Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в зе команде лохи

Re: в зе команде лохи

На моій памяті, це вперше. Коли Законом ткнуть морду. Хоч я наприклад, і за революційну доцільність, і дуже б хотів щоб Зелю інагурували якомога раніше,  щоб швидше показати нікчемність, але коли питання про закон-  dura Lex, but it's the lex
Большой дядя дав Зеленському копняка й наказав йти брати свою владу, щоб потім розпустити розумних дядь.  Бо з ними він начудити не зможе , а Большому дяді необхідно щоб президент Зелененький понаподписував купу важливих Указів і йому щоб ніхто не заважав.
Тому Вова пішов і записав відео і даже хмурив бровки. 
Робить що вміє. Законів ще не знає.

постанов тоже
Не всіх постанов.
Цитувати
законопроект - проекти законів, постанов Верховної Ради, які містять положення НОРМАТИВНОГО характеру
проект іншого акта - проекти постанов, резолюцій, декларацій, звернень, заяв, що випливають з установчих, організаційних, контрольних та інших функцій Верховної Ради

В статті 100 йдеться саме про законопроекти.

На мою думку Проект Постанови про проведення Верховною Радою України урочистого засідання з нагоди складення присяги Українському народові новообраним Президентом України НЕ МІСТИТЬ ПОЛОЖЕНЬ НОРМАТИВНОГО ХАРАКТЕРУ, а визначає ОРГАНІЗАЦІЙНІ питання щодо проведення урочистого засідання.

Навіть, якщо раптом я не прав регламент дозволяє відхилятись від процедур.

Цитувати
З питань законодавчої процедури прийняття рішення про одноразове відхилення (ad hoc) від процедур, передбачених цим Регламентом, допускається лише щодо перенесення розгляду законопроектів, продовження чи скорочення строків внесення альтернативних законопроектів, пропозицій та поправок до законопроектів, скорочення строків надання законопроектів народним депутатам та строків розгляду законопроектів у комітетах (частина третя статті 101, частина друга статті 109, частина друга статті 116 цього Регламенту)

Команда Зе далеко не лохи, вони знають що ВР не проголосує за інавгурацію 19-го, і спеціально було звернення Зе, шоб люди побачили як "народні обранці" сруть на більшість громадян, і відповідно є всі підстави послати цих "обранців" нах "Народ здійснює владу безпосередньо"  :D
Команді Зе потрібно факт відвертого нехтування "обранцями" новообраного президента щоб діяти відповідно

интересно, а чего вы обранцев в кавычки взяли, их же тоже избрали как и зеденского

Тобто якщо мені, ну я теж народ, захочеться такому як ти яйця відстрелити, то це буде законне право?
яйця відстрелити є кримінал, а безпосередню здійснення влади є конституційне право, дивно що ви, доросла людина, цього не розумієте

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія