Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Непромокаемые трекинговые ботинки

Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Наскільки я знаю у дощ не можна довго ходити в туристичних походах, треба робити привал. Бо промокнути в холодну погоду це перспектива ящика- за кілька годин подорожі під дощем. Від переохолодження. Якщо бахне хороший довгий дощ на цілий день  останнє про що людина буде думати це про сухі ноги.

Взагалі-то в туристичні походи ходять підготованими: на цей випадок є відповідне спорядження та взуття.

До ботинок я пораджу обов'язково гарні трекінгові шкарпетки - багато чого залежить саме від правильних шкарпеток. Усі переваги трекингового взуття ви не відчуєте із звичайними шкарпетками.
Це з власного досвіду - я теж економив на цьому. А коли таки купив собі дорогі шкарпеткі спеціально для трекінгу та пройшов в них по Карпатах - до відчув, що раніше був дурнем.

Не беріть Лову з м'якою підошвою - уб'ються за рік. Хаікс Десерт П 9 - для тих , хто любе вентиляцію, і у кого широка стопа. Але в зимку не користуватись - підошва лускається від мінусових температур.

Не беріть Лову з м'якою підошвою - уб'ються за рік. Хаікс Десерт П 9 - для тих , хто любе вентиляцію, і у кого широка стопа. Але в зимку не користуватись - підошва лускається від мінусових температур.
О! Люблю вентиляцию и широкая стопа. Ссылку не найдешь плз.?

Мои самые лучшие и любимые походные кроссовки имеют верх из крупной, прочной сетки и резиновую подошву "вибрам" хз шо оно за резина, но не скользит. Если промокнут, меняем носки и топаем дальше. А высохнуть они могут прямо на ногах. Отэти все несусветные ботинки непонятно сколько будут сохнуть. То есть в походной обуви должно быть минимум всяких материалов, впитывающих воду. А подошва должна быть достаточно толстой, чтобы не чувствовать острые камни. Ботинки хороши тем, что фиксируют стопу. Риск подвернуть ногу гораздо меньше чем в кроссовках. Но все же я предпочитаю кроссовки. При ходьбе ноги точно не замерзнут. Носки можно одеть потолще, но чтоб ноге не было тесно. Ну вот как-то так.

https://militarist.ua/catalog/shoes/shoess/demisezonnye-botinki/haix-airpower-p9-desert-vse-razm/
+ устілки зелені німецькі сітчасті, тут хтось їх розмістив.

Zamberlan - вроде нечно среднее да?

неплохие

Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки. Нове

как то мужик один видео выкладывал про кроксы + непромокаемые термоноски.

Останнє редагування: 29 березня 2018 19:47:57 від Billi

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія