Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про комп :D

Re: Про комп  :D

Роблю висновки з того, що жодна сторона не бажає вирішити спірні питання на нейтральній території, гріхи є в обох...

Хіба ти прочитав від мене ні?
   
Re: Про комп  :D

Роблю висновки з того, що жодна сторона не бажає вирішити спірні питання на нейтральній території, гріхи є в обох...
Как бы притензии серьёзные собственно как и деньги. Все озвучено публично, и закончено должно быть публично. Каждый юзер должен знать кто врал, а кто нет. Это не просто два юзера, это люди которые являлись гарантами честной работы площадки. Может кому-то и пох на все, но мне нет
   
Re: Про комп  :D

от зараз Фома радіє на своєму болоті що не тільки в них все погано
   
Re: Про комп  :D

Как бы притензии серьёзные собственно как и деньги. Все озвучено публично, и закончено должно быть публично. Каждый юзер должен знать кто врал, а кто нет. Это не просто два юзера, это люди которые являлись гарантами честной работы площадки. Может кому-то и пох на все, но мне нет

Згоден!
   
Re: Про комп  :D

Тема про видалення тем і постів света не коментує вперто на пряму




   
Re: Про комп  :D

Тема про видалення тем і постів света не коментує вперто на пряму
ти видалив свої пости у власній смітниковій гілці
свободєн.

у тебе не вистачає духу відповісти на прості питання - зате купа претензій
Ти, як людина, що ковирялася на свій розсуд в чужих доступах, нікого про це не попередивши, - взагалі не вартий уваги.

ти навіть не запитав, що саме я видаляла, де, і за чиїм наполяганням. Втім, бігай, галасуй далі :) саме те що тре для хворого параноїка.
зі. не відволікай мене. Я витратила на тебе бездарно купу часу.

Останнє редагування: 27 квітня 2018 17:07:29 від африканский_йож
   
Re: Про комп  :D

а хто Притули гілку витер?

Тобто, Олена могла сама свою гілку витерти?
   
Re: Про комп  :D

Після перегляду усих цих гілок, складається вивження, що усі непорозуміння виникли з-за  грошей.
Хто на ФУПі зараз заробля кошти?
   
Re: Про комп  :D
v10

Після перегляду усих цих гілок, складається вивження, що усі непорозуміння виникли з-за  грошей.
Хто на ФУПі зараз заробля кошти?
в модеры не хош? оплачиваемые! :shuffle:
   
Re: Про комп  :D

в модеры не хош? оплачиваемые! :shuffle:

Я, до речі, коли про модерів мова йшла- відразу подумала про Асті і Радника. Ідеальні модери були б.
   
Re: Про комп  :D

в модеры не хош? оплачиваемые! :shuffle:
ні, у мене часу немає
   
Re: Про комп  :D

а хто Притули гілку витер?

Тобто, Олена могла сама свою гілку витерти?
ну взагалі-то фуп так і стояв  з майдану зламаний з дірками - аж до переїзду на новий - тобто до 12.09.2014
і ці гілки шукали ще у 14-му, коли йшли тьорки між славіком і фомою - багато чого рандомно пропадало чи навпаки з2являлося
до речі, у фоми на пуфіку десь є скрін

славік, ви тепер з ним близнюки по адмінських діях в чужих акках з "ашотут такова?..." - маєте порозумітися. Запитай, він тобі знайде той самий скрін

Останнє редагування: 27 квітня 2018 17:27:11 від африканский_йож
   
Re: Про комп  :D
v10

ні, у мене часу немає
:weep:
на  :give_rose:
   
Re: Про комп  :D

:weep:
на  :give_rose:
*кніксен))))
Ти бачу теж рідкий гость на ФУПі
   
Re: Про комп  :D
v10

*кніксен))))
Ти бачу теж рідкий гость на ФУПі
та в этом году работы нахватались просто капец, а делать некому... поэтому на фуп пришлось подзабить :(
пусть пока кияша самостоятельно с социками повоюет :gigi:
   
Re: Про комп  :D

Після перегляду усих цих гілок, складається вивження, що усі непорозуміння виникли з-за  грошей.
Хто на ФУПі зараз заробля кошти?
*смайл голова об стіну*
рекламний відділ УП - завжди і тільки, у ті часи, коли в нас працювала реклама
фуп - це розділ порталу УП, юрособа укрправда
   
Re: Про комп  :D

Почитала цю гілку і гілку в смітнику. Знаєте, чим скоріш за все скінчится срач? Слав залишить за собою ФУП, але УП зніме ФУП з кнопки на головній. Так мені виглядає. Тут, як кажуть, старе правило спрацює: кто дєвушку обєдаєт, тот єє  і танцужєт. Під дєвушкой підрозумівається форум, а не АЙ, якщо шо...
   
Re: Про комп  :D

Почитала цю гілку і гілку в смітнику. Знаєте, чим скоріш за все скінчится срач? Слав залишить за собою ФУП, але УП зніме ФУП з кнопки на головній. Так мені виглядає. Тут, як кажуть, старе правило спрацює: кто дєвушку обєдаєт, тот єє  і танцужєт. Під дєвушкой підрозумівається форум, а не АЙ, якщо шо...
ех, якби ж
я б з модераторської і адмінства с"їпалася б тієї ж миті - і гори тут все синім пламенем)
   
Re: Про комп  :D

Йожа, а аккаунт С.Бикової Ви видалили, чи саме в ньому Слав колупався?
   
Re: Про комп  :D

а УП що, не хоче нічого доплачувати за куратоство ФУПа?
   
Re: Про комп  :D

Слав залишить за собою ФУП, але УП зніме ФУП з кнопки на головній.

И шо в этом страшного?
   
Re: Про комп  :D

*смайл голова об стіну*
рекламний відділ УП - завжди і тільки, у ті часи, коли в нас працювала реклама
фуп - це розділ порталу УП, юрособа укрправда
тобто рекламні кошти йшли тільки УП?
Чи була якась домовленість по відшкодуванню Славу його витрат на ФУП ?
   
Re: Про комп  :D

короче треба максимально упростити задачу новому смотрящєму куратору - причесати всю інфу про адміністрування і модерування в прості доки, виписати всі правила, так аби ця робота займала N годин в день; потім витрясти з УП якісь півставки, і тоді можна щось пропонувати кандидату

інакше - це знайти такого ж чокнутого на фупі, як Світлана, що нереально
   
Re: Про комп  :D

а УП що, не хоче нічого доплачувати за куратоство ФУПа?
як домовляться. Теоретично, 50% від реклами має йти на роботу фупа - це близько 2-2,5-3 тис грн/міс
на практиці мені за всі роки так і не вдалося автоматизувати цей процес. Кожного разу це було вирвінєрви-винос-мозку - і з абсолютно непередбачуваним результатом. Слав в курсі, як це відбувалось.
   
Re: Про комп  :D

інакше - це знайти такого ж чокнутого на фупі, як Світлана, що нереально

Питання мотивації. Виключно.


   
Re: Про комп  :D

тобто рекламні кошти йшли тільки УП?
Чи була якась домовленість по відшкодуванню Славу його витрат на ФУП ?

Я вже вичерпно відповіла на це питання вище.  А за славікові гроші і славікові бажання питай в нього, я ж не його бухгалтер :)
   
Re: Про комп  :D

потім витрясти з УП якісь півставки, і тоді можна щось пропонувати кандидату
вони скоротили 2 розділи - київ, чемпіон, і продали третій - історія; багато хто на самоокупності
про що ти? )
втім, бажаю успіху наступникам. Можливо, я була недостатньо наполеглива чи переконлива )
   
Re: Про комп  :D

а УП що, не хоче нічого доплачувати за куратоство ФУПа?

а у них деньги есть?  :gigi:
   
Re: Про комп  :D

бля накуа я це читаю7
   
Re: Про комп  :D

Я вже вичерпно відповіла на це питання вище.  А за славікові гроші і славікові бажання питай в нього, я ж не його бухгалтер :)
я питаю за домовленості між Славом та УП у тебе , як у представника, на той момент, УП.
Слав надав своі коментарі вже у багатьох гілках.
   
Re: Про комп  :D

бля накуа я це читаю7
тобі нєфіг робити ))
   
Re: Про комп  :D

тобі нєфіг робити ))

то вам нєфіг робити
   
Re: Про комп  :D

чому в мене чуйка на х.йових людей? :)
   
Re: Про комп  :D

я питаю за домовленості між Славом та УП у тебе , як у представника, на той момент, УП.
Слав надав своі коментарі вже у багатьох гілках.
це - мої і славіка домовленості. Ти тут до чого?
Ніколи раніше не помічала за тобою такої відвертої і наполегливої зацікавленості в не твоїх справах) Але якщо ти поясниш, чому так раптом спалахнув інтерес - я відповім
   
Re: Про комп  :D


це лише те, що через мою картку, а були й банківські перекази, і готівка, і що завгодно
слав багато давав на фронт, майдан, медицину і так далі. Все робив через мене
і до славрєдьки я возила гроші пачками (не зрослося тоді до речі, пам"ятаєте мальчікі?)
і торгуватися до позеленіння з постачальниками няшек
і листи до МО писати, щоб дещо завезти
і перевіряти де там як майно роздане
і самій возити передавати на схід
і в києві заводи обстукувати і самооборонщиків вмовляти
і договори підписувала
і купу рахунків-фактур на що завгодно
і постачальників-виконавців шукати
і проводити розрахунки з контрагентами
і  переговори з незнайомцями - щоб його телефон не світити
ой, там стільки було всього

одного разу відмовилась їхати з перевіркою - бо мені було реально страшно, що пристрелять щоб не було зайвих питань. Слав обідився. Скільки ти тоді запропонував за поїздку в половінкино, слав?... 5 штук, здається - саме стільки, на твою думку, міг вартувати ризик для життя, бо мельничук вор у промислових масштабах

і на акції бойових "атовців" посилав - теж майно перевіряти
а скільки інфи доручав перевіряти - про кого завгодно і про що завгодно - це окрема історія.

а, ну й звісно, фуп відпрацьовувати якслід і не сміти звільнятися з УП - щоб йому було де розважатися.

все це я робила добровільно і безкоштовно всі роки. Слав сказав :) А він же не бреше. Брешу тільки я. Ок.
где начало диалога?
   
Re: Про комп  :D

или лучше ьак: вижу что о деньгах говорят? с чего начать читать?
   
Re: Про комп  :D

или лучше ьак: вижу что о деньгах говорят? с чего начать читать?
як завжди, зі смітника  :laugh:
   
Re: Про комп  :D

тобто рекламні кошти йшли тільки УП?
Чи була якась домовленість по відшкодуванню Славу його витрат на ФУП ?

Вроде был ответ, но я нихуя не понял.

Речь шла о $20K славентиевского лавэ. По киевским меркам не так уже и много, но Славентию, як на мене, надоело заниматься филантропией.

Опять же, борон начал лихо от всего открещиваться. Значит, запахло жареным. :)
   
Re: Про комп  :D

Вроде был ответ, но я нихуя не понял.

Речь шла о $20K славентиевского лавэ. По киевским меркам не так уже и много, но Славентию, як на мене, надоело заниматься филантропией.

Опять же, борон начал лихо от всего открещиваться. Значит, запахло жареным. :)

Я даже предложил Свете на новый комп, но она отказалась.
   
Re: Про комп  :D
v10

а сколько стоит уп?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія