Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Такі дороги я тут бачив тілки коли переїхав до Лонг Айленду в 2009. Потім був Обамівський стімулус, і їх більш-менш зробили. Цією весною наступив армагедон. Два дні тому на Інтерстейт Хайвеї  (!) спіймав вибоїну. Колесо- нах. Купив нове колесо по інтернету (90 $ з пересилкою, мабуть з джанк ярду),  ще стількі ж буде резина.   

Трамп, зупинись!
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Вам би Гройсмана туди.

До речь, мені рік тому щось подібне розказував німець з Ганноверу (чи Гамбургу, я вже не пам'ятаю).
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Ваш теперішній мер якийсь балабол-популіст
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Повністю підтдверджую катастрофічний стан доріг в місті після зими.

На інтерстейтах такого не бачив, як в місті, там більш-менш ще нічо. А в самому місті - такі ямищі, шокапєц.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Нытьём емигов удовлетворён :о)
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Вам би Гройсмана туди.
тобі б в голову гранату, ПРидурку, війна за вікном
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Нытьём емигов удовлетворён :о)

День прожито недаремно  :gigi:
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

тобі б в голову гранату, ПРидурку, війна за вікном

Що це було? Припадок йобнутості?  ;o
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Ваш теперішній мер якийсь балабол-популіст

Я ж не в місті живу, тому мер тут ні до чого. В мене нема жодного сумніву що з відкатами тут все на мазі. Але де дороги, блджадь?

P.S. Мій сусід працює в закупівлях для  залізниці (LIRR). Бачили б ви які бригади в нього ремонт робили. нажаль е-декларацій нема, тому дізнатися скільки він на те витратив нема можливості.

   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Я ж не в місті живу, тому мер тут ні до чого. В мене нема жодного сумніву що з відкатами тут все на мазі. Але де дороги, блджадь?

P.S. Мій сусід працює в закупівлях для  залізниці (LIRR). Бачили б ви які бригади в нього ремонт робили. нажаль е-декларацій нема, тому дізнатися скільки він на те витратив нема можливості.

У нас за межами міста та на  фрівеях ніколи проблем з дорогами  не було, а лише в місті. Причому останнім часом стає краще навіть в місті - все латають, міняють регулярніше чим раніше.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

У нас за межами міста та на  фрівеях ніколи проблем з дорогами  не було, а лише в місті. Причому останнім часом стає краще навіть в місті - все латають, міняють регулярніше чим раніше.

Так у вас і зими не буває. На 1 км доріг скрізь в Америці йде приблизно однакова сума.  Мабуть треба підняти акциз на бензин, але хто ж на це піде? Популізм він і в америці популізм.

Останнє редагування: 2 травня 2018 18:01:54 від avek
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Так у вас і зими не буває.
Тобто одна сувора зима в Нью-Йорку одразу перетворює американські дороги на українські?
А в нас такі зими щороку.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Тобто одна сувора зима в Нью-Йорку одразу перетворює американські дороги на українські?
А в нас такі зими щороку.

Виходить так. Буквально рік тому дороги були не ідеальні, але в цілому більш- менш. Зараз просто боляче дивитися. нелатаних доріг - меншість.

Цікаво, що  в Канаді ніби як все ОК.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Штати стають радянським союзом  :facepalm:
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Цікаво, що  в Канаді ніби як все ОК.
Для дороги фатальним є не мороз, а чергування відлиг та заморозків.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Дуже цікаво про який саме конкретно "п*здець" йдеться, покажіть хоч одне фото для розуміння.
Обіцяю у відповідь пофоткати вулиці свого райцентру, яких і раніше толком не було, а після цієї зими вони взагалі "зійшли" разом із снігом))
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.
den

Дуже цікаво про який саме конкретно "п*здець" йдеться, покажіть хоч одне фото для розуміння.
Обіцяю у відповідь пофоткати вулиці свого райцентру, яких і раніше толком не було, а після цієї зими вони взагалі "зійшли" разом із снігом))
Набери в гуглі  potholes new york road 2018
Там і відео є
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Дуже цікаво про який саме конкретно "п*здець" йдеться, покажіть хоч одне фото для розуміння.
Обіцяю у відповідь пофоткати вулиці свого райцентру, яких і раніше толком не було, а після цієї зими вони взагалі "зійшли" разом із снігом))

   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.



Це не покоцаний арт обстрілами донецьк

 :gigi:
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Добре. Починю тарантайку- пофоткаю.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Добре. Починю тарантайку- пофоткаю.

Подавати в суд на місто збираєся?
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Показати зображення...
Це не покоцаний арт обстрілами донецьк

От курва. Всьо ясно. Ну точно як у мене біля хати!
Ось фото - старе, зате відоме



Останнє редагування: 2 травня 2018 18:32:18 від pent@gon
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

В Ню-Йорку океан дуже сильно дорогам зимою помагає.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

В Ню-Йорку океан дуже сильно дорогам зимою помагає.

Тада, океан винуватий  :gigi:
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Подавати в суд на місто збираєся?

Не смішіть мої тапочки. До того ж Інтерстейт- це взагалі федерали.

http://longisland.news12.com/story/37843511/long-island-drivers-bemoan-pothole-ridden-roadways
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Не смішіть мої тапочки. До того ж Інтерстейт- це взагалі федерали.


Ну на федеральний департамент транспорту. Пошукай в неті інших постраждалих, скоріш за все вже об'єднуються щоб подати колективний позов. якшо їх не їбати вони повністю на голову сядуть.

Ти хоча б пофотографував там усе?
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Ну на федеральний департамент транспорту. Пошукай в неті інших постраждалих, скоріш за все вже об'єднуються щоб подати колективний позов. якшо їх не їбати вони повністю на голову сядуть.

Ти хоча б пофотографував там усе?

Як можна щось пофотографувати на хайвеї? Мені ще  пощастило що недалеко була rest area, поставив запаску. Проблема ж системна. Судами це не вирішується.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Як можна щось пофотографувати на хайвеї? Мені ще  пощастило що недалеко була rest area, поставив запаску. Проблема ж системна. Судами це не вирішується.

Фотографувати так само як і запаску ставив. Зайняло б зайвих 30 секунд максимум....
Якраз судами це і вирішується. Вони якщо нема можливості відремонтувати відразу - повинні хоча б попередження поставити
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Технології якісного латання ям (навіть в мороз) є.

Infrared Asphalt Patching
Infrared Asphalt Repair
Infrared Road Repair

Тобто ямковий ремонт з інфрачервоним нагріванням ділянки ремонту. Зазвичай нагрівають інфрачервоними газовими пальниками.

Тут мала ямка. Але принцип роботи майже однаковий.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=954299.0
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Показати зображення...
Це не покоцаний арт обстрілами донецьк

 :gigi:

Тут ям вже забагато. Зазвичай такі ділянки асфальту фрезерують або зрізають та кладуть заново.
Але можна й за технологією попереднього поста. Залежить від наявності техніки, фінансування та спеціалістів.

Останнє редагування: 2 травня 2018 19:01:30 від com1
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Ваш теперішній мер якийсь балабол-популіст

Істинний сусіліст він. Бо НьюЙорк це не Америка. Такого працьовиті американці не виберуть.

А відносно доріг в самому місті, то я вже 15 років DOT називаю «road mafia». Бо капітально сьогодні відремонтовану дорогу запросто назавтра можуть перекрити задля ремонту теплотраси.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Істинний сусіліст він. Бо НьюЙорк це не Америка. Такого працьовиті американці не виберуть.

А відносно доріг в самому місті, то я вже 15 років DOT називаю «road mafia». Бо капітально сьогодні відремонтовану дорогу запросто назавтра можуть перекрити задля ремонту теплотраси.

Ну у мене тут під боком тримали дорогу убиту та потріскану допоки не завершили повний "ремонт теплотраси". Лише коли завершили, тоді тільки повністю замінили полотно.... Спецільно спостерігав за цим. Все робилось трохи довгенько, але досить продумано.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Бо НьюЙорк це не Америка.

Ну да, там кацапы живут, на Брайтоне.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Нытьём емигов удовлетворён :о)

Зрадойобство - це хороба інтернаціональна.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Фотографувати так само як і запаску ставив. Зайняло б зайвих 30 секунд максимум....
Якраз судами це і вирішується. Вони якщо нема можливості відремонтувати відразу - повинні хоча б попередження поставити

там тих вибоїн десятки, як я знайду ту що моя? До того ж третій ряд із трафіком. Та ну. В мене вжше букло декілька спроб з кимось тут судитися. спочатку мені здавалося дивним що на мене дивлят;ься як на ідіота, а потім я зрозумів чому. Є стандартніо кейси, і стандартно лоєри які ними займаються. Якщо твоя претензія не має прямих аналогів- цим може зайнятися тіільки дуже дорогий адвокат, і скоріш за все ти будеш платити і платити.

Цей кейс- д вісдносно пропстий. можна піти у смолл клейм корт. Але за 100 доларів втрат  нема сенсу у тому геморі.

Судами неможливо вирішити проблему цілком реального недофінансування інфраструктури.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Американці крадуть асфальт :X
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Я давно говорю, что Америка идет не туда. Президент-популист, рекордный торговый и бюджетный дефицит как последние 2 месяца, рекордный взлет гос. долга. Можно, конечно, продолжать скупать бакс и даже не догадываться о том, что деньги можно вкладывать во что-то другое, но заканчивается это одинаково - также как в 1971-м, когда был отменен золото стандарт и бакс рухнул в разы, также как 1980-й с очередным кризисом бакса, как 2000-е, когда его топили долго и нудно...
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

Вам би Гройсмана туди.

До речь, мені рік тому щось подібне розказував німець з Ганноверу (чи Гамбургу, я вже не пам'ятаю).

Гройсманд до жопи, всі його дороги розвалюються наступного року, принаймні у Киеві. Хоча він звісно у профіті.
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.
v10

Судами неможливо вирішити проблему цілком реального недофінансування інфраструктури.
в америке недофінансування інфраструктури? та вы все врети!!! :-G  :zrada:
   
Re: Нью Йорк. Дороги- п*здець після зими.

там тих вибоїн десятки, як я знайду ту що моя? До того ж третій ряд із трафіком. Та ну. В мене вжше букло декілька спроб з кимось тут судитися. спочатку мені здавалося дивним що на мене дивлят;ься як на ідіота, а потім я зрозумів чому. Є стандартніо кейси, і стандартно лоєри які ними займаються. Якщо твоя претензія не має прямих аналогів- цим може зайнятися тіільки дуже дорогий адвокат, і скоріш за все ти будеш платити і платити.

Цей кейс- д вісдносно пропстий. можна піти у смолл клейм корт. Але за 100 доларів втрат  нема сенсу у тому геморі.

Судами неможливо вирішити проблему цілком реального недофінансування інфраструктури.

І при цьому рекордний дефіціт бюджету.... Шось в консерваторії явно не то....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія