Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В.И. ЛЕНИН О ТЕРРОРЕ (ТЕОРИЯ И ПРАКТИКА) (Цитаты без комментариев)

Повідомлення занадто довге
   
Повідомлення занадто довге
   
Повідомлення занадто довге
   
Повідомлення занадто довге
   
Що стосується "вєлікава октябьря", то треба пояснувати:

1. Більшовицька революція здіснювалася не більшістю народу в інтересах більшості народу, а люмпенською меншістю, яка грабувала та вбивала в основному дрібних власників, які свою власність створювали власною працею і яких більшовики називали дрібною буржуазією. Тільки пролетаріат в Росії кількісно не перевищував декількох відсотків, про що можна взнати з відповідних джерел. Сам ленін визнавав: [QUOTE]"Россия наибо*лее мелкобуржуазная страна из всех европейских стран.
Гигантская мелкобуржуазная волна захлестнула все, подавила сознательный проле*тариат не только своей численностью, но и идейно, т. е. заразила, захватила очень ши*рокие круги рабочих мелкобуржуазными взглядами на политику."[/QUOTE] ?.?.??? ??? ???? ????? ?? 31 ?. ?. ??? ??. 156
Навіть не всі робітники йшли за більшовиками. Очевидно, що політика царизму привела до збільшення люмпену, але навіть в умовах більшовицького терору більшовики лише набрали приблизно тільки 25% голосів в Установчі збори. А на Україні - не більше 10 %.

2. Реалізовуючи ленінський лозунг «грабуй награбоване», більшовики в масовому порядку здійснювали поголовну конфіскацію (експропріацію) у власників приватну власність, яку вони вважали набутою наче за рахунок експлуатації трудящих, тобто, пограбування трудящих. При цьому більшовики ніколи не вдавались до визначення, чи здобута приватна власність власною працею, чи за рахунок визиску, експлуатації інших людей, чи власники адекватно оплачували найману працю. Більшовики не виясняли яку долю приватної власності в конфіскованій приватній власності сам власник створив власною працею. І чи справді мала місце експлуатація там, де робітникам адекватно оплачували їхню працю. Більшовики кричали дуже багато про експуатацію, але ніколи не проводили та не доказували економічним порівняльним аналізом, як створена робітниками додана власніть потрапляє у власніть буржуазії на різних підприємствах різних форм власності. Зате після захоплення більшовиками влади, більшовики організували таку експлутацію трудівників, перед якою ховається та блідніє можлива найогидніша експлуатація при дикому капіталізмі. Після взяття влади в Росії в 1917 р. більшовики ( комуністи ) самі здійснювали політику експлуатації, оскільки часто не оплачували адекватно працю трудящих. Крайня форма комуністичної експлуатації проявилась в утворені концтаборів в СРСР та призвела до масового голоду на селі в 1921, 1932-33 та 1947 р.

Є в інтернеті книга Бунич "Золото партии" . [lib.ru] Не все в ній легко підтвердити іншими джерелами, таке враження, що автор дещо сам від себе пише. Але ті оцінки, які базуютиься на фактах, які можна ще підтвердити іншими документальними джерелами, яскраво показують справжню природу та суть більшовизму.Редаговано разів: 2. Востаннє 20/11/2013 23:03 користувачем Slavw.
   
Повідомлення занадто довге
   
Є фашизм, а є і червоний бидло-фашизм (більшовизм) -- найгірший варіант фашизму, до якого тільки могла дійти людська думка та практика.

Яку інтелектуальну дискусію запропонував лідер червоного бидло-фашизму, соратник троцького ч- ленін реальним та вигаданим опонентам:

«Если на­ступле­ние на­ча­то, нель­зя ли мо­би­ли­зо­вать ещё ты­сяч 20 пи­терских ра­бо­чих плюс ты­сяч 10 буржу­ев, по­ставить по­за­ди их пу­ле­мё­ты, расстре­лять не­сколько сот и до­бить­ся на­стоя­ще­го массо­во­го на­по­ра на Юде­ни­ча»

"В эти батальоны [для рытья окопов] должны быть включены все работоспособные члены буржуазного класса, мужчины и женщины, под надзором красногвардейцев; сопротивляющихся расстреливать"

Це тільки вершок айсбергу, тільки деякі красномовні накази, які ч- ленін видав ще задовго до офіційного проголошення червоного терору у вересні 1918 р.
[www.scribd.com]
Очевидно, що люди чинили опір більшовицькому бандитизму, бо ніхто не хотів змиритись зі свавіллям бидла, яке захопило владу.
Цей опір більшовицькому бандитизму, більшовики назвали білим терором.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія