Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Власне сабж. А чого така тишина на формуі ? Накінець наші фрілансери можуть працювати спокійно.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Це зрада? нє? тогда никому не интересно
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

бо вони, мабуть, на відміну від нас, працюють))
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Вже десь з годину як. Якщо не більше. На ФУПі теми не було. А мені ліньки було її відкривати.

А що в законі? Тезисно, пліз.

Нині я працюю на 3-й групі (5%). Доходи всі офіційні. Який плюс для "мене"? Не доведеться банк паперами-підтвердженнями закидати?

Останнє редагування: 3 листопада 2016 14:27:48 від Navas
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Мінекономрозвитку ‏@mineconomdev 3 год.3 години тому

Фрілансери можуть спати спокійно: відтепер контракти в електронній формі, електронний підпис і ніяких вимог щодо перекладу документів -DONE!
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!
PAL

Волька, для початку, непогано було б хоча б которотко згадати, про що той закон й що зміниться
Ще непогано було б навести лінк для зацікавлених, щоб не гуглити. Ось він: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58833

По-друге, той закон має ще ППППП (5П) підписати. Що не факт.

   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Волька, для початку, непогано було б хоча б которотко згадати, про що той закон й що зміниться
Ще непогано було б навести лінк для зацікавлених, щоб не гуглити. Ось він: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58833

По-друге, той закон має ще ППППП (5П) підписати. Що не факт.

 :K  :laugh:

Петро Порошенко ‏@poroshenko 58 хв58 хвилин тому

Я обов'язково підпишу прийнятий сьогодні законопроект про зняття адміністративних обмежень при експорті послуг
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

відтепер контракти в електронній формі, електронний підпис і ніяких вимог щодо перекладу документів -DONE!

Це добре :)
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Так для фрилансеров приняли, а всем остальным будут ипать мозг и дальше?!
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Так для фрилансеров приняли, а всем остальным будут ипать мозг и дальше?!
если зрады нет ее надо придумать )))) вот жеж б***ь уроды нахуй
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!
PAL

Так для фрилансеров приняли, а всем остальным будут ипать мозг и дальше?!

таможенники тоже хотят кушать хлеб с маслицем и с икоркой  :gigi:
а с фрилансеров и так один гемор был, умные слишком, гады
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Вже десь з годину як. Якщо не більше. На ФУПі теми не було. А мені ліньки було її відкривати.

А що в законі? Тезисно, пліз.

Нині я працюю на 3-й групі (5%). Доходи всі офіційні. Який плюс для "мене"? Не доведеться банк паперами-підтвердженнями закидати?

Ну судчи лозіці закону - то ні. Ніяких паперових договорів для роботи з іноземними котрагентами. Достатньо лише інвойса.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Тепер би ще PayPal зайшов - взагаліб лафа була б.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Це добре :)

напевно це підла зрада. але поки не знаємо деталей. чекаємо коментарів Юлії Володимирівни.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

А що там з актами наданих послуг (виконаних робіт)? Треба буде і надалі в банк здавати? (Я в курсі, що вже давно є готові інвойси-акти).
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Мінекономрозвитку ‏@mineconomdev 3 год.3 години тому

Фрілансери можуть спати спокійно: відтепер контракти в електронній формі, електронний підпис і ніяких вимог щодо перекладу документів -DONE!
Это шо за контракты в электронной форме да еще и с электронной подписью? Нахер они нужны? Инвойса мало шоле?
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!
PAL

Это шо за контракты в электронной форме да еще и с электронной подписью? Нахер они нужны? Инвойса мало шоле?

доповнити новим другим реченням такого змісту:
«У разі експорту робіт (послуг), зовнішньоекономічни й договір (контракт) може укладатися шляхом прийняття публічної пропозиції про угоду (оферти) або шляхом обміну електронними повідомленнями, або в інший спосіб, зокрема шляхом виставлення рахунку (інвойсу), у тому числі в електронному вигляді, за виконані роботи, надані послуги.»
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

всьо, переконали, починаю вчити пайтон.
за місяць чекаю в "приват" офертів на роботу.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Это шо за контракты в электронной форме да еще и с электронной подписью? Нахер они нужны? Инвойса мало шоле?

ну в развитых странах голосуют без паспорта ))) тут не надо смотреть только на что то одно. смотрите на страну в целом....
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!
PAL

А що там з актами наданих послуг (виконаних робіт)? Треба буде і надалі в банк здавати? (Я в курсі, що вже давно є готові інвойси-акти).

знаки та слова «, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності – з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності» виключити.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!
PAL

всьо, переконали, починаю вчити пайтон.
за місяць чекаю в "приват" офертів на роботу.
:laugh:
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

всьо, переконали, починаю вчити пайтон.
за місяць чекаю в "приват" офертів на роботу.

ага...программирова ть за 20 дней научиться очень легко,
это как перевести часы..
через дорогу...
на португальский...
:)
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

знаки та слова «, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності – з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності» виключити.

Дяки. Я вже прочитав док. Думав, що це цілісний документ, а не окремі зміни :) Ліньки в кожен закон лізти й вичитувати. Подивимося, як то все буде.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

:laugh:
#https://www.youtube.com/watch?v=Ah46uEUZyak

прямо таки.

он всім, хто не має досить заробітку , рекомендують вчити пітона.

то я шо - не вивчу 12 метрів хробака?
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Цитувати
Victoria Ptashnyk feeling wonderful with Владислав Голуб and 13 others.
3 hrs · Kyiv
Ура, ми це зробили!

Парламент прийняв закон #4496 про усунення адміністративних бар’єрів при експорті послуг

Фрілансери, IT-шники, юристи, бухгалтери, дизайнери, ріелтори, всі-всі-всі, хто постачає послуги за кордон, відтепер Ви зможете просто виставити рахунок за надану Вами послугу, зробити це електронною поштою і отримати свою валютну виручку на рахунок в Україні. Паперові догори не будуть обов’язковими, ніяких актів приймання-передачі, ніяких офіційних перекладів з англійської мови. Інвойс - первинний документ!

Працюйте, залучайте гроші в Україну та не відволікайтеся на всякі бюрократичні процедури.

І нехай у Вас буде багато-багато іноземних клієнтів!
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Адмін, додай до заголовку тег "Перемога:"
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Max Nefyodov
2 hrs · Kyiv ·
#перемога! #МаксРадіє 270 голосів за Підтримай український фріланс: законопроект #4496!!!
Скасовано акти виконаних робіт по експорту послуг, інвойс - первинний документ, можна не перекладати документи з англійської і т.д.! :)
Це був довгий шлях, але ми здобули!!! Велика подяка Victoria Ptashnyk Владислав Голуб Ярослав Железняк Max Khlapuk Ksenya Lyapina! Ура!!!
Ось тут більше інформації та лінк на законопроект: www.facebook.com/verkhovna.rada.ukraine/posts/1318087824882420:0
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Верховна Рада України with Doing Business in Ukraine and 4 others.
2 hrs ·
Рада за вільний фріланс!
Щойно депутати ухвалили закон 4496 про спрощення експорту послуг, який скасовує валютний контроль над такими операціями та спрощує систему обліку.
Проект закону передбачає, що експортери послуг зможуть укладати зовнішньоекономічні договори (контракти) не лише в письмовій формі, а і в електронній, а також шляхом прийняття публічної оферти, обміну електронними повідомленнями, або шляхом виставлення рахунку (інвойсу).
Крім того, законопроект закріпить заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською.
Також, згідно із законопроектом рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом, що має спростити процедури ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
Вітаємо українських фрілансерів!
Ознайомитись з повним текстом закону
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Вже десь з годину як. Якщо не більше. На ФУПі теми не було. А мені ліньки було її відкривати.

А що в законі? Тезисно, пліз.

Нині я працюю на 3-й групі (5%). Доходи всі офіційні. Який плюс для "мене"? Не доведеться банк паперами-підтвердженнями закидати?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=942956.0
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

ага...программировать за 20 дней научиться очень легко,
это как перевести часы..
через дорогу...
на португальский...
:)
   неза20днів аза
30!
p.s.
так , синкасис прочитав,
писати hello world вже вивчив.
залишилося  вивчити якесь ооп і можна чекати офертів

Останнє редагування: 3 листопада 2016 16:00:16 від entp_
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Это усе хорошо, но:
-когда заработает paypal на прием?
-когда отменят обязательное разрешение на открытие счетов за рубежом?
-когда отменят обязательное разрешение на инвестирование за рубеж?
-когда суды будут принимать решения о правах собственности не на основании "кто больше занес"?
-когда отменят дебильные ограничения по SWIFT?
-когда наши банкоматы начнут выдавать доллаты и евро? В Грузии почти все выдают, по крайней мере, доллаты.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

[quote author=Wizi
Власне сабж. А чого така тишина на формуі ? Накінець наші фрілансери можуть працювати спокійно.
[/quote
Не зрозуміло. Що за закон? Як його прийняття впливає на життя пересічних звичайних громадян?
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!
IP

-когда суды будут принимать решения о правах собственности не на основании "кто больше занес"?

коли приймуть систему титулів Торенса, судам не треба буде займатися такими речами.
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Як його прийняття впливає на життя пересічних звичайних громадян?

Ніяк. Стосується, як правило, самозайнятих. Легше стане дихати, якщо займаєшся зовнішньо-економічною діяльністю (менше **** мозок клієнтові та собі).
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Це чергова перемога Юлі!  :crazy_pil:
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

От це реальне наближення до цивілізації, ще 500 таких кроків і буде норм країна
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Хто такі ці фрілансцєри? Що це за назва така дебільна? В українській мові хіба немає словесного аналога ?  Як дурники їй бо. Елочки людоєдки.Папан - маман
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Учите программирование или языки, и будем вас счастье...
   
Re: ЗАкон 4496 приняли. УРА !!!!

Учите программирование или языки, и будем вас счастье...

знаю програмування....  Давай роботу!  Дорогу..... :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія