Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

"Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

"Ощадбанк" виграв у міжнародному арбітражі в РФ $1,3 млрд компенсації збитків через захоплення Криму

Арбітражний суд у Парижі 26 листопада 2018 року ухвалив рішення задовольнити вимогу про компенсацію збитків "Ощадбанку" (Київ), завданих унаслідок захоплення Криму Росією. Джерело: https://ua.цензор/n3098999

Ну і скільки Пишний собі премії намалює?
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

Дайош по півмільйона зелених премії керівникові Ощадбанку і його заступникам!
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

і шо - рашка заплатить?
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

Юльки, ваша бабка теперь и Ощадбанк пообещает закрыть вместе с Нафтогазом?


Останнє редагування: 26 листопада 2018 17:23:07 від Eugene
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

і шо - рашка заплатить?

 Догонить і потім ще раз заплатить.
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

Міжнародний арбітраж ухвалив безпрецедентне рішення про стягнення з РФ на користь Ощадбанку 1,3 мільярда доларів США

Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення про перемогу! Важко уявити повідомлення, яке б ми потребували наразі більше ніж це. Враховуючи те, як саме розвиваються наші відносини з агресором, ця перемога має надзвичайне значення не лише для нас, а й для всієї України! З першого дня анексії Криму ми працювали над документуванням злочинів, вчинених проти банку окупаційною владою, готуючись до зустрічі в міжнародних судових інстанціях. Сума відшкодування свідчить про те, що арбітраж прийняв усі юридичні аргументи та економічні розрахунки, надані командою Ощаду. Ощадбанк буде рішуче вимагати стягнення присудженої компенсації.

Офіційно це звучить так:

Рішення задовольнити вимогу щодо компенсації збитків Ощадбанку, завданих внаслідок анексії Криму з боку Російської Федерації, ухвалив Арбітражний трибунал у Парижі у своєму рішенні від 26 листопада 2018 року. Слухання відбулося згідно з Арбітражним регламентом Комісії Організації Об'єднаних Націй з права міжнародної торгівлі 1976 року, а також відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій.

Сума відшкодування становитиме 1,3 мільярда доларів США плюс відсотки, які будуть нараховуватись з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації. Відповідно до статті 32 Арбітражного регламенту Комісії Організації Об'єднаних Націй з права міжнародної торгівлі 1976 року, арбітражне рішення є остаточним та обов'язковим для сторін.

Сторони зобов'язані виконувати арбітражне рішення без зволікань. Рішення арбітражу на користь Ощадбанку стало результатом більш ніж чотирирічних зусиль команди Ощадбанку та його юридичних радників – компанії Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, LLP та українського юридичного радника Астерс Консалт.

Як сказали наші партнери в Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, LLP Alex Gerbi: "Цим рішенням Ощадбанк отримав повне задоволення всіх заявлених вимог до Російської Федерації стосовно експропріації банківського бізнесу та активів у Криму в результаті незаконної окупації та анексії частини території в порушення міжнародного права".

Загалом обсяг позовної заяви Ощадбанку проти РФ з усіма додатками становив більш ніж 30 000 аркушів. Слухання справи відбулись у березні 2017 року. Ощадбанк є першою компанією, 100% акцій якої належать державі, та першою банківською установою, яка виграла справу проти Російської Федерації щодо збитків, отриманих внаслідок анексії Криму.

Наш приклад свідчить, що спроби примусити державу-агресора відповісти в юридичній площині за збитки, що виникли через окупацію частини території України, мають добру перспективу.

Ми закликаємо інші українські компанії, як державної, так і приватної форм власності, звертатись у міжнародний арбітраж для того, щоб відновити справедливість і примусити окупанта відповісти хоча б за економічні втрати України внаслідок розбійницького нападу на нашу країну.

Я вдячний своїй надзвичайній команді юристів, нашим зовнішнім радникам, всім, хто вірив у нашу перемогу і вболівав за нас! Особисто я ні на хвилину не сумнівався, що перемога буде за нами.

Фахівці Ощадбанку готові надати консультації тим організаціям, які підуть шляхом Ощадбанку і будуть звертатися до міжнародних судових інституцій та арбітражів проти Російської Федерації з приводу втрат внаслідок агресії в Криму.

Після отримання в установленому порядку рішення арбітражу Ощадбанк почне вживати всіх можливих дій для виконання рішення та стягнення коштів з Російської Федерації. Банк буде активно добиватись виконання Арбітражного рішення щодо активів Росії у відповідних юрисдикціях у всьому світі.
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

тоесть крым продают потихоньку...или это типа штраф?
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

а приват тоже вроде подавал в суд ему ещё больше могут насчитать?
   
Re: "Ощадбанк" виграв $1,3 млрд

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія