Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Під хатою серп і молот, А у хаті нужда й голод. Пане Сталін, дайте мила, Бо вже воші мають крила. " Як червоні прилізли на Західну Україну у 39р.

Ну звичайно, справжні українці, особливо западенці, матюкаються більш культурно,
> ніж "акупанти"...
------------- :lol: :lol: :lol:
   
Мені дід казав, що до 30-х р.р. люди в селі не матюкались. Його рідне село - Шахтарський район, Дмитрівка.. Схід Донецькій області.
   
Старий знайомий Написав:
-------------------------------------------------------

>
> 8 жовтня. З деяким задоволенням помічаємо, як місцеві комуністи починають
> розчаровуватися. Інакше собі уявляли пролетарський рай. Але тепер ми разом з ними
> в одному пекельному котлі.
>



то есть, про "пекельний котел" заранее догадались?
   
Vera Написав:
-------------------------------------------------------
> Ok! Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> > Ну звичайно, справжні українці, особливо западенці, матюкаються більш
> культурно,
> > ніж "акупанти"... :)
>
>
> маю теж таку підозру ;)
=================================================================
І правильну підозру маєш,Verочка, Бо так і є... А ,якщо подумати,то і дивуватись особливо нема чому.
Об"єктивні причини є тому , називаються час і простір... За всю історію існування, що не
кажи ,але спільного проживання з джерелом однієї з гордостей великоросів - я , до речі , цілком
не жартую, так багато хто вважає ,в тому рахунку і поважні дослідники,що дисертаціі пишуть і захищають ,
в нюансах колупаються -- н е б у л о в історії цього краю.

Стрийко мій,коли на нього вже аж дуже находило, щось або хтось йому шаленно вже,бувало, допік, міг вигукнути
в серцях : "... холєра ясна..." і потім пару днів перед усіма ходив і вибачався.
Зараз у Львові чую і немало на вулицях... але якщо оглядаюсь, навіть не кажу нічого ,тільки гляну , все ж більшість вибачається, піднімає руки до гори і лунає - все ,пані, більше не будемо ... Матюки, в кожному разі , не витиснули мову,як це ,на превеликий мій жаль, відбулося в Росіі.
   
так, люба пані, згодна :)

сварка не була притаманна українській ментальності, і навіть коли людина шось подібне собі дозволяла, то й сама ходила не своя, молилася, може, випрошуючі вибачення у всевишнього?

а якшо людина по природі своїй була сварлива - сторонилися її інші
   
але я родом зі сходу і виросла на запоріжчині - у нас так само було, тільки шо "пані" до жінок не зверталися, але я не пам'ятаю, шоб хтось матюкався, і ще більш - хизувався цим
   
Vera Написав:
-------------------------------------------------------
> так, люба пані, згодна :)
>
> сварка не була притаманна українській ментальності, і навіть коли людина шось
> подібне собі дозволяла, то й сама ходила не своя, молилася, може, випрошуючі
> вибачення у всевишнього?
>
> а якшо людина по природі своїй була сварлива - сторонилися її інші


Тобто ті "національно свідомі українські патріоти", що образливо, брудно лаються на ФУПі не є справжніми українцями ?
   
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> Vera Написав:
> -------------------------------------------------------
> > так, люба пані, згодна :)
> >
> > сварка не була притаманна українській ментальності, і навіть коли людина шось
> > подібне собі дозволяла, то й сама ходила не своя, молилася, може, випрошуючі
> > вибачення у всевишнього?
> >
> > а якшо людина по природі своїй була сварлива - сторонилися її інші
>
>
> Тобто ті "національно свідомі українські патріоти", що образливо, брудно лаються
> на ФУПі не є справжніми українцями ?


ти вже робиш підборку, любий окей?

чи таки взявся за формування опросника?
   
Re: "Під хатою серп і молот, А у хаті нужда й голод. Пане Сталін, дайте мила, Бо вже воші мають крила. " Як червоні прилізли на Західну Україну у 39р. Нове

Подоляк [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] 15 Nov 2009 00:53
IP/Host: ---.superkabel.de


Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Дятел постит записки поляка,выдавая это за исповедь укра

-------------------------------------------------------
Ну щож, Ізя, тоді послухай "исповедь укра":
Було це за часів мого щасливого піонерського дитинства. І не у Львові 1939 року, а на Чернігівщині 1970-72. І не в селі, а в райцентрі, де я зазвичай проводив свої літні канікули у діда з бабою...
Так от, в той час я ці канікули проводив 12 годин (від 6.00 до 18.00) у ЧЕРЗІ ЗА ХЛІБОМ! От цього я все життя не забуду! Тому "запискам поляка" ВІРЮ!
__________________________________________________________________________________________________________________
А я в 1969-1970 жил в Херсоне, такой областной городишко. Уже был комсомольцем, т.к. счастливое пионерское детство уже прошло. И работал я на полупроводниковом заводе вместе с Н. Колосом родом из села Гладковка Голопристанского района Херсонской области. И жили его родители в селе Гладковка, а он с женой и сыном (3 года) в общежитии на ул. Рабочая. И почти каждую субботу ездил он в Гладковку помогать родителям и привозил оттуда удивительно вкусные хлеб и колбасу и прочие "домашние радости". И как оказалось, что часть этих продуктов он покупал в Гопри пока ждал парома.
И работали у нас во 2м цехе различные украинцы и с Черниговской области и один даже из Ужгородской. И всегда после их поездок домой в цеху стоял аромат хлеба и домашнимх колбас, а уж сало было различных сортов. Да кстати, черниговский ХЛЕБНЫЙ самогон был признан тогда лучшим (внутри цеховым советом любителей самогона).
И я тоже ВЕРЮ запискам поляков, что местный украинский самодур может быть для своих земляков самым страшным палачом - видел в армии это самодурство по отношению к своим, стоило только получить лычки.
   
Кстати про "западенцов".
Довелось мне в в феврале 1969г отдыхать на турбазе в Кобылецкой поляне под Ужгородом (могу ошибиться в названии ибо прошло столько времени, но помню Кобылецкая поляна и Косовецкая поляна разделенные хребтом). И потянуло на 5 человек пойти в деревню попить пивка, познакомиться с достопримечательностями. Что поразило -дороги - непролазная грязь и табличка на стене костела и живые цветы у неё - 5 молодых людей подняли на костеле красный флаг при отступлении немцев в 1944г и их расстреляли отступавшие. Ухаживал за всем этим ксендз и местные жители. Этот же ксендз и предотвратил наше избиение местным парнями, которые хотели проучить приезжих, хотя по русски разговаривал только я и Лора, да и то на суржике, а остальные трое были чистокровные украинцы и разговаривали по украински. Нас о планах парней предупредил владелец пивной, когда приносил сушки к пиву, но вход был уже заблокирован. Мы уже договорились, что втроем задержим ребят, чтобы Лора и Надя могли убежать, но повезло - за нашим столом сидел штатский ( мы даже не обратили на него внимание) который слышал наши переговоры и сказал - "ничего не бойтесь, никто Вас не тронет" а потом подозвал одного из заводил, который к нашему удивлению поцеловал ему руку и велел всей компании идти по домам и не шляться по селу. Он вышел вместе с нами и по дороге, мы выяснили что он ксендз. А на вопрос о памятной доске он сказал что-то вроде того, что те, кто забывают о погибших за правое дело, потом будут страдать
   
ХЗП... Тебе повезло, дружище, вау!

Наверное тебя хотели побить по политическим мотивам, или от "природной кровожадности", которая до сих пор вводит в ступор москалей, вспоминающих "о зверствах бандеровцев".

Знаешь, помнится в то время по морде можно было получить а) потому что "не с нашего поселка" б) потому что просто вы им не понравились...

А подумай теперь: вас хотели побить за то, что в 1939 вы или ваши предки привезли им вшей и красный террор?

Грустно все это , не так ли?
ХЗП, этот вопрос предлагаю исследовать в отдельной ветке последствия этого "освобождения".
А здесь - только свидетельства и факты об осени 39 г



Редаговано разів: 1. Востаннє 16/11/2009 12:04 користувачем Старий знайомий.
   
Все було набагато гірше і наслідки цього ми відчуваємо і зараз. Як писала Марія Матіос: " Червоні вміли жінок просити з наганом біля горла...і потім народжувались песенята не від рідного тата, що катували своїх же батьків..."
   
Re: "Під хатою серп і молот, А у хаті нужда й голод. Пане Сталін, дайте мила, Бо вже воші мають крила. " Як червоні прилізли на Західну Україну у 39р. Нове

Старий знайомий [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] 16 Nov 2009 08:35
IP/Host: 93.126.74.---


ХЗП... Тебе повезло, дружище, вау!

Наверное тебя хотели побить по политическим мотивам, или от "природной кровожадности", которая до сих пор вводит в ступор москалей, вспоминающих "о зверствах бандеровцев".

Знаешь, помнится в то время по морде можно было получить а) потому что "не с нашего поселка" б) потому что просто вы им не понравились...

А подумай теперь: вас хотели побить за то, что в 1939 вы или ваши предки привезли им вшей и красный террор?

Грустно все это , не так ли?
ХЗП, этот вопрос предлагаю исследовать в отдельной ветке последствия этого "освобождения".
А здесь - только свидетельства и факты об осени 39 г
________________________________________________________________________________________________________
Не надо прикидываться дурачком.... ;)
Кто приводил факты о голодном пионерском детстве в 1970г на Черниговщине как последствии 1939г?
Я проживший в Украине с 1956г по 1979г могу сказать об отсутствии такого голодного детства в своем детском окружении. Не было голодно ни в Рауховке под Одессой , ни в Херсоне. И никогда я не слышал в семье подруги жены родители которой были с Черниговщине и у которой до сих пор там живут родственники таких басен, как здесь было написано.
   
Советская хроника вступления Красной Армии в Зап.Украину и Зап.Белоруссию
[www.youtube.com]
   
Re:

Щось нагадало
Пєрємога, вона така
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія