Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що з цінами на нерухомість у Києві?

Re: Що з цінами на нерухомість у Києві?

хех, бо треба не мужикофф з рубанками, а реставратора,
та неважно.
так, можна підклеювати гумки по периметру і тп.п.

профіль старого дерев. вікна розархований на скло (3-5мм)
його нереально дорого розібарит і відфрезерувати під сучасний склопакет (12-16мм)

простіше (але теж дорого) зробити НОВЕ вікно по розмірах старого з коректного дерев.профіля.
прикалд (Львів, якщо будете) - кавярня "світ кави"

я добре знайомий з вікнами львівського старого центра (як автсрія до 1918 так і польща до 1939) - то переважно шлак. Реставрації не підлягає.
якщо є бажання і гроші можна зробити нові.
більшість людей ставить мет-пласт.

більшість людей ставить мет-пласт.

нєа, не наш фасончик

я навіть кракелюр зберегла

(але я можу дозволити собі побавитись . мерові стіни + грамотна вентиляція, в результаті на опалення до лютого витрачається мізер)

нєа, не наш фасончик

я навіть кракелюр зберегла

(але я можу дозволити собі побавитись . мерові стіни + грамотна вентиляція, в результаті на опалення до лютого витрачається мізер)

ніколи не розумів того кракелюра, а ще як дехто мліє перед деревом, подірявленим короїдом.

ніколи не розумів того кракелюра, а ще як дехто мліє перед деревом, подірявленим короїдом.
то все красиво-ретрово-антикварно, але функціонально до сраки.
розсохлося і дме через щілини. Десь підгнило, десь поточено короїдом.

я з болем серця  :cray:  таки викинув свої старі вікна.
фурнітуру всю - бронза, прогоничі - витягнув і тримаю в себе.

Дерево - це добре з погляду звіукоізоляції. бо товстий пористий матеріал.
Але то тре робити нове вікно. Під ті самі розміри. А не юзати вікно якому 90+ років.

ніколи не розуміла прихильників пластика в вінтажних інтер'єрах
ну що ж, всяк бавиться, як хоче

ніколи не розуміла прихильників пластика в вінтажних інтер'єрах
ну що ж, всяк бавиться, як хоче
вам там жити? чи суто для краси?
якщо жити то вікна з яких протяг, шум і пилюка йде, не комфортні для життя.

дуже підстрибнили ціни остнні пару місяців на цікавлячу однушку в новобудові в києві (650->750)... ну щож не судьба...буду чекати нової кризи

дуже підстрибнили ціни остнні пару місяців на цікавлячу однушку в новобудові в києві (650->750)... ну щож не судьба...буду чекати нової кризи
Вчера мне говорили, что за последние дни снова упали, правда не в Киеве, а Днепре. Может акция у них к Новому году или к ВС :)

вікна з яких протяг, шум і пилюка йде

шуму нема, пилюки нема, а щодо протягу, то наразі балкон відкритий

старий бельгійський котел в підвалі працює на 20% потужності
люби і знай свій історичний спадок, хехе

Ну если этот дом недавно сдался, то да. Когда продают по переуступке, налогов не платят и цена ниже. Как только получили документы на новострой, продажа идёт с налогами, а это 7.5%

Тут є пару моментів :
1) Бабло зі спадку, за зарплату купити ніфіга не вийде
2) Якщо це однушка, то хай буде вона і в центрі - гроші на вітер
Однушка в центре идеальна для сдачи.

Потому что арендовать сейчас выгоднее чем покупать.  Аренда квартиры ценой 300-400 к$ (100-120 м2, комплексы Парк Авеню,  Новопечерские Липки, Оболонские Липки) стоит 1,5-2 к$ (это с новым ремонтом). Т.е. окупаемость почти 15-17 лет (и это без затрат на амортизацию,  а на аренде можно себе брать квартиру с новым ремонтом каждые 3-5 лет).

Не, ну чмо плять! Так допиши уже полностью, не стесняйся, все ж и так знают: арендовать сейчас выгоднее чем покупать, если тебе аренду 4к квартиры в Парк-Авеню оплачивает Ахметов  :-)o

Пишуть, що на вторинці Києва склалася цікава ситуація. Вперше за тривалий час ціни на б/у квартири зупинились. Але якщо подивитись по районах, то десь квартири продовжують дешевшати (наприклад, на Печерську), а десь (зокрема, на Святошино та Голосіїво) навпаки трохи подорожчало.

https://me3.com.ua/article/6496-u-novomu-roci-rinok-vtorinnogo-zhitla-kiyeva-opinivsya-na-rozdorizhzhi

Десь дорожче, десь дешевше. А якщо хочеться жити в конкретному районі, якщо мені подобаються тільки такі квартири, то яка різниця де і скільки буде коштувати інша. Це якщо ти просто хочеш жити в місті і не важливо в якому районі, то шукаєш як найдешевше.

Хочу в цій темі порекомендувати компанію, яка займалася будівництвом нашої нової оселі - Вуд-Інжинирінг Багато шукали, куди звернутися, і вирішили, що саме ця компанія - те, що нам потрібно. Будинок вийшов просторий, гарний. Будували як для себе, на совість. Проект узгоджували разом. Нам всі їх ідеї дуже сподобалися. Будинок з брусу, дерев`яна тераса, а головне теплий і просторий. Багато чого, звісно, ще треба робити, але головне, що криша над головою вже є.

кажуть, що все, ціновий мінімум пройдено. Принаймні на вторинці
https://me3.com.ua/article/6943-vtorinne-zhitlo-kiyeva-u-lyutomu-nenadovgo-podeshevshalo-infografika

Долгое время искал качественную и надежную компанию. Сам уже в течении 10 лет занимаюсь строительством. Искал людей для ремонта моей квартиры. Из-за опыта работы множество вариантов отсеялись, но остался 1. https://deluxebud.com.ua/ лучший выбор. Качественно и в сроки.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія