Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про комп :D

Re: Про комп  :D

Я даже предложил Свете на новый комп, но она отказалась.


   
Re: Про комп  :D

Речь шла о $20K славентиевского лавэ
аж поперхнулась
на цей фуп пішло трохи менше 2 тис євро - 2700 чи 2800 не пам"ятаю
на техвідладку - ще десь 10 тик грн помилилася - десь удвічі більше. Давно це вже було )
і зп 2 модерам, потім 1. Це не я, якщо що - повторюю для особо зацікавлених ))) десь в курятнику є славіков пост, що куди кому він давав. Мені на фуп - ні копійки ніколи

20 тик баксів - звідки цифра?
славік рахував щось 8-10 тик

Останнє редагування: 27 квітня 2018 18:34:58 від африканский_йож
   
Re: Про комп  :D

Я даже предложил Свете на новый комп, но она отказалась.

Куплю у Светы Кнопку за двушку зелени.

С гарантией иммунитета на 2 года. С возможностью продления договора.

   
Re: Про комп  :D

То реклама 4-6 тисяч грн на місяць- це яка реклама? На форумі? Я взагалі не бачу реклами, в мене відключена. Але сума смішна.
   
Re: Про комп  :D

Куплю у Светы Кнопку за двушку зелени.

С гарантией иммунитета на 2 года. С возможностью продления договора.

Показати зображення...
продано! [D]
   
Re: Про комп  :D

продано! [D]
Показати зображення...

Пешы проект договора.

2 Баронъ: входишь в оркестр? Пустим Блацкхеат, Серсцхера и Номада. Петра Львовича Цуканова не пустим. Нехуй нищеброду с веника делать среди приличных людей. :rotate:
   
Re: Про комп  :D

Пешы проект договора.

2 Баронъ: входишь в оркестр? Пустим Блацкхеат, Серсцхера и Номада. Петра Львовича Цуканова не пустим. Нехуй нищеброду с веника делать среди приличных людей. :rotate:

Зачем? Раздеребанить 2К на двоих? Ты их и так впустишь ... давай башляй  :laugh:
   
Re: Про комп  :D

  Не, шож это за женщина, которую все так рьяно добиваются? Ты смотри, шо творится: бабло  летит пачками, лесть, угрозы, откровенный шантаж, неприкрытое давление. А она всё не сдаётся, тоже мне Форт Нокс. (Несмотря на свои преклонные лета, такого высокого штиля джентльменов из метрополии я ещё не видел.) Заинтриговали, блин, чего уж там. Хоть одним глазком на неё посмотреть (потому как второй мне, подозреваю, подобьют тут же. Ну да ладно, Уверен, дело того стОит...)
   
Re: Про комп  :D

це - мої і славіка домовленості. Ти тут до чого?
Ніколи раніше не помічала за тобою такої відвертої і наполегливої зацікавленості в не твоїх справах) Але якщо ти поясниш, чому так раптом спалахнув інтерес - я відповім
бо ви це винесли назагал і у мене, як у дописувача, виникли питання
Питання у мене невдобні? Справа, як завжди у грошах.
   
Re: Про комп  :D

бо ви це винесли назагал
що саме?
ти - перша за дві гілки саме з цим питанням  :dirol:  "що там з грошима славіка за фуп і рекламу" :)

ми тут кволо сралися геть по інших приводах :) А рекламні гроші і витрати славіка розбирали до цього і нарешті розжували тему - теж гілок з 5-6. Пошукай в смітнику - теми 2-3- і 4-тижневох давності. Разом з усіма славіковими і моїми відповідями.
ти ж їх читала, сама про це написала.
   
Re: Про комп  :D

Питання у мене невдобні? Справа, як завжди у грошах.

нє, смішні  :gigi: Чесно.
десь так само смішно, як історія з вєрою і скринами )

Останнє редагування: 27 квітня 2018 19:04:07 від африканский_йож
   
Re: Про комп  :D

...всє ! у каво шо накопичилося вивалюйте на ёжа ...нехай вивозіт на пращянья  B-)
   
Re: Про комп  :D

...всє ! у каво шо накопичилося вивалюйте на ёжа ...нехай вивозіт на пращянья  B-)
зобаню з врєдності і замочок сікрєдний на бан поставлю, щоб амністія не спрацьовувала
мені пофіг - хоч приємне собі зроблю B-)
   
Re: Про комп  :D

зобаню з врєдності і замочок сікрєдний на бан поставлю, щоб амністія не спрацьовувала
мені пофіг - хоч приємне собі зроблю B-)

...как мала женщінє нада  :gigi:
   
Re: Про комп  :D

зобаню з врєдності і замочок сікрєдний на бан поставлю, щоб амністія не спрацьовувала
мені пофіг - хоч приємне собі зроблю B-)

Хоть бы замочок на весь ФУП не поставила   :(
   
Re: Про комп  :D

що саме?
ти - перша за дві гілки саме з цим питанням  :dirol:  "що там з грошима славіка за фуп і рекламу" :)

ми тут кволо сралися геть по інших приводах :) А рекламні гроші і витрати славіка розбирали до цього і нарешті розжували тему - теж гілок з 5-6. Пошукай в смітнику - теми 2-3- і 4-тижневох давності. Разом з усіма славіковими і моїми відповідями.
ти ж їх читала, сама про це написала.

20 тик баксів - звідки цифра?
славік рахував щось 8-10 тик


А комп? О чём тема?  :)
   
Re: Про комп  :D

Хоть бы замочок на весь ФУП не поставила   :(
це може тільки альонюрьна хібащо
але їй це не потрібно. Нащо?
   
Re: Про комп  :D

це може тільки альонюрьна хібащо
але їй це не потрібно. Нащо?

Так я не понял. Ты уходишь, кто дальше спивпрацюе с АЮ? Слав?
   
Re: Про комп  :D

та в этом году работы нахватались просто капец, а делать некому... поэтому на фуп пришлось подзабить :(
пусть пока кияша самостоятельно с социками повоюет :gigi:

Кияшу не в ту степь начинает тянуть...
   
Re: Про комп  :D

Так я не понял. Ты уходишь, кто дальше спивпрацюе с АЮ? Слав?

Не переживайте света фуп незалишить
Тільки слава викине під чисту разом з постами і все буде гут
   
Re: Про комп  :D
ALF

А с хостингом ФУПу я так і не зрозумів - він доколи оплачений?
   
Re: Про комп  :D

Не переживайте света фуп незалишить
Тільки слава викине під чисту разом з постами і все буде гут

Я сразу написал - ты проиграешь. Кто в контакте с "самой", тот и рулит.
   
Re: Про комп  :D

2 асті
у славіка з уп взагалі ніколи не було ніяких домовленостей. Зовсім

За його дорученням я пообіцяла альоні, що ми, фуп (в його особі) оплачуємо весь ремонт форуму - і передаємо його уп ВЕСЬ і ПРОСТО ТАК, тоісь даром - в обмін на залишення фупу на головній УП з прямим переходом, - і далі самоврядовуємося, керуючись певною лінією партії, де я як працівник уп, беру на себе певні зобов"язання по дотриманню і так далі

більше ніяких домовленостей не існувало
   
Re: Про комп  :D

Не переживайте света фуп незалишить
Тільки слава викине під чисту разом з постами і все буде гут

То шо так можна любого юзера выкинуть?   ;o
   
Re: Про комп  :D

А с хостингом ФУПу я так і не зрозумів - він доколи оплачений?
це хост УП, попустися
у нас нема власних серверів
   
Re: Про комп  :D
ALF

це хост УП, попустися
у нас нема власних серверів
а, он як.
   
Re: Про комп  :D

То шо так можна любого юзера выкинуть?   ;o

А сколько юзеров выкинуто? Например Блеацкхет и Сёарцкхер
   
Re: Про комп  :D

Так я не понял. Ты уходишь, кто дальше спивпрацюе с АЮ? Слав?
божезбав
той/та/ті, за кого я зможу поручитися як за себе, чи принаймні якнайкраще відрекомендувати і представити, і хто буде підтримувати ті ж контакти (чи може заведе нові, там нічого складного) і виконувати ті ж нескладні завдання від уп, як робила це я
такої людини я не бачу. може, погано видивляюсь
але слав може мене позбавити головного болю)
   
Re: Про комп  :D

божезбав
той/та/ті, за кого я зможу поручитися як за себе, і хто буде підтримувати ті ж контакти (чи може заведе нові, там нічого складного) і виконувати ті ж нескладні завдання від уп, як робила це я
такої людини я не бачу. може, погано видивляюсь
але слав може мене позбавити головного болю)

каким образом Слав позбавит тебя головной боли?
   
Re: Про комп  :D

Хіба ти прочитав від мене ні?о

Тобто ти готовий до зустрічі, якщо що?
   
Re: Про комп  :D

2 асті
у славіка з уп взагалі ніколи не було ніяких домовленостей. Зовсім

За його дорученням я пообіцяла альоні, що ми, фуп (в його особі) оплачуємо весь ремонт форуму - і передаємо його уп ВЕСЬ і ПРОСТО ТАК, тоісь даром - в обмін на залишення фупу на головній УП з прямим переходом, - і далі самоврядовуємося, керуючись певною лінією партії, де я як працівник уп, беру на себе певні зобов"язання по дотриманню і так далі

більше ніяких домовленостей не існувало

Свєта, це все усно було домовлено?
   
Re: Про комп  :D

Не переживайте света фуп незалишить
Тільки слава викине під чисту разом з постами і все буде гут
свєта ніде не писала, що залишить фуп. Я тут живу, читаю новини, дописую
я просто не бажаю більше відповідати за цей гармидер і щось для нього робити - хай про це болить голова в іншого
   
Re: Про комп  :D

а, он як.

наче залізки якісь купувались для фупу свого часу, щоб покращити сервер
   
Re: Про комп  :D

Свєта, це все усно було домовлено?
так
не розумію, а в чому проблема? ) фуп виконав і виконує свою частину обіцянок, уп - свою. Повний паритет

тож чого у слава тепер до мене претензії стосовно фупа - я не розумію досі. він так само як і я, керував фупом від початку. Тільки я на виду, мені всі шишки - а він старанно ховався. Навіть від модераторів - десь до середини 15 року )) Я відпрацьовувала свої зобов"язання перед уп, славік розважався.
тепер я більше не хочу виконувати своїх зобов2язань, а славік теж не може. Бо нездатний - не розуміє він. Ну чи не хоче. Хоче, щоб було все по-його. А треба по-упшному, бо це - розділ уп, що висить на головній уп і має відповідати певним і так далі
Ну, це вже жування по 25 колу пішло.

шановні, я йду гуляти) сподіваюсь хоч це не засрете
   
Re: Про комп  :D

наче залізки якісь купувались для фупу свого часу, щоб покращити сервер
ні, на ті плати скидалися юзери гамузом. Навіть пам"ятаю майже всіх поіменно. Ну або ж згадаю, якщо гілка трапиться на очі
а до цього - ще й на винти. Бо в нас - база))
   
Re: Про комп  :D

так
не розумію, а в чому проблема? ) фуп виконав і виконує свою частину обіцянок, уп - свою. Повний паритет

тож чого у слава тепер до мене претензії стосовно фупа - я не розумію досі. він так само як і я, керував фупом від початку. Тільки я на виду, мені всі шишки - а він старанно ховався. Навіть від модераторів - десь до середини 15 року )) Я відпрацьовувала свої зобов"язання перед уп, славік розважався.
тепер я більше не хочу виконувати своїх зобов2язань, а славік теж не може. Бо нездатний - не розуміє він. Ну чи не хоче. Хоче, щоб було все по-його. А треба по-упшному, бо це - розділ уп, що висить на головній уп і має відповідати певним і так далі
Ну, це вже жування по 25 колу пішло.

шановні, я йду гуляти) сподіваюсь хоч це не засрете

все розумію, але тут питання довіри, був би договір з підписами вже давно то все забули.... ну чи хоча б розписка від Слава
це просто для всіх нас наука, якщо хтось на щось дає гроші, краще документально зафіксувати умови цього...
   
Re: Про комп  :D

так
не розумію, а в чому проблема? ) фуп виконав і виконує свою частину обіцянок, уп - свою. Повний паритет

тож чого у слава тепер до мене претензії стосовно фупа - я не розумію досі. він так само як і я, керував фупом від початку. Тільки я на виду, мені всі шишки - а він старанно ховався. Навіть від модераторів - десь до середини 15 року )) Я відпрацьовувала свої зобов"язання перед уп, славік розважався.
тепер я більше не хочу виконувати своїх зобов2язань, а славік теж не може. Бо нездатний - не розуміє він. Ну чи не хоче. Хоче, щоб було все по-його. А треба по-упшному, бо це - розділ уп, що висить на головній уп і має відповідати певним і так далі
Ну, це вже жування по 25 колу пішло.

шановні, я йду гуляти) сподіваюсь хоч це не засрете

А яки зобовязання у Слава?
   
Re: Про комп  :D

ні, на ті плати скидалися юзери гамузом. Навіть пам"ятаю майже всіх поіменно. Ну або ж згадаю, якщо гілка трапиться на очі
а до цього - ще й на винти. Бо в нас - база))

це важливий момент і його треба пам'ятати, щоб у Слава не було монополії по фінансовій допомозі фупу
   
Re: Про комп  :D

це важливий момент і його треба пам'ятати, щоб у Слава не було монополії по фінансовій допомозі фупу

Я так понял, Слав ни на что и не претендует, кроме компа который он дал под управление ФУПом.
   
Re: Про комп  :D

так
не розумію, а в чому проблема? ) фуп виконав і виконує свою частину обіцянок, уп - свою. Повний паритет

тож чого у слава тепер до мене претензії стосовно фупа - я не розумію досі. він так само як і я, керував фупом від початку. Тільки я на виду, мені всі шишки - а він старанно ховався. Навіть від модераторів - десь до середини 15 року )) Я відпрацьовувала свої зобов"язання перед уп, славік розважався.
тепер я більше не хочу виконувати своїх зобов2язань, а славік теж не може. Бо нездатний - не розуміє він. Ну чи не хоче. Хоче, щоб було все по-його. А треба по-упшному, бо це - розділ уп, що висить на головній уп і має відповідати певним і так далі
Ну, це вже жування по 25 колу пішло.

шановні, я йду гуляти) сподіваюсь хоч це не засрете

прибріхуєш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія