Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фальшиві фотографії наче польських жертв Волинської різанини - "людобойства польскего" :-G

Тут на історичному форумі [forum.milua.org] добрі люди знайшли ще декілька фотографій з фальшивими підписами як "звірства УПА", які поляки ( Корман ?) позбирали , постягували з різної літератури, архівів та які не мають стосунку до УПА, і самі попідписували їх, що на фотографіях звірства УПА. Ці фотографії з фальшивими підписами фігурували на організованій Калісніченком виставці "Волинська різанина". Це крім інших фальсифікацій цієї виставки, про які вже писали в інтернеті. Я пізніше постараюсь ще раз викласти на цьому форумі ці фотографії з фальшивими підписами та їхні оригінали для порівняння.

Я переконаний, що ці знайдені фальшиві фотографії - далеко не всі фальшивки. Пошуки далі триватимуть. Якщо в "альбомі Кормана" вже знайдено декілька фальшивих фотографій, то весь цей альбом можна поставити під сумнів. Тепер важливо інформацію про ці фальшивки поширити в інтернеті і реалі. Щоб всі бачили, на яких фальшивках базується ця їхня "Волинська різанина".


Ще і на цьому ресурсі [urb-a.livejournal.com] , і в його коментаріях є більше фальшивих фотографій "польських жертв людобойства".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія