Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обмеження руху вагового транспорту

Обмеження руху вагового транспорту

Є постійні обмеження, є сезонні, температурні.

В Україні в денний час доби з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 градусів застосовується обмеження і заборона на рух автомобільними дорогами державного значення.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на Укравтодор.

Так, Державне агентство автомобільних доріг України має впроваджувати обмеження і заборону на рух автомобільними дорогами державного значення для великовагових транспортних засобів фактичною масою більше 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн.

Обмеження не стосуються транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов'язані із запобіганням надзвичайним ситуаціям чи ліквідацією їх наслідків.

В Укравтодорі додали, що на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлені відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються 900 майданчиків у смугах розведення доріг і біля об'єктів дорожнього сервісу.


https://www.volynnews.com/news/auto/na-dorohakh-ukrayiny-obmezhat-rukh-vantazhnykh-avtomobiliv/
   
Re: Обмеження руху вагового транспорту

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія