Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ:IPTV українські канали

ФЗВ:IPTV українські канали

Хто знає які україеські канали можна дивитись в ІРTV?

Хочу поставити собі SmartTV програму на телевізор щоб дивитись українське телебачення, але там як приклад лише мерзенне РашаТудей. Пробував шукати українські канали, але щось нічого путнього не знайшов.

Може хто має плей-лист з українськими каналами.Хочу маму запросити на кілька місяців до себе, а вона англійської не знає то їх буде дуже сумно без телевізора.

Re: ФЗВ:IPTV українські канали

посмотрите lanet.tv - есть софтина для андроид. Вот только не знаю, какие каналы они за пределы Украины транслируют. Для "не клиентов"  доступно порядка 70 каналов (внутри страны с регистрацией через гугл или мордокнигу)

Новостные каналы есть на ютюбе.

На супутнику є все.

Андроид  LazyIPTV - интерфейс  так себе,  но если смотришь телевизор больше ни чего  не нужно,  найдёшь всё

виват тв

диван тв

LazyIPTV
+1. Навіщо той геморой з IPTV?

nik

imb-plus.tv

дешево.

torrent stream controller

Якщо безкоштовно, то все дуже швидко пропадає і потрібно шукати знову. Потрібно комусь платити але там суми невеликі. Потрібно купувати IPTV приставку до телевізора в неї вставляється флешка з прошивкою все встановлюється і працює в любому місці світу - тільки потрібний Інтернет з відповідною швидкістю.

HH

Подивіться, пошукайте ТУТ, з власного досвіду, ланет тв за межами України практично не працює, дуже мало каналів, віват тв в тестовому режимі кілька днів, а потім лише за гроші, найбільш продвинуте youtv.com.ua/ , але ставиться на андроїд, про смарт тв не знаю.Якщо телевізор з андроїдом,рекомендую-LOL!TV, це те що і torrents tv але як на мене зручніше, ну і на останок спробуйте XSMART, там виват тв вже стоїть але також в тестовому режимі.

Дякую всім за підказки. Напевне Диван Тв буде найкраще, бо у мене Самсунг із Тізен а не з андроїдом, то не всі програми можна поставити.

Знаю чувака, telegram @samtvpro , подключит вам удалённо iptv на любом устройстве, у которого есть доступ в интернет. Правда не знаю по поводу есть ли у него украинские каналы или нет.

Oll tv. Можна одночасно на 4 пристроях дивитись.

http://www.vivat-tv.com/  - и есть приложение для Smart TV
совсем другое дело, если вдруг есть украинский VPN. там уже и oll.tv divan.tv и trinity-tv.net и megogo - в международных версиях они кой чего отдают, но слабенько и международные версии каналов чаще.

Останнє редагування: 5 липня 2017 21:54:59 від Dimka

Oll tv. Можна одночасно на 4 пристроях дивитись.
можно, но только на территории Украины или через украинский VPN

Якщо безкоштовно, то все дуже швидко пропадає і потрібно шукати знову.
+1
Є варіанти, які на паблік не варто запускать

Підніму тему. Все таки де купити IPTV плейлист з УКР каналами? Телевізор ЛГ  з смартом. Треба саме тільки список. без приставок.

Перелопатив інтернет і всілякі отт клаби. так, канали є. Але фокс кацапський і все інше кацапське. тільки 1+1 2+2 -які тільки українські.

Ланет відповіли що не продають підписку за кордон. Тенет пробував - дивитися не можливо, тупить і тормозить страшно. при тому що інтернет в мене чудовий.  4К відео з ютуба без питань йдуть.

Що порадите?

Останнє редагування: 14 лютого 2019 12:00:28 від Taras.ua

Платні оператори
- Мегого, бонусом - фільми з українською озвучкою. При першому запуску на телевізорі може надаватись тестовий промо-період. Можна купити промо підписку за 1 гривню.
- Intelekt.tv
- oll.tv
Для телевізорів самсунг для них є додатки в магазині додатків.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 12:51:18 від com1

Мегого - якась ватна херня. Нема пікселя, але є тєрємок. нема 1+1 (лише інтернешинал), зате є РТ і Інтер. Нема М2. навіть к1-2 ictv і тд нема.
Intelekt.tv додаток  навіть не запускається. Треба ще флешка.
oll.tv тільки на території України.

Ще щось маєте?

Це я перерахував всі доступні мені додатки на телевізорі самсунг, які я сам тестував. Там їх трохи більше, для кожного провайдера - свої. В LG може трохи не так. Протестуйте всі доступні додатки на ЛЖ.

Ще додатки
IP NET IP TV
Опенсвіт ТБ

Зате на Мегого онлайн кінотеатр. Більшість фільмів мають українську озвучку. Іншого платного оператора такого роду не знаю.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 20:28:49 від com1

Є ще варіант. Плейлист можна написати самому або відредагувати ті, що є в інтернеті. Бо зазвичай там більшість каналів - російських. Спочатку їх треба протестувати на працездатність.

Підніму тему. Все таки де купити IPTV плейлист з УКР каналами? Телевізор ЛГ  з смартом. Треба саме тільки список. без приставок.

Перелопатив інтернет і всілякі отт клаби. так, канали є. Але фокс кацапський і все інше кацапське. тільки 1+1 2+2 -які тільки українські.

Ланет відповіли що не продають підписку за кордон. Тенет пробував - дивитися не можливо, тупить і тормозить страшно. при тому що інтернет в мене чудовий.  4К відео з ютуба без питань йдуть.

Що порадите?

тут копайте http://mytalks.ru/index.php?topic=5610.870

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія