Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
3 червня 2017 23:26:45
так про що і мова - тілько суд
а скільки навіть у нашому разі тривав суд? і весь цей час треба було б все одно платити. це зара є реверс, а тоді...
не кажуми що Вана. що синяки - одного поля ягоди і не поспішали чомусь судитись.
Не потрібно! Бо ніякого зобов'язуючого механізму на цей випадок у контракті нема. Тільки суд. Хоч 100 років.
ну звісно можна і не платити було б - просто сиділи б і без газу і транзиту, а гтс вже тоді можна було б пиляти.
Ключове в останньому дописі "транзит". Якось воно б було за посередництва ЄС. А арбітраж, де - повторюся - коцапи ні в кого не вигравали, це максимум 3 роки. Решта - кавова гуща.
82
3 червня 2017 23:15:14
Интресно, хоть раз правительство Азарова подали заявку на снижение объема покупки газа?
Или только пистели про злочынный контракт?
В суд подавать они ни за что не хотели, это факт :D
В зекової команди усе було засекречено, але і дєдушка Азіров, і Бойко неодноразово публічно заявляли про відсутність у контракті положень, які дозволяють нам щось оскаржувати і змінювати.
83
3 червня 2017 23:12:33
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це), - то ваше довільне трактування - по факту це доводилось доводити у суді
Якщо покупець навіть помилково вбачає істотну зміну і подає продавцю з цього приводу вимогу в письмовому вигляді, у відповідності до контракту в нього є 3 міс. і 20 днів. А потім, якщо покупець незадоволений, - дійсно в суд.
так про що і мова - тілько суд
а скільки навіть у нашому разі тривав суд? і весь цей час треба було б все одно платити. це зара є реверс, а тоді...
не кажуми що Вана. що синяки - одного поля ягоди і не поспішали чомусь судитись.
Не потрібно! Бо ніякого зобов'язуючого механізму на цей випадок у контракті нема. Тільки суд. Хоч 100 років.
84
3 червня 2017 23:04:18
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це),
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це), - то ваше довільне трактування - по факту це доводилось доводити у суді
Якщо покупець навіть помилково вбачає істотну зміну і подає продавцю з цього приводу вимогу в письмовому вигляді, у відповідності до контракту в нього є 3 міс. і 20 днів. А потім, якщо покупець незадоволений, - дійсно в суд.
85
3 червня 2017 22:48:40
іншими словами ніякого там права зменшити обсяги нема
при згоді сторін- можна і зміни, і допугоду і нову угоду укласти
але ж не для того цей договір складався газпромом
На це є п.4.4 про випадок зміни умов на ринку газу (а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це), покупець просить продавця змінити умови. Продавець має 20 днів для початку перемовин, і 3 місяці на винесення рішення. У випадку його відсутності, або незадоволення покупця рішенням, після цього терміну покупець у відповідності до контракту має право звертатися в арбітраж. Де газпром програв усім.

86
3 червня 2017 17:58:18
Юлька подписала формульное  образование цены а не фиксированное.
Растёт нефть в цене - повышается цена газа по контракту
Падает цена нефти - падает цена газа
Но вы этого так и не поняли. Наверное потому что по природе "умный" :)
до речі ціна нафти з того часу впала в три рази!!! що там із ціною кацапського газу за юлькіним контрактом?  :laugh:

забув ще додати умову бери або плати, за якої сподівалась зарезервувати нах непотрібні україні об'єми, щоб у випадку збільшеня ціни можна було мати з того профіт  :weep:
Естественно и цена газа упала. Или вы об этом не догадываетесь :)
А насчёт "нах ненужных объемов" так то к Ющенко, который требовал договориться о таких объемах.
Сам договор предусматривал изменение заявки на следующий год в рамках 20%.
То есть годовой обьем заказа можно было снизить до 41 млрд кубов.
Кроме того, в договоре предусматривалось 20% отклонение реальной покупки газа от заказанного.
То есть реально купленный объём можно было снизить др 33 млрд кубов.
В 9 році, наскільки я пам'ятаю, ми не вибрали 33 млрд. Але цей недобор заздалегідь був узгоджений між НГ та ГП. У зв'язку з чим ніяких претензій по тейк-ор-пей за той період нам не виставлялося. Чому за часів янека цього не робилося - питання до його банди, а не до контракту.
87
3 червня 2017 17:41:23
Ну конечно в этом Тимоха виновата
ЮВТ підписала на падаючому ринку (ціна нафти взимку 2009 у поміч ) повну куйню
Прив'язка до нафтопродуктових цін в газових контрактах здійснюється з часовим лагом 6 і більше місяців. Рівно за пів-року до ультиматуму хуйла з закриттям засувок ціна нафти Брент сягнула рекорду - більше 140 доларів за барель. Саме від цієї цифри в січні 2009 р. вираховувалися вихідні ціни за усіма газпромівськими контрактами. Звісно, і нам її поставили за базу - 450.
Але з огляду на обвал нафтових цін і сланцевий переворот у світі, логічно було очікувати і на зниження загального рівня газових цін. Нажаль, в період до 14 року він не дуже виправдався.
88
1 червня 2017 18:20:01
тімошенко уже чо-то говоріла по етому поводу?

Вона пояснила, що Україна змогла перемогти в Стокгольмі саме завдяки стандартним для європейських споживачів положенням контракту 2009 р. Через те арбітраж не мав інших варіантів рішення. Стандартність контракту була нашою страховкою, і вона спрацювала.
http://ba.org.ua/peremoga-u-stokgolmskomu-arbitrazhi-stala-mozhlivoyu-zavdyaki-gazovomu-kontraktu-2009-roku/
89
13 березня 2017 02:29:42
После предидущего показа, Яник посадил ее в Качановку...

Видео мая 2011...

https://m.youtube.com/watch?v=zjmHTWN-KZg
:( неужели примета такая?
Время покажет. Тогда она была смертельно опасной для Овоща, теперь для Педро... тем более в упряжке с Колымагой...
Нема ніякої упряжки. Подивіться це маніпулятивне відео. В найжовтішій рубриці ворожого до себе каналу Юля погодилася брати участь не від гарного життя - олігархо-змі створили їй реальний інформаційний вакуум.
90
29 жовтня 2016 02:15:38
Щось вирізати можуть. Але не значну частину обладнання, яке на Стиролі потягне мільйони тон. І не варто забувати, що Фірташ це путін.
91
7 лютого 2016 01:41:38
Я за Тарабарову.
На євробаченні більш за епатаж цінується щирість. В Таробарової вона є, і пісня її авторства (а Данилко йшов би лісом з каментами щодо неформату, бо сам колись програв гіршій за його Сердючку неформатній співачці з Сербії). Шкода,
 що забракло 1 балу. Європа могла б зрозуміти цю пісню.
По інших. Джамала має вийти на Євро - заслужила історично. Шкода дуже гарної Насті Приходько, але її пісня була жахлива. Ну і загальний рівень 1 півфіналу був слабкий.
92
30 липня 2015 18:12:35
Самої постанови там поки що нема, лише проект. От що в повідомленні ВР:

17 ЛИПНЯ 2015, 12:37
Інформаційне управління

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році"...

Ця Постанова набирає чинності з дня опублікування.
Проект постанови зареєстровано за №2148а.

Як це немає ? Ви вибачте дурню кажете. Голосують за проект чи за бла-бла-на сайті ?
Тут офіційний проект постанови

Ось за нього і голосували.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55693]№2148

Там ще є пояснювальна записка, але там теж ні слова про окремі райони. Чому ?
Тому що проект правили на колінці. Тобто, голосували за бла-бла у залі. А от у самій постанові № 645-VIII усе є.

Документ 645-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.07.2015
 
ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2 і 3 цієї Постанови) на неділю 25 жовтня 2015 року.

2. Відповідно до частини першої статті 3 та частини п’ятої статті 8 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" чергові вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

3. Чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей, які знаходяться на територіях, визначених відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 березня 2015 року "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування" і які визнано тимчасово окупованими територіями відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 березня 2015 року "Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями".

4. У разі неможливості організувати та підготувати відповідно до положень закону проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей у зв’язку із здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, неможливістю дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, уникнення терористичної загрози, необхідністю забезпечення безпеки громадян України Центральна виборча комісія приймає рішення про неможливість проведення виборів депутатів відповідних місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Таке рішення невідкладно після його прийняття подається Центральною виборчою комісією до Верховної Ради України для затвердження.

5. Вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів, які не були призначені відповідно до пунктів 2 і 3 цієї Постанови або стосовно яких відповідно до пункту 4 цієї Постанови було прийнято рішення про неможливість їх проведення, будуть призначені Верховною Радою України у строки та в порядку, що передбачені законом, за умов: припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України; відновлення повного контролю України за державним кордоном України; роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України; відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України; забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей та міста Севастополя, що створить можливості для дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

6. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті 1 цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України.

7. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів Державного бюджету України.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Голова Верховної Ради України
 В.ГРОЙСМАН
 
м. Київ
17 липня 2015 року
№ 645-VIII
93
30 липня 2015 16:42:18
Нє митьйом, так катаньєм: питання повертається http://informator.lg.ua/?p=108800

Настіки воно важливе, що покладатися на очікуване звернення голів ОВЦА до ЦВК з пропозицією вибори скасувати (обидва одностайно вже виступили проти виборів в усьому Донбасі 25 жовтня) Порошенко не ризикує. А раптом щось піде не так?! Тому БПЛя (Бойовий Рі Ляшко) вніс спецзаконопроект із цього приводу.

Справжній негатив від скасування виборів у вигляді зростання відцентрових українобіжних настроїв в контрольованих регіонах Донбасу багаторазово перекриває виссяні з пальця плюси. Головне, справжнім закамуфльованим "плюсом" для влади від скасування цих виборів є збереження у такому випадку можливості торгуватися з хуйлом, а потім і провести спільні з лугандонією вибори в усьому регіоні. До чого тисне і захід. І аргументи залізні віднайдуть. Наприклад, "Донбас - це українська земля, АЛЕ треба зменшити бюджетні витрати на його утримання - хай годує себе сам". Для чого дозволити недоноворосії відновити цілісний господарчий комплекс в кордонах усього Донбасу, - а як це зробити без нової легітимної влади на місцях? Тож домовляємось і обираємо місцеву владу недоноворосії за ураїнським законом. За це пуйло виведе більшість своїх бандитів і дозволить деяким нашим погранцям повернутися на свої застави на кордоні. Наче перемога, тіки захарченки, плотницькі, гиві та мотороли гарантовавно отримать після того легітимний статус і мандати. А український прапор вони будуть вивішувати лише перев'язаним колорацькими стрічками.

"Компроміс" заради збереження обличча і зменшення звинуваччь влади у зраді проглядається такий: не передавати до складу недоноворосії райони, де сепарастам не вдалося провести "референдум". Як от радник Туки Денис Денищенко пропонує. Хоча реально це означатиме фактичне визнання референдумного фарсу. І повністю влаштує хуйла з маріонетками.

п.с. Якщо б місцеві органи влади в зоні контролю ЛОВЦА-ДОВЦА одразу після виборів розпустили міські-районні-селищні органи і призначили місцеві ВЦА, воно б ще нічого було. Але ж залишать ригівських потвор, що сприяли "референдуму" минулого року! Бо могли б віднайти за рік з гаком вже тисячу приводів, щоб розібратися з тими зрадниками і призначити нову тимчасову місцеву владу. Та нічого не зробили. І тепер цим же, в тому числі, аргументують небажаність проведення виборів :facepalm:
94
22 липня 2015 23:03:15
Нам в Северодонецке попался прикольный таксист антисепар, жаловался что сын яныка у него бизнес отжал в Донецке, а потом и вовсе бежать пришлось.
Власник таксі "Двойкі" тут євромайданівець був. Його сепарасти ще у квітні 14р. першим у місті з патріотів закошмарили.
95
22 липня 2015 22:51:25
Міста на Донбасі не однорідні були ще до "референдуму". На відіну від попередніх років царювання зека, минулого року, коли місто тільки захопила банда Дрьомова, у Сєвєродонецьку майже всі таксисти познімали колорадські стрічки навіть до 9 травня. До липня місто візуально вимерло - транспорт практично зник, хоча майже ніхто не виїхав. Такий був мовчазний протест. І сепарасти чудово розуміли, що їх тут не вважають за своїх. Тому за весь час не наважилися зібрати жодного мітинга на свою підтримку. Так і збігли практично без спротиву рівно рік тому у свій рідний Первомайськ.
96
22 липня 2015 17:47:31
О как ;o А на підконтрольних вирішили взагалі не ремонтувати, допоки не від'їде важка бронетехніка.
98
22 липня 2015 14:07:20
Щойно парочка гвинтокрилів прослідувала в бік АП Сєвєродонецька. А в ПК Хіміків народ давно на обох очікує.
99
17 липня 2015 15:36:22
Самої постанови там поки що нема, лише проект. От що в повідомленні ВР:

17 ЛИПНЯ 2015, 12:37
Інформаційне управління


Верховна Рада України прийняла Постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році"
 
Постановою призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2, 3 цієї Постанови) на неділю 25 жовтня 2015 року.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 3 та частини п'ятої статті 8 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються.
Чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей, які знаходяться на територіях, визначених відповідно до Постанови Верховної Ради від 17 березня 2015 р. "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей", в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування і які визнані тимчасово окупованими територіями відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 березня 2015 р. "Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями".
У разі неможливості реалізувати та підготувати відповідно до положень цього закону проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей у зв'язку зі здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, неможливості дотримання стандартів проведення виборів ОБСЄ, уникнення терористичної загрози, необхідністю забезпечення безпеки громадян України Центральна виборча комісія приймає рішення про неможливість проведення виборів відповідних місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів. Таке рішення невідкладно після його прийняття подається до затвердження Верховної Ради України.
Вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів, які не були призначені відповідно до пунктів 2 і 3 цієї Постанови або стосовно яких були прийняті рішення про неможливість їх проведення відповідно до пункту 4 цієї Постанови будуть призначені Верховною Радою України у строки та порядку, передбачених законом за умов припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме, виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України, відновлення повного контролю України за державним кордоном України, роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України, відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України, забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим та Донецької і Луганської областей та міста Севастополь, що створить можливості для дотримання стандартів проведення виборів ОБСЄ.
Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті першому цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України.
Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів Державного бюджету України.
Ця Постанова набирає чинності з дня опублікування.
Проект постанови зареєстровано за №2148а.
100
17 липня 2015 12:59:12
Ну выборы так выборы

Я надеюсь,что у киевский кэрманычей хватит мозгов надёжно изолировать рыгов и их ставленников

Любыми способами
+1
Тошлько я надеюсь,но в тоже время оч. сомневаюсь

После всех Пециных лообзаний с рыггами
Ну, сподіватимемося на краще, бо не може бути весь час гірше. Аби народ тиснув.
101
17 липня 2015 12:54:40
невже не зрадили????!!!!
Щось у лісі здохло  :D
всё в полном соответствии с законом об особом статусе Лугандона,
чего тут народ истерил, непонятно
Не істерив би тут і не тільки, пройшло у запропонованій позавчора редакції комісії на догоду пуйлофракції.
102
17 липня 2015 12:52:37
Ну выборы так выборы

Я надеюсь,что у киевский кэрманычей хватит мозгов надёжно изолировать рыгов и их ставленников

Любыми способами
+1
104
17 липня 2015 12:40:54
Рада призначила місцеві вибори, у тому числі – на підконтрольному Донбасі
П'ятниця, 17 липня 2015, 12:31


Верховна Рада призначила проведення місцевих виборів на 25 жовтня по всій Україні, крім Криму та окупованих районів Донецької і Луганської областей.
За це рішення проголосували 237 депутатів.
Предметом дискусії було питання про те, чи призначати вибори на підконтрольній Україні частині Донбасу – раніше комітет пропонував цього не робити.
В результаті коаліція домовилася все ж проводити там вибори, а щодо звільнених, але проблемних територій (таких як Широкине чи Слов'янськ) рішення прийматиме Центральна виборча комісія і пропонуватиме його на розгляд Верховної Ради.
На окупованій частині Донецької та Луганської областей вибори проводитися не будуть.

Українська правдаБудемо вважати, що по даному питанню переміг таки здоровий глузд  (tu)
105
17 липня 2015 12:33:25
Голосування - 237 за.
за выборы на нашей территории?
Напевно, так. Там такий бардак з правками, що потрібно прочитати.
106
17 липня 2015 12:32:11
Виносять пропозицію не проводити вибори на контрольованій територіі Донбасу, щоб синхронізувати їх з виборами на лугандоніі  :X
Ну чо? Логика есть
Нема. Але такою була пропозиція профільного комітету. На щастя, кажись це не пройшло.
108
17 липня 2015 12:30:27
Є.Соболєв - треба проводити вибори на звільнених територіях, де це можливо. Підтримує пропозицію Луценка про заміну членів ЦВК.
Жоппоблок проти проведення виборів!
ясно, понятно...

значит надо проводить!
Однозначно. Але текст прийнятого доведеться перечитати, якщо приймуть, бо правки роблять на колінці.
109
17 липня 2015 12:28:36
пишут, что на сегодня голосов нет голосовать, депутатов мало в зале,
вот уроды  (td)
Зараз будуть голосувати.
110
17 липня 2015 12:27:36
Є.Соболєв - треба проводити вибори на звільнених територіях, де це можливо. Підтримує пропозицію Луценка про заміну членів ЦВК.
Жоппоблок проти проведення виборів!
111
17 липня 2015 12:24:57
Ляшко - 3,14раз: а може й не варто проводитивибори нра усій території Донбасу.
Луцик - має визначатися ЦВК за поданням уряду, ВЦА Донецької та Луганської обл. не мають на такі вказівки повноважень.
112
17 липня 2015 12:17:30
Інша пропозиція від Луцика - перекласти відповідальність за проведення у кожному окремому пункті звільненої території на ЦВК.
113
17 липня 2015 12:11:48
Виносять пропозицію не проводити вибори на контрольованій територіі Донбасу, щоб синхронізувати їх з виборами на лугандоніі  :X
114
17 липня 2015 11:43:57
Ці підараси через збурення придумали, як усіх надурити: вибори на контрольованих ВЦА територіях проводяться згідно ОКРЕМОГО закону, якого ще нема, і навряд буде за браком часу :X
Новину оголосив нардеп Кононеко.
Яке збурення?
Моє  ;)
якщо хочете, через резонанс і наявність заперечень.
115
17 липня 2015 11:38:31
11. Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової конституції, яка передбачає в якості ключового елемента децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей згідно з заходами, зазначеними в примітці[1], до кінця 2015 року.
Так от продавлювання фатичної передачі усього Донбасу замість окремих районів під особливий статус, це перевиконання з нашої сторони мінських угод на догоду хуйлові. Коли, як ми бачимо, Захід задовольняє навіть їх неповне виконання з нашого боку - Нуланд вважає достатнім, те що прийняли учора, хоча коцапо-сепари волають, що з ними нічого не узгодили згідно п.п. 4 та 11 Мінська-2.
116
17 липня 2015 11:29:00
а когда в Лугандоне будут выборы, не подскажешь?
1 листопада.
разве выполнили все пункты Минск-2 после которых они возможны?
Їм пох на ці пункти. А от нам треба скасовувати свої вибори поперед паровозу.
117
17 липня 2015 11:27:44
Ці підараси через збурення придумали, як усіх надурити: вибори на контрольованих ВЦА територіях проводяться згідно ОКРЕМОГО закону, якого ще нема, і навряд буде за браком часу :X
Новину оголосив нардеп Кононеко.
118
17 липня 2015 11:22:27
в отмене выборов нет логики и здравого смысла с точки зрения Украины

в мае 2014 - выборы президента проводили
парламентские осенью - проводили, даже там, где едва-едва удалось создать округ (как под Звягильского), в полу-осажденном Мариуполе...

война была ближе и страшнее, законодательство было "не улучшенное", ситуация напряженная

почему теперь, через год, по новому "улучшенному" закону нельзя проводить местные ?  8-:
за выборы на оккупированных территориях при первой же малейшей возможности идет борьба, а тут возможность есть, а выборы отменить...ну херня же, не ?
Відповідь лише одна: скасувати вибори на контрольованих нами територіях - виконати забаганки пуйла про перетворення усього Донбасу на прокоцапський анклав. Тоді як зараз сепари контролюють лише третину його території.
119
17 липня 2015 11:19:00
Правильно. У цьому регіоні вибори треба скасувати на наступні 15 років.
Ксеня, мова йде про нашу частину Донбасу. То в Лугандоні хай будуть , а в нашій частині ні ?
а когда в Лугандоне будут выборы, не подскажешь?
1 листопада "лнр", 18 жовтня "днр".
120
17 липня 2015 11:17:39
а у этих закончатся полномочия и их распустит нафиг.
Якщо нічого не робити, тобто скасувати вибори, їх повноваження автоматично будуть пролонговані до безкіненості - втілення усіх їх мрій.
+1
я тоже не понимаю, почему на нашей части Донбасса не провести местные выборы,
кого выберут там, пусть с теми и работают, ну не дети же,
а без выборов только раздразнить народ, мол, до демократии не доросли, а потом удивляться, почему они плохо к киевской власти относятся
Не просто до демократії не доросли, а не мають права бути українцями. При тому, що на територіях позбавлених коцапського зомбоящика, лише мізерна частина населення бажають приєднатися до коцапленду чи недоросії - опитування Демініціатив у березні-травні

Повна версія