Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду

гавкати не варто, але Witt і не гавкав,
у нього манера дописів така, менторська,
але не подобається не спілкуйся, по суті Witt то все вірно пояснив

я б сказав жорстка.

Тут форум.  Політичний форум. А не чаєпітіє  файв оклок.

Тому не бачу необхідності розводити сюсєлі-мусєлі: а пазвольте с вамі нє согласіцца... а нє будєтє лі вьі так любєзньі атвєтіть на вапрос... а можно лі вас спросіть ... 

я давно на форумах. Зазвичай не критикую жорстко тих, з ким так би мовити по один бік барикад.
Але до тролів поваги не маю. І одразу даю відсіч, а не заохочую продовжувати тролінг, аби не марнувати свій час.  Тобто тролів не годую. намагаюся принаймні.
Тому якщо стикаюся з проявом тролінгу, поводжусь відповідно.
Не подобається? Ну я не долар, щоб всім подобатися.

Іноді люди саме так самостверджуються.
Якби Хорват не зробив крок в сторону корисна і дуже цікава гілка скотилась би в фупосрач.

Іноді люди просто гарячкують, от як я, наприклад.

Я сприймаю ці зусилля як просвітницьку місію, яка дуже потрібна сучасним українцям.

Пан Witt теж зробив багато зусиль у просвітницький місії.

Пам'ятайте, що Пленум Польської Робітничої партії у травні 1945 р. прийняв рішення, що потрібно депортувати всіх німців, оскільки держави будуються за національним, а не багатонаціональним принципом, до чого перший секретар Центрального комітету партії Владислав Гомулка додав, що основне завдання для них – очистити країну від німців та будувати національну державу.
було, знайомі поляки розказували
Вони не мали власного житла, бо були виселені з тернопільщини, вимушені були зайняти дві кімнати 2-х поверхового будинку виселених німців, 10 км від німецького кордону
Потім шкодували, бо боялись повернення німців, а могли взяти 1 поверх і навіть весь будинок, а так і до нині мучаться

Останнє редагування: 11 серпня 2018 09:40:30 від dacko2

було, знайомі поляки розказували
Вони не мали власного житла, бо були виселені з тернопільщини, вимушені були зайняти дві кімнати 2-х поверхового будинку виселених німців, 10 км від німецького кордону
Потім шкодували, бо боялись повернення німців, а могли взяти 1 поверх і навіть весь будинок, а так і до нині мучаться
Бідолашні пани .

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія