Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про комп :D

Re: Про комп  :D


20 тик баксів - звідки цифра?
славік рахував щось 8-10 тик

Ладно, снимем. Где-то мелькало, но то таке.

Хотя... раз резко упала ставка, значит чёто здесь не то...

10 тик это гривень?
   
Re: Про комп  :D

Выбачай, я не буду разъяснять, в чем фокус.

Фокус в посещаемости :)
   
Re: Про комп  :D

Ладно, снимем. Где-то мелькало, но то таке.

Хотя... раз резко упала ставка, значит чёто здесь не то...

10 тик это гривень?

Ты провтыкал. 1,5 М грн, Слав перечислил Свете. На все и на ФУП и на АТО. В принципе кажется что дофига, но если разделить период с 2014 (4,5 года), то не так уж и много по штукарю в месяц. Это хуйня
   
Re: Про комп  :D

Ты сказал что перечислял на карточку
Она сказала что ты не мог знать ее карточку
Ты сказал ... а ну ща я как выложу!!!
Она сказала что то не то, а то было на АТО с 2014 года.

Честно говоря, я тоже не понял. Помоему Светину карточку в интернете не знал только ленивый. ЦУГ и тот отлично знает Светину карточку  :laugh:

ну вона знає що я не зберігаю смсок всяких я їх зразу витираю .тому кожен коли треба було на щось гроші я говорив скинь реквізити
вона скинула я переслав і витер. і вона думала що я немаю її карти номера  ну але ж ті люди які скидують бабло вони все фіксують . тому подзвінку зразу дали інфу , света сіла на жопу і притащала ось це


скинули все  навіть якихось 486 гривень  :weep:  було



немаєш і немав ніколи (с) бикова  :weep:
вона коли в горяці бреше то імпровізує  і палиться 

Останнє редагування: 27 квітня 2018 21:33:03 від Слав
   
Re: Про комп  :D

Почему падонак? По моему нормально. Прекращение деловых отношений - возврат своих активов. И не важно что это машина, комп или дырокол. Принцип главное
Вот вы,  падонки, не понимаете, что девушка может просто привыкнуть к полученной подотчет  вещи, и искренне считать её своей. И подло требовать её вернуть!
   
Re: Про комп  :D

ну вона знає що я не зберігаю смсок всяких я їх зразу витираю .тому кожен коли треба було на щось гроші я говорив скинь реквізити
вона скинула я переслав і витер. ну але ж ті люди які скидують бабло вони все фіксують . тому подзвінку зразу дали інфу , света сіла на жупу і притащала ось
вона коли в горяці бреше то імпровізує  і палиться 

ты с банковского счета отправлял. Зайди да посмотри историю платежей по контрагенту.
   
Re: Про комп  :D

Вот вы,  падонки, не понимаете, что девушка может просто привыкнуть к полученной подотчет  вещи, и искренне считать её своей. И подло требовать её вернуть!
Во-во... (tu)

Дівчата легко звикають, до гарних речей...

Правда є ще одне правило ніколи не даруйте дівчатам важкі речі, а разі чого вони можуть полетіти у вас. ))))
   
Re: Про комп  :D

по штукарю в месяц. Это хуйня

мінімум півФУПу разом з Номадом дивляться на зажравшогося алєгарха с укорізной
   
Re: Про комп  :D

та хрен його
знає кстаті я рекомендував їй не збирати гроші на фупі ні в кого і ні для чого . але вона мала іншу думку 

чувства барышень надо переворачивать на 180° :)

Моя супруга тоже обожала Бирюкова. Соцсети и ТВ делает идолов :)
   
Re: Про комп  :D

Ты провтыкал. 1,5 М грн, Слав перечислил Свете. На все и на ФУП и на АТО. В принципе кажется что дофига, но если разделить период с 2014 (4,5 года), то не так уж и много по штукарю в месяц. Это хуйня

На ФУП собирали отдельно.
   
Re: Про комп  :D

я кстаті незнаю нахуй вона притащила . це що воно єбать там щось робила в 2014 році?

їй за то що воно робила було заплачено . до чого тут це?

яке це відношення має до зараз?

Да уж... может всё-таки встретитесь и выясните детали между собой.

Ни фига не понятно.

все це я робила добровільно і безкоштовно всі роки. Слав сказав  А він же не бреше.
   
Re: Про комп  :D

Да уж... может всё-таки встретитесь и выясните детали между собой.

Ни фига не понятно.


постійні маніпуляції вона каже що записувала розмови зі мною . я дозволяю викладати все попорядку .
так само як і переписку всю попорядку
   
Re: Про комп  :D

я ни хуя не понимаю. что ты хочешь от него? в каком объеме?
ну почни ще ти задавати невдобні питання
   
Re: Про комп  :D

Слав, у тебе були в житті партнери по бізнесу - женщіни?
   
Re: Про комп  :D

Слав, у тебе були в житті партнери по бізнесу - женщіни?
а хіба у нас не гендерна рівність? Фемінізм і все таке?
Щоб до тебе відносилися як до дєвачкі, веди себе як дєвачка (моє)
   
Re: Про комп  :D

комп нашолся ...в чєбурєчьнікє

Останнє редагування: 28 квітня 2018 09:19:45 від дріжжь
   
Re: Про комп  :D

еще вопріс - кто понизил граффа до борона?

Это не понижение, просто новый мэм, более точно отражающий сословную и геральдическую суть. И пишется не "борон" :punish: , а так:  Баронъ КозінѢцкій

Пока здравствует Папа (да продлятся годы Его), то титул графа принадлежит ему. Его сын - Баронъ, невестка - БаронѢсса, внукъ - виконт. И т.д.
   
Re: Про комп  :D

Это не понижение, просто новый мэм, более точно отражающий сословную и геральдическую суть. И пишется не "борон" :punish: , а так:  Баронъ КозінѢцкій
Пока здравствует Папа (да продлятся годы Его), то титул графа принадлежит ему. Его сын - Баронъ, невестка - БаронѢсса, внукъ - виконт. И т.д.

син графа - віконт
   
Re: Про комп  :D

Слав, у тебе були в житті партнери по бізнесу - женщіни?

Бизнес - это получение прибыли (упрощённо). Пока что прибыль Слава не просматривается. Один попандос на джентльменских соглашениях.
   
Re: Про комп  :D

Ты провтыкал. 1,5 М грн, Слав перечислил Свете. На все и на ФУП и на АТО. В принципе кажется что дофига, но если разделить период с 2014 (4,5 года), то не так уж и много по штукарю в месяц. Это хуйня

Что для графа де ля Фер хуйня, то для Атоса - грубэ бабло.  B-)
   
Re: Про комп  :D

син графа - віконт

А вот и нихуя подобного ...

Борон или с твёрдым большим знаком на конце - ха-ха! - появилось во времена дрючьбы борона с боровом Пажраль-Пасралем СэрГеем Боровцом...:)

Было ещё одно колоратурнейшее погоняло от Сарии... да ладно, не будем обижать борона....:)

Останнє редагування: 27 квітня 2018 22:38:22 від Трололо
   
Re: Про комп  :D

То реклама 4-6 тисяч грн на місяць- це яка реклама? На форумі? Я взагалі не бачу реклами, в мене відключена. Але сума смішна.
Боюся розкрити чорну бухгалтерію

Останнє редагування: 27 квітня 2018 22:47:12 від stargooner
   
Re: Про комп  :D

Это у меня на ДД такое погоняло было. А у Авиатора - Фон Гудериан. Он тогда обожал все фашистское. Но когда случиась война и нас начали называть фашистами, он не стал провоцировать ватанов, тем самым защищая все украинское и борясь насколько это возможно с ватанами выкачивая из них бабло за посты ... они ему платили что бы он писал - укропы пидарасы, ну он и писал. Как только перестали платить - он стал п***а их. Я считаю, это была блестящая операция на его уровне пересечного по нанесению финансовых потерь северному соседу.

За такою логікою сікєльови всі працюють на Україну.  :facepalm1:
   
Re: Про комп  :D

а хіба у нас не гендерна рівність?

В рівності нема питань ;)

Питання в хитрості! :)

Схоже, Слав поки що програє.
   
Re: Про комп  :D

ФУП это ресурс УП. Делает посещаемость УП, соотвественно приносит туда лавэ
++
   
Re: Про комп  :D

В рівності нема питань ;)

Питання в хитрості! :)

Схоже, Слав поки що програє.
так отож
І ФУП це дійсно зріз суспільства України
Бо тіж самі люди раз на п'ять років роблять свій вибір, користуючись своїми уподобаннями за зовнішністю , статтю тощо
Тіж самі люди, котрі готові в окремих випадках діяти поза межами закону
Котрі вибирають кандидата "аби свій"
   
Re: Про комп  :D

В рівності нема питань ;)

Питання в хитрості! :)

Схоже, Слав поки що програє.
ну слав все таки тримається в рамках

а светака дьоргає маніпулює хамить і т.д.
смикає щось з привату перекручене

тому таке
   
Re: Про комп  :D

2 асті
у славіка з уп взагалі ніколи не було ніяких домовленостей. Зовсім

За його дорученням я пообіцяла альоні, що ми, фуп (в його особі) оплачуємо весь ремонт форуму - і передаємо його уп ВЕСЬ і ПРОСТО ТАК, тоісь даром - в обмін на залишення фупу на головній УП з прямим переходом, - і далі самоврядовуємося, керуючись певною лінією партії, де я як працівник уп, беру на себе певні зобов"язання по дотриманню і так далі

більше ніяких домовленостей не існувало

Вот тут Слава и наебали конкретно. Значимость этого "перехода" слишком сильно раздута. ФУП ещё хз сколько лет назад был локомотивом УП, а не наоборот. Если ФУП "отвязать", то эти тысячи юзеров никуда не денутся.

   
Re: Про комп  :D

Вот тут Слава и наебали конкретно. Значимость этого "перехода" слишком сильно раздута. ФУП ещё хз сколько лет назад был локомотивом УП, а не наоборот. Если ФУП "отвязать", то эти тысячи юзеров никуда не денутся.

дінутся ти помиляєшся
   
Re: Про комп  :D

Что для графа де ля Фер хуйня, то для Атоса - грубэ бабло.  B-)

   
Re: Про комп  :D

Первый вопрос не мне. Но когда берешь бабло лучше меньше ставить подписей и чего - то подписывать и даже не обещать. Что я так понял Йожа и сделала - ну молодец хуле! Бывалая!

Второй вопрос - Петр Львович Цуканов это бывший ФУПовец прославившийся своими уголовными делами на всю Украину и борьбой с налоговыми червячками. Из- за этого мы со Славом его уважаем, а Авиатор пытается поймать за украденное у государства.

 :lol:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/38632043


Так, органом досудового слідства  пред'явлене  ПЕТРУ ЛЬВОВИЧУ ЦУКАНОВУ  обвинувачення, викладене наступним чином:
           ПЕТРО ЛЬВОВИЧ ЦУКАНОВ , відповідно до протоколу №3 зборів учасників Товариства від  31.08.2006 року, призначений генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська газова компанія» (ЄДРПОУ 34240495), зареєстрованого Печерською районною державною   адміністрацією  м.Києва за  реєстраційним  номером  №10701020000018622  від 17.03.2006 року, юридична адреса: м.Київ, вул.Кіквідзе, 13
          Реалізуючи свій злочинний намір направлений на ухилення від сплати податків підприємства, генеральний директор ТОВ «Українська газова компанія»  ПЕТРО ЛЬВОВИЧ ЦУКАНОВ , у травні 2007 року отримав від невстановлених слідством осіб, які організували схему незаконної діяльності щодо сприяння підприємствам мінімізації ними податкових зобов'язань, які підлягають сплаті до бюджету,   розкраданню   державних   грошових   коштів, 
   
Re: Про комп  :D

Если ФУП "отвязать", то эти тысячи юзеров никуда не денутся.
Ті тисячі вже ділися.
Якщо відв'язати - остаточно розбіжаться по соцмережам, й  фініта комедія.
   
Re: Про комп  :D

так отож
І ФУП це дійсно зріз суспільства України
Бо тіж самі люди раз на п'ять років роблять свій вибір, користуючись своїми уподобаннями за зовнішністю , статтю тощо
Тіж самі люди, котрі готові в окремих випадках діяти поза межами закону
Котрі вибирають кандидата "аби свій"

Ой, вейзмир....

Шо это тебя на философию о суспильстви потянуло в пятницу вечером?

Слова-то какие - кандидат, уподобання, межи закону... и не стыдно? Ты шо - Меркель или Гондурасовна такую хрень нести?

Давай лучше о прекрасном - ДомПериньоне, ЛаПерле и прочих подходящих вещах!

Да, сиськи будут?
   
Re: Про комп  :D

дінутся ти помиляєшся

Конечно, если этот фуп "отвязать" и параллельно создать новый клон фуп-а да провести определённую работу, то возможны варианты. Но это пахнет откровенным кидаловом. Серьёзные люди поостереглись бы такое делать.
   
Re: Про комп  :D

Ой, вейзмир....

Шо это тебя на философию о суспильстви потянуло в пятницу вечером?

Слова-то какие - кандидат, уподобання, межи закону... и не стыдно? Ты шо - Меркель или Гондурасовна такую хрень нести?

Давай лучше о прекрасном - ДомПериньоне, ЛаПерле и прочих подходящих вещах!

Да, сиськи будут?
сісєк нема, залишається філософствувати
Порушується справедливість, я не можу мовчати
   
Re: Про комп  :D

Вот тут Слава и наебали конкретно. Значимость этого "перехода" слишком сильно раздута. ФУП ещё хз сколько лет назад был локомотивом УП, а не наоборот. Если ФУП "отвязать", то эти тысячи юзеров никуда не денутся.

++
   
Re: Про комп  :D

А вот и нихуя подобного ...

Борон или с твёрдым большим знаком на конце - ха-ха! - появилось во времена дрючьбы борона с боровом Пажраль-Пасралем СэрГеем Боровцом...:)

Было ещё одно колоратурнейшее погоняло от Сарии... да ладно, не будем обижать борона....:)

Анартосіс мав хист до погонял

Останнє редагування: 27 квітня 2018 23:32:54 від H.Kropp
   
Re: Про комп  :D

Краткая история предыдущих трёх актов наебалова взаимоотношений фигурантов. Фильм - шедевр. Рекомендую. Финал очень показательный.


   
Re: Про комп  :D
VYR

Пані та Панове,

пропоную Светі та Славу зустрітись у Києві в ресторані, гарно закусити і обговорити всі проблеми. Нехай Турчинов буде за арбітра, якщо він згодний.

Слав, тобі залюбки з'їздити до Києва.

Турч, тобі залюбки організувати зустріч в ресторані.

Що міркуєте про мою пропозицію?

P.S. Я не знайомий з вами особисто, але скажу що Света порядна  і трохи наївна молодиця (згадайте як її Жад розводив на грошики). Гріх її зобижати.
   
Re: Про комп  :D

В рівності нема питань ;)

Питання в хитрості! :)

Схоже, Слав поки що програє.

Сколько можно говорить, писать, орать!

НЕ ДАВАЙТЕ НИКОМУ ДЕНЕГ В ИНТЕРНЕТЕ!

А теперь каков итог? Слав залил 1,5М, еще его не то что кнопки лишить, его вообще нахуй выпилить с ФУПа хотят.

Более того, я не понимаю посыл Йожи о моральных качествах Слава. Охуеть... чел вливал бабки на АТО, покупал воинам различные ништяки, а она его еще и упрекает в моральных качествах. Да он эту кнопку просто тупо заработал .... кто б***ь здесь хоть такое бабло залил в АТО??? Кроме меня конечно (в виде налогов)
Поэтому Йож не права. Считаю, что кнопку Славу надо оставить. Он ее заслужил и заработал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія