Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Команда Зеленського планує переглянути співпрацю з МВФ вже в травні

МВФ не співпрацює з "командою", вона співпрацює з державою. Наразі усі потрібні підписи стоять, умови кредитної програми (ставить їх кредитор а не позичальник) виконуються.
Перегляд - це розрив, можливо виплата по старій і спроба домовитися (успішна чи ні) щодо нової програми. Є ймовірність отримати відмову взагалі, або на гірших %%.
Без програми МВФ %% у інших кредиторів стануть сильно гіршими.

Без програми МВФ %% у інших кредиторів стануть сильно гіршими.

не факт що вони нам взагалі потрібні

А чем они плохие?Зачем делать лишние действия и тратить свое время в воскресный день?В первом туре было понятно что Зе выходит во второй.Во втором было понятно что пролетает Петя.Какой смысл был от моего голоса?  :facepalm1:

Сенс дуже великий.
Сказати, що не голосували за Зеленського.
Та ви це вже зробили  (tu)

Сенс дуже великий.
Сказати, що не голосували за Зеленського.
Та ви це вже зробили  (tu)

А какая разница,если я не отказываюсь от своей поддержки?  :facepalm1:

Рік?
Ще тиждень не минув, а їх вже зараз і п'ятьох на весь форум не знайдеш  :D
Может им неинтересно разгребаться в кучах фекалий от запидротов на ФУПе? Ждут пока ы вас пуканы заживут? :)

Цитата: Зірка №4
Рік?
Ще тиждень не минув, а їх вже зараз і п'ятьох на весь форум не знайдеш  :D
Рік, для зелі, ще не тільки не минув, він ще й не почався.
Але, ще й двох тижнів не минуло після феєричного глумління на прямому аналі запрошеного "свідка" зелі-наркомана над шоколадними приматами. :D
І шось прямі примати більше про наркомАнію возеліна не згадують. Чого б це?

Рік, для зелі, ще не тільки не минув, він ще й не почався.
Але, ще й двох тижнів не минуло після феєричного глумління на прямому аналі запрошеного "свідка" зелі-наркомана над шоколадними приматами. :D
І шось прямі примати більше про наркомАнію возеліна не згадують. Чого б це?

Это да.Кому кому но не обделавшейся Зирке с говно-канала тут кого то стыдить

Это да.Кому кому но не обделавшейся Зирке с говно-канала тут кого то стыдить

Злив зараховано.
Слабенькі прихильники у Зеленського. Здадуть лідера ще до інавгурації  :D

Злив зараховано.
Слабенькі прихильники у Зеленського. Здадуть лідера ще до інавгурації  :D

Какой слив?В вас столько денег вбухали,а результат катсатрофический.Да же порохоботы вам пишут что это не канал ,а дешевое шапито с бездарными сотрудниками,а вы мне про какие то сливы тут начинаете,забывая что я одним из первых увидел в Зе победителя

не факт що вони нам взагалі потрібні

Я теж за те, щоб тимчасово припинити виплачувати пенсії і за кілька років повернути борги, але я думаю, що може трапитися пенсійний Майдан.

А она есть, спивпраця? Похоже, все забыли, что МВФ нас послал из-за отмены закона о збагаченни. Плюс неясно, что делать с коммунальными долгами и кто их будет покрывать. И дефицит бюджета больший чем нужно.

Я теж за те, щоб тимчасово припинити виплачувати пенсії і за кілька років повернути борги, але я думаю, що може трапитися пенсійний Майдан.

пенсії можна не чіпати, у нас чиновники зажрались,  економія на цій челяді буде тільки на користь, скорочувати можна цілими міністерствами, за одно і вільних робочих рух на ринку прибавиться

пенсії можна не чіпати, у нас чиновники зажрались,  економія на цій челяді буде тільки на користь, скорочувати можна цілими міністерствами, за одно і вільних робочих рух на ринку прибавиться

Приведи розрахунки, скільки йде на чинуш і скільки сотень років виплачувати кредити з зекономлених зарплат.
Чинуш і правда, багато, але ти пораxуй і остинь. Тільки пенсії. Медицину і освіту шкода.

Останнє редагування: 25 квітня 2019 14:40:38 від andry

Приведи розрахунки, скільки йде на чинуш і скільки сотень років виплачувати кредити з зекономлених зарплат.
Чинуш і правда, багато, але ти пораxуй і остинь. Тільки пенсії. Медицину і освіту шкода.

рахував якось по статьтям розходів у бюджеті,  там 10-ки мільярдів гривень

плюс буде ще комулятивний ефект від вирівнювання платіжного балансу, те що вони витрачають на імпортний розкіш

не торкаючись пенсії, медицини та освіти 1-2 млрд$ на рік можна економити легко, цього цілком достатньо щоб відмовитись від нових запозичень на державному рівні

зеленский до иннагурации никому ниче не должен

у МВФ нет выбора как принять по факту новые условия

а после - тем более

а МВФ голобородька бачив? ;o

щось думаю з зеленомойським ніхто зустрічатися не буде

через рік виясниться що за ЗЕ ніхто не голосував.
виключно протиобох псували бюлетені.

Якщо насправді підтримка на рівні 30% від усіх зареєстрованих виборців то через рік тих хто голосував не знайти

Хоча якщо земеля не буде робити різких рухів і щось потроху покращувати - то народу і скаржитися особливо буде ні на що

А започаткувати справжню конкуренцію по опаленню - так взагалі проблеми з зубажилими відпадуть

у нас нова влада,  старі підписанти вже не у справах
У разі ультиматумів - МВФ нікуди не дінеться, бо вони зацікавлені у співпраці більше ніж ми
Зе не для того прийшов щоб приймати ганебні умови від будь кого
Ми ще не знаємо від кого він НАСПРАВДІ  прийшов.

А ще можна припинити виплачувати зарплатню.
Тоді ще швидше погасимо.  Ні?

Нащо 75-відсотковим гроші від МВФ? "Нада проста пасадіть марадьорав" і все буде чікі-пікі!

Нащо 75-відсотковим гроші від МВФ? "Нада проста пасадіть марадьорав" і все буде чікі-пікі!

(tu)
Націоналізувати рошен і фабрики азметова і тоді точно буде покращення - місяців на півтора грошей вистачить  :K

А ще можна припинити виплачувати зарплатню.
Тоді ще швидше погасимо.  Ні?

Бюджетникам хіба.
Але не ідею припинити співпрацю з МВФ не я висловив :)

Лююююдиии, особливо от ті йопнуті, що кажуть "не допоможуть тілоохоронці"...
Ви взагалі плануєте колись жити за свої? Воно зрозуміло, для своєї дупи бути
грантожером цікаво, особливо коли користуєшься ти, а віддають всі.
Але ж так не може бути завжди. Тому гарцюйте як хочете, але робіть нарешті
щось руками та мізками.

Дайте кредит пажалусто

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія