Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За бідного гусара.....

За бідного гусара.....

Шановний Пане Модератор.

Я тут ще не всіх знаю, але..... На очі попалася дуже цікава гілочька, під враженням від якої я вже близько тижня.

Гілочька про Дятловців. Я її не рекламую. Я просто звернула увагу на те, що її аффтара нік закресло відсвічується у гілочці.
У бан-листку він значиться як розбаненим. У профілі - як забанений.

Мова йде про нік Naffy. Чи можна взнати, як надовго його забанено? І яка це форма бану - де про неї можна подивитися?
І чи є із "Передбанника" дорога назад в "Клуб ФУП"?

наперед дякую за відповідь.  Питання причини бану зараз не піднімаю, адже з огляду на те, що в реєстрі банів цей нік значиться як "розбанений", то зрозуміло, що це наразі не має ніякого значення.

Re: За бідного гусара.....

В ніколи... В бан листі було ніколи.

Малофьи тебе на пухлые губы ненависница Украины.

А ты уский подлиза пусть тебя стая опускает дальше если ты раздвинаешь булки.

А зараз в банлисті стоїть "Розбанено", а в самому профілі "Передбанник". Така постановка питання про бан мені не зрозуміла, бо я ще не всі тутешні реалії знаю, тому і запитую.

Це не те, що я кидаю тут якісь комусь пред*яви - я просто хочу розібратися, що за така форма бану і наскільки вона відповідає Правилам Форуму. Адже бан ось недавній - осінній.

Я ще надіюся, що він відправлений безстроково у Передбанник ПОМИЛКОВО. Я так надіюся.

А ты уский подлиза пусть тебя стая опускает дальше если ты раздвинаешь булки.

:facepalm: забаньте уєбана (с). Воно навіть не розуміє, що політичні опоненти можуть досить мирно спілкуватися на інші незаполітизовані теми.

забаньте уєбана (с).

забаньте уєбана (с).

:facepalm: забаньте уєбана (с). Воно навіть не розуміє, що політичні опоненти можуть досить мирно спілкуватися на інші незаполітизовані теми.
Вот пуля пролетела и ага... :D

:gigi: ух ти! Умнічька пуля!

Ще один АНАЛОГІЧНИЙ  випадок. Цього разу вже з ніком

Bund      04.02.2019   Розбанений

У гілочках він перекреслений. У профілі Група:Передбанник.

Що це означає, і до якого часу таке обмеження юзерів у правах?

Як і де побачити, до якого часу цей юзер не зможе писати у "Клуб ФУП"?

Karoffka

Naffy
-----------------

шониясно?  :D

Karoffka

Naffy
-----------------

шониясно?  :D

А по Бунду щось проясниш?

То що з юзерами? ДЕ побачити до якого часу їх забанено (переведено в передбанник, і т.д.)?

Це я тільки цих двох поки що побачила.

Прошу модератора надати роз*яснення і за можливості вчинення (тобто, відсутності перешкод), вчинити відповідні дії, спрямовані на розбан юзерів.

Прочитала в підфорумі "Передбанник" ПРАВИЛА того підфоруму.

І мені виявилася незрозумілою ось ця норма:

Цитата:
Обмеження спілкування "Передбанником" є тимчасовою мірою (від години до декількох діб, на розсуд модератора), до Банлиста не заноситься. Перевірити статус можна через профіль користувача - "Забанений" або "Передбанник", а також у гілці Передбанника "Обітатєлі".

Мені є незрозумілим поняття "до декількох діб". Якщо МОДЕРАТОР це поняття ОДНАКОВО трактує у ВСІХ правилах форуму, а не вкладає різне значення у правилах для Клубу ФУП і для Передбанника, то виходячи з пункту Правил ФУПу:

Цитата:
5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 1-3-3-10-30-30-999 (або "ніколи"). Однак застосування цієї схеми не обов'язково повинно бути саме таким.

під визначення "до кількох днів" у строках бану може підпадати лише строк бану "1-3-3-10" днів, бо все інше у розкладці - то вже має назву "місяць" та "тисяча днів", і це аж ніяк не "кілька".

Я розумію, що в Правилах написано, що переміщення до Передбанніка - це не є бануванням, а лише обмеження у правах, але, нажаль, в Правилах ФУПу більше немає інших посилань на строки банів, що також є обмеженням у правах (повним), а переміщення у Передбаннік та позбавлення створювати власні гілки, права голосу в голосуваннях та ін обмеження - частковими.

Але якщо зі строками банів все хоч більш-менш зрозуміло, а частково обмежені в правах створювати власні гілки, права голосу, але при цьому не позбавлені права писати у Клуб ФУП, хоч якось можуть впливати на строки таких обмежень в правах шляхом звернення в адмінфорумі до Модератора/адміністратора, то переведені в Передбанник такого права хоч якось змінити на краще своє становище, позбавлені взагалі.

Тому прошу модератора пояснити, як надовго конкретні два юзери  Bund  та Naffy переміщені до Передбанника і коли їх нарешті випустять звідти.

Адже перший був забанений 04.02.2019 (строк бану наразі вирахувати неможливо, бо зазначається, що він вже Розбанений), а другий був забанений ще 9.06.2018 (строк бану також неможливо встановити, оскільки як і перший, значиться вже Розбаненим).

Чи це я не правильно розумію бан 999? Бо принаймні, щодо Наффі всі інші строки бану вже давно скінчилися. А строк у "кілька днів" не може тривати ось вже більше 8 місяців.

Питання вже навіть не в конкретних юзерах, а питання в принципах переміщення до Передбанника. Якщо це і справді "кілька днів", то вони і повинні тривати "кілька днів", а не місяцями (за принципами визначення кількості предметів у купці).

Як на мене, строк в "кілька днів" повиннен тривати не більше 10 днів, інакше він вже повинен мати зовсім іншу назву - 10 днів, 30 днів, 999 днів.

Адже облік переміщених до Передбанніка припинив вестися ще з 2017 року, та й та гілочька, де фіксувався перелік переведених, також повної відповіді на питання строків переміщення не давала.

Останнє редагування: 15 березня 2019 10:54:25 від Karoffka

заігнорив худобинку та й по всьому))

Я за вамі сєм вьорст мчялся, чтоби сказать, как ви мнє бєзразлічьни (с).

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія