Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обрано голову податкової служби

 Обрано голову податкової служби


Обрано голову податкової служби
Вівторок, 23 квітня 2019, 15:10
212 переглядів

Сергій Верланов

Комісія вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету міністрів призначити Сергія Верланова головою Державної податкової служби.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

23 квітня пройшов заключний етап конкурсного відбору на очільника ДПС, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

"Трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свою програму розвитку Служби, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів комісії", - йдеться у повідомленні.

Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 бали, Сергій Петухов – 13,54 бали, Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання.
   
Re:  Обрано голову податкової служби

Хто такий?
   
Re:  Обрано голову податкової служби

очередной кацап какой то безродный
   
Re:  Обрано голову податкової служби

адвокат
   
Re:  Обрано голову податкової служби

То що, знову розділили податкову й митницю?
   
Re:  Обрано голову податкової служби

Нашла https://www.epravda.com.ua/publications/2019/04/22/647238/

19 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Антонищака — заблокував конкурс на призначення очільника митниці.

Чому оскаржується конкурс?

Незадоволені пояснюють свої дії так: переможці були визначені наперед, у Верланова як заступника міністра є юридичний конфлікт інтересів, є політичне втручання з боку влади.

"Політичне втручання" пов'язують з публічною позицією міністра фінансів Оксани Маркарової та президента Петра Порошенка. Раніше Порошенко передчасно оголосив імена нових керівників митниці та податкової.

"Я дуже щасливий з приводу рішення конкурсної комісії, яка на керівника (митниці. — ЕП) призначила заступника міністра економіки пана Нефьодова, а на позицію керівника Державної фіскальної служби (Державної податкової служби. — ЕП) — людину, яка активно працювала над введенням автоматичного відшкодування ПДВ, зараз заступника міністра фінансів, молоду людину (Сергія Верланова. — ЕП)", — сказав Порошенко в ефірі одного з телеканалів за п'ять днів до виборів.

Пізніше у президента уточнили, що ці кандидати пройшли лише перший етап конкурсу і процес триває, та вже було пізно.

Один з учасників конкурсу сказав ЕП, що цією заявою "Порошенко визначив політичне забарвлення Нефьодова та Верланова, зарахував їх до своїх політичних соратників і висловив їм свою підтримку".

"Із самого початку все складалося так, що виграють Нефьодов та Верланов. Потім своїх "трьох мушкетерів" — Верланова, Нєфьодова та Пєтухова (заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції. — ЕП) публічно підтримала Маркарова. Деякі інші учасники сприйняли такі заяви як вибіркове ставлення", — зазначає співрозмовник ЕП.

У співрозмовників в уряді інша точка зору. Вони упевнені, що за блокуванням конкурсу стоять інші мотиви.

Так, участь Антонищака у зриві конкурсу вони пояснюють його зв'язком з львівським бізнесменом з кримінальними зв'язками Ігорем Кривецьким, більш відомим за прізвиськом "Пупс". Львівські ЗМІ раніше писали, що Кривецький має стосунок до контрабанди.

Додаткова причина — відсутність політичної доцільності в призначенні керівників податкової та митниці з числа представників чинного уряду, адже через кілька місяців він зміниться.

Конфлікт інтересів, який начебто є у Верланова, та передбачуваність переможців юридично обгрунтувала Асоціація платників податків у листі прем'єр-міністру Володимиру Гройсману. Лист є в розпорядженні ЕП.

"Сергій Верланов є розробником умов конкурсу, оскільки очолює міжвідомчу робочу групу з розділення ДФС. В подальшому співбесіди з кандидатами проводитимуть учасники робочої групи, яких відбирав Верланов", — наголошується в листі.

Також в асоціації стверджують, що Кабмін некоректно сформулював конкурсні вимоги, щоб переможцями стали певні особи.

У Мінфіні ці аргументи спростовують.

"Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду голови державної податкової служби базуються на загальних вимогах, встановлених статтею 20 закону про держслужбу. Перевірку поданих документів на відповідність вимогам проводив спеціальний структурний підрозділ НАДС, який є незалежним компетентним органом", — відповіли ЕП у пресс-службі міністерства.

Також в міністерстві зазначили, що досвід роботи Верланова відповідає зазначеним кваліфікаційним вимогам конкурсу, зокрема, в частині досвіду роботи на керівних посадах у сфері державної податкової політики.

Такий досвід він отримав під час роботи в юридичній компанії Sayenko Kharenko і консалтинговій компанії PwC, в тому числі — в процесі підготовки проектів з реформування органів влади.
   
Re:  Обрано голову податкової служби

а бородатий Нєфьодов куди дівся?
   
Re:  Обрано голову податкової служби

а бородатий Нєфьодов куди дівся?

В нього буде соло на контрабасі
   
Re:  Обрано голову податкової служби

Насирова повернить!Скала-человек.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія