. Но причем тут национальность? И, кстати, все - украинские граждане.

Я не сказал шо он руский, он кацап.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Я не сказал шо он руский, он кацап.

еврей - ето кацап
чечен - ето черножопый кацап

Сегодня карнавал открытий на ФУПе.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Народ, ну вдумайтесь в основний посил статті Портнікова й кому він адресований.

Портнков же  до західних інетелектуалів звертається і основний меседж: "Україна не фашистська країна, а українці не фашисти. Щоб там не варнякали дурепи зі Свободи та ПС"

И на какаом языке он к западнымЪ интелектуаламЪ обращаеццо? :weep:
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

еврей - ето кацап
чечен - ето черножопый кацап

Сегодня карнавал открытий на ФУПе.

Расслабься не нервничай, тебя это не касаеццо бо ты просто долбоебЪ.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Пані Перл, Ви би спершу спробували зрозуміти, що пише Портніков, а потім вже починали сперечатись  :weep:

Пані Бордерленд, ви спочатку зрозумійте про що пише Портніков, а потім зрозумійте про що пишу я. Друге не обов'язково.
Якщо не змогли, то я ще раз поясню.
Портніков так розхвилювався що на Україну ляже не дай бог якась пляма, що до випадку в Одесі приплів ромів- циган.
Я власне прокоментуіав цей епізод його філіппіки.
А потім розумний Портніков втратив об'єктивність і рівновагу від образи, і висрався на всіх тих хто за його крітеріями є етнічним українцем. Та чого вже там, на всіх українців.
Так розхвилювався що перейшов на рідну мову, і один в один  став схожим на Дубинянського.


Останнє редагування: 4 травня 2018 21:23:13 від R.Perl
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Пані Бордерленд, ви спочатку зрозумійте про що пише Портніков, а потім зрозумійте про що пишу я. Друге не обов'язково.
Якщо не змогли, то я ще раз поясню.
Портніков так розхвилювався що на Україну ляже не дай бог якась пляма, що до випадку в Одесі приплів ромів- циган.
Я власне прокоментуіав цей епізод його філіппіки.
А потім розумний Портніков втратив об'єктивність і рівновагу від образи, і висрався на всіх тих хто за його крітеріями є етнічним українцем. Та чого вже там, на всіх українців.
Так розхвилювався що перейшов на рідну мову, і один в один  став схожим на Дубинянського.

втрата розуму від міфічної  загрози  антисемітизму, ця ситуація добре ілюструє наскільки тоненький у них шар проукраїнськості, навіть у загалом адекватного Портнікова

Останнє редагування: 4 травня 2018 22:09:51 від Гонсалес
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

"від міфічної  загрози  антисемітизму"

Олег Петренко: Всі ми знаємо,що побутовий антисемітизм насправді в Україні є.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

 Портніков - журналісти.
 Що замовили, те і меле.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

Портніков особисто на УкрЛайфТВ проголосив себе сіоністом.
А тепер заходився повчати українців.
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

"від міфічної  загрози  антисемітизму"

Олег Петренко: Всі ми знаємо,що побутовий антисемітизм насправді в Україні є.
https://www.youtube.com/watch?v=cnI1CAulxoE

непобутової українофобії на порядки більше і ніхто не бачить в цьому загрози.. скільки є випадків побутового антисемітизму, хто веде статистику..малюван ня свастик на синагогах агентами фсб є побутовим антисемітизмом?
   
Re: Глупость хуже ксенофобии

:weep:
Всё было в точности до наоборот
От саме там я вперше побачив істеричку-Портнікова, що було особливо контрастно на фоні виваженої й обережної у висловлюванні Віри Савченко.
Дуже було схоже, що відробляє прихильники певної політсили темники.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія