Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Друзі Маска: фіскальсько-вчительська родина з Одеси скуповує Tesla

Дружина, брат і батько головного інспектора ГУ ДФС в Одеській області Василя Тарараки у 2017-2018 роках стали власниками трьох люксових електрокарів марки Tesla - повідомляє проект “Декларації” (Bihus.Info).

Profile picture for user stolyarov   АНТОН   СТОЛЯРОВ  / 05.05.2018

Згідно з декларацією фіскала, у 2017 році його дружина Ганна придбала автомобіль Tesla Model S 2014 р. в. Сам Василь Тарарака того ж року став власником електромобіля Nissan Leaf. Обидві покупки їм нібито обійшлися у трохи більше ніж 800 тисяч гривень, хоча насправді вартість самої лише Tesla на вторинному ринку складає від 45 до 60 тисяч доларів. 

За інформацією із відкритого реєстру МВС, 20 березня 2018 року в батька фіскала Валерія Тарараки з’явився електрокросовер Tesla Model X 2016 р. в. Того ж дня його брат Сергій теж оформив у власність ще одну Tesla Model S. На даний час Сергій Тарарака є депутатом Барабойської сільської ради Овідіопольського району Одеської області, а раніше також працював у органах Державної фіскальної служби. Протягом десяти днів із дати покупки він мав подати декларацію про суттєві зміни у майновому стані, але так цього і не зробив.

У своїй декларації за 2017 рік депутат вказав автомобіль Mercedes-Вenz ML350 2013 і дві Audi Q7 2015 і 2017 р. в. За нашими підрахунками, сукупна вартість автопарку родини Тарараків становить понад 400 тисяч доларів. Також у 2017 році фіскал і депутат у сумі задекларували 68 тисяч євро, 168 тисяч доларів і понад 1 млн гривень готівки.
 
 
Мати братів Тетяна Тарарака раніше працювала директором одеської школи №275. У 2015 році навчальний заклад опинився у центрі скандалу, оскільки його адміністрація вимагали від батьків учнів сплачувати по 700 доларів благодійних внесків на рік. До того ж гроші потрібно було здавати виключно в доларах США.

Зібрані кошти в подальшому нібито йшли на ремонт, оплату охорони і купівлю канцелярського приладдя. Проте, за версією батьків, насправді вони могли бути направлені на фінансування будівництва приватної школи “Ерудит” в елітному селищі Совіньйон поблизу Одеси. Засновником НВК “Ерудит” є вже вищезгаданий чоловік директорки школи та батько фіскала і депутата Валерій Тарарака.
   
Тесла в кредиті, розрахунок на зекономлені грощі на бензині :pleasantr:
   
Живёт по новому человек,а вы всё продолжаете по старому
   
ну і шо, може хоч звільнять? та хєр там. (td)
   
Не раскачивайте лодку!
   
Вот и прикиньте, сколько бабла подняли те чуваки. которые протаскивали товар через етово таможенника, шо он три теслы купил :о)
Зубожиння ссука такое зубожиння.
   
Вот и прикиньте, сколько бабла подняли те чуваки. которые протаскивали товар через етово таможенника, шо он три теслы купил :о)
Зубожиння ссука такое зубожиння.

А хто у всьому винуватий?   -  сомневающийся*  :laugh:
   
плюс декларування в тому, що там написано, звідки гроші взялись. Подивіться декларацію за 2016 рік . Які проблеми? У людей є гроші. За рік статки не  збільшились , а з валюти перетікли у машини. Якщо на рахунках мільйон доларів - то це спокійно сприймається. а як на машину витратили, то жаба так і скаче!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія