Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тариф на електроенергію необхідно підвищити вдвічі — регулятор

ЧЕТВЕР, 20 ВЕРЕСНЯ 2018, 10:12
В Україні тариф для населення наразі покриває лише 50% вартості електроенергії.

Про це заявив член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитро Коваленко, повідомляє "Укрінформ".

"Болючим питанням нового ринку (електроенергії - ред.) є перехресне субсидіювання. На сьогодні 50% вартості електричної енергії відшкодовується споживачами. Це дуже низький рівень. На мій погляд, це питання може бути вирішене лише одним шляхом: одночасне прийняття рішення про підвищення тарифу для населення і запровадження дієвої системи субсидій для незахищених верств населення", - сказав Коваленко.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/09/20/640756/
   
А рожа у Регулятора Ахметова не треснет?
   
"В Україні тариф для населення наразі покриває лише 50% вартості електроенергії."
Є ось таке твердження, але чомусь регулятор не надає жодних розрахунків вартості електроенергії.
На мою думку це не дуже професійно зі сторони регулятора.
   
А рожа у Регулятора Ахметова не треснет?

Тебе не подымут, не переживай так.
   
"В Україні тариф для населення наразі покриває лише 50% вартості електроенергії."
Є ось таке твердження, але чомусь регулятор не надає жодних розрахунків вартості електроенергії.
На мою думку це не дуже професійно зі сторони регулятора.

   
"В Україні тариф для населення наразі покриває лише 50% вартості електроенергії."
Є ось таке твердження, але чомусь регулятор не надає жодних розрахунків вартості електроенергії.
На мою думку це не дуже професійно зі сторони регулятора.
   Ні, навпаки. Це ду-у-уже професійно. Є така професія-нарід дурити...
   
Хто платить менше - той живе гірше.
Це зрозуміло.
   
Показати зображення...
Ага..А теперь рядышком табличку зарплат
   
Показати зображення...
А інфографіку з зарплатами та пенсіями слабо....))
   
п***а. Вдвічі мало, треба втричі. А краще впятеро. Щоб з гарантією. І субсидій побільше, щоб не на 70, а на 99 відсотків населення. Отоді заживемо...
   
Ага..А теперь рядышком табличку зарплат

Зарплата подымается за тарифами, а не наоборот.
И кто Вам мешает больше работать, что бы больше зарабатывать?
   
Вдвічі - мало. Щось вони там недорахували. Треба хоча б вчетверо.
   
оказуется всех нас содержал Ахметов за свои кровные
   
п***а. Вдвічі мало, треба втричі. А краще впятеро. Щоб з гарантією. І субсидій побільше, щоб не на 70, а на 99 відсотків населення. Отоді заживемо...
Нє, як мінімум в п'ятеро, може тоді манюпас почне пі₴дить їх...
   
Нє, як мінімум в п'ятеро, може тоді манюпас почне пі₴дить їх...

ти що не можна. не на часі лодку хитати, ти що не знаєш, що нападе сам знаєш хто. манюпас скоріше в польшу смахається...
   
В Україні тариф для населення наразі покриває лише 50% вартості електроенергії.


Причем МВФ это почему-то не парит а вот этот член обеспокоен.
   
Сергій Лещенко
Змова Порошенка та Ахметова. Гроші на вибори
17 вересня 2018, 16:20

Версія для друкуКоментарі4
Рінат Ахметов шантажем захищає схему Роттердам плюс, запроваджену за сприяння президента Порошенка. Олігарх погрожує відключенням електроенергії по всій країні, якщо хтось зазіхне хоча би на часткове зниження його заробітків. Розробляється сценарій чергового підвищення ціна на електроенергію вже з 1 жовтня цього року – наближаються вибори, і в тіньового партнера Ахметова Петра Порошенка зростають розміри чеку в політичному супермаркеті. Ну і дуже припікає, якби за політичних повій самого Ахметова, які теж збираються балотуватися, заплатила вся країна, а не він зі своїх офшорних схованок.

Уже понад два роки в Україні діє схема Роттердам плюс, яка озолотила Ахметова та Порошенка.

Українців грабують двічі.

Перший раз – явно. Коли змушують платити за електроенергію, виходячи з фантастичної теорії, що для її виробництва на енергоблоках Ахметова спалюється високоякісне вугілля, задорого закуплене в Роттердамі та транспортоване в Україну. В реальності ж на станціях Ахметова спалюється низькоякісне вугілля (на яке в Роттердамі іде знижка), при чому з самого Роттердаму не доставлено жодного кілограму, а в роботу іде вугілля з шахт Ахметова, де його собівартість 1100 гривень за тонну.

Друга схема мародерства прихована від очей громадськості, але не менш цинічна. Вона полягає в маніпуляціях з грошима, які збираються зі споживачів за використану електрику.

Український енергоринку діє за принципом спільного котла. Сюди стікаються гроші усіх споживачів і далі вже діляться між енергетичними компаніями.

Найбільшу пайку з цього умовного "енергетичного общака" забирає собі Ахметов, хоча виробляє він лише третину електроенергії.

В який спосіб відбувається розподіл грошей з енергоринку? Через тарифи. Якщо стоїть задача, щоб більше грошей дісталося тепловій енергетиці, бо там діє схема Ахметова-Порошенка, то на ТЕС ставлять вищий тариф. Відповідно, меншим тариф стає для тих, у кого немає таких козирних лобістів.

Через ненаситність Ахметова та його партнери з Банкової на сухому пайку тримають... правильно, державні компанії, які теж утримуються за рахунок тарифу. За старим принципом – державне значить нічиє, а тому – не шкода.

В першу чергу, ідеться про державні атомні електростанції – а це компанія "Енергоатом", яка виробляє більшу половину електроенергії в Україні. Крім того, змушені дотувати Ахметова і Порошенка також державні компанії "Укргідроенерго" (це гідроелектростанції) та "Укренерго" (це магістральні лінії електропередач).

Якщо спрощено, ці державні компанії – Енергоатом, УкрГідроЕнерго, УкрЕнерго – є конкурентами тепловій генерації (вважай Ахметова) за гроші енергоринку.

Тобто, щоб добитися підвищення тарифів для державних компаній, треба знизиться тариф для теплових електростанцій. Читай – трошки обрізати апетити Ахметова в отриманні ним пайки "енергетичного общака".

І навпаки. Вже мали місце випадки, коли Ахметову давали гроші, які мали би отримати державні атомні та гідроенергетики. Їм понизили тарифи у листопаді минулого року. Вивільнилися півтора мільярда гривень. Куди вони потрапили? Правильно, до Ахметова і трошки до державної Центренерго, обсадженої "смотрящими" Порошенка.

А хто влаштовує весь цей цирк з тарифами? Правильно, державний регулятор енергетики. Спочатку – на чолі з колишнім співробітником Рошена та інвестиційного банку Порошенка ICU – Дмитром Вовком. Тепер – на чолі з його екс-підлеглою Оксаною Кривенко. Обличчя змінилися, але суть та ж сама – регулятор керований з Банкової та заточений на максимальний прибуток Ахметова і його шоколадного партнера.

Така ситуація, коли весь ринок енергетики Банкова нагинає в інтересах теплової генерації – тобто Ахметова – є ненормальним. Адже інші галузі ледь жевріють. У 2017 році з роботи звільнилося понад 1700 атомщиків, працівники масово виїжджають за кордон. Зокрема на Білоруській АЕС із 8 змін, що готують атомну станцію до експлуатації, 4 зміни вже повністю сформовано із українського персоналу.

Тому в березні цього року "Енергоатом" запросив підвищення свого тарифу на третину, мотивуючи потребою підняти зарплати атомщикам. Також про підвищення тарифу попросили державні Укргідроенерго та Укренерго.

Регулятор енергетики спочатку навіть пішов назустріч цим компаніям. Так, тариф Енергоатому планували підняти на 16,2%. Але влітку, всередині серпня, коли мали затверджувати проекти цих рішень, Нацкомісія несподівано зняла з розгляду питання, яким державні компанії мали отримати трохи більше грошей з общака енергетики.

Що сталося? А те, що в гру вступив Рінат Ахметов. Адже, підвищення тарифів для державних атомщиків, гідроенергетики та магістральних мереж означало, що менше грошей отримає сам Ахметов.

Це той самий Ахметов, якому в грудні 2017 року на скандальному засіданні регулятора тимчасові члени, призначені Порошенком, під карикатурним головуванням Вовка, уже підняли тариф на чверть – що для олігарха означало додаткових 10 мільярдів гривень на рік, а для всіх нас – зростанням ціни електроенергії. І це той самий Ахметов, якому додатково напиляли півтора мільярда гривень, коли в листопаді минулого року понизили тарифи державних компаній без зниження загального тарифу для всіх нас.

Здавалося би, тепер з огляду на критичну ситуацію в державних енергокомпаніях, Ахметов міг би частково поступитися, і саме це мав би зробити справжній державний регулятор. Але не тоді, коли він керується з Банкової. Там не могли допустити, щоб Порошенко та Ахметов як головні пайщики теплової енергетики недозаробили декілька мільярдів гривень.

Щоб озброїти чиновників псевдо-аргументами, ДТЕК написав темники для Банкової та Грушевського, де вдався до відвертого шантажу.

Вугілля для теплових електростанцій Ахметова насправді постачається із його ж шахт в Україні, де собівартість складає біля 1100 гривень за тону, вони ж продовжують наполягати, щоб вугілля спалювалося з розрахунку 2500 гривень за тонну. А тому, проводить далі Ахметов, якщо відбудеться зниження тарифу для нього на користь державних атомщиків, то бідний нещасний Ахметов буде не здатний закупити та поставити на свої станції близько 3 мільйонів тон вугілля.

Як наслідок, на складах виникне дефіцит, деякі електростанції зупиняться, відбудеться зростання заборгованості по зарплатах перед шахтарями, а в кінці цього фільму жахів – віялові відключення електроенергії для споживачів.

Це нагадує сценарій дестабілізації ситуації в країні "Крєпость" в 2015 році. Тоді через намагання шантажу було навіть відкрито кримінальне провадження, яке тишком-нишком злили після того, як олігарх почав відстьогувати чайові своєму партнеру на Банковій.

Повторюся, це написав той самий Ахметов, який вже три роки обростає олігархічними мільярдами з Роттердам плюс, поставивши собі на службу всю енергетику. І цей шантаж з боку Ахметова виглядає особливо цинічним, адже прибутки ДТЕКу за півроку виросли на третину

Не бажаючи трошки приборкати апетити та поділитися надприбутками на користь державних компаній, Ахметов запропонував підвищити ціну електроенергії для всіх – як результат, він не втрать ні копійки зі свого корупційного клондайка, а підвищення тарифів для атомщиків та гідроелектростанцій закриють за рахунок усіх нас як споживачів.

Можна очікувати, що вже з 1 жовтня вкотре буде підвищено оптову ціну електроенергії та відповідно – тарифи для всієї країни – вже вдруге протягом року.

І, в обмін на шантаж ДТЕК, уже придумали декілька сценаріїв підвищення для тепловиків – від 5,2% до 19,9%. Мета Ахметова – щоб уже за два тижні, у четвертому кварталі року його тариф підняли на 16,7% – з 1,8 гривень до 2,1 гривень.

За цими цифрами – ну, подумаєш, 30 копійок за кіловат-годину більше! – величезні суми додаткових грошей конкретному олігарху та його тіньовому партнеру.

Так, останній варіант означає ще плюс додаткові 3,5 мільярди гривень тепловій генерації за останній квартал. Ахметову із них дістанеться 3 мільярди гривень, а півмільярда – піде на Центренерго, де всі потоки прихватизовано оточенням Порошенка.

Усе це – той самий випадок, коли за політичну корупцію ми платимо всією державою, коли з наших тарифів ми утримуємо футбольні команди Ахметова, його приватні літаки та палаци, збагачуємо його партнера з Банкової та годуємо хор його політичних повій, які скоро підуть на вибори та будуть їсти землю та цілувати корів.

Таку владу треба усувати – інакше ми ніколи не побудуємо справедливе суспільство, а будемо лише людською німою масою, що гарантує Ахметовим, Порошенкам та іншим олігархам побудову персонального раю за рахунок всієї країни.


https://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/5b9faa0e298d7/


Останнє редагування: 20 вересня 2018 12:40:00 від хайнекен
   
Ага..А теперь рядышком табличку зарплат

как вы  забебали тупые совки

когда вы поздыхаете


рядом с машиной ....мерседесом... свою табличку зарплат присобач.. или айфоном..

или себе на лоб ее прибей..  :facepalm1:
   
п***а. Вдвічі мало, треба втричі. А краще впятеро. Щоб з гарантією. І субсидій побільше, щоб не на 70, а на 99 відсотків населення. Отоді заживемо...

+
в сім разів тре підняти.
як з газом зробили.
і все буде офігєнно  :D
   
оказуется всех нас содержал Ахметов за свои кровные

Не только Ахметов. Но и бюджет, который платит за вас деньги Ахметову.
Пока не будет прозрачных схем и не будет ликвидирована порочная система субсидий, льгот, дотаций и подачек, Украина будет гнить в глухом углу Европы.
Никто всерьез не будет рассматривать страну, не способную оплачивать свои собственные потребности, как кандидата в цивилизованное общество процветающих стран.
Тарифы необходимо срочно подымать, не растягивая процесс на годы, причем сразу до уровня Германии.
И одновременно отменить все эти ужасные последствия коммунистической оккупации. Льготы, пенсии, привилегии. Нужен газ или электричество - карточку в счетчик и пользуйся. Не нужен или нет средств оплачивать. Не потребляй.
Иначе мы навсегда останемся под кованным сапогом Путина и его кума Медведчука. Бесплатный сыр в Крыму - пора бы уже это понять и прекратить себя обманывать.
   
оказуется всех нас содержал Ахметов за свои кровные

какой добрій чілавєк (с) менценант пля  (tu)  :laugh:
   
Олігарх погрожує відключенням електроенергії по всій країні

Хороший повод отобрать взад все облэнерго за невыполнение взятых на себя обязательств
   
А давайте в 5 раз я навіть знаю які гарні графіки намалюють що тут платять мало
   
Не только Ахметов. Но и бюджет, который платит за вас деньги Ахметову.

а бюджет садєржіт хто ?
прально - Юра Канацкій  (tu)  :D
   
Ага..А теперь рядышком табличку зарплат

Медіанна зп елєктрика інженера у німеччині:
€25.00
Avg. Hourly Rate

€48,670
Avg. Salary

https://www.payscale.com/research/DE/Job=Electrical_Engineer/Salary
   
показово що про підняття тарифів заволали після статті Лєщенка .
журналістика таки має вплив на щось  (tu)
   
как вы  забебали тупые совки

когда вы поздыхаете


рядом с машиной ....мерседесом... свою табличку зарплат присобач.. или айфоном..

или себе на лоб ее прибей..  :facepalm1:

Проблема состоит в том, что мы позволяем этой сволочи выбирать наше будущее.
Мы даем им право на голосование и они выбирают нам на шею ту власть, которая потом убивает будущее не только нас, но и наших детей и внуков.
Эти липкие гады и гнусные попрошайки тянут нас в своё российское болото, убивая навсегда любые здоровые инициативы и уродуя реформы до неузнаваемости.
Это питательная среда для всей этой мерзости совковой и коммунистической богадельни.
Из-за которой нас насилуют, грабят, распинают и выгоняют из страны.
Только лишение гражданства и права голоса может исправить эту ситуацию.
Перегрузка страны должна начаться с перерегистрации граждан. Иначе мы погибнем.
   
а бюджет садєржіт хто ?
прально - Юра Канацкій  (tu)  :D

Вот именно! :-B
   

На мій погляд, це питання може бути вирішене лише одним шляхом: одночасне прийняття рішення про підвищення тарифу для населення і запровадження дієвої системи субсидій для незахищених верств населення", - сказав Коваленко.


Субсидии... Мммм... Как это сладко - целевое перекачивание денег из бюджета в карман поставщиков.

На мой взгляд, пора уже прикрывать эту лавочку, что по газу, что по отоплению, что по электричеству, что по любым другим вопросам.

Субсидии нужно заменить целевой денежной помощью - наличными деньгами на руки тем, кто не может физически обеспечить оплату по рыночным тарифам.

   

Из-за которой нас насилуют, грабят, распинают и выгоняют из страны.


Нелегкая судьба автора этих строк наполняет мое сердце печалью.
   
Нелегкая судьба автора этих строк наполняет мое сердце печалью.

Це тільки вершина айсберга.
Все значно гірше і страшніше насправді.
Але я не здамся.
   
а тариф для юросіб у нас уже удвічі більший ніж у населення?
Не вийде що і юрособам тре піднімати тарифи?
   
Сергій Лещенко
Змова Порошенка та Ахметова. Гроші на вибори
17 вересня 2018, 16:20

Версія для друкуКоментарі4
Рінат Ахметов шантажем захищає схему Роттердам плюс, запроваджену за сприяння президента Порошенка. Олігарх погрожує відключенням електроенергії по всій країні, якщо хтось зазіхне хоча би на часткове зниження його заробітків. Розробляється сценарій чергового підвищення ціна на електроенергію вже з 1 жовтня цього року – наближаються вибори, і в тіньового партнера Ахметова Петра Порошенка зростають розміри чеку в політичному супермаркеті. Ну і дуже припікає, якби за політичних повій самого Ахметова, які теж збираються балотуватися, заплатила вся країна, а не він зі своїх офшорних схованок.

Уже понад два роки в Україні діє схема Роттердам плюс, яка озолотила Ахметова та Порошенка.

Українців грабують двічі.

Перший раз – явно. Коли змушують платити за електроенергію, виходячи з фантастичної теорії, що для її виробництва на енергоблоках Ахметова спалюється високоякісне вугілля, задорого закуплене в Роттердамі та транспортоване в Україну. В реальності ж на станціях Ахметова спалюється низькоякісне вугілля (на яке в Роттердамі іде знижка), при чому з самого Роттердаму не доставлено жодного кілограму, а в роботу іде вугілля з шахт Ахметова, де його собівартість 1100 гривень за тонну.

Друга схема мародерства прихована від очей громадськості, але не менш цинічна. Вона полягає в маніпуляціях з грошима, які збираються зі споживачів за використану електрику.

Український енергоринку діє за принципом спільного котла. Сюди стікаються гроші усіх споживачів і далі вже діляться між енергетичними компаніями.
Найбільшу пайку з цього умовного "енергетичного общака" забирає собі Ахметов, хоча виробляє він лише третину електроенергії.

В який спосіб відбувається розподіл грошей з енергоринку? Через тарифи. Якщо стоїть задача, щоб більше грошей дісталося тепловій енергетиці, бо там діє схема Ахметова-Порошенка, то на ТЕС ставлять вищий тариф. Відповідно, меншим тариф стає для тих, у кого немає таких козирних лобістів.

Через ненаситність Ахметова та його партнери з Банкової на сухому пайку тримають... правильно, державні компанії, які теж утримуються за рахунок тарифу. За старим принципом – державне значить нічиє, а тому – не шкода.

В першу чергу, ідеться про державні атомні електростанції – а це компанія "Енергоатом", яка виробляє більшу половину електроенергії в Україні. Крім того, змушені дотувати Ахметова і Порошенка також державні компанії "Укргідроенерго" (це гідроелектростанції) та "Укренерго" (це магістральні лінії електропередач).

Якщо спрощено, ці державні компанії – Енергоатом, УкрГідроЕнерго, УкрЕнерго – є конкурентами тепловій генерації (вважай Ахметова) за гроші енергоринку.

Тобто, щоб добитися підвищення тарифів для державних компаній, треба знизиться тариф для теплових електростанцій. Читай – трошки обрізати апетити Ахметова в отриманні ним пайки "енергетичного общака".
І навпаки. Вже мали місце випадки, коли Ахметову давали гроші, які мали би отримати державні атомні та гідроенергетики. Їм понизили тарифи у листопаді минулого року. Вивільнилися півтора мільярда гривень. Куди вони потрапили? Правильно, до Ахметова і трошки до державної Центренерго, обсадженої "смотрящими" Порошенка.

А хто влаштовує весь цей цирк з тарифами? Правильно, державний регулятор енергетики. Спочатку – на чолі з колишнім співробітником Рошена та інвестиційного банку Порошенка ICU – Дмитром Вовком. Тепер – на чолі з його екс-підлеглою Оксаною Кривенко. Обличчя змінилися, але суть та ж сама – регулятор керований з Банкової та заточений на максимальний прибуток Ахметова і його шоколадного партнера.

Така ситуація, коли весь ринок енергетики Банкова нагинає в інтересах теплової генерації – тобто Ахметова – є ненормальним. Адже інші галузі ледь жевріють. У 2017 році з роботи звільнилося понад 1700 атомщиків, працівники масово виїжджають за кордон. Зокрема на Білоруській АЕС із 8 змін, що готують атомну станцію до експлуатації, 4 зміни вже повністю сформовано із українського персоналу.

Тому в березні цього року "Енергоатом" запросив підвищення свого тарифу на третину, мотивуючи потребою підняти зарплати атомщикам. Також про підвищення тарифу попросили державні Укргідроенерго та Укренерго.

Регулятор енергетики спочатку навіть пішов назустріч цим компаніям. Так, тариф Енергоатому планували підняти на 16,2%. Але влітку, всередині серпня, коли мали затверджувати проекти цих рішень, Нацкомісія несподівано зняла з розгляду питання, яким державні компанії мали отримати трохи більше грошей з общака енергетики.
Що сталося? А те, що в гру вступив Рінат Ахметов. Адже, підвищення тарифів для державних атомщиків, гідроенергетики та магістральних мереж означало, що менше грошей отримає сам Ахметов.

Це той самий Ахметов, якому в грудні 2017 року на скандальному засіданні регулятора тимчасові члени, призначені Порошенком, під карикатурним головуванням Вовка, уже підняли тариф на чверть – що для олігарха означало додаткових 10 мільярдів гривень на рік, а для всіх нас – зростанням ціни електроенергії. І це той самий Ахметов, якому додатково напиляли півтора мільярда гривень, коли в листопаді минулого року понизили тарифи державних компаній без зниження загального тарифу для всіх нас.

Здавалося би, тепер з огляду на критичну ситуацію в державних енергокомпаніях, Ахметов міг би частково поступитися, і саме це мав би зробити справжній державний регулятор. Але не тоді, коли він керується з Банкової. Там не могли допустити, щоб Порошенко та Ахметов як головні пайщики теплової енергетики недозаробили декілька мільярдів гривень.

Щоб озброїти чиновників псевдо-аргументами, ДТЕК написав темники для Банкової та Грушевського, де вдався до відвертого шантажу.

Вугілля для теплових електростанцій Ахметова насправді постачається із його ж шахт в Україні, де собівартість складає біля 1100 гривень за тону, вони ж продовжують наполягати, щоб вугілля спалювалося з розрахунку 2500 гривень за тонну. А тому, проводить далі Ахметов, якщо відбудеться зниження тарифу для нього на користь державних атомщиків, то бідний нещасний Ахметов буде не здатний закупити та поставити на свої станції близько 3 мільйонів тон вугілля.

Як наслідок, на складах виникне дефіцит, деякі електростанції зупиняться, відбудеться зростання заборгованості по зарплатах перед шахтарями, а в кінці цього фільму жахів – віялові відключення електроенергії для споживачів.

Це нагадує сценарій дестабілізації ситуації в країні "Крєпость" в 2015 році. Тоді через намагання шантажу було навіть відкрито кримінальне провадження, яке тишком-нишком злили після того, як олігарх почав відстьогувати чайові своєму партнеру на Банковій.

Повторюся, це написав той самий Ахметов, який вже три роки обростає олігархічними мільярдами з Роттердам плюс, поставивши собі на службу всю енергетику. І цей шантаж з боку Ахметова виглядає особливо цинічним, адже прибутки ДТЕКу за півроку виросли на третину

Не бажаючи трошки приборкати апетити та поділитися надприбутками на користь державних компаній, Ахметов запропонував підвищити ціну електроенергії для всіх – як результат, він не втрать ні копійки зі свого корупційного клондайка, а підвищення тарифів для атомщиків та гідроелектростанцій закриють за рахунок усіх нас як споживачів.

Можна очікувати, що вже з 1 жовтня вкотре буде підвищено оптову ціну електроенергії та відповідно – тарифи для всієї країни – вже вдруге протягом року.

І, в обмін на шантаж ДТЕК, уже придумали декілька сценаріїв підвищення для тепловиків – від 5,2% до 19,9%. Мета Ахметова – щоб уже за два тижні, у четвертому кварталі року його тариф підняли на 16,7% – з 1,8 гривень до 2,1 гривень.

За цими цифрами – ну, подумаєш, 30 копійок за кіловат-годину більше! – величезні суми додаткових грошей конкретному олігарху та його тіньовому партнеру.

Так, останній варіант означає ще плюс додаткові 3,5 мільярди гривень тепловій генерації за останній квартал. Ахметову із них дістанеться 3 мільярди гривень, а півмільярда – піде на Центренерго, де всі потоки прихватизовано оточенням Порошенка.

Усе це – той самий випадок, коли за політичну корупцію ми платимо всією державою, коли з наших тарифів ми утримуємо футбольні команди Ахметова, його приватні літаки та палаци, збагачуємо його партнера з Банкової та годуємо хор його політичних повій, які скоро підуть на вибори та будуть їсти землю та цілувати корів.

Таку владу треба усувати – інакше ми ніколи не побудуємо справедливе суспільство, а будемо лише людською німою масою, що гарантує Ахметовим, Порошенкам та іншим олігархам побудову персонального раю за рахунок всієї країни.


https://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/5b9faa0e298d7/

Даже лень комментировать, этот бред. Реальный уровень Лещенка это газета Сельски Висть  села Красный Богатырь.
   
Субсидии... Мммм... Как это сладко - целевое перекачивание денег из бюджета в карман поставщиков.

На мой взгляд, пора уже прикрывать эту лавочку, что по газу, что по отоплению, что по электричеству, что по любым другим вопросам.

Субсидии нужно заменить целевой денежной помощью - наличными деньгами на руки тем, кто не может физически обеспечить оплату по рыночным тарифам.

Полумера.
Субсидии нужно отменить.
В счетчики установить отсекатели. И оснастить режимом он-лайн мониторинга. Можно добавить кредитный режим или режим рассрочки, но деньги стоят деньги. Поэтому летнее тепло должно быть дороже зимнего предоплатного. Так же как и свет, и горячая вода, и газ.
Не оплатил - не потребляешь.
И хватит уже этих подачек.
   
а тариф для юросіб у нас уже удвічі більший ніж у населення?
Не вийде що і юрособам тре піднімати тарифи?

Нет снизить, в зависимости от заявленной мощности, а населению таки поднять раз в пять.
   
при всьому цьому падлюка Коболєв визнає, шо облгази тирять газ, на якому працюють, зокрема, ТЕЦ
і теж вважає за необхідне піднять тариф
о!
   
Пусть покажут, по чем продают на экспорт электроэнергию.
Вот скоты.  Даже не стесняются.

Опять пилить субсидии хотят, аппетиты растут.
Такое можно протолкнуть на нашем рынке только под откат команде Петра и Гройсмана с выделенных субсидий.
Других смыслов нет.
 :-G
   
а тариф для юросіб у нас уже удвічі більший ніж у населення?
Не вийде що і юрособам тре піднімати тарифи?

Там уже некуда. У нас биржевые цены. Чуть выше, чуть ниже. Но в целом, очень близкие к европейской бирже.
Впрочем, можно добавить пошлину и увеличить стоимость транзита по сетям. Потенциал ещё есть. Неэффективные собственники умрут. Эффективные останутся на плаву. Это будет форма декоммунизации. В конце концов, зачем нужна промышленность, которая не в состоянии оплачивать сырьё?
   
Цитата: Юра Канацкий
Проблема состоит в том, что мы позволяем этой сволочи выбирать наше будущее.
Мы даем им право на голосование и они выбирают нам на шею ту власть, которая потом убивает будущее не только нас, но и наших детей и внуков.
Эти липкие гады и гнусные попрошайки тянут нас в своё российское болото, убивая навсегда любые здоровые инициативы и уродуя реформы до неузнаваемости.
Это питательная среда для всей этой мерзости совковой и коммунистической богадельни.
Из-за которой нас насилуют, грабят, распинают и выгоняют из страны.
Только лишение гражданства и права голоса может исправить эту ситуацию.
Перегрузка страны должна начаться с перерегистрации граждан. Иначе мы погибнем.
тут пасує відома картинка з міккі-маусом, да и хрен с вами  :D
   
А інфографіку з зарплатами та пенсіями слабо....))
https://24тв/tarifi_na_elektroenergiyu_2017_v_ukrayini_porivnyano_z_yevropoyu_n867665

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія