Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НБУ наказав блокувати і закривати рахунки неперевірених українців

   

Відмова українця пройти першу або повторну верифікацію (детальну перевірку даних) в банку є підставою для блокування операцій за рахунком. А якщо людина надасть недостовірну інформацію про себе або свої перерахування, їй взагалі можуть закрити рахунок.

Щоб банки не боялися жорстких заходів і застосовували їх без докорів сумління, Нацбанк їх виписав у листі №57-0009/36366.У них йдеться про те, що банк відразу повинен припинити обслуговування людини, якщо та спробує ввести його працівника в оману неправдивою інформацією або надала підроблені документи (в цьому випадку викликається поліція). Будь-які операції даного клієнта будуть вважатися високоризиковими, і банк може бути суворо покараний Нацбанком за їх проведення.

НБУ наполягає на тому, щоб фінустанови проводили глибоку перевірку кожної людини в ході верифікації. І якщо потрібно, запитували додаткові документи не тільки у неї, а й у третіх осіб. Це можуть бути і органи влади та інші юрособи – все це також вказано в нацбанківському документі.
   
та ну прям... завжди пишу що ніде не працюю і живу на заощалдення

їм пофуй, аби гроші ніс
   
Повідомлення занадто довге
   
Ну взагалі то нічого такого...
   
Виганяють людей в готівку?
   
починати треба з ВР
   
Правильное распоряжение НБУ. Будет действовать для всех - то экономика только получит дополнительную пользу.
А то многие так яро кричат про депутатов, но свою серую зарплату показывать не хотят (субсидию же отберут). Надо чтобы небыло лазеек ни для кого. Тогда и будет порядок. И нечего на других кивать. Коррупция она не только в Раде, она в каждом из нас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія