Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Ихтамнеты" написали листи Путіну з українських в’язниць

Росіяни, засуджені в Україні за участь у війні на Донбасі, просять обміняти їх на українських політв'язнів в Росії та написали листи з відповідними проханнями президенту РФ Володимиру Путіну.

Про це пише "Новая газета".

Видання опублікувало три листа російських військових, які відбувають покарання в українських тюрмах.

"Я, Єгоров Сергій Геннадійович, <...> уродженець Російської Федерації Свердловської області <...>. Я був узятий в полон 14 квітня 2017 року в нічний час збройними силами України <...> Мене звинувачують в тому, що я є стрільцем ВС ДНР [Збройних сил Донецької Народної республіки] 5 ОМСБ [окремий механізований батальйон] 1 рота 2 взвод 2 відділення, я дійсно являюсь добровольцем, прибув виконати свій патріотичний обов'язок", - йдеться в одному з листів.

Автори всіх трьох листів пишуть, що за час перебування у в’язницях у них погіршилося здоров’я, а кваліфікована медична допомога росіянам не надавалась. Всі ці листи закінчуються приблизно однаково.

"Виходячи із вищевикладеного, прошу Вас, Володимире Володимировичу, допомогти, посприяти у вирішенні питання щодо мого переведення в РФ або організувати і здійснити можливий обмін заручників і військовополонених громадян РФ на політичних в'язнів, полонених громадян України, які перебувають у в'язницях РФ. Прийміть, будь ласка, всі необхідні заходи щодо повернення нас, громадян РФ, які перебувають у в'язницях України, до себе на Батьківщину", - зазначає видання.

Відповідні прохання Путіну відправили 22 росіян, ув’язнених в українських тюрмах.

Як зауважує "Новая", ці листи були написані ще у серпні 2018 року і відразу ж передані російській стороні дипломатичними каналами.

Водночас у Росії не відповіли на жоден із листів.

"Ніхто так і не зацікавився долею співвітчизників, до них не поїхали консули, їм не стали слати передачі і писати листи, ніхто не зв'язався з їхніми родичами, Росія продовжувала грати в "ихтамнетов" на всіх рівнях", - підсумовує видання.

Родина бросит тебя, сынок. Всегда (с) Бабченко

Мене звинувачують в тому, що я є стрільцем ВС ДНР
от коли напишуть, що кадрові військові, то пуйло може і подумає.
а за найманців на них чекає тюрма за закономи педерації.

Там навіть родичі трупів не забирають. Нікому не цікаво. "Умєр Максім..."

Хуйлу пофіг на ті листи, він впевнений що написані вони під диктовку СБУ.

Росіяни, засуджені в Україні за участь у війні на Донбасі, просять обміняти їх на українських політв'язнів в Росії та написали листи з відповідними проханнями президенту РФ Володимиру Путіну.

"Виходячи із вищевикладеного, прошу Вас, Володимире Володимировичу, допомогти, посприяти у вирішенні питання щодо мого переведення в РФ або організувати і здійснити можливий обмін заручників і військовополонених громадян РФ на політичних в'язнів, полонених громадян України, які перебувають у в'язницях РФ. Прийміть, будь ласка, всі необхідні заходи щодо повернення нас, громадян РФ, які перебувають у в'язницях України, до себе на Батьківщину", - зазначає видання.

а в Україні що такі є?  :S
навіть ці що написали листа є засудженими, а не військово-полоненими

Багато честі бандитам.  Які вони до біса військовополонені? Звичайні злочинці. Так скоро кожен домушник, спійманий на гарячому, почне себе військовополоненим називати

Багато честі бандитам.  Які вони до біса військовополонені? Звичайні злочинці. Так скоро кожен домушник, спійманий на гарячому, почне себе військовополоненим називати
+1

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія