Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу самозабанитись

Хочу самозабанитись

можу порушити відповідні правила- картинно, як колись Данко-Шнур, вивалити свій власний пароль
Але, гадаю, немає потреби. Якщо Альона почала грати в одній команді з ольгінцями, вона забанить мене й так. Сподіваюсь, саме довічно, як я прошу, щоб у мене більше не було можливості повернуться на цей Гб-шний ресурс

Re: Хочу самозабанитись

Re: Ну и последний вопрос:       cьогодні в 13:28
Кому: pravda
Від: S.Brandt
pravda, cьогодні в 13:08
Сильва, а, может сильвестр, я - никогда не буду сторонником пиарасов, как вы. Сорри. Леша гончаренко - тебе до вподобы (tu)
Ну да, он же - за педю, а ты - на 4х костях :bueee: не ради себя и бабок, не ради кайфа, а чиста за неньку... :lol:
Ну а воюют - кретины типа Финикса, а ты = просто за педю  (tu) Да здравствует гниль!!!

З того, що Фінікс воює, не витікає, що він не є кретином. І кретином він є не через те, що воює- бо воювали й воюють абсолютно різні люди. Він кретин сам по собі, по природі своїй , що є корисним , в політичному сенсі, для ворога

предупреждение

Можна я розпишусь у власній тупості та спитаю, за що саме попередження?
Чому загальновідомий вираз "корисний ідіот" не цензорується, а "корисний кретин" має цензоруватись? Тим більше, що це ж не я його використав- мій опонент, якому я відповідав його ж словами. Сам би я так ніколи не написав, мені досить усталеного виразу "корисний ідіот" . Вам варто лише прочитати пост, на який я відповів, і Ви побачите, що вся провина мусить лежати на опонентові, який навмисно використав це слово, приплів туди Фіникса, про якого не йшлось ( і який сам мене чіпляв і ображав попереднє, хамив на тему, що я не в армії, що у мене не все в порядку з головою, - тож може місце саме там, щоб від мене була хоч якась користь- стріляти в живих людей), і він же, очевидно, на мене настукав. Це очевидна тактика тих самих партоботів, проти яких Ви начебто виступаєте в Правилах. Але на практиці ці партаботи, особливо російського походження, об'єднують тут в групи, щоб цькувати саме простих дописувачів, що виражають саме власну точку зору, як я- і тому є більш вразливими, бо нами ніхто не керує, нам не платять гроші й нас не може замінити напарник. Тому переслідуються саме такі, що мають власну думку, не затьмарену жодною пропагандою,- і яка не подобається раша-ботам, насамперед
Відповісти Цитувати Видалити
Re: Ну и последний вопрос:       cьогодні в 13:08
Кому: S.Brandt
Від: pravda
S.Brandt, 13 квітня 2019 15:37:00
Розгорнути попередні цитати...
З того, що Фінікс воює, не витікає, що він не є кретином. І кретином він є не через те, що воює- бо воювали й воюють абсолютно різні люди. Він кретин сам по собі, по природі своїй , що є корисним , в політичному сенсі, для ворога

предупреждение

Re: Ну и последний вопрос:       cьогодні в 13:29
Кому: S.Brandt
Від: pravda
S.Brandt, cьогодні в 13:28
Можна я розпишусь у власній тупості та спитаю, за що саме попередження?
Чому загальновідомий вираз "корисний ідіот" не цензорується, а "корисний кретин" має цензоруватись? Тим більше, що це ж не я його використав- мій опонент, якому я відповідав його ж словами. Сам би я так ніколи не написав, мені досить усталеного виразу "корисний ідіот" . Вам варто лише прочитати пост, на який я відповів, і Ви побачите, що вся провина мусить лежати на опонентові, який навмисно використав це слово, приплів туди Фіникса, про якого не йшлось ( і який сам мене чіпляв і ображав попереднє, хамив на тему, що я не в армії, що у мене не все в порядку з головою, - тож може місце саме там, щоб від мене була хоч якась користь- стріляти в живих людей), і він же, очевидно, на мене настукав. Це очевидна тактика тих самих партоботів, проти яких Ви начебто виступаєте в Правилах. Але на практиці ці партаботи, особливо російського походження, об'єднують тут в групи, щоб цькувати саме простих дописувачів, що виражають саме власну точку зору, як я- і тому є більш вразливими, бо нами ніхто не керує, нам не платять гроші й нас не може замінити напарник. Тому переслідуються саме такі, що мають власну думку, не затьмарену жодною пропагандою,- і яка не подобається раша-ботам, насамперед

Вы оскорбляете форумчанина - если вам действительно не понятно

можу порушити відповідні правила- картинно, як колись Данко-Шнур, вивалити свій власний пароль
Але, гадаю, немає потреби. Якщо Альона почала грати в одній команді з ольгінцями, вона забанить мене й так. Сподіваюсь, саме довічно, як я прошу, щоб у мене більше не було можливості повернуться на цей Гб-шний ресурс

Без піару навіть забратися з форуму не можеш?
Слави і тут треба? Тварина ти. а не особистість.
Можна же піти по людськи - прости не пиши і витри куки сторінки, пароль зітреться і з часом його забудеш...
Але де там. індюк набундючений, треба по себе заявити персональною гілкою. шо я таке велике цабе не може так просто піти - спробуйте якось мене щабанити. інакше я вам в кімнаті насру...
Звичайнісіньке бидло на зарплаті...

rst

Очень хочет покинуть форум. Очень. Но пока даже не вышел из логина.
Мониторит  :D

Ім'я користувача:
    S.Brandt

Остання активність:
    cьогодні в 15:27

Очень хочет покинуть форум. Очень. Но пока даже не вышел из логина.
Мониторит  :D

Ім'я користувача:
    S.Brandt

Остання активність:
    cьогодні в 15:27
Чекає, чи вмовлятимуть не йти..

Зовсім не давно Фупчики один за одного заступались, а ви показуєте своє нутро (((

хочу самозабанитись тому нехай мене забанить Альона  :lol:

то сам чи Альона повинна  :S

хочу самозабанитись тому нехай мене забанить Альона  :lol:

"Хочу здохнути, але самогубство - гріх... тож нехай мене приспить добрий лікар Айболить Кеворкян." Десь так :D

Показові виступи ?
Не пиши то і все потому.

Показові виступи ?
Не пиши то і все потому.
БГГГ. Это типа перед походом на СУП тут надо плюнуть на стол. Свынячи привычки неискоренимы.

Зовсім не давно Фупчики один за одного заступались, а ви показуєте своє нутро (((

цей му...ак не так давно проклинав моїх дітей і сім'ю та  бажав їм хвороб ...
чим показав своє нутро.

N88

Втікати - тупіковий шлях.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія