Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

Розвідника 17 батальйону Романа Ілитчука, родом з Ворохти, нині тримать у Бахмутському СІЗО. 25 квітня його несподівано ув’язнив Артемівський міськрайонний суд за поданням слідчого артемівської поліції Косаковського і погодженням прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону сил АТО Мозгового, повідомляє у мережі Facebook волонтер Ольга Решетилова.

http://www.trkrai.com/?m0prm=2&showItem=19706

   
Вечные терки с местными ментами-сепарами. Как это за@бло... Мочить их нужно, а не в законность играть
   
19 травня в Артемівському міськрайонному суді розглядатимуть апеляцію на міру запобіжного заходу, обрану розвіднику 17 омпб Роману Ілитчуку. Йому інкримінують ч. 2 ст. 15, п. 7. ч. 2 ст. 115 ККУ. Ромі світить до 15 років ув’язнення за злочин, якого він не скоював і якого не було в принципі.
“Рома – скромний хлопець з карпатського села, один з нерозпіарених героїв цієї війни. Ті, кому доводилося працювати з Ромою, знають про його заслуги. Про походи впритул до Горлівки, про захід в Зайцево, про захоплений сєпарський секрет і багато іншого.
Зараз Рома сидить в бахмутському СІЗО. 25 квітня його несподівано закрив Артемівський міськрайонний суд за поданням слідчого артемівської поліції Косаковського і погодженням прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону сил АТО Мозгового, – повідомляє  Ольга Решетилова. – Справа в тому, що ще в ніч з 6 на 7 січня 2016 року Рома, патрулюючи Дзержинськ, мав нахабність заспокоювати бухих місцевих мєнтів.
Близько 3:30 7 січня патруль 17 бату, в якому знаходився Роман Ілитчук, під’їхав до відомої дзержинської богодєльні – нічного клубу “Бродвей“. На той момент там уже розгорався конфлікт. У клубі були двоє айдарівців – офіцер і солдат, які проводжали волонтерів і заїхали з ними випити кави перед дорогою. Медичне освідування показало, що айдарівці були абсолютно тверезими (це важлива деталь).
Отже, в клубі айдарівці побачили, як якесь мурло в цивільному б”є свою дівчину головою об стінку і не зважає на спроби інших відвідувачів його зупинити. Вони втрутилися в ситуацію, почався конфлікт між мурлом і айдарівцями, на допомогу мурлу підтяглося ще з десяток його знайомих, які почали відверто вбивати військових. Зі свідчень айдарівців та інших очевидців виходить, що їх били так, що вони періодично втрачали свідомість. Найбільш агерсивним серед нападників був такий собі Іван Ігнаткін.
Побачивши, що б’ють військовослужбовців, Рома спробував відтіснити натовп від них. Агресія частини явно бухого і неадекватного народу переключилася на Рому. Тоді Рома дістав пістолет і вистрілив вгору, на що ніхто не відреагував. З натовпу теж почулися постріли. Рома вистрілив ще двічі Ігнаткіну під ноги – це вже був самозахист. Після чого Ігнаткін і ще частина натовпу розбіглася в різні сторони.
Власне, на цьому конфлікт нібито було вичерпано. Потерпілі поїхали знімати побої, патруль поїхав далі патрулювати… А вже вдень 7 січня від слідчих Рома дізнався, що він нібито поранив Ігнаткіна у стегно, а Ігнаткін – співробітник дзержинської міліції. І вся та гоп-компанія, яка вбивала спочатку дівчину, а потім айдарівців – це місцеві мєнти (стан алкогольного сп”яніння у них на момент конфлікту був 0,8 проміле). У Роми вилучили пістолет і на нього завели кримінальну справу. Хоча Рома переконаний, що його кулі в Ігнаткіна влучити не могли.
Але основні чудеса зі справою розпочинаються потім. Чи не чудово, наприклад, що експерт, який проводив експертизу вилученої з тіла Ігнаткіна кулі, не може встановити, з якого пістолету вона була випущена? Або те, що на місці події зібрані 5 гільз від куль з маркуванням “LCW 12”, у Роми в магазині всі кулі були з маркуванням “27002” і “27003”, але експертиза все одно вважає, що кулі випущені саме з ПМу Ілитчука. Або те, що пакет для зберігання речових доказів, в якому знаходився магазин, був вскритий, і про це пише сам експерт.
Якісь свідчення зі справи вилучалися, якісь додавалися. Протягом усього досудового слідства, яке ще в принципі триває, слідчі з тепер уже бахмутської поліції і донецької військової прокуратури творили, що хотіли.
Але найчудесніше сталося, коли 25 квітня Рома приїхав в Бахмут за черговим викликом слідчих. Йому прямим текстом запропонували дати свідчення на комбата – і справа тут же буде закрита. Ну які свідчення? Які-небудь. Можна по контрабанді. Або по торгівлі зброєю. Або ще щось придумай.
Придумувати Рома відмовився. Його відразу повезли в гуманний Артемівський суд. А далі ви вже знаєте. Зараз карпатський хлопець Рома сидить в одному СІЗО з сєпарами, яких понад рік затримував на фронті.
І ще одна маленька деталь: папік 25-річного Ігнаткіна – теж дзержинський мєнт. Але з міліцейською (пардон, поліцейською) династією якось не склалося. 8 травня бухий Ігнаткін-молодший, будучи за кермом автомобіля, збив дівчину. І його нарешті звільнили. А Рома продовжує сидіти.
Ця справа стосується не тільки Роми і не тільки 17 бату. Це справа про ментівсько-прокуросько-суддівське свавілля, яке особливо відчувається там, на Сході, і під яке першими потрапляють якраз військовослужбовці. Свавілля, під прикриттям військової прокуратури і абсолютної байдужості Києва.
   
Та лять - реально. Замість законності - одного-двух пристрілити, а далі всі будуть дуже сумирні
   
Вечные терки с местными ментами-сепарами. Как это за@бло... Мочить их нужно, а не в законность играть
Ага.
Добром це не закінчиться. Для местних. Суки нариваються давно :X
   
Re: В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

Не в Артемівську а в Бахмуті  :-G
   
цей дзержінск чуть не став денеером , мер сепар керуе до сих пор

а вот про месних дзержинскіх ментов ----

К сожалению, хочу это особо подчеркнуть, прокуроры и милиционеры в большинстве своем сбежали. Не было ни милиции, ни прокуратуры, ни суда, ни СБУ, мы остались в одиночестве. Мы вынуждены были принять решение на сессии горсовета о создании рабочих дружин из числа депутатов, представителей рабочих профессий.
Каждое предприятие охранялось, шел рабочий цикл, была охрана общественного порядка и дисциплина, поскольку все понимали: защищать город некому.

А в процессе военных действий, когда украинские войска входили в город, мы, образно говоря, частично передали свои полномочия, сотрудники милиции приехали с новым начальником, ситуация стабилизировалась.

 Те, кто сбежал из силовиков – СБУшники, прокуроры, милиционеры, где сейчас? Они вернулись в город или нет?

Начальника милиции нет. Те, кто сбежали, вновь работают здесь, ведь принципиальной оценки их поступкам никто не давал, к сожалению. В моем понимании так: если человек принял присягу, то он должен заниматься своим делом, а если сбежал – то должна быть оценка его поступку. Я бы тоже мог сбежать, но у меня не было морального права оставить город на произвол и разграбление.Останнє редагування: 20 травня 2016 19:44:50 від Sashoks
   
Re: В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини


 ;o
   
Re: В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

Скоро буде амністія, потім іх всіх понабирають у правоохоронні органи,
і будуть вони наводити "порядок"...
Таких випадків буде все більше і більше, до чого це призведе страшно подумати...
   
і погодженням прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону сил АТО Мозгового

А где главный военный прокурор Матиос?
Уже недели три его не слышно, после мега-активности.
   
Ну у нас же теперь вроде как новый прокурор генеральный. Ну может хоть он то порядок наведет?
Ау!!!
Господин Луценко, Вам шанс дали, работайте.

Останнє редагування: 20 травня 2016 20:07:51 від Громадянка даунбасу
   
А где главный военный прокурор Матиос?
Уже недели три его не слышно, после мега-активности.

затаился, видать Он жеж кабы замом у генерального, не?
пс а фамилиё у тамошнего военпрокурора знатное, приметное такое...
   
Re: В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

Власне, на цьому конфлікт нібито було вичерпано. Потерпілі поїхали знімати побої, патруль поїхав далі патрулювати…
драка со стрельбой и всё исчерпано... вот тут ромина ошибка.
   
(x) було самому вписуватись. Треба було визивати підкріплення з бату. А так - купа свідків з боку сєпарів і карна справа у цивільних мусорів. Я хз, наш сраний ПВЗ і те виїздив своїх відмазувати. Підняли зміну , що не в наряді і поїхали мазу тягти. :pleasantr:
   
ч. 2 ст. 15, п. 7. ч. 2 ст. 115 ККУ
Стаття 15. Замах на злочин
2. Замах на вчинення злочину є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі.

Стаття 115. Умисне вбивство
2. Умисне вбивство:
7) з хуліганських мотивів;
   
Скоро буде амністія,

ждешь вместе с хуйлом?
   
так кого убили?
115-я - єто умішленное убийство. Кто труп?
   
А где главный военный прокурор Матиос?
Уже недели три его не слышно, после мега-активности.

Обиделся, очень хотел в генпрокуроры
..

А теперь что надрываться
   
так кого убили?
115-я - єто умішленное убийство. Кто труп?

Правосудие...
Уже даже завонялось   :(
   
https://youtu.be/8zQPxctdEfk
Тут інфа цікавіша... :shuffle:
   
https://youtu.be/8zQPxctdEfk
Тут інфа цікавіша... :shuffle:
А тут Ваши прежние  сообщения Чому ми такі? Чому у нас все не так, як у людей? :S
antik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
   22 грудня 2013 18:08:00
IP/Host: ---.yota.ru
http://s41.radikal.ru/i091/1312/5e/2c286438a5f1.jpg
Наша юність...
http://s52.radikal.ru/i137/1312/1c/57c9081af875.jpg
Життя в комуністичному стійлі...
http://s005.radikal.ru/i212/1312/ca/798000df1fae.jpg
Свідоме поклоніння божеству...
http://i020.radikal.ru/1312/42/c82693b2e288.jpg
Наша влада, наші правоохоронці, наші протести...
http://s019.radikal.ru/i614/1312/c6/3bd292051fea.jpg
Вони в Бога вірують...
http://s019.radikal.ru/i640/1312/3d/221d21c38a7c.jpg
Наша опозиція...
http://s018.radikal.ru/i525/1312/d5/af5c8f396571.jpg
Наші рехформи...
http://s017.radikal.ru/i426/1312/0f/b11c62ed7ba3.jpg
Наш гумор...
http://i023.radikal.ru/1312/95/9fe642fe6ef6.jpg
Наша культура...
http://s14.radikal.ru/i187/1312/d1/d7941990f4ac.jpg
Пицемірство вся і всіх...
http://s019.radikal.ru/i614/1312/48/bf5f5e11a888.jpg
І результат: Над нами глузує весь світ! :-G нам
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору      
Re: Чому ми такі? Чому у нас все не так, як у людей? :S
Неизвестный Отец [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   22 грудня 2013 18:22:00
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
А вы не комплексуйте.
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору      
Re: Чому ми такі? Чому у нас все не так, як у людей? :S
antik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   22 грудня 2013 18:27:00
IP/Host: ---.yota.ru
Та не можу я не комплексувати... Ніхто мене не чує, не помічає... Ні Бог, ні люди... :weep:
Ось так і минає безглуздо життя... :weep:
   
Re: В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

ждешь вместе с хуйлом?
Спитала, як у муку пукнула...
Капец... :facepalm:
   
Сьогодні був апеляційний суд. Військовий прокурор Мозговий В.В. мав залізобетонні аргументи, чому суд має залишити підозрюваного під вартою - бо він з іншої області та ніде не працює.
   
Re: В Артемівську судять бійця АТО з Франківщини

І що?
Чим закінчилося?

Що на це Генегальний Пгокугог і чесний Аваков?
   
плять  8-:  відбувається ???

Цитувати
Як розповіла “Репортеру” журналіст Ольга Решетилова, суд більше нагадував фарс. Апеляцію розглядають судді Поварніцин, Гусєв і Савкова, які живуть в Донецькі і Горлівці, що теж не сприяє їх об’єктивності. Зокрема суд не долучив до матеріалів справи клопотання захисту, яких було багато. Долучили тільки нагородний лист про те, що міністр оборони Степан Полторак нагородив Романа знаком пошани і клопотання командира 57-ої бригади про те, що він готовий взяти Романа на поруки.

“Нагадаю, що була бійка. Місцеві міліціонери фактично вбивали двох айдарівців. Справді була загроза їх життю. І Роман фактично їх врятував, – розповіла Ольга Решетилова. –  Однак, ці дві справи про те, що Роман стріляв в повітря і під ноги, і про те, що били Айдарівців,  не об’єднують в одне провадження. Їх розглядають як дві різні справи.  Суд також відмовився долучати до матеріалів цієї справи протоколи допитів потерпілих айдарівців і відмовився їх заслухати в суді. Тобто вони приїхали, їх командир 24-го батальйону ЗСУ відпустив, вони тут два дні були, бо суд перенесли, і суд відмовився заслухати їх як свідків, хоча вони могли пояснити причини чому це все трапилося”.

   
Цитувати
“У військового прокурора Мозгового, за нашими спостереженнями, на лиці написана ненависть до представників ЗСУ, – додала Ольга Решетилова. –  Він це робить із задоволенням, якого не передати. У нас була велика група підтримки волонтерів місцевих, з Торецька, Бахмута, Києва, Дружківки. І він підійшов до нас і сказав перед засіданням: “Не позорьте украинские флаги”…  А потрерпілий Ігнатків є сином начальника Торецької міліції, і перші слідчі дії здійснювали підлеглі батька потерпілого. Всі протоколи допитів, протоколи догляду місця готували ці підлеглі. Потім слідство перенесли да Артеміської поліції, але вони всі між собою сильно пов’язані. Суд мав розглянути ці клопотання адвоката, але прокуратура сама взяла їх до уваги.”

 ;o
   
плять  8-:  відбувається ???

Вуйку,всьо як при овощі,навіть гірше...
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=912428.0

Останнє редагування: 21 травня 2016 00:23:54 від Sava
   
Взагалі-то військова прокуратура повинна битися за своіх солдат до останнього патрона
якщо порох не розуміє - з таких випадків складається падіння його рейтингу

звичайно якщо все е правда
крім того, володіння зброєю не надає приоритетне право її застосовувати - тобто якийсь суд повинен відбутися, але справедливий суд
   
Це АТО, тому рулять місцеві а не військові.
   
А ще й западенець?
Ну це вабше...
   
реформа суду і мусарні - на марші! суки.
   
і потім ще якісь покидьки кажуть, шо ця "нова" влада працює на україну. скоти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія