Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Факинг Гнусмас. Закругленные края.

Re: Факинг Гнусмас. Закругленные края.

Айфон  Без Закруглених розбивав 2 рази

а зараз маю s8+  ні разу не бив

а ті хто не фанати,то дебіли, ми вже почули,бро..

Так. 9000 гривень за заміну екрана ?
Дебіли беззаперечно...

Айфон  Без Закруглених розбивав 2 рази

а зараз маю s8+  ні разу не бив

Показати зображення...

Ну то готуй 300 євро.
Бо воно коли впаде - розлетиться нафуц

Ну то готуй 300 євро.
Бо воно коли впаде - розлетиться нафуц
а 10і іфони не так розлітаються?))

Второй раз разбиваю свой Galaxy Note 8. Элементарное падение и опять хрусь экран на паутину, и опять на закругленнм крае. Ремонт стоит 9000 Грн. Это уже будет второй ремонт.

В связи с этим вопрос. Закругленные края ИМХО слабейшая часть Самсунга и тупо не выдерживает элементарных ударов. По сути технологическая ошибка. Но почему же эти мудаки продолжают делать эти края? Ну потому что это выгодно!!! Чаше бей свой смартфон - чаще башляй.

Кто сталкивался? Думаю купить новый но уже без кругляка. Такая ударопорочность меня категорически бесит

ти ж купуєш - значить фірма права
фірма взагалі завжди права
і якщо хтось хоче НОВИЙ флагман, він його придбає і абсолютно не буде звертати на якісь там недоліки,
бо покупець, який розбирається у тому, що купує - рідкість зараз

Склоняюсь в мысли. Но не хочу на МАК переходить. Гнусмас выпустил новый S10 одну мдель без закругления. Может ее возьму
Та якраз збирався купити одну з есок, але знайомі відмовили через ці заокруглені краї. У двох були випадки розколу скла. Те саме побачив на демонстраційних десятках. Тому купив водостійку А7 в металевому корпусі. Тепер бачу що в 10е краї дійсно не заокруглені. Треба буде подивитись в натурі. Чи є там металічна рамка?

Второй раз разбиваю свой Galaxy Note 8. Элементарное падение и опять хрусь экран на паутину, и опять на закругленнм крае. Ремонт стоит 9000 Грн. Это уже будет второй ремонт.

В связи с этим вопрос. Закругленные края ИМХО слабейшая часть Самсунга и тупо не выдерживает элементарных ударов. По сути технологическая ошибка. Но почему же эти мудаки продолжают делать эти края? Ну потому что это выгодно!!! Чаше бей свой смартфон - чаще башляй.

Кто сталкивался? Думаю купить новый но уже без кругляка. Такая ударопорочность меня категорически бесит

я дружині на такий ноте8 купив чохол-книжечку (фірмовий, через який керування здійснює не відкриваючи). Стільки разів вона його впускала - хоч би хни...
А свій s8 еаge так з павутиною і повипадавшими деінде аж до матриці скельцями так і таскаю - думав здохне через місяць, ні, знову падає, знову тріщить, і безпроблемно працює, падла

візьму собі тепер  ноте9, - з книжечкою як у дружини, проблем з падіннями знати не буду

Останнє редагування: 13 березня 2019 23:45:20 від капітан Басаргін

https://www.google.com/search?q=Galaxy+Note+8+case&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwib4vf5jIDhAhWk7IMKHTNEDkUQ_AUIDygC&biw=1600&bih=786

нормальних китайців вистачає
Huawei, Xiaomi, OnePlus, Vivo

є з чого вибрати

Выход только один. Ждать пока сделают 100% ударопочное стекло.

Или твердое, противостоящее царапинам но хрупкое, или пластичное но царапающееся.

нормальних китайців вистачає
Huawei, Xiaomi, OnePlus, Vivo

є з чого вибрати
Так. Тільки сяомі замінити на ОРРО.

Доречі у мене був nexus 5x, я його роняв разів 20 на тверді поверхні, плитка, бетон до півтора метри висотою, і нічого йому, тільки на пластику корпуса трохи подряпин, але вмер контролер зарядки, а сяомі один раз з метра на плитку ребром впав і екрану гаплик.

Ондроід гавно.
Хто його юзає той хорий.
Найкраший ондроїд хуавей во...

Та же хрінь.... Тільки в мене він не падав, а відчутя шо просто трісло скло, бля не знаю як... Другий раз так - впав з табуретки на боковинку і все..

Охпля, а я тільки замовив собі такого модного.
Лашара

smx

Охпля, а я тільки замовив собі такого модного.
Лашара

не будь лошарой закажи сразу хороший защитный чехол и стекло  (tu)

smx

я редко бью телефоны, был случай мой S4 упал на плитку углом с 1.5 м где-то только крышка открылась но не разбился... бится начал после замены экрана (упал в море и стал тач сенсор экрана глючить, то пришлось экран поменять)
много раз падал после этого и уже 3 трещины пошли, но все работает пока...

думаю что пора на S10 апгредится если китайцы ближайшие месяцы ничего стоящего не выпустят
хочу выдвижную камеру или слайдер (дырка S10 бесит) и инфракрасный пульт (в моем S4) есть а в 10ки уже нету
ну и 5Ж хотелось бы уже

Останнє редагування: 14 березня 2019 00:34:13 від smx

не будь лошарой закажи сразу хороший защитный чехол и стекло  (tu)

Я щойно старий з ремонту забрав - вдруге лупнув. І чехол, і скло не допомогли.
Цуко, чого перестали пластикові робити?
В мене колись була парочка i-mate pda 2k, літали як дельталани. Жодного не розбив.

smx

мне тоже пластик больше нравился, еще и много легче к тому же
но тогда кричали умники что за дешевый пластик, дешевый пластик, ну теперь дорогое тяжелое и бьющееся стекло за 360 баксов  :D  :facepalm:

мне тоже пластик больше нравился, еще и много легче к тому же
но тогда кричали умники что за дешевый пластик, дешевый пластик, ну теперь дорогое тяжелое и бьющееся стекло за 360 баксов  :D  :facepalm:

Взагалі-то, всі тенденціі телефонобудування в точності повторюють фейсбук - кожна нова обнова робить юзання щоразу складнішим.  Забрали дірку під навушники, роз"єм для карти, то дурецке зарядне через мікро юсб.
В шестидюймовій лопаті маса місця на ці копійчані шняги, типу роз"єму а-ля нокіа та інших дірок.

фуфл последние года 4 очень быстро все новации яблока копирует.

а потом китайские сборщики продают это с топовым железе за треть цены огрызка   :peremoga:

Якщо ви думаєте, що хтось може зібрати смартфон з тих самих комплектуючих що Apple, і це в нього получиться дешевше, то ви глибоко помиляєтесь. Більш жорсткого та репресивного замовника ніж Apple по відношенню до постачальників компонентів, в світі зараз мабудь що не існує. В меньшій ступені це стосується Samsung, але вони теж зовсім не та компанія, що буде переплачувати.

Тому всі казки про те що «таке саме, але в за треть ціни» від Apple чи Саммунг, можна сприймати тільки як казки від наівних казкарів.

Якщо ви думаєте, що хтось може зібрати смартфон з тих самих комплектуючих що Apple, і це в нього получиться дешевше, то ви глибоко помиляєтесь. Більш жорсткого та репресивного замовника ніж Apple по відношенню до постачальників компонентів, в світі зараз мабудь що не існує. В меньшій ступені це стосується Samsung, але вони теж зовсім не та компанія, що буде переплачувати.

Тому всі казки про те що «таке саме, але в за треть ціни» від Apple чи Саммунг, можна сприймати тільки як казки від наівних казкарів.

Не пиши бздури. Апаратно ябко доволі дешеве, і кіти роблять непогані аналоги. Основна же фішка там (ну колись була) - вилизана ось. Чого кіти не роблять і тому програють.

Не пиши бздури. Апаратно ябко доволі дешеве, і кіти роблять непогані аналоги. Основна же фішка там (ну колись була) - вилизана ось. Чого кіти не роблять і тому програють.

Ти не розумієш або не знаєш того, що зараз відбувається. Зараз вся індустрія виробників компонентів для смартфонів в підвішеному стані саме через Apple, та його нескінченні розборки в судах через інтелектуальну власність та структуру ліцензузування постачальниками, в першу чергу з Qualcomm. І це через компонент вартість в 7 долларів у смартфоні вартість в 1000 долларів.

Всі інші постачальники у тому самому човні, але Qualcomm великий, і може з Apple бодатись, а інші оголошують банкротство якщо не домовились з Apple по ціні. Список компаній, що оголосили банкротство після того як не домовились з Apple, можеш погуглити сам.

Ось у Apple зараз відкрито 1000+ вакансій в галузі розробки технологій 5G після того як вони не змогли домовитись з Qualcomm а Intel не потягнув.

Ось у Apple зараз відкрито 1000+ вакансій в галузі розробки технологій 5G після того як вони не змогли домовитись з Qualcomm а Intel не потягнув.

І шо? Доля ябка на ринку падає щороку, і не за горами той час, коли вони перестануть корчити з себе лідерів. 
Зрештою, це ніяк не відміняє того факту, що покомпонентно сучасний телефон коштує 100-150$. Все решта - плата за бренд і фішки у вигляді пз.

І шо? Доля ябка на ринку падає щороку, і не за горами той час, коли вони перестануть корчити з себе лідерів. 
Зрештою, це ніяк не відміняє того факту, що покомпонентно сучасний телефон коштує 100-150$. Все решта - плата за бренд і фішки у вигляді пз.

Мабудь що вам з України краще видно. Залишилось своє бачення підтвердити розробками, патентами та комерційними результатами, а не тільки безапеляційними думками

Намедни промахнулся нагрудным карманом куртки и тело конкретно шваркнулось об асфальт (на ходу). О силе удара можно судить по тому, как силиконовый бампер пробился насквозь и камешек достал до корпуса (левая стрелка ).  А правая стрелка - это скол на стекле от того же удара. :love:

Мабудь що вам з України краще видно. Залишилось своє бачення підтвердити розробками, патентами та комерційними результатами, а не тільки безапеляційними думками

Шо, злився, ковбаса?

Пипец, как и политические, так и темы о телефонах, становится невозможно читать -рано или поздно все забивают сторонники тимошенко(сяоми/хуавея) :(

сторонники тимошенко(сяоми/хуавея) :(

свидетель ипхоне? :rotate:

Пипец, как и политические, так и темы о телефонах, становится невозможно читать -рано или поздно все забивают сторонники тимошенко(сяоми/хуавея) :(

Ну а чо? Дешево і сердито. Хряпни пару раз ябко х, і теж в йульки підеш.
Бггг

ненавижу этот стеклянный кал, который легко залапывается и трескается

но из смартов с металлическим корпусом есть разве что редми ноуты бомжацкие    :facepalm1:
blackberry motion

А да забыл. На Мак перейти не выйдет - нет двух сим карт. Без этого я никак. Так что остается опять ненавистный Гнусмас. Или вообще  купить для туризма чтоль отдельно какой нить Okitel 10000

Да и кстати, что делать??? Ремонтировать этот и через пол года опять его наипнуть, или добавит еще 10-15 К и купить новый надежный смарт, или отремонтаировать этот, купить новый надежный и пусть будет два на всяк выпадок

А да забыл. На Мак перейти не выйдет - нет двух сим карт. Без этого я никак. Так что остается опять ненавистный Гнусмас. Или вообще  купить для туризма чтоль отдельно какой нить Okitel 10000
нафіга тобі 2 карти? :S
приватний службовий чи як?

нафіга тобі 2 карти? :S
приватний службовий чи як?

1 украинская, 2 польская (по Евросоюзу). На обеих приявазаны всякие сервисы типа банк, и пр. Обе постоянно работают

ясно

ясно
Я если еду в Исландию или Италию вообще не парюсь с интернетом, вай-фаем и прочей шнягой. 5 гиг трафика в роуминге входит в евросоюзный пакет, везде 4G .  Мне хватает по уши для моих задач 

Я если еду в Исландию или Италию вообще не парюсь с интернетом, вай-фаем и прочей шнягой. 5 гиг трафика в роуминге входит в евросоюзный пакет, везде 4G .  Мне хватает по уши для моих задач 
ну я тому і спитав
зараз в роумінгу по єс платиш так само якби користувався в польщі ,нема оплат за роумінг

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія